Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
07.04.2019
Místo konání:
Týnec nad Sázavou
Pořadatel:
EKP - VŠTJ Ekonom Praha
Mapa:
Holý vrch
Ředitel závodu:
Ondráčková Veronika
Hlavní rozhodčí:
Pidrman Milan - R3
Stavitel tratí:
Kalous Vladislav - R3
JURY:
Pospíšilová Marie, Kazda Ondřej, Pašek František
Kategorie:
D10F     D10     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     D75     H10F     H10     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     T     TF    
D10F
3.60 km, 50 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Michalíková Klára ZVO0954 C OB SK Zvole 22:04
2. Vaněčková Anna TJP1050 C TJ Sokol Troja 22:29 + 0:25
3. Vondráčková Jolana DKP1058 C Oddíl OB Kotlářka 23:37 + 1:33
4. Kolářová Veronika LOU1050 C SK Moravan Louňovice 24:23 + 2:19
5. Ehlerová Michaela VSP1050 C USK Praha 24:35 + 2:31
6. Magazu Sophia DOR1152 C OK Dobříš 25:52 + 3:48
7. Zavadilová Adéla VSP1153 C USK Praha 26:20 + 4:16
8. Pangrácová Eva MFP1051 C Matfyz Praha 26:35 + 4:31
9. Mácová Barbora DOB1050 C KOB Dobruška 27:07 + 5:03
10. Hrušková Gabriela PGP1150 C SK Praga 28:35 + 6:31
11. Řepková Anna PGP1052 C SK Praga 28:54 + 6:50
12. Michalíková Alžběta ZVO0953 C OB SK Zvole 29:40 + 7:36
13. Snížková Žofie DKP1151 C Oddíl OB Kotlářka 30:55 + 8:51
14. Havlová Veronika KNC0950 C Sokol Kostelec n. Č. l. 32:30 + 10:26
15. Blehová Barbora DOR1151 C OK Dobříš 32:35 + 10:31
16. Lenská Tereza DKP1054 C Oddíl OB Kotlářka 38:22 + 16:18
17. Procházková Aneta DKP1153 C Oddíl OB Kotlářka 40:11 + 18:07
18. Fialová Kristýna DOR1250 C OK Dobříš 41:42 + 19:38
19. Hrstková Eliška SLA1053 C SKOB Slaný 42:13 + 20:09
20. Neškudlová Anna KAM1152 C OK Kamenice 44:46 + 22:42
21. Prchlíková Kristýna LOU1053 C SK Moravan Louňovice 51:05 + 29:01
22. Jakubesová Julie TAP1052 C KOB Tretra Praha 51:59 + 29:55
23. Rejšková Klára KAM1251 C OK Kamenice 52:09 + 30:05
24. Svobodová Adéla ODV1150 C TJ Aero Odolena Voda 54:56 + 32:52
25. Truncová Štěpánka ODV1052 C TJ Aero Odolena Voda 55:42 + 33:38
26. Hezká Adéla DOR1053 C OK Dobříš 58:50 + 36:46
27. Truncová Zuzana ODV1051 C TJ Aero Odolena Voda 58:54 + 36:50
28. Vítová Marianne SPC1150 C SPORTICUS team 59:05 + 37:01
D10
2.20 km, 50 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mišeková Lucie KAM1050 C OK Kamenice 17:15
2. Štěpová Barbora PGP0951 C SK Praga 17:19 + 0:04
3. Seidlová Magdalena RIC0950 C OB Říčany 17:27 + 0:12
4. Bartalošová Ada PGP1050 C SK Praga 19:48 + 2:33
5. Pěkná Alžběta ROU0950 C SKOB Roudnice nad Labem 21:13 + 3:58
6. Hrušková Tereza PGP0953 C SK Praga 21:14 + 3:59
7. Kučerová Kateřina VSP0950 C USK Praha 26:59 + 9:44
8. Smutná Markéta DLP0950 C OOB TJ Dukla Praha 28:10 + 10:55
9. Zurynková Lenka TJN0957 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 28:35 + 11:20
10. Baštová Justýna DOR0952 C OK Dobříš 28:59 + 11:44
11. Benáková Natálie TAP0956 C KOB Tretra Praha 34:19 + 17:04
12. Pokorná Sára KAM0952 C OK Kamenice 36:00 + 18:45
13. Pompachová Natálie TAP0952 C KOB Tretra Praha 39:08 + 21:53
14. Šunková Sára LOU1051 C SK Moravan Louňovice 44:49 + 27:34
15. Pilchová Linda ODV0953 C TJ Aero Odolena Voda 46:59 + 29:44
16. Svobodová Ema ODV0951 C TJ Aero Odolena Voda 51:15 + 34:00
17. Tvrdková Sofie Anna DOR1055 C OK Dobříš 70:17 + 53:02
Pecklová Laura DOR1150 C OK Dobříš DISK
D12
2.70 km, 70 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrianová Eva VSP0751 B USK Praha 21:41
2. Mullis Carolina DKP0951 B Oddíl OB Kotlářka 24:19 + 2:38
3. Nemšovská Magdalena VSP0853 C USK Praha 24:24 + 2:43
4. Gajdová Michaela VSP0752 B USK Praha 24:26 + 2:45
5. Malečková Pavlína VSP0855 C USK Praha 25:55 + 4:14
6. Mayerová Daniela KSH0852 B OB Kašperské Hory 26:18 + 4:37
7. Snížková Adéla DKP0850 C Oddíl OB Kotlářka 26:24 + 4:43
8. Mišeková Kateřina KAM0756 B OK Kamenice 26:46 + 5:05
9. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 B OK Dobříš 29:14 + 7:33
10. Vondráčková Alžběta DKP0864 C Oddíl OB Kotlářka 29:41 + 8:00
11. Šimůnková Michaela TAP0851 B KOB Tretra Praha 29:53 + 8:12
12. Bartalošová Anežka PGP0853 C SK Praga 30:09 + 8:28
13. Lampová Amálie DKP0752 B Oddíl OB Kotlářka 31:16 + 9:35
14. Kašparová Alžběta DOR0753 B OK Dobříš 31:21 + 9:40
15. Kudrnáčová Marta KAM0754 B OK Kamenice 32:14 + 10:33
16. Zemanová Eliška DKP0862 C Oddíl OB Kotlářka 33:53 + 12:12
17. Šunková Berta LOU0850 C SK Moravan Louňovice 34:04 + 12:23
18. Havlová Tereza KNC0750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 34:21 + 12:40
19. Hudosová Kristýna RIC0750 C OB Říčany 36:46 + 15:05
20. Grimmerová Valerie RIC0754 C OB Říčany 37:22 + 15:41
21. Břízková Anna LOU0851 C SK Moravan Louňovice 37:24 + 15:43
22. Vlašaná Karolína DOR0751 C OK Dobříš 37:28 + 15:47
23. Černá Adéla HCE0850 C TJ Hostivice 37:44 + 16:03
24. Mikulová Tereza ZVO0851 C OB SK Zvole 37:54 + 16:13
25. Havlíčková Veronika RIC0853 C OB Říčany 39:14 + 17:33
26. Mácová Natálie DOB0770 C KOB Dobruška 39:36 + 17:55
27. Vavřinová Johana HCE0751 C TJ Hostivice 40:51 + 19:10
28. Vařeková Marianna RIC0760 C OB Říčany 41:06 + 19:25
29. Nováková Zuzana ZVO0850 C OB SK Zvole 42:12 + 20:31
30. Krátká Linda ROU0851 C SKOB Roudnice nad Labem 42:39 + 20:58
31. Housková Adéla DOR0851 C OK Dobříš 44:06 + 22:25
32. Bulířová Žofie TAP0850 C KOB Tretra Praha 44:21 + 22:40
33. Leinweberová Julie FSP0755 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 45:52 + 24:11
34. Fialová Kateřina DOR0754 B OK Dobříš 46:10 + 24:29
35. Herynková Klára RIC0758 C OB Říčany 46:53 + 25:12
36. Dostálová Judita HCE0750 C TJ Hostivice 46:55 + 25:14
37. Syblíková Rozarie ODV0856 C TJ Aero Odolena Voda 47:12 + 25:31
38. Ehlerová Anna VSP0854 C USK Praha 47:28 + 25:47
39. Pilátová Rozálie DKL0750 C KOB Kladno 47:48 + 26:07
40. Pilchová Sofie ODV0751 C TJ Aero Odolena Voda 50:56 + 29:15
41. Křečková Apolena KAM0755 C OK Kamenice 52:17 + 30:36
42. Kuželová Ela FSP0750 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 56:11 + 34:30
43. Michalská Kristýna RIC0852 C OB Říčany 59:27 + 37:46
44. Votruba Hana TAP0855 C KOB Tretra Praha 61:02 + 39:21
45. Berná Klára ODV0851 C TJ Aero Odolena Voda 64:17 + 42:36
46. Blehová Veronika DOR0852 C OK Dobříš 78:00 + 56:19
47. Mikovcová Magdalena TAP0858 C KOB Tretra Praha 84:39 + 62:58
48. Reichelová Helena 0030002 C 88:16 + 66:35
49. Dudlová Hana ODV0854 C TJ Aero Odolena Voda 90:13 + 68:32
50. Hezká Tereza DOR0855 C OK Dobříš 120:26 + 98:45
Ptáčková Hana PGP0750 B SK Praga DISK
Vejražková Anna KPY0750 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
D14
2.90 km, 95 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pelantová Martina RIC0550 A OB Říčany 23:11
2. Balejová Julie KAM0551 A OK Kamenice 25:39 + 2:28
3. Škáchová Viktorie DKP0655 A Oddíl OB Kotlářka 26:14 + 3:03
4. Švecová Karolína ZVO0557 B OB SK Zvole 26:16 + 3:05
5. Nováková Nina KAM0554 B OK Kamenice 27:05 + 3:54
6. Škáchová Zuzana DKP0656 B Oddíl OB Kotlářka 27:18 + 4:07
7. Malečková Hana VSP0553 B USK Praha 27:48 + 4:37
8. Šimšová Pavla MFP0551 B Matfyz Praha 28:43 + 5:32
9. Kotenová Markéta RIC0651 B OB Říčany 29:26 + 6:15
10. Kotková Adéla RIC0655 B OB Říčany 29:44 + 6:33
11. Pecková Tereza VLI0551 B Slavia Liberec orienteering 33:00 + 9:49
12. Magazu Annabelle DOR0657 B OK Dobříš 34:49 + 11:38
13. Černá Justina HCE0652 B TJ Hostivice 35:35 + 12:24
14. Bambousková Julie DOR0650 B OK Dobříš 36:56 + 13:45
15. Štěpová Kateřina PGP0657 B SK Praga 37:27 + 14:16
16. Měšťanová Tereza TAP0653 B KOB Tretra Praha 38:36 + 15:25
17. Redlová Barbora SLA0650 B SKOB Slaný 39:41 + 16:30
18. Priehodová Nela PGP0655 B SK Praga 39:46 + 16:35
19. Linhartová Klára ZVO0556 B OB SK Zvole 41:00 + 17:49
20. Dostálová Lejla DLP0650 C OOB TJ Dukla Praha 41:35 + 18:24
21. Maříková Alžběta FSP0650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 41:38 + 18:27
22. Polívková Beáta RIC0652 B OB Říčany 42:52 + 19:41
23. Krejčová Hana ROU0653 B SKOB Roudnice nad Labem 46:29 + 23:18
24. Pompachová Karolína TAP0652 B KOB Tretra Praha 46:36 + 23:25
25. Horáčková Michaela DKP0551 C Oddíl OB Kotlářka 48:43 + 25:32
26. Večerková Ema DKP0657 C Oddíl OB Kotlářka 48:48 + 25:37
27. Chobotová Klára ROZ0550 C OK Roztoky 50:01 + 26:50
28. Koubová Hana DKP0558 C Oddíl OB Kotlářka 52:54 + 29:43
29. Koubková Tereza DOR0651 C OK Dobříš 58:46 + 35:35
30. Housková Barbora DOR0655 B OK Dobříš 59:06 + 35:55
31. Machová Karolína VSP0652 C USK Praha 60:15 + 37:04
32. Ulbertová Lucie DKL0652 C KOB Kladno 60:19 + 37:08
33. Müllerová Hana HCE0650 C TJ Hostivice 66:42 + 43:31
34. Volná Hana 0050007 C 67:06 + 43:55
35. Baxová Kateřina LBE0651 C TJ Lokomotiva Beroun 68:41 + 45:30
36. Puchernová Barbora SCP0650 C OK Sparta Praha 72:39 + 49:28
37. Brodská Kateřina HCE0653 C TJ Hostivice 80:40 + 57:29
38. Sotonová Šárka TAP0655 B KOB Tretra Praha 82:47 + 59:36
39. Mácová Štěpánka DOB0661 C KOB Dobruška 84:46 + 61:35
40. Přibíková Agáta PGP0651 C SK Praga 92:46 + 69:35
41. Michalská Sára RIC0656 C OB Říčany 107:58 + 84:47
Šantorová Eliška ROZ0552 B OK Roztoky DISK
Neuwirthová Nelli RIC0554 C OB Říčany DISK
Halačová Emilie 0050055 C DISK
D16
2.90 km, 125 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. De Heij Laura RIC0450 B OB Říčany 29:43
2. Krejčová Lucie ROU0453 B SKOB Roudnice nad Labem 32:02 + 2:19
3. Dvořáková Hana PGP0355 B SK Praga 32:52 + 3:09
4. Čapková Lucie KAM0459 B OK Kamenice 33:26 + 3:43
5. Pavlíčková Hana KPY0450 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 33:37 + 3:54
6. Švecová Anežka ZVO0352 B OB SK Zvole 33:50 + 4:07
7. Kotenová Barbora RIC0452 B OB Říčany 38:04 + 8:21
8. Nentvichová Julie DOR0351 B OK Dobříš 38:08 + 8:25
9. Cincibusová Lenka FSP0450 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 38:39 + 8:56
10. Končická Kateřina RIC0352 C OB Říčany 41:33 + 11:50
11. Jirasová Anežka DOR0350 C OK Dobříš 42:23 + 12:40
12. Víšková Veronika KAM0452 B OK Kamenice 46:00 + 16:17
13. Jirkovská Kateřina SLA0350 C SKOB Slaný 48:34 + 18:51
14. Baštová Julie DOR0353 B OK Dobříš 48:58 + 19:15
15. Pilátová Amálie DKL0450 C KOB Kladno 52:01 + 22:18
16. Kramlová Barbora ZVO0452 C OB SK Zvole 52:05 + 22:22
17. Jedličková Kristýna KAM0455 B OK Kamenice 57:27 + 27:44
18. Vlašaná Michaela DOR0452 C OK Dobříš 60:31 + 30:48
Švejdová Eliška ZVO0454 C OB SK Zvole DISK
D18
2.90 km, 140 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čermáková Klára PGP0352 B SK Praga 28:19
2. Chrzová Eliška PGP0353 B SK Praga 29:32 + 1:13
3. Petriláková Anežka Rozári DOR0251 B OK Dobříš 31:56 + 3:37
4. Popová Jana TAP0252 B KOB Tretra Praha 33:49 + 5:30
5. Horáková Barbora VSP0150 B USK Praha 35:34 + 7:15
6. Blahová Pavla DKP0155 B Oddíl OB Kotlářka 39:55 + 11:36
7. Votavová Žofie KNC0250 B Sokol Kostelec n. Č. l. 41:40 + 13:21
8. Popová Veronika TAP0253 B KOB Tretra Praha 48:15 + 19:56
9. Vallová Kristýna ZVO0152 C OB SK Zvole 63:59 + 35:40
10. Horychová Zuzana DKL0150 C KOB Kladno 78:05 + 49:46
Rousová Lucie DKL0251 C KOB Kladno DISK
D21K
3.00 km, 140 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2139
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Holzbachová Lucie DKP0052 C Oddíl OB Kotlářka 38:33 2274
2. Ježková Dominika PGP9053 C SK Praga 40:40 + 2:07 2163
3. Kašparová Barbora SLA0251 B SKOB Slaný 44:11 + 5:38 1981
4. Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 45:44 + 7:11 1900
5. Pangrácová Marie SPS C SK Olympia Praha SPS 45:47 + 7:14
6. Hornová Lenka SKS C SK SKIVELO Olomouc 46:47 + 8:14
7. Hořejší Jana DKP9052 C Oddíl OB Kotlářka 49:03 + 10:30 1727
8. Adamčíková Zdeňka LOV8750 C lepus.cz 50:12 + 11:39 1668
9. Pangrácová Anna SKS C SK SKIVELO Olomouc 50:48 + 12:15
10. Pacovská Romana VTA8951 C SC vebr-sport 64:13 + 25:40 939
11. Benešová Hana DKL0050 C KOB Kladno 64:22 + 25:49 931
12. Horalíková Eva DLP0050 C OOB TJ Dukla Praha 65:17 + 26:44
13. Erbanová Petra ROU8952 C SKOB Roudnice nad Labem 69:20 + 30:47 673
14. Dobešová Kateřina KPY8750 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 82:46 + 44:13 0
15. Spilková Pavlína SPS C SK Olympia Praha SPS 86:14 + 47:41
16. Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 93:27 + 54:54 0
17. Reichelová Monika NER1110 C 181:32 + 142:59
D21L
4.10 km, 195 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8279
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Doležalová Monika KAM8851 R OK Kamenice 31:45 8546
2. Pospíšilová Marie DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 32:27 + 0:42 8370
3. Šístková Iveta LPU8654 R OK Lokomotiva Pardubice 34:14 + 2:29 7920
4. Mullis Kateřina DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka 34:49 + 3:04 7773
5. Baldrianová Barbora VSP7850 R USK Praha 35:32 + 3:47 7592
6. Hájková Eliška KAM9851 C OK Kamenice 36:19 + 4:34 7394
7. Matějů Martina PGP8556 E SK Praga 37:06 + 5:21 7196
8. Bořánková Karolína KAM9550 C OK Kamenice 37:26 + 5:41 7112
8. Rambová Kamila DKP8655 C Oddíl OB Kotlářka 37:26 + 5:41 7112
10. Voltrová Alena DKP9956 A Oddíl OB Kotlářka 37:49 + 6:04 7016
11. Vyhnálková Marie RIC0151 A OB Říčany 38:09 + 6:24 6932
12. Neumannová Kateřina PGP9256 C SK Praga 38:36 + 6:51 6818
13. Petráňová Jana SCP7555 C OK Sparta Praha 39:11 + 7:26 6671
14. Kamererová Valerie KAM9452 C OK Kamenice 39:26 + 7:41 6608
15. Snížková Petra DKP7752 C Oddíl OB Kotlářka 39:42 + 7:57 6540
16. Zimmerová Kateřina KAM9850 C OK Kamenice 42:59 + 11:14 5712
17. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 44:02 + 12:17 5447
18. Albrechtová Eva KAM7850 C OK Kamenice 44:05 + 12:20 5434
19. Zajícová Kateřina TAP9053 C KOB Tretra Praha 44:42 + 12:57 5279
20. Hojná Silvie SCP7950 C OK Sparta Praha 45:06 + 13:21 5178
21. Voltrová Hana ROZ9752 C OK Roztoky 45:16 + 13:31 5136
22. Hovorková Tereza ZVO0153 B OB SK Zvole 45:23 + 13:38 5106
23. Albrechtová Iveta KAM9950 B OK Kamenice 45:49 + 14:04 4997
24. Grolichová Lucie ZBP7850 C OOB SK Zbraslav 46:12 + 14:27 4900
24. Kudrnáčová Lucie HCE8850 C TJ Hostivice 46:12 + 14:27 4900
26. Kazdová Lenka SJC8484 C Sportcentrum Jičín 47:17 + 15:32 4627
27. Blaťáková Radka SLP8451 C OOB Slavia Praha 47:40 + 15:55 4530
28. Bialožytová Tereza PGP9055 C SK Praga 49:11 + 17:26 4148
29. Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 49:37 + 17:52 4038
30. Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 49:44 + 17:59 4009
31. Sajdlová Jana NER1151 C 49:46 + 18:01
32. Škáchová Petra KAM7054 C OK Kamenice 50:26 + 18:41 3832
33. Marková Anna LBE9250 C TJ Lokomotiva Beroun 51:03 + 19:18 3677
34. Dlouhá Hana DKP9450 C Oddíl OB Kotlářka 51:39 + 19:54 3525
35. Horová Magda VSP5450 C USK Praha 53:13 + 21:28 3130
36. Míchalová Šárka KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 54:06 + 22:21 2907
37. Burešová Lenka DKP8351 C Oddíl OB Kotlářka 57:26 + 25:41 2066
38. Studničná Lenka FSP8650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 57:32 + 25:47 2041
39. Kopecká Eliška KNC9850 C Sokol Kostelec n. Č. l. 57:42 + 25:57 1999
40. Mikulášová Helena PGP9353 C SK Praga 60:05 + 28:20 1398
41. Sedláčková Linda ROZ0050 B OK Roztoky 60:36 + 28:51 1267
42. Čechová Lenka 3GC C Neregistrovaní - ZOO 64:37 + 32:52
43. Karasová Jana FSP6153 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 73:56 + 42:11 0
44. Míková Šárka DKP8255 C Oddíl OB Kotlářka 79:29 + 47:44 0
45. Setínková Zuzana DKP5753 C Oddíl OB Kotlářka 93:18 + 61:33 0
D35
3.20 km, 150 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryšavá Magdalena PGP7650 C SK Praga 30:27
2. Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga 33:02 + 2:35
3. Bartalošová Jana PGP8154 C SK Praga 36:26 + 5:59
4. Dlouhá Marta BZP7851 C Báječné ženy v orientačním běhu 37:09 + 6:42
5. Puchernová Veronika SCP7455 C OK Sparta Praha 37:30 + 7:03
6. Kučerová Marie VSP7551 C USK Praha 38:03 + 7:36
7. Rydlová Jana VIC7752 C OB Vizovice 38:26 + 7:59
8. Rožková Petra RIC7575 C OB Říčany 39:09 + 8:42
9. Pangrácová Jana MFP7653 C Matfyz Praha 40:39 + 10:12
10. Tichovská Hana PGP8251 C SK Praga 40:55 + 10:28
11. Nedbalová Jana MFP8050 C Matfyz Praha 41:01 + 10:34
12. Forštová Jitka PGP7558 C SK Praga 41:50 + 11:23
13. Vyhnálková Eva RIC7552 C OB Říčany 42:03 + 11:36
14. Zoubková Jana ZBP8050 C OOB SK Zbraslav 42:43 + 12:16
15. Vaněčková Petra TJP7950 C TJ Sokol Troja 42:50 + 12:23
16. Řepková Jana PGP7762 C SK Praga 42:54 + 12:27
17. Pračková Zita RIC7850 C OB Říčany 43:11 + 12:44
18. Mácová Martina DOB7750 C KOB Dobruška 44:05 + 13:38
19. Ehlerová Petra VSP7855 C USK Praha 44:10 + 13:43
20. Bezpalcová Zuzana OKP7454 C SK OK 24 Praha 44:40 + 14:13
21. Papicová Silvie BZP7651 C Báječné ženy v orientačním běhu 45:13 + 14:46
22. Malečková Iva PGP7559 C SK Praga 45:32 + 15:05
23. Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 46:16 + 15:49
24. Forstereviczová Jana DOR7653 C OK Dobříš 48:47 + 18:20
25. Sotonová Jitka TAP7950 C KOB Tretra Praha 49:01 + 18:34
26. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 C Báječné ženy v orientačním běhu 49:12 + 18:45
27. Asterová Jana SLA7451 C SKOB Slaný 49:37 + 19:10
28. Svítilová Pavla BZP7750 C Báječné ženy v orientačním běhu 51:49 + 21:22
29. Mišeková Martina KAM7851 C OK Kamenice 52:03 + 21:36
30. Maříková Markéta FSP7351 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 53:05 + 22:38
31. Hellerová Alena ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem 53:22 + 22:55
32. Hrádková Kateřina ROU8350 C SKOB Roudnice nad Labem 53:54 + 23:27
33. Zábřeská Jitka LOU7950 C SK Moravan Louňovice 54:12 + 23:45
34. Paulíny Monika TAP8151 C KOB Tretra Praha 54:15 + 23:48
35. Machová Jana VSP7754 C USK Praha 54:42 + 24:15
36. Procházková Jana DKP8052 C Oddíl OB Kotlářka 55:15 + 24:48
37. Skripniková Kateřina FSP8051 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 56:36 + 26:09
38. Kuželová Michaela FSP7851 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 59:23 + 28:56
39. Ellederová Zdeňka TAP7755 C KOB Tretra Praha 59:38 + 29:11
40. Sedláčková Petra ROZ7050 C OK Roztoky 61:01 + 30:34
41. Seidlová Barbora RIC7955 C OB Říčany 61:13 + 30:46
42. Fialová Jana DOR8050 C OK Dobříš 61:29 + 31:02
43. Bartůňková Lucie LOU7750 C SK Moravan Louňovice 61:48 + 31:21
44. Rejšková Alena KAM7750 C OK Kamenice 62:30 + 32:03
45. Pilařová Kateřina CEP8050 C Čepíci 62:51 + 32:24
46. Protivová Monika TAP7651 C KOB Tretra Praha 62:55 + 32:28
47. Petříčková Zuzana MKP8251 C SK GORDIC Praha Kačerov 62:59 + 32:32
48. Perknerová Barbora ZVO8151 C OB SK Zvole 63:05 + 32:38
49. Tolarová Ivana RIC7650 C OB Říčany 64:57 + 34:30
50. Janderová Markéta SOB7750 C SOBSA 66:21 + 35:54
51. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 66:35 + 36:08
52. Magazu Radka DOR7853 C OK Dobříš 67:08 + 36:41
53. Topičová Anna LOU8350 C SK Moravan Louňovice 68:55 + 38:28
54. Prylová Pavla TJP7550 C TJ Sokol Troja 74:01 + 43:34
55. Havlová Eva KNC7851 C Sokol Kostelec n. Č. l. 76:35 + 46:08
56. Černá Petra HCE7751 C TJ Hostivice 78:17 + 47:50
57. Pinkava Anna FSP8151 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 80:33 + 50:06
58. Baxová Irena LBE7951 C TJ Lokomotiva Beroun 84:37 + 54:10
59. Housková Monika DOR7551 C OK Dobříš 85:25 + 54:58
60. Krejčová Jana ROU7758 C SKOB Roudnice nad Labem 86:03 + 55:36
61. Dudová Irena HCE8250 C TJ Hostivice 87:39 + 57:12
62. Lazarova Pavla RIC7651 C OB Říčany 89:28 + 59:01
63. Šunková Karolína LOU7550 C SK Moravan Louňovice 93:46 + 63:19
64. Priehodová Kateřina PGP7857 C SK Praga 94:21 + 63:54
Eiglerová Petra ROU8150 C SKOB Roudnice nad Labem DISK
Hudosová Gabriela RIC7299 C OB Říčany DISK
Medlínová Kateřina DKP7854 C Oddíl OB Kotlářka DISK
D45
3.00 km, 135 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valentová Helena OKP6550 C SK OK 24 Praha 29:56
2. Neumannová Renata PVP6650 C VSK Přírodní vědy Praha 32:05 + 2:09
3. Šrámková Iva RIC7251 C OB Říčany 35:14 + 5:18
4. Ptáčková Kateřina PGP7350 C SK Praga 36:12 + 6:16
5. Melišíková Radka TAP7152 C KOB Tretra Praha 38:02 + 8:06
6. Cincibusová Ivana FSP6651 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 39:30 + 9:34
7. Kotková Lenka RIC7352 C OB Říčany 39:48 + 9:52
8. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 42:00 + 12:04
9. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 43:02 + 13:06
10. Horáková Lenka VSP7255 C USK Praha 43:11 + 13:15
11. Junková Petra STH7451 C SK Studenec 43:17 + 13:21
12. Komersová Jana KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l. 43:18 + 13:22
13. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 43:47 + 13:51
14. Petýrková Pavlína BZP7351 C Báječné ženy v orientačním běhu 44:30 + 14:34
15. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 45:10 + 15:14
16. Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 45:39 + 15:43
17. Nová Jana DOR7150 C OK Dobříš 47:16 + 17:20
18. Benešová Jaroslava DKL7050 C KOB Kladno 47:39 + 17:43
19. Klapalová Pavla VSP7099 C USK Praha 48:35 + 18:39
20. Tichá Jana SJH6451 C SJH Jindřichův Hradec 48:47 + 18:51
21. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 49:11 + 19:15
22. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 49:27 + 19:31
23. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 50:11 + 20:15
24. Přibíková Monika PGP7256 C SK Praga 53:00 + 23:04
24. Beranová Iva VSP7150 C USK Praha 53:00 + 23:04
26. Bártová Pavla ZVO7152 C OB SK Zvole 53:03 + 23:07
27. Baziková Lucie TJP6451 C TJ Sokol Troja 54:43 + 24:47
28. Klofáčová Romana SLP6951 C OOB Slavia Praha 55:40 + 25:44
29. Šimůnková Martina TAP6851 C KOB Tretra Praha 55:58 + 26:02
30. Kotenová Klára RIC7252 C OB Říčany 59:35 + 29:39
31. Tihonová Jindra TAP6253 C KOB Tretra Praha 60:35 + 30:39
32. Baštová Jana DOR7452 C OK Dobříš 61:56 + 32:00
33. Žižková Markéta DOR7352 C OK Dobříš 62:17 + 32:21
34. Foglarová Naďa DKP6553 C Oddíl OB Kotlářka 62:30 + 32:34
35. Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 62:41 + 32:45
36. Popová Veronika TAP7450 C KOB Tretra Praha 63:33 + 33:37
37. Jirasová Jana DOR7450 C OK Dobříš 63:46 + 33:50
38. Dlouhá Jana DKP5950 C Oddíl OB Kotlářka 64:04 + 34:08
39. Hradilová Katarína HCE7350 C TJ Hostivice 64:55 + 34:59
40. Bláhová Kateřina SJP7350 C KČT Slavoj Praha 66:47 + 36:51
41. Nováková Jana TJP6552 C TJ Sokol Troja 67:59 + 38:03
42. Tichá Dagmar DKP7250 C Oddíl OB Kotlářka 68:15 + 38:19
43. Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 69:10 + 39:14
44. Marholdová Martina ZVO7451 C OB SK Zvole 80:44 + 50:48
45. Daňková Daniela DKP7353 C Oddíl OB Kotlářka 88:18 + 58:22
46. Nentvichová Romana DOR6651 C OK Dobříš 94:13 + 64:17
47. Vrbová Eva FSP7450 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 101:07 + 71:11
Hrubá Veronika NER1153 C DISK
Brodská Renata HCE7451 C TJ Hostivice DISK
D55
2.40 km, 120 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovská Jitka PGP6153 C SK Praga 34:02
2. Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 36:28 + 2:26
3. Tachezy Ruth DOR6451 C OK Dobříš 39:49 + 5:47
4. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 39:52 + 5:50
5. Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 42:19 + 8:17
6. Michálková Jiřina VSP6151 C USK Praha 43:06 + 9:04
7. Cabrnochová Hana DKL5550 C KOB Kladno 43:17 + 9:15
8. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 43:36 + 9:34
9. Svobodná Eva DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka 46:01 + 11:59
10. Havlíčková Jindra KNC6150 C Sokol Kostelec n. Č. l. 48:46 + 14:44
11. Šilerová Zdena KNC5750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 49:47 + 15:45
12. Kohlová Alena KPY6051 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 49:49 + 15:47
13. Klusáková Jitka DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka 51:34 + 17:32
14. Kujanová Martina BZP5850 C Báječné ženy v orientačním běhu 52:27 + 18:25
15. Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga 52:45 + 18:43
16. Kohoutová Pavla KNC6251 C Sokol Kostelec n. Č. l. 54:58 + 20:56
17. Chloupková Jana SLP5951 C OOB Slavia Praha 55:02 + 21:00
18. Rančáková Stáňa DKL5950 C KOB Kladno 60:28 + 26:26
19. Krákorová Ivana NER C 81:38 + 47:36
Špičáková Lenka DKP5850 C Oddíl OB Kotlářka DISK
Soukupová Michaela VSP5850 C USK Praha DISK
D65
2.00 km, 65 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wolkerová Dagmar TJP5250 C TJ Sokol Troja 37:12
2. Kupcová Věroslava DVP4850 C DVP ORIENTATION 38:51 + 1:39
3. Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha 38:52 + 1:40
4. Jůzková Jaroslava SCP5250 C OK Sparta Praha 40:40 + 3:28
5. Kubátová Milada PGP4750 C SK Praga 40:50 + 3:38
6. Lohrová Jarmila SCP4650 C OK Sparta Praha 43:21 + 6:09
7. Stehnová Hana DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka 44:29 + 7:17
8. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 44:36 + 7:24
9. Matějů Ladislava UVP4750 C Slovan Praha 53:23 + 16:11
10. Ryšavá Lubomíra TJP4750 C TJ Sokol Troja 54:50 + 17:38
D75
1.80 km, 55 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 36:52
2. Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 55:41 + 18:49
3. Bláhová Blanka SJP3651 C KČT Slavoj Praha 55:51 + 18:59
H10F
3.60 km, 50 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vít Benjamin Adam KAM1003 C OK Kamenice 16:04
2. Míka Luboš DKP1101 C Oddíl OB Kotlářka 18:44 + 2:40
3. Knop Matěj FSP0905 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 20:25 + 4:21
4. Švejda Jáchym ZVO0902 C OB SK Zvole 20:57 + 4:53
5. Bašus Ondřej KAM1004 C OK Kamenice 21:28 + 5:24
6. Seidl Marek RIC1100 C OB Říčany 22:11 + 6:07
7. Pinkr Josef HCE1200 C TJ Hostivice 22:24 + 6:20
8. Pucherna Marek SCP0900 C OK Sparta Praha 23:34 + 7:30
9. Čeněk Matyáš TAP1004 C KOB Tretra Praha 24:49 + 8:45
10. Hendrich Matyáš PGP1003 C SK Praga 25:27 + 9:23
11. Darmovzal Šimon PGP1001 C SK Praga 28:26 + 12:22
12. Balga Filip DKP1104 C Oddíl OB Kotlářka 31:18 + 15:14
13. Kašpar Ladislav SLA1000 C SKOB Slaný 32:06 + 16:02
14. Zápotocký Tomáš SLA1200 C SKOB Slaný 32:51 + 16:47
15. Moravec Adam ODV1005 C TJ Aero Odolena Voda 33:09 + 17:05
16. Sedlák Václav DKP1105 C Oddíl OB Kotlářka 35:14 + 19:10
17. Havlák Tobiáš ROU1301 C SKOB Roudnice nad Labem 37:08 + 21:04
18. Bednařík Vojtěch TAP1104 C KOB Tretra Praha 37:58 + 21:54
19. Zurynek Tomáš TJN1107 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:30 + 23:26
20. Vít Damien SPC1300 C SPORTICUS team 40:02 + 23:58
21. Zábranský František ROU1102 C SKOB Roudnice nad Labem 41:34 + 25:30
22. Gurecký Vojtěch TJP0900 C TJ Sokol Troja 49:09 + 33:05
23. Sláma Marek KAM1201 C OK Kamenice 53:46 + 37:42
Pešek Jan LOU1002 C SK Moravan Louňovice DISK
Junek Kryštof STH1201 C SK Studenec DISK
H10
2.20 km, 50 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hradil Michal HCE0900 C TJ Hostivice 16:17
2. Junek Šimon STH1001 C SK Studenec 18:17 + 2:00
3. Zavadil Matěj VSP0904 C USK Praha 19:05 + 2:48
4. Elleder Jan TAP1010 C KOB Tretra Praha 19:39 + 3:22
5. Piškule Štěpán ODV0900 C TJ Aero Odolena Voda 19:52 + 3:35
6. Gajda Petr VSP0903 C USK Praha 20:28 + 4:11
7. Jiras František DOR0900 C OK Dobříš 20:47 + 4:30
8. Machar Dan DKP1002 C Oddíl OB Kotlářka 20:48 + 4:31
9. Svoboda Adam DKP0913 C Oddíl OB Kotlářka 21:05 + 4:48
10. Kučera Jakub VSP0900 C USK Praha 21:22 + 5:05
11. Kamenický Pavel TAP0909 C KOB Tretra Praha 21:53 + 5:36
12. Kuttelwascher Marek HCE0901 C TJ Hostivice 22:57 + 6:40
13. Gregor Kevin DOR1001 C OK Dobříš 23:12 + 6:55
14. Kantůrek Tomáš DLP0902 C OOB TJ Dukla Praha 23:24 + 7:07
15. Brettl Tobiáš PGP0900 C SK Praga 23:56 + 7:39
16. Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha 24:12 + 7:55
17. Prox Jan RIC1003 C OB Říčany 24:41 + 8:24
18. Koma Lukáš DOR0903 C OK Dobříš 25:58 + 9:41
19. Vozábal David PGP0904 C SK Praga 26:11 + 9:54
20. Kučera Tomáš TAP0907 C KOB Tretra Praha 27:00 + 10:43
21. Lazar David RIC1001 C OB Říčany 27:08 + 10:51
22. Koukal Jan ODV1001 C TJ Aero Odolena Voda 29:19 + 13:02
23. Sláma Kryštof KAM1000 C OK Kamenice 30:27 + 14:10
24. Španěl Viktor DOR0901 C OK Dobříš 30:54 + 14:37
25. Protiva Mikuláš TAP1100 C KOB Tretra Praha 33:21 + 17:04
26. Pilař František CEP0900 C Čepíci 34:37 + 18:20
27. Hrádek Vojtěch ROU1000 C SKOB Roudnice nad Labem 35:04 + 18:47
28. Szárszoi Antonín DOR1000 C OK Dobříš 35:30 + 19:13
29. Protiva Jan TAP0904 C KOB Tretra Praha 36:05 + 19:48
30. Berný Jáchym ODV1000 C TJ Aero Odolena Voda 36:12 + 19:55
31. Nitsch Ondřej FSP1000 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 39:14 + 22:57
32. Dvořák Patrik DKP0905 C Oddíl OB Kotlářka 45:03 + 28:46
33. Paulíny Jakub TAP0902 C KOB Tretra Praha 57:10 + 40:53
34. Michalský Ondřej RIC1002 C OB Říčany 63:33 + 47:16
H12
2.80 km, 75 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zápotocký Jiří SLA0800 B SKOB Slaný 19:27
2. Štrait Vilém VSP0701 B USK Praha 19:43 + 0:16
3. Sedláček Patrik DKP0816 B Oddíl OB Kotlářka 21:48 + 2:21
4. Šubrt Jáchym DKP0800 B Oddíl OB Kotlářka 22:05 + 2:38
5. Lorenc Václav DOR0702 B OK Dobříš 23:36 + 4:09
6. Matys Ondřej DOR0803 B OK Dobříš 23:52 + 4:25
7. Skripnik Matouš FSP0800 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 23:55 + 4:28
8. Víteček Šimon DKP0801 B Oddíl OB Kotlářka 24:08 + 4:41
9. Baxa David LBE0800 C TJ Lokomotiva Beroun 26:12 + 6:45
10. Maroušek Dominik DKP0716 B Oddíl OB Kotlářka 26:20 + 6:53
11. Havlák Štěpán ROU0801 C SKOB Roudnice nad Labem 27:02 + 7:35
12. Machar Eda DKP0803 B Oddíl OB Kotlářka 27:45 + 8:18
13. Termer Štěpán VSP0807 B USK Praha 28:03 + 8:36
14. Večerka Vojtěch DKP0813 C Oddíl OB Kotlářka 28:18 + 8:51
15. Španěl Filip DOR0704 B OK Dobříš 28:40 + 9:13
16. Linhart Jakub ZVO0802 C OB SK Zvole 29:46 + 10:19
17. Vrba Matyáš FSP0706 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 30:28 + 11:01
18. Lacina Jan DKP0717 C Oddíl OB Kotlářka 31:12 + 11:45
19. Junek Matouš DKP0817 C Oddíl OB Kotlářka 31:42 + 12:15
20. Studnička Jakub DKP0718 B Oddíl OB Kotlářka 32:20 + 12:53
21. Daněk Jan DKP0713 C Oddíl OB Kotlářka 32:27 + 13:00
22. Kolář David ZVO0805 C OB SK Zvole 33:15 + 13:48
23. Pelant Jan RIC0700 C OB Říčany 33:18 + 13:51
24. Škrle Michael KRL0702 B Kometa Kralovice 33:20 + 13:53
25. Žižka Přemysl DOR0706 C OK Dobříš 33:30 + 14:03
26. Šimerka Ondřej PGP0800 C SK Praga 34:02 + 14:35
27. Procházka Vít DKP0711 C Oddíl OB Kotlářka 34:07 + 14:40
28. Magazu Lukas DOR0805 C OK Dobříš 34:50 + 15:23
29. Horáček Martin DKP0802 C Oddíl OB Kotlářka 35:34 + 16:07
30. Engel Adam DKP0910 C Oddíl OB Kotlářka 35:56 + 16:29
31. Jandera Kryštof PGP0700 B SK Praga 36:11 + 16:44
32. Beran František SLA0700 B SKOB Slaný 36:18 + 16:51
33. Kučera Teodor DOR0800 C OK Dobříš 36:47 + 17:20
34. Němeček Štěpán RIC0705 C OB Říčany 37:00 + 17:33
35. Jiras Antonín DOR0701 B OK Dobříš 37:17 + 17:50
36. Peckl Kryštof DOR0806 C OK Dobříš 38:27 + 19:00
37. Heller Jakub ROU0702 B SKOB Roudnice nad Labem 38:48 + 19:21
38. Svítil Patrik PGP0706 B SK Praga 38:49 + 19:22
39. Tejkl Štěpán TAP0807 C KOB Tretra Praha 39:27 + 20:00
40. Koten Vojtěch DKP0815 C Oddíl OB Kotlářka 41:01 + 21:34
41. Dostál Jorik DLP0803 C OOB TJ Dukla Praha 41:44 + 22:17
42. Fortelka Jiří KNC0702 C Sokol Kostelec n. Č. l. 43:21 + 23:54
43. Kohoutek Lukáš RIC0805 C OB Říčany 44:51 + 25:24
44. Kubát Lukáš RIC0804 C OB Říčany 45:43 + 26:16
45. Lazar Tomáš RIC0704 C OB Říčany 46:45 + 27:18
46. Priehoda Erik PGP0803 C SK Praga 48:38 + 29:11
47. Lukeš Josef 0050003 C 48:41 + 29:14
48. Tolar Ondřej RIC0701 C OB Říčany 49:04 + 29:37
49. Strnad Jakub DLP0703 C OOB TJ Dukla Praha 50:44 + 31:17
50. Vít Samuel Aron KAM0804 C OK Kamenice 54:54 + 35:27
51. Rejšek Václav KAM0700 C OK Kamenice 56:50 + 37:23
52. Juřina Jakub FYD0801 C Jizerský klub OB Frýdlant 59:58 + 40:31
53. Bláha Šimon SJP0700 C KČT Slavoj Praha 67:28 + 48:01
54. Kubeček Tomáš DOR0808 C OK Dobříš 117:21 + 97:54
Král Samuel MFP0801 C Matfyz Praha DISK
Drbohlav František VSP0806 C USK Praha DISK
Volný Ondřej 0050006 C DISK
Vaněček Jan TJP0800 C TJ Sokol Troja DISK
H14
3.00 km, 100 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pilát Bořivoj DKL0500 B KOB Kladno 20:32
2. Nemšovský Filip VSP0500 B USK Praha 22:57 + 2:25
3. Šubrt Vojtěch DKP0502 B Oddíl OB Kotlářka 23:28 + 2:56
4. Bárta Viktor ZVO0601 B OB SK Zvole 23:47 + 3:15
5. Dlouhý Aleš PGP0502 B SK Praga 23:53 + 3:21
6. Smolka Jakub TAP0500 B KOB Tretra Praha 24:13 + 3:41
7. Elleder David TAP0615 B KOB Tretra Praha 25:01 + 4:29
8. Bulíř Jáchym TAP0602 B KOB Tretra Praha 25:04 + 4:32
9. Heller Jiří ROU0501 B SKOB Roudnice nad Labem 25:25 + 4:53
10. Jíra Filip KAM0506 B OK Kamenice 27:23 + 6:51
11. Bartaloš Matyáš PGP0503 B SK Praga 30:38 + 10:06
12. Marhold Václav ZVO0501 B OB SK Zvole 30:40 + 10:08
13. Jiras Jan DOR0505 C OK Dobříš 30:51 + 10:19
14. Černý Matouš TAP0501 C KOB Tretra Praha 31:07 + 10:35
15. Horák Martin VSP0601 C USK Praha 31:22 + 10:50
16. Perkner Vít ZVO0603 C OB SK Zvole 33:06 + 12:34
17. Lukeš František NER C 33:21 + 12:49
18. Meier David VSP0606 B USK Praha 34:36 + 14:04
19. Rožek Vojtěch RIC0501 C OB Říčany 34:46 + 14:14
20. Zurynek Jan TJN0605 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:33 + 15:01
21. Červinka Lukáš FSP0603 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 35:50 + 15:18
22. Kohoutek Tomáš RIC0603 C OB Říčany 36:59 + 16:27
23. Hůla Tomáš LBE0602 C TJ Lokomotiva Beroun 37:14 + 16:42
24. Střelba Antonín PGP0605 B SK Praga 37:54 + 17:22
25. Holešta Jakub KPY0502 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 38:51 + 18:19
26. Skripnik Nikola FSP0600 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 40:02 + 19:30
27. Forsterevicz Ondřej DOR0509 C OK Dobříš 40:17 + 19:45
28. Koliáš Štěpán DKP0610 B Oddíl OB Kotlářka 40:46 + 20:14
29. Kubáč Josef DKL0501 C KOB Kladno 40:58 + 20:26
30. Maňour Vojtěch VSP0502 C USK Praha 41:10 + 20:38
31. Václavík Martin SLA0601 B SKOB Slaný 41:46 + 21:14
32. Kándl Matěj DCE0500 C KOB Dobřichovice 42:04 + 21:32
33. Novák Richard ZVO0606 C OB SK Zvole 43:37 + 23:05
34. Havlíček Martin DOR0601 C OK Dobříš 43:40 + 23:08
35. Bláha Vojtěch SJP0501 C KČT Slavoj Praha 43:47 + 23:15
36. Halač Viktor 0050004 C 43:48 + 23:16
37. Kuttelwascher Adam HCE0601 C TJ Hostivice 43:58 + 23:26
38. Kubát Matyáš RIC0601 B OB Říčany 44:53 + 24:21
39. Tofel Šimon TAP0605 C KOB Tretra Praha 45:14 + 24:42
40. Havlák René ROU0602 B SKOB Roudnice nad Labem 46:46 + 26:14
41. Tolar Hynek RIC0505 C OB Říčany 47:30 + 26:58
42. Němeček Matouš RIC0510 C OB Říčany 47:36 + 27:04
43. Göth Mikuláš PGP0602 C SK Praga 48:40 + 28:08
44. Geleta Šimon ZVO0602 C OB SK Zvole 49:49 + 29:17
45. Dragoun Matěj DOR0603 C OK Dobříš 49:54 + 29:22
46. Brettl Filip PGP0600 B SK Praga 51:05 + 30:33
47. Krogman Tadeáš DKP0609 C Oddíl OB Kotlářka 53:56 + 33:24
48. Krátký Štěpán ROU0503 C SKOB Roudnice nad Labem 54:30 + 33:58
49. Žebrák Adam KPY0505 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 56:37 + 36:05
50. Dudl Vojtěch ODV0600 C TJ Aero Odolena Voda 74:07 + 53:35
51. Abdalla Adam ODV0601 C TJ Aero Odolena Voda 74:10 + 53:38
52. Vlasaný Jan RIC0512 C OB Říčany 78:35 + 58:03
53. Fouček Jan NER0600 C 85:20 + 64:48
54. Reichel Tomáš DOR0510 C OK Dobříš 88:10 + 67:38
Melišík Jan TAP0502 B KOB Tretra Praha DISK
H16
3.00 km, 140 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petrilák Matouš DOR0409 A OK Dobříš 23:23
2. Kučera Jáchym DOR0301 B OK Dobříš 25:32 + 2:09
3. Horák Pavel VSP0301 C USK Praha 29:43 + 6:20
4. Černý Antonín TAP0402 B KOB Tretra Praha 30:24 + 7:01
5. Baldrian Tomáš VSP0405 B USK Praha 31:49 + 8:26
6. Janas Adam PGP0404 B SK Praga 32:21 + 8:58
7. Šrámek Jaromír RIC0303 B OB Říčany 32:39 + 9:16
8. Kužel Jan FSP0400 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 34:46 + 11:23
9. Snížek Martin DOR0405 B OK Dobříš 38:30 + 15:07
10. Holeček Štěpán RIC0401 B OB Říčany 39:15 + 15:52
11. Snížek Ondřej DOR0406 B OK Dobříš 39:30 + 16:07
12. Kačer Jakub ZVO0400 B OB SK Zvole 42:41 + 19:18
13. Rožek Vilém RIC0301 C OB Říčany 44:13 + 20:50
14. Marhold Přemysl ZVO0301 B OB SK Zvole 45:51 + 22:28
15. Mařík Antonín FSP0300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 46:40 + 23:17
16. Mucha Ondřej RIC0400 C OB Říčany 67:47 + 44:24
17. Kozadajev Adam KNC0303 C Sokol Kostelec n. Č. l. 69:53 + 46:30
18. Král Quido PGP0410 C SK Praga 76:08 + 52:45
19. Ouška Filip DOR0304 C OK Dobříš 77:54 + 54:31
20. Vejražka David KPY0401 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 99:19 + 75:56
Herynek Jan DOR0411 B OK Dobříš DISK
H18
3.10 km, 145 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedláček Jaroslav DKP0309 A Oddíl OB Kotlářka 28:43
2. Klement David DKP0110 B Oddíl OB Kotlářka 41:38 + 12:55
3. Marhold Ondřej ZVO0101 B OB SK Zvole 41:46 + 13:03
3. Kohout Václav DKL0101 C KOB Kladno 41:46 + 13:03
5. Hrubý František NER1115 C 67:39 + 38:56
Tachezy Jan DOR0102 B OK Dobříš DISK
H21K
3.50 km, 150 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horák Pavel (Starosta) VSP7305 C USK Praha 32:26
2. Semerád Jan SKS C SK SKIVELO Olomouc 48:56 + 16:30
3. Zapletal Jan 0220001 C 51:30 + 19:04
4. Řehák David 0220003 C 55:28 + 23:02
5. Borovička Tomáš FSP9801 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 60:36 + 28:10
6. Bartoň Jaroslav PGP8708 C SK Praga 62:41 + 30:15
7. Beneš Jan DKL9800 C KOB Kladno 75:31 + 43:05
Odstrčil Petr 0220002 C DISK
H21L
5.70 km, 215 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7469
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Flašar Jan PGP8610 R SK Praga 40:00 7576
2. Kazda Ondřej SJC8202 C Sportcentrum Jičín 40:02 + 0:02 7570
3. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 41:43 + 1:43 7260
4. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 43:07 + 3:07 7003
5. Kučera Jan VSP7302 C USK Praha 45:12 + 5:12 6619
6. Pašek František KAM7600 C OK Kamenice 47:51 + 7:51 6132
7. Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín 47:57 + 7:57 6113
8. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 48:22 + 8:22 6037
9. Dusílek Adam SRK8902 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 48:34 + 8:34 6000
10. Šimík Daniel ROZ6900 C OK Roztoky 48:59 + 8:59 5923
11. Polášek Jan Ferdinand DKP8811 C Oddíl OB Kotlářka 50:07 + 10:07 5714
12. Jíra Tomáš KAM9802 C OK Kamenice 50:25 + 10:25 5659
13. Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 51:21 + 11:21 5487
14. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 51:29 + 11:29 5463
15. Šafka Daniel KAM9105 C OK Kamenice 51:35 + 11:35 5445
16. Hanák Jan SLA8002 C SKOB Slaný 51:37 + 11:37 5438
17. Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga 53:14 + 13:14 5141
18. Řada Jakub DKP9401 C Oddíl OB Kotlářka 53:26 + 13:26 5104
19. Ramba Jiří DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka 53:42 + 13:42 5055
20. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB Tretra Praha 54:11 + 14:11 4966
21. Rožek David RIC7403 C OB Říčany 54:34 + 14:34 4895
22. Protiva Tomáš TAP8400 C KOB Tretra Praha 55:07 + 15:07 4794
23. Šunka Jan LOU7600 C SK Moravan Louňovice 55:23 + 15:23 4745
24. Pražák Jiří ZBP7800 C OOB SK Zbraslav 56:18 + 16:18 4576
24. Janas Petr PGP7106 C SK Praga 56:18 + 16:18 4576
26. Kondrát Martin PGP6501 C SK Praga 57:39 + 17:39 4328
27. Pračka Tomáš RIC7302 C OB Říčany 57:43 + 17:43 4316
28. Němeček Jan KAM9300 C OK Kamenice 58:15 + 18:15 4218
29. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 58:46 + 18:46 4123
30. Kamenický Jan TAP7900 C KOB Tretra Praha 58:58 + 18:58 4086
31. Nitsch Karel FSP7611 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 59:00 + 19:00 4080
32. Vondra Jiří FSP7600 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 59:28 + 19:28 3994
33. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 59:34 + 19:34 3975
34. Líbal Jakub ROU9202 C SKOB Roudnice nad Labem 60:23 + 20:23 3825
35. Šindelka Antonín DLP7200 C OOB TJ Dukla Praha 60:35 + 20:35 3788
36. Beneš Filip TAP8701 C KOB Tretra Praha 60:58 + 20:58 3718
37. Škrabálek Jan KYL7000 C SK SP Kylešovice 61:40 + 21:40 3589
38. Fojtů Petr PDY8700 C Běhej Poděbrady 62:15 + 22:15 3481
39. Urbánek Jan DKP8801 C Oddíl OB Kotlářka 62:30 + 22:30 3435
40. Jakovec Petr DKL8602 C KOB Kladno 62:53 + 22:53 3365
41. Mezník Vladimír LBE6400 C TJ Lokomotiva Beroun 63:00 + 23:00 3343
42. Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga 65:23 + 25:23 2905
43. Brabec Tomáš LOU8400 C SK Moravan Louňovice 65:33 + 25:33 2874
44. Lampa David DKP7702 C Oddíl OB Kotlářka 65:50 + 25:50 2822
45. Vlach Martin PGP8605 C SK Praga 68:41 + 28:41 2297
46. Malý Jakub 3GC C Neregistrovaní - ZOO 73:29 + 33:29
47. Jůzek Martin DKP8604 C Oddíl OB Kotlářka 74:28 + 34:28 1233
48. Šedivý Ondřej KNC9103 C Sokol Kostelec n. Č. l. 77:27 + 37:27 684
49. Vacek Vladimír KNC9300 C Sokol Kostelec n. Č. l. 81:11 + 41:11 0
50. Šunda Marek VSP9200 C USK Praha 102:10 + 62:10 0
Žáček Martin FSP6803 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK 0
Lebeda Dušan SPC7312 C SPORTICUS team DISK 0
Havlíček Jan RIC7902 C OB Říčany DISK 0
H35
3.80 km, 150 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Král Aleš MFP7808 C Matfyz Praha 28:58
2. Junek Petr STH7801 C SK Studenec 29:04 + 0:06
3. Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 30:46 + 1:48
4. Datel Jiří DKL7101 C KOB Kladno 31:39 + 2:41
5. Bambousek Martin DOR7302 C OK Dobříš 32:29 + 3:31
6. Skripnik Ondřej FSP7502 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 32:44 + 3:46
7. Nemšovský Petr PGP7602 C SK Praga 32:50 + 3:52
8. Kubát Tomáš RIC7503 C OB Říčany 33:48 + 4:50
9. Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 34:13 + 5:15
10. Pangrác Ondřej MFP7603 C Matfyz Praha 34:58 + 6:00
11. Houska Jindřich DOR7601 C OK Dobříš 35:11 + 6:13
12. Pilař Marek CEP7700 C Čepíci 35:12 + 6:14
13. Bartaloš Tomáš PGP8010 C SK Praga 35:56 + 6:58
14. Pastuszek Jakub VSP7500 C USK Praha 36:05 + 7:07
15. Kándl Filip DCE7400 C KOB Dobřichovice 36:17 + 7:19
16. Kabát Jan PGP6901 C SK Praga 37:22 + 8:24
17. Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 37:25 + 8:27
18. Zámečník David KAM7500 C OK Kamenice 37:29 + 8:31
19. Kolář Jan ZVO7901 C OB SK Zvole 37:31 + 8:33
20. Kužel Tomáš FSP7610 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 37:51 + 8:53
21. Collis Mark DKP7703 C Oddíl OB Kotlářka 37:59 + 9:01
22. Šemelík Petr DKL6901 C KOB Kladno 38:26 + 9:28
23. Procházka Josef SKS C SK SKIVELO Olomouc 38:32 + 9:34
24. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 39:20 + 10:22
25. Kautský Jiří SCP8201 C OK Sparta Praha 40:34 + 11:36
26. Ehler Tomáš VSP8102 C USK Praha 40:39 + 11:41
27. Švec Karel ZVO7601 C OB SK Zvole 40:56 + 11:58
28. Pilát Miroslav DKL7900 C KOB Kladno 41:29 + 12:31
29. Víteček Jan DKP7201 C Oddíl OB Kotlářka 41:35 + 12:37
30. Heller Jiří ROU7708 C SKOB Roudnice nad Labem 41:38 + 12:40
31. Sládeček Petr RIC7702 C OB Říčany 42:04 + 13:06
32. Doležal Martin PGP8100 C SK Praga 42:28 + 13:30
33. Jonáš Radek ZVO6901 C OB SK Zvole 43:36 + 14:38
34. Štrait Martin VSP7602 C USK Praha 43:45 + 14:47
35. Máca Petr DOB7701 C KOB Dobruška 43:49 + 14:51
36. Tejkl Jiří DOB7700 C KOB Dobruška 44:01 + 15:03
37. Kolář David LOU7700 C SK Moravan Louňovice 44:25 + 15:27
38. Černý Michal ROU7505 C SKOB Roudnice nad Labem 44:48 + 15:50
38. Svoboda Jiří DKP7504 C Oddíl OB Kotlářka 44:48 + 15:50
40. Vaculovič Radim DCE7501 C KOB Dobřichovice 45:30 + 16:32
41. Smutný Jan DLP8000 C OOB TJ Dukla Praha 46:11 + 17:13
42. Kolář Tomáš SLA7103 C SKOB Slaný 46:25 + 17:27
43. Mička Aleš TJP7300 C TJ Sokol Troja 47:39 + 18:41
44. Dvořák Miroslav ZBP7601 C OOB SK Zbraslav 47:46 + 18:48
45. Chmelík Petr DOR8100 C OK Dobříš 47:54 + 18:56
46. Pospíšil Radek TJP7802 C TJ Sokol Troja 48:55 + 19:57
47. Silovský Tomáš 0230001 C 49:11 + 20:13
48. Michalský Richard RIC7703 C OB Říčany 50:19 + 21:21
49. Šlapánek René ROU7904 C SKOB Roudnice nad Labem 50:44 + 21:46
50. Polívka Petr RIC7401 C OB Říčany 50:59 + 22:01
51. Kučera Pavel DOR7101 C OK Dobříš 52:00 + 23:02
52. Hric Jan MFP6300 C Matfyz Praha 52:13 + 23:15
53. Beneš Michal TJP7800 C TJ Sokol Troja 52:44 + 23:46
54. Bednařík Marek SKS C SK SKIVELO Olomouc 53:33 + 24:35
55. Míka Pavel DKP7800 C Oddíl OB Kotlářka 54:34 + 25:36
56. Končický Lukáš RIC7501 C OB Říčany 55:55 + 26:57
56. Perkner Radim ZVO8001 C OB SK Zvole 55:55 + 26:57
58. Jedlička Michal DKL8000 C KOB Kladno 56:24 + 27:26
59. Zápotocký Luboš SLA7500 C SKOB Slaný 59:41 + 30:43
60. Fiala Jan DOR7802 C OK Dobříš 61:35 + 32:37
61. Vondráček Martin DKP7704 C Oddíl OB Kotlářka 62:10 + 33:12
62. Vaněček Jan TJP8000 C TJ Sokol Troja 62:47 + 33:49
63. Lacina Martin DKP7502 C Oddíl OB Kotlářka 64:23 + 35:25
64. Petříček Martin MKP8000 C SK GORDIC Praha Kačerov 65:37 + 36:39
65. Havel Josef KNC7800 C Sokol Kostelec n. Č. l. 65:44 + 36:46
66. Hrádek Tomáš ROU8301 C SKOB Roudnice nad Labem 66:15 + 37:17
67. Beran Jaroslav SLA7601 C SKOB Slaný 67:51 + 38:53
68. Snížek Jan DKP7600 C Oddíl OB Kotlářka 68:08 + 39:10
69. Lazar Jindřich RIC7504 C OB Říčany 69:54 + 40:56
70. Klíma Kamil SPS C SK Olympia Praha SPS 71:47 + 42:49
71. Hamrle Jindřich ZVO7403 C OB SK Zvole 73:48 + 44:50
72. Uhrín Štefan SPS C SK Olympia Praha SPS 100:15 + 71:17
73. Šťastný Pavel NER1114 C 103:14 + 74:16
Kukačka Jan FSP7801 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Hrstka Pavel SLA7501 C SKOB Slaný DISK
.............................. VAK C DISK
H45
3.50 km, 150 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bláha Jan SJP6800 C KČT Slavoj Praha 32:01
2. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 32:08 + 0:07
3. Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 32:19 + 0:18
4. Ptáček Jan PGP7205 C SK Praga 32:44 + 0:43
5. Jandera Tomáš SOB7300 C SOBSA 33:11 + 1:10
6. Šrámek Petr RIC6905 C OB Říčany 33:22 + 1:21
7. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 36:14 + 4:13
8. Kurfürst Pavel FSP7400 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 36:37 + 4:36
9. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 36:39 + 4:38
10. Červinka Jiří VRL7001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:26 + 5:25
11. Balej Jiří KAM7201 C OK Kamenice 37:35 + 5:34
12. Doubek Petr SLA7000 C SKOB Slaný 38:17 + 6:16
13. Mach Radovan VSP6600 C USK Praha 38:39 + 6:38
14. Tichý Martin SJH6401 C SJH Jindřichův Hradec 40:35 + 8:34
15. Koliáš Čeněk DKP7102 C Oddíl OB Kotlářka 40:36 + 8:35
16. Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 40:40 + 8:39
17. Cincibus Pavel FSP6605 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 44:25 + 12:24
18. Pavlů Jaroslav DCE6100 C KOB Dobřichovice 46:41 + 14:40
19. Votava Petr KNC6602 C Sokol Kostelec n. Č. l. 47:24 + 15:23
20. Uhlíř Patrik LBE7000 C TJ Lokomotiva Beroun 48:21 + 16:20
21. Jun Drahomír KNC5501 C Sokol Kostelec n. Č. l. 48:36 + 16:35
22. Kohoutek Jan RIC7303 C OB Říčany 48:37 + 16:36
23. Jiras Jiří DOR6900 C OK Dobříš 49:12 + 17:11
24. Černý Radomír HCE6901 C TJ Hostivice 49:19 + 17:18
25. Tolar Jan RIC7301 C OB Říčany 50:36 + 18:35
26. Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 50:38 + 18:37
27. Černý Daniel TAP7200 C KOB Tretra Praha 51:08 + 19:07
28. Herynek Petr RIC7305 C OB Říčany 52:09 + 20:08
29. Tihon Jaroslav TAP6102 C KOB Tretra Praha 52:36 + 20:35
30. Kraml Martin ZVO7102 C OB SK Zvole 52:39 + 20:38
31. Hůla Pavel LBE7300 C TJ Lokomotiva Beroun 53:17 + 21:16
32. Pelant Michal RIC7400 C OB Říčany 53:23 + 21:22
33. Aster Vladimír SLA6500 C SKOB Slaný 53:37 + 21:36
34. Dostál Tomáš DLP7400 C OOB TJ Dukla Praha 53:56 + 21:55
35. Vejražka Jiří KPY7400 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 54:27 + 22:26
36. Kuttelwascher Radek HCE6801 C TJ Hostivice 55:18 + 23:17
37. Strnad Pavel HCE7100 C TJ Hostivice 55:20 + 23:19
38. Zavadil Vladimír VSP6710 C USK Praha 55:37 + 23:36
39. Valla Zdeněk ZVO6501 C OB SK Zvole 56:02 + 24:01
40. Maleček Vít PGP6801 C SK Praga 57:08 + 25:07
41. Stehno Pavel DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka 57:13 + 25:12
42. Beneš Jan DKL6600 C KOB Kladno 63:58 + 31:57
43. Sedláček Jaroslav ROZ6801 C OK Roztoky 67:37 + 35:36
44. Krejčí Ladislav ROU7301 C SKOB Roudnice nad Labem 70:09 + 38:08
45. Leinweber Ctirad FSP7401 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 70:57 + 38:56
46. Reichel Vít 0030001 C 73:42 + 41:41
47. Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 75:27 + 43:26
48. Prox Jakub RIC7406 C OB Říčany 86:59 + 54:58
49. Němeček Ondřej SCP7401 C OK Sparta Praha 108:37 + 76:36
Vavřina Jan HCE7000 C TJ Hostivice DISK
Mařík Karel FSP7200 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Španěl Ondřej DOR7100 C OK Dobříš DISK
Maroušek Jan DKP7402 C Oddíl OB Kotlářka DISK
H55
3.10 km, 145 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrabánek David PGP6003 C SK Praga 32:04
2. Šimek Tomáš FSP6304 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 32:37 + 0:33
3. Červinka Jaroslav OKP5803 C SK OK 24 Praha 33:27 + 1:23
4. Přibík Jan PGP6301 C SK Praga 38:18 + 6:14
5. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 39:14 + 7:10
6. John Vladimír OLP5502 C PSK Olymp Praha 42:39 + 10:35
7. Cedrych Karel TJP5500 C TJ Sokol Troja 42:41 + 10:37
8. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 43:12 + 11:08
9. Nentvich Lubomír DOR5800 C OK Dobříš 43:23 + 11:19
10. Kudrnáč Martin HCE5901 C TJ Hostivice 43:52 + 11:48
11. Strejc Jaroslav ZVO6101 C OB SK Zvole 44:34 + 12:30
12. Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 44:40 + 12:36
13. Špičák Aleš DKP5500 C Oddíl OB Kotlářka 47:23 + 15:19
14. Knotek Kamil OLP5701 C PSK Olymp Praha 48:50 + 16:46
15. Dlouhý Jiří DKP5700 C Oddíl OB Kotlářka 50:14 + 18:10
16. Bazika Miroslav TJP6401 C TJ Sokol Troja 52:16 + 20:12
17. Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 52:19 + 20:15
18. Jahn Pavel SCP5500 C OK Sparta Praha 52:50 + 20:46
19. Štětina Jiří HCE6100 C TJ Hostivice 55:15 + 23:11
20. Kraus Ota TJP5700 C TJ Sokol Troja 55:44 + 23:40
21. Buk Miloslav ROU6202 C SKOB Roudnice nad Labem 58:50 + 26:46
22. Soukup Václav VSP5600 C USK Praha 61:42 + 29:38
23. Borovička Milan FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 63:23 + 31:19
24. Zmátlo Radek TAP6400 C KOB Tretra Praha 65:33 + 33:29
25. Novák Petr TJP6302 C TJ Sokol Troja 68:09 + 36:05
26. Ouška Jiří DOR5700 C OK Dobříš 71:47 + 39:43
27. Andrejko Pavel DKP6200 C Oddíl OB Kotlářka 118:17 + 86:13
Slavík Viktor PGP6300 C SK Praga DISK
Kirchmann Miloš 0110001 C DISK
H65
2.40 km, 120 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hones Sepp 26A5400 C HSV Ried 29:31
2. Kotecký Roman 13G4900 C Octavian Droobers 30:18 + 0:47
3. Čadil Jan FSP4300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 32:36 + 3:05
4. Novotný Jiří SLP4601 C OOB Slavia Praha 34:19 + 4:48
5. Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 35:52 + 6:21
6. Cabrnoch Jiří DKL5400 C KOB Kladno 36:34 + 7:03
7. Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 40:16 + 10:45
8. Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 44:23 + 14:52
9. Hojný Oldřich SCP5201 C OK Sparta Praha 45:23 + 15:52
10. Duda František KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 52:01 + 22:30
11. Paukert Milan TJP5000 C TJ Sokol Troja 52:41 + 23:10
12. Valášek Josef SCP4501 C OK Sparta Praha 55:15 + 25:44
13. Rakovec Miloš SCP4500 C OK Sparta Praha 58:52 + 29:21
14. Ryšavý Vít TJP4700 C TJ Sokol Troja 62:49 + 33:18
15. Brumek Stanislav DKL5201 C KOB Kladno 75:24 + 45:53
Hora Vladimír VSP5100 C USK Praha DISK
H75
2.00 km, 65 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Attl Vladimír PGP3800 C SK Praga 35:21
2. Bláha Svatopluk SJP3501 C KČT Slavoj Praha 40:45 + 5:24
3. Procházka Zdenko DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka 43:51 + 8:30
4. Hlavatý Karel SJP4200 C KČT Slavoj Praha 51:03 + 15:42
5. Kalivoda Vladimír KNC3800 C Sokol Kostelec n. Č. l. 66:39 + 31:18
6. Kalivoda Viktor KNC3300 C Sokol Kostelec n. Č. l. 70:45 + 35:24
7. Louša František KPY3700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 72:52 + 37:31
8. Hanák Milan FSP3400 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 86:50 + 51:29
Mudr Stanislav DCE4400 C KOB Dobřichovice DISK
T
3.40 km, 135 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pompach Petr TAP7801 C KOB Tretra Praha 29:00
2. Silný Ondřej PHK7906 C OK 99 Hradec Králové 35:19 + 6:19
3. Trnková Dana VSP7351 C USK Praha 36:26 + 7:26
4. Benak Rostislav TAP7403 C KOB Tretra Praha 36:51 + 7:51
5. Přibylová Eva PFP6950 C VŠSK PedF UK Praha 38:57 + 9:57
6. Matějka Hynek TAP7610 C KOB Tretra Praha 39:32 + 10:32
7. Votava Štěpán 0140001 C 43:04 + 14:04
8. Berný Jan ODV7702 C TJ Aero Odolena Voda 44:26 + 15:26
9. Meier Milan VLI7301 C Slavia Liberec orienteering 44:39 + 15:39
10. Berná Markéta ODV7651 C TJ Aero Odolena Voda 45:08 + 16:08
11. Přibyl Ivan PFP5900 C VŠSK PedF UK Praha 46:13 + 17:13
12. Kukačková Renata FSP7951 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 46:16 + 17:16
13. Mikulová Zuzana ZVO7951 C OB SK Zvole 46:49 + 17:49
14. Peckl Martin DOR7701 C OK Dobříš 51:23 + 22:23
15. Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 52:10 + 23:10
16. Surga Ondřej NER1102 C 52:40 + 23:40
17. Kindl Jiří RIC7901 C OB Říčany 53:08 + 24:08
18. Proxová Lada RIC8350 C OB Říčany 55:47 + 26:47
19. Pinkr Josef HCE8200 C TJ Hostivice 55:56 + 26:56
20. Matějková Yvona NER1106 C 56:18 + 27:18
21. Skalka Michal LTU6700 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 58:05 + 29:05
22. Dudl Jan ODV7703 C TJ Aero Odolena Voda 58:23 + 29:23
23. Dudík Petr DOR5500 C OK Dobříš 58:52 + 29:52
24. Malačka Milan DKP6000 C Oddíl OB Kotlářka 59:47 + 30:47
25. Kamerer Marek KAM6200 C OK Kamenice 59:52 + 30:52
26. Petrilák Miroslav DOR6600 C OK Dobříš 60:12 + 31:12
27. Pavlíčková Lenka DOR7251 C OK Dobříš 60:26 + 31:26
28. Hruška Peter 0240001 C 61:02 + 32:02
29. Bleha Stanislav DOR7503 C OK Dobříš 62:28 + 33:28
30. Pinkrová Šárka HCE8350 C TJ Hostivice 64:42 + 35:42
31. Švejdová Martina ZVO7453 C OB SK Zvole 65:52 + 36:52
32. Trunec Antonín ODV7704 C TJ Aero Odolena Voda 66:12 + 37:12
33. Dudlová Jana ODV7751 C TJ Aero Odolena Voda 66:16 + 37:16
34. Paulů Robert 0210001 C 66:21 + 37:21
35. Surgová Markéta NER1103 C 67:24 + 38:24
36. Šaradin Jan 0040002 C 67:28 + 38:28
37. Drbohlav Jiří VSP7515 C USK Praha 68:32 + 39:32
38. Vít David SPC7200 C SPORTICUS team 68:58 + 39:58
39. Nováčková Anna DOR8650 C OK Dobříš 69:52 + 40:52
40. Havlíčková Kateřina DOR7650 C OK Dobříš 71:07 + 42:07
41. Topič Jiří LOU7800 C SK Moravan Louňovice 71:20 + 42:20
42. Truncová Lenka ODV7852 C TJ Aero Odolena Voda 73:12 + 44:12
43. Kopáček Jiří DOR6100 C OK Dobříš 76:49 + 47:49
44. Piškulová Pavla ODV8052 C TJ Aero Odolena Voda 78:14 + 49:14
45. Dudíková Hana DOR5550 C OK Dobříš 79:26 + 50:26
46. Břízek Petr LOU8000 C SK Moravan Louňovice 79:49 + 50:49
47. Mišek Michal KAM7202 C OK Kamenice 80:21 + 51:21
48. Zmátlová Anna 0040001 C 80:32 + 51:32
49. Malačková Jana DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka 81:41 + 52:41
50. Pešková Erika LOU8250 C SK Moravan Louňovice 82:15 + 53:15
51. Červinka Mário NER1105 C 84:05 + 55:05
52. Žižková Jaroslava DOR7754 C OK Dobříš 85:30 + 56:30
53. Svoboda Jan ODV7605 C TJ Aero Odolena Voda 85:50 + 56:50
54. Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky 86:36 + 57:36
55. Koukal Tomáš ODV1120 C TJ Aero Odolena Voda 88:30 + 59:30
56. Koukalová Eva ODV1158 C TJ Aero Odolena Voda 88:42 + 59:42
57. Seifertová Vendula DKP7651 C Oddíl OB Kotlářka 89:01 + 60:01
58. Pilch Rudolf ODV6400 C TJ Aero Odolena Voda 97:24 + 68:24
59. Majerská Adriána ODV8051 C TJ Aero Odolena Voda 98:35 + 69:35
60. Smutná Anna DLP8050 C OOB TJ Dukla Praha 100:17 + 71:17
61. Lacinová Hanka DKP7952 C Oddíl OB Kotlářka 100:36 + 71:36
62. Hezký Vítězslav DOR7504 C OK Dobříš 106:06 + 77:06
63. Gregor Tahmina DOR7552 C OK Dobříš 106:19 + 77:19
64. Havláková Daniela ROU7951 C SKOB Roudnice nad Labem 106:50 + 77:50
65. Nováková Karolína NER1104 C 107:55 + 78:55
66. Lác Jan Ladislav 0130001 C 110:18 + 81:18
Zeman Peter NER1101 C DISK
Kalinová Tereza NNN2612 C Neregistrovaní DISK
Nekolný Karel 0170001 C DISK
Prchlík Milan LOU7300 C SK Moravan Louňovice DISK
Geleta Marek ZVO7401 C OB SK Zvole DISK
Lenský David DKP7802 C Oddíl OB Kotlářka DISK
TF
3.60 km, 50 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slavíčková Renata NER1156 C 19:33
2. Slavíček Václav NER1116 C 20:10 + 0:37
3. Šunka Hubert LOU1200 C SK Moravan Louňovice 20:52 + 1:19
4. Petráň Matěj SCP0700 C OK Sparta Praha 20:53 + 1:20
5. Vaněk Jáchym ROU1201 C SKOB Roudnice nad Labem 22:01 + 2:28
6. Zámečník Lukáš KAM1100 C OK Kamenice 22:24 + 2:51
7. Drozen Jakub KAM1101 C OK Kamenice 22:36 + 3:03
8. Břízková Alžběta LOU1153 C SK Moravan Louňovice 22:37 + 3:04
9. Bašusová Olga KAM1250 C OK Kamenice 22:48 + 3:15
10. Michalík Bohumil NER1116 C 22:57 + 3:24
11. Proxová Veronika 0190001 C 23:15 + 3:42
12. Pinkava Vojtěch FSP0806 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 23:20 + 3:47
13. Pešková Marie LOU1252 C SK Moravan Louňovice 23:40 + 4:07
14. Skripnik Kilián FSP1300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 23:44 + 4:11
15. Bradáčová Hana ROU1250 C SKOB Roudnice nad Labem 24:03 + 4:30
16. Hanák Kryštof SLA1100 C SKOB Slaný 24:07 + 4:34
17. Kužel Jonáš FSP1201 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 24:25 + 4:52
18. Prchlík Martin LOU1300 C SK Moravan Louňovice 25:08 + 5:35
19. Kazdová Rozárie SJC1350 C Sportcentrum Jičín 25:41 + 6:08
20. Řepková Ema PGP1350 C SK Praga 25:44 + 6:11
21. Lacinová Zuzana DKP1055 C Oddíl OB Kotlářka 25:46 + 6:13
22. Jiroušek Štěpán DOR1102 C OK Dobříš 26:54 + 7:21
23. Kašpar Adam DOR1101 C OK Dobříš 28:09 + 8:36
24. Zemanová Kateřina NER1100 C 28:48 + 9:15
25. Uhlířová Marie LBE0950 C TJ Lokomotiva Beroun 28:51 + 9:18
26. Horová Adéla LOU1151 C SK Moravan Louňovice 28:54 + 9:21
27. Uhlířová Eliška LBE1150 C TJ Lokomotiva Beroun 29:33 + 10:00
28. Rakovcová Zuzana NER1157 C 29:38 + 10:05
29. Juřinová Aneta FYD1150 C Jizerský klub OB Frýdlant 30:12 + 10:39
30. Svoboda David DKP1205 C Oddíl OB Kotlářka 30:33 + 11:00
31. Silovská Natálie 0230002 C 30:35 + 11:02
32. Kukačková Johana FSP1056 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 31:51 + 12:18
33. Kukačková Jana FSP1251 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 32:31 + 12:58
34. Paul Jan NER1108 C 33:16 + 13:43
35. Paulová Štěpánka NER1107 C 33:33 + 14:00
36. Dobiáš Jaromír ROU1101 C SKOB Roudnice nad Labem 33:44 + 14:11
37. Petráň Lukáš SCP1200 C OK Sparta Praha 34:46 + 15:13
38. Darmovzal Marek PGP1300 C SK Praga 35:47 + 16:14
39. Slámová Michaela KAM1112 C OK Kamenice 36:03 + 16:30
40. Paulů Max 0210002 C 36:31 + 16:58
41. Slavíček David FSP0805 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 36:42 + 17:09
42. Kolářová Zuzana LOU1250 C SK Moravan Louňovice 36:55 + 17:22
43. Topičová Laura LOU1152 C SK Moravan Louňovice 37:02 + 17:29
44. Rejšková Blanka KAM7751 C OK Kamenice 38:06 + 18:33
45. Juřinová Iva FYD8050 C Jizerský klub OB Frýdlant 38:23 + 18:50
46. Zábřeský Lukáš LOU1000 C SK Moravan Louňovice 38:44 + 19:11
47. Paloušová Marie NER1162 C 39:39 + 20:06
48. Dobiášová Eliška ROU1150 C SKOB Roudnice nad Labem 41:41 + 22:08
49. Reichelová Šárka NER1111 C 43:12 + 23:39
50. Nitsch Lukáš FSP1200 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 45:49 + 26:16
51. Pohlová Sandra TAP1151 C KOB Tretra Praha 48:40 + 29:07
52. Klimeš Vincent FSP0808 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 49:06 + 29:33
53. Drbohlav Václav NER1105 C 53:28 + 33:55
54. Míka Štěpán DKP1504 C Oddíl OB Kotlářka 56:06 + 36:33
55. Ondráček Viktor EKP1515 C VŠTJ Ekonom Praha 58:32 + 38:59
56. Pinkr Jan HCE1300 C TJ Hostivice 62:54 + 43:21
57. Bartoňová Veronika PGP1750 C SK Praga 81:27 + 61:54
58. Moráčková Meda ZBP1750 C OOB SK Zbraslav 101:19 + 81:46