Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D35K

Datum:
28.04.2019
Místo konání:
Chyňava
Pořadatel:
SCP - OK Sparta Praha
Mapa:
Pelechovka, měřítko 1:10 000, ekvidistance 5 m, Schrboroh 1:10 000, mapový klíč ISOM 2017, velikost A4, A3 stav zima 2018-19.
Ředitel závodu:
Hojný Oldřich - R3
Hlavní rozhodčí:
Buriánek Jaromír - R3
Stavitel tratí:
Kavka Jiří - R3
JURY:
Janovský Tomáš, Horová Magda, Karmazín Pavel
D35K
4.97 km, 80 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 40:13
2. Lošťáková Ivana LTP7758 OOB TJ Lokomotiva Teplice 41:54 + 1:41
3. Králová Michaela MFP7959 Matfyz Praha 42:52 + 2:39
4. Perknerová Barbora ZVO8151 OB SK Zvole 48:43 + 8:30
5. Brettlová Marta PGP7557 SK Praga 50:21 + 10:08
6. Fialová Jana DOR8050 OK Dobříš 50:22 + 10:09
7. Řepková Jana PGP7762 SK Praga 51:08 + 10:55
8. Šeborová Tereza DKL8150 KOB Kladno 52:52 + 12:39
9. Darmovzalová Lenka PGP7951 SK Praga 53:06 + 12:53
10. Uhrová Zuzana VSP8050 USK Praha 54:03 + 13:50
11. Pangrácová Jana MFP7653 Matfyz Praha 55:00 + 14:47
12. Bartoňová Terezie FSP7550 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 55:18 + 15:05
13. Geffertová Radka FSP7650 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 55:31 + 15:18
14. Seidlová Barbora RIC7955 OB Říčany 55:34 + 15:21
15. Petriláková Petra DOR7656 OK Dobříš 55:56 + 15:43
16. Hrádková Kateřina ROU8350 SKOB Roudnice nad Labem 56:18 + 16:05
17. Hellerová Alena ROU7850 SKOB Roudnice nad Labem 57:32 + 17:19
18. Pinkrová Šárka HCE8350 TJ Hostivice 57:39 + 17:26
19. Janderová Markéta SOB7750 SOBSA 57:50 + 17:37
20. Jirásková Pavla KPY7950 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 58:28 + 18:15
21. Baxová Irena LBE7951 TJ Lokomotiva Beroun 60:23 + 20:10
22. Vláčilová Kateřina RIC7757 OB Říčany 61:37 + 21:24
23. Neuerová Kateřina DOR7852 OK Dobříš 61:39 + 21:26
24. Krejčová Jana ROU7758 SKOB Roudnice nad Labem 61:53 + 21:40
25. Bradáčová Petra ROU7851 SKOB Roudnice nad Labem 63:53 + 23:40
26. Hlaváčková Klára TAP7756 KOB Tretra Praha 64:22 + 24:09
27. Fuxová Kateřina SLA7850 SKOB Slaný 65:27 + 25:14
28. Cichrová Iveta TAP7752 KOB Tretra Praha 68:18 + 28:05
29. Jirkovská Kateřina 6KC7550 Neregistrovaní 70:36 + 30:23
30. Priehodová Kateřina PGP7857 SK Praga 73:52 + 33:39
31. Stříbrná Dagmar LBE7950 TJ Lokomotiva Beroun 74:08 + 33:55
32. Stočesová Lucie 0440004 Medvědi z Milíčova 76:09 + 35:56
33. Chmelařová Zuzana PGP7761 SK Praga 77:35 + 37:22
34. Magazu Radka DOR7853 OK Dobříš 78:41 + 38:28
35. Ledinská Leona DKP8161 Oddíl OB Kotlářka 83:05 + 42:52
36. Stoklasová Kamila RIC7852 OB Říčany 85:07 + 44:54
37. Nováková Ivana DLP8150 OOB TJ Dukla Praha 89:17 + 49:04
38. Pinkava Anna FSP8151 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 93:07 + 52:54
Havlová Eva KNC7851 Sokol Kostelec n. Č. l. DISK