Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21L

Datum:
28.04.2019
Místo konání:
Chyňava
Pořadatel:
SCP - OK Sparta Praha
Mapa:
Pelechovka, měřítko 1:10 000, ekvidistance 5 m, Schrboroh 1:10 000, mapový klíč ISOM 2017, velikost A4, A3 stav zima 2018-19.
Ředitel závodu:
Hojný Oldřich - R3
Hlavní rozhodčí:
Buriánek Jaromír - R3
Stavitel tratí:
Kavka Jiří - R3
JURY:
Janovský Tomáš, Horová Magda, Karmazín Pavel
H21L
13.90 km, 100 m, 28 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7557
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Semerád Antonín PGP9807 SK Praga 72:54 7752
2. Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga 74:17 + 1:23 7613
3. Procházka Jan PGP8206 SK Praga 77:19 + 4:25 7306
4. Landovský Jakub PGP9601 SK Praga 83:24 + 10:30 6692
5. Zajíc Vítězslav TAP8610 KOB Tretra Praha 84:13 + 11:19 6610
6. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 85:07 + 12:13 6519
7. Axmann Šimon DKP8700 Oddíl OB Kotlářka 86:02 + 13:08 6426
8. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 86:47 + 13:53 6350
9. Šimík Daniel ROZ6900 OK Roztoky 89:53 + 16:59 6037
10. Seidl Miroslav RIC7407 OB Říčany 90:38 + 17:44 5962
11. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 90:42 + 17:48 5955
12. Fojtů Petr PDY8700 Běhej Poděbrady 91:27 + 18:33 5879
13. Hanák Jan SLA8002 SKOB Slaný 91:47 + 18:53 5845
14. Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga 92:16 + 19:22 5797
15. Tomeš Jaroslav DKP8109 Oddíl OB Kotlářka 92:40 + 19:46 5756
16. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 92:49 + 19:55 5741
17. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 93:25 + 20:31 5681
18. Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga 94:29 + 21:35 5573
19. Krajíček Vojtěch VRL8803 OOS TJ Spartak Vrchlabí 95:40 + 22:46 5453
20. Černý Martin TAP8902 KOB Tretra Praha 96:23 + 23:29 5381
21. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 97:30 + 24:36 5268
22. Kovář Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín 97:36 + 24:42 5258
23. Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 98:49 + 25:55 5135
24. Vláčil Daniel RIC7307 OB Říčany 100:21 + 27:27 4980
25. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 100:45 + 27:51 4940
26. Ransdorf Jakub TAP9805 KOB Tretra Praha 103:02 + 30:08 4709
27. Škrabánek Matěj SJI9203 OK Jihlava 103:09 + 30:15 4698
28. Havlíček Jan RIC7902 OB Říčany 103:14 + 30:20 4689
29. Štěňha Martin SPC7608 SPORTICUS team 103:56 + 31:02 4618
30. Vondra Jiří FSP7600 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 104:23 + 31:29 4573
31. Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 107:09 + 34:15 4294
32. Líbal Jakub ROU9202 SKOB Roudnice nad Labem 109:05 + 36:11 4098
33. Vrátný Ondřej 0050001 Alcedo Praha 118:08 + 45:14
34. Lužnický Jiří LIT8501 KOB Litvínov 121:05 + 48:11 2887
35. Pelikán Lukáš DKL9802 KOB Kladno 121:56 + 49:02 2801
36. Rohlík Matěj TAP0010 KOB Tretra Praha 123:35 + 50:41 2634
37. Lampa David DKP7702 Oddíl OB Kotlářka 132:45 + 59:51 1708
Matoušek Martin SPC7604 SPORTICUS team DISK 0