Výsledky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Kategorie: H45

Datum:
06.04.2019
Místo konání:
Vršovice (Praha 10) a Vinohrady (Praha 2)
Pořadatel:
KAM - OK Kamenice
Mapa:
Gröbovka, 1:4000, e=2m, stav jaro 2018 (revize mapy Staré Vršovice z léta 2017)
Ředitel závodu:
Valášek Petr - R2
Hlavní rozhodčí:
Prášek Přemysl - R2
Stavitel tratí:
Hájek Adam - R3
Protokol:
Závod se uskutečnil za jasného počasí, kolem 20°C Závod se uskutečnil bez potíží, nebyl podán protest, žádná kategorie nebyla rušena. Celkem prošlo cílem 904 závodníků
H45
2.00 km, 70 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 14:47
2. Pračka Tomáš RIC7302 C OB Říčany 14:49 + 0:02
3. Rakovec Michal SCP6901 C OK Sparta Praha 15:03 + 0:16
4. Vláčil Daniel RIC7307 C OB Říčany 15:06 + 0:19
4. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 15:06 + 0:19
6. Doubek Petr SLA7000 C SKOB Slaný 15:07 + 0:20
7. Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 15:09 + 0:22
8. Jandera Tomáš SOB7300 C SOBSA 15:26 + 0:39
9. Komín David PGP7405 C SK Praga 15:34 + 0:47
10. Ptáček Jan PGP7205 C SK Praga 15:42 + 0:55
11. Šrámek Petr RIC6905 C OB Říčany 15:43 + 0:56
12. Pelant Michal RIC7400 C OB Říčany 15:52 + 1:05
13. Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 16:52 + 2:05
14. Cincibus Pavel FSP6605 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 17:03 + 2:16
15. Votava Petr KNC6602 C Sokol Kostelec n. Č. l. 17:20 + 2:33
16. Maroušek Jan DKP7402 C Oddíl OB Kotlářka 17:40 + 2:53
17. Janeček Ondřej SOB7001 C SOBSA 17:50 + 3:03
18. Straka Lukáš SLA7002 C SKOB Slaný 17:56 + 3:09
19. Fanta Miroslav EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha 18:20 + 3:33
20. Maleček Vít PGP6801 C SK Praga 18:34 + 3:47
21. Svoboda Ondřej ROZ7100 C OK Roztoky 18:45 + 3:58
22. Šimek Tomáš FSP6304 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 19:18 + 4:31
22. Pavlů Jaroslav DCE6100 C KOB Dobřichovice 19:18 + 4:31
24. Klepetko Řevnice 0250001 Šutri 19:20 + 4:33
25. Lorenc Václav DOR7200 C OK Dobříš 19:34 + 4:47
26. Meier Milan VLI7301 C Slavia Liberec orienteering 19:37 + 4:50
27. Zavadil Vladimír VSP6710 C USK Praha 20:37 + 5:50
28. Beneš Jan DKL6600 C KOB Kladno 20:41 + 5:54
29. Sedláček Jaroslav ROZ6801 C OK Roztoky 21:03 + 6:16
30. Čech Zdeněk ROZ7300 C OK Roztoky 21:09 + 6:22
30. Černý Daniel TAP7200 C KOB Tretra Praha 21:09 + 6:22
32. Krejčí Ladislav ROU7301 C SKOB Roudnice nad Labem 22:10 + 7:23
33. Petrilák Miroslav DOR6600 C OK Dobříš 22:31 + 7:44
34. Jun Drahomír KNC5501 C Sokol Kostelec n. Č. l. 22:55 + 8:08
35. Kapoun Luděk 0290001 neregistrovaný 24:05 + 9:18
36. Prox Jakub RIC7406 C OB Říčany 24:27 + 9:40
37. Beneš Petr 0190001 Klub dobré zprávy 25:20 + 10:33
38. Adrián Petr EKP5600 C VŠTJ Ekonom Praha 26:31 + 11:44
39. Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 27:06 + 12:19
40. Novák Libor OKP6504 C SK OK 24 Praha 29:46 + 14:59
41. Řada Richard DKP6701 C Oddíl OB Kotlářka 31:24 + 16:37
42. Tihon Jaroslav TAP6102 C KOB Tretra Praha 33:03 + 18:16
Háněl Jaromír ZVO6801 C OB SK Zvole DISK