Výsledky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Kategorie: D35

Datum:
06.04.2019
Místo konání:
Vršovice (Praha 10) a Vinohrady (Praha 2)
Pořadatel:
KAM - OK Kamenice
Mapa:
Gröbovka, 1:4000, e=2m, stav jaro 2018 (revize mapy Staré Vršovice z léta 2017)
Ředitel závodu:
Valášek Petr - R2
Hlavní rozhodčí:
Prášek Přemysl - R2
Stavitel tratí:
Hájek Adam - R3
Protokol:
Závod se uskutečnil za jasného počasí, kolem 20°C Závod se uskutečnil bez potíží, nebyl podán protest, žádná kategorie nebyla rušena. Celkem prošlo cílem 904 závodníků
D35
2.10 km, 60 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bartalošová Jana PGP8154 C SK Praga 18:53
2. Tichovská Hana PGP8251 C SK Praga 19:41 + 0:48
3. Sajdlová Jana 0330001 Žižkovský tygři 20:16 + 1:23
4. Collis Blanka DKP8257 C Oddíl OB Kotlářka 20:18 + 1:25
5. Dlouhá Marta BZP7851 C Báječné ženy v orientačním běhu 20:35 + 1:42
6. Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 20:44 + 1:51
7. Pangrácová Jana MFP7653 C Matfyz Praha 20:52 + 1:59
8. Rydlová Jana VIC7752 C OB Vizovice 20:59 + 2:06
9. Brandejsová Petra DKP7853 C Oddíl OB Kotlářka 21:18 + 2:25
10. Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga 21:24 + 2:31
11. Malečková Iva PGP7559 C SK Praga 21:42 + 2:49
12. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 C Báječné ženy v orientačním běhu 21:57 + 3:04
13. Znamenáčková Helena TAP8153 C KOB Tretra Praha 22:08 + 3:15
14. Vaněčková Petra TJP7950 C TJ Sokol Troja 23:01 + 4:08
15. Ellederová Zdeňka TAP7755 C KOB Tretra Praha 23:47 + 4:54
16. Janderová Markéta SOB7750 C SOBSA 23:54 + 5:01
17. Papicová Silvie BZP7651 C Báječné ženy v orientačním běhu 24:20 + 5:27
18. Bartoňová Terezie FSP7550 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 24:28 + 5:35
19. Vyhnálková Eva RIC7552 C OB Říčany 25:24 + 6:31
20. Svítilová Pavla BZP7750 C Báječné ženy v orientačním běhu 25:32 + 6:39
21. Fialová Jana DOR8050 C OK Dobříš 25:49 + 6:56
22. Krejčová Jana ROU7758 C SKOB Roudnice nad Labem 26:34 + 7:41
23. Magazu Radka DOR7853 C OK Dobříš 26:37 + 7:44
24. Hrádková Kateřina ROU8350 C SKOB Roudnice nad Labem 27:08 + 8:15
25. Bartůňková Lucie LOU7750 C SK Moravan Louňovice 27:17 + 8:24
26. Skripniková Kateřina FSP8051 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 27:46 + 8:53
27. Černá Petra HCE7751 C TJ Hostivice 27:59 + 9:06
28. Šunková Karolína LOU7550 C SK Moravan Louňovice 28:21 + 9:28
29. Ledinská Leona DKP8161 C Oddíl OB Kotlářka 28:27 + 9:34
30. Lorencová Marcela DOR7752 C OK Dobříš 29:09 + 10:16
31. Košíková Jitka VSP7799 C USK Praha 30:58 + 12:05
32. Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 32:17 + 13:24
33. Nedomová Iva PDY7851 C Běhej Poděbrady 32:50 + 13:57
34. Havlová Eva KNC7851 C Sokol Kostelec n. Č. l. 37:43 + 18:50
35. Hudosová Gabriela RIC7299 C OB Říčany 39:42 + 20:49
Pračková Zita RIC7850 C OB Říčany DISK
Stará Vendula FSP8150 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Hellerová Alena ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem DISK