Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D21L

Datum:
07.04.2019
Místo konání:
Týnec nad Sázavou
Pořadatel:
EKP - VŠTJ Ekonom Praha
Mapa:
Holý vrch
Ředitel závodu:
Ondráčková Veronika
Hlavní rozhodčí:
Pidrman Milan - R3
Stavitel tratí:
Kalous Vladislav - R3
JURY:
Pospíšilová Marie, Kazda Ondřej, Pašek František
D21L
4.10 km, 195 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8279
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Doležalová Monika KAM8851 R OK Kamenice 31:45 8546
2. Pospíšilová Marie DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 32:27 + 0:42 8370
3. Šístková Iveta LPU8654 R OK Lokomotiva Pardubice 34:14 + 2:29 7920
4. Mullis Kateřina DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka 34:49 + 3:04 7773
5. Baldrianová Barbora VSP7850 R USK Praha 35:32 + 3:47 7592
6. Hájková Eliška KAM9851 C OK Kamenice 36:19 + 4:34 7394
7. Matějů Martina PGP8556 E SK Praga 37:06 + 5:21 7196
8. Bořánková Karolína KAM9550 C OK Kamenice 37:26 + 5:41 7112
8. Rambová Kamila DKP8655 C Oddíl OB Kotlářka 37:26 + 5:41 7112
10. Voltrová Alena DKP9956 A Oddíl OB Kotlářka 37:49 + 6:04 7016
11. Vyhnálková Marie RIC0151 A OB Říčany 38:09 + 6:24 6932
12. Neumannová Kateřina PGP9256 C SK Praga 38:36 + 6:51 6818
13. Petráňová Jana SCP7555 C OK Sparta Praha 39:11 + 7:26 6671
14. Kamererová Valerie KAM9452 C OK Kamenice 39:26 + 7:41 6608
15. Snížková Petra DKP7752 C Oddíl OB Kotlářka 39:42 + 7:57 6540
16. Zimmerová Kateřina KAM9850 C OK Kamenice 42:59 + 11:14 5712
17. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 44:02 + 12:17 5447
18. Albrechtová Eva KAM7850 C OK Kamenice 44:05 + 12:20 5434
19. Zajícová Kateřina TAP9053 C KOB Tretra Praha 44:42 + 12:57 5279
20. Hojná Silvie SCP7950 C OK Sparta Praha 45:06 + 13:21 5178
21. Voltrová Hana ROZ9752 C OK Roztoky 45:16 + 13:31 5136
22. Hovorková Tereza ZVO0153 B OB SK Zvole 45:23 + 13:38 5106
23. Albrechtová Iveta KAM9950 B OK Kamenice 45:49 + 14:04 4997
24. Grolichová Lucie ZBP7850 C OOB SK Zbraslav 46:12 + 14:27 4900
24. Kudrnáčová Lucie HCE8850 C TJ Hostivice 46:12 + 14:27 4900
26. Kazdová Lenka SJC8484 C Sportcentrum Jičín 47:17 + 15:32 4627
27. Blaťáková Radka SLP8451 C OOB Slavia Praha 47:40 + 15:55 4530
28. Bialožytová Tereza PGP9055 C SK Praga 49:11 + 17:26 4148
29. Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 49:37 + 17:52 4038
30. Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 49:44 + 17:59 4009
31. Sajdlová Jana NER1151 C 49:46 + 18:01
32. Škáchová Petra KAM7054 C OK Kamenice 50:26 + 18:41 3832
33. Marková Anna LBE9250 C TJ Lokomotiva Beroun 51:03 + 19:18 3677
34. Dlouhá Hana DKP9450 C Oddíl OB Kotlářka 51:39 + 19:54 3525
35. Horová Magda VSP5450 C USK Praha 53:13 + 21:28 3130
36. Míchalová Šárka KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 54:06 + 22:21 2907
37. Burešová Lenka DKP8351 C Oddíl OB Kotlářka 57:26 + 25:41 2066
38. Studničná Lenka FSP8650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 57:32 + 25:47 2041
39. Kopecká Eliška KNC9850 C Sokol Kostelec n. Č. l. 57:42 + 25:57 1999
40. Mikulášová Helena PGP9353 C SK Praga 60:05 + 28:20 1398
41. Sedláčková Linda ROZ0050 B OK Roztoky 60:36 + 28:51 1267
42. Čechová Lenka 3GC C Neregistrovaní - ZOO 64:37 + 32:52
43. Karasová Jana FSP6153 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 73:56 + 42:11 0
44. Míková Šárka DKP8255 C Oddíl OB Kotlářka 79:29 + 47:44 0
45. Setínková Zuzana DKP5753 C Oddíl OB Kotlářka 93:18 + 61:33 0