Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H35L

Datum:
28.04.2019
Místo konání:
Chyňava
Pořadatel:
SCP - OK Sparta Praha
Mapa:
Pelechovka, měřítko 1:10 000, ekvidistance 5 m, Schrboroh 1:10 000, mapový klíč ISOM 2017, velikost A4, A3 stav zima 2018-19.
Ředitel závodu:
Hojný Oldřich - R3
Hlavní rozhodčí:
Buriánek Jaromír - R3
Stavitel tratí:
Kavka Jiří - R3
JURY:
Janovský Tomáš, Horová Magda, Karmazín Pavel
H35L
10.45 km, 90 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Junek Petr STH7801 SK Studenec 64:36
2. Bambousek Martin DOR7302 OK Dobříš 66:48 + 2:12
3. Kužel Tomáš FSP7610 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 68:31 + 3:55
4. Rod Jan VSP7423 USK Praha 69:06 + 4:30
5. Pilát Miroslav DKL7900 KOB Kladno 69:27 + 4:51
6. Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 69:34 + 4:58
7. Šemelík Petr DKL6901 KOB Kladno 71:00 + 6:24
8. Víteček Jan DKP7201 Oddíl OB Kotlářka 74:54 + 10:18
9. Kamenický Jan TAP7900 KOB Tretra Praha 75:18 + 10:42
10. Hřivna Štěpán PGP7507 SK Praga 77:05 + 12:29
11. Suk Jiří MFP6401 Matfyz Praha 77:55 + 13:19
12. Kubát Tomáš RIC7503 OB Říčany 78:22 + 13:46
13. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 79:09 + 14:33
14. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 79:31 + 14:55
15. Ledinský Martin DKP7901 Oddíl OB Kotlářka 79:37 + 15:01
16. Michálek Josef 0380001 DREAM TEAM JENEČ 80:31 + 15:55
17. Španěl Ondřej DOR7100 OK Dobříš 81:32 + 16:56
18. Najman Jiří SLA8004 SKOB Slaný 82:04 + 17:28
19. Kabát Jan PGP6901 SK Praga 82:49 + 18:13
20. Svatý Jakub PGP7610 SK Praga 82:58 + 18:22
21. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 83:19 + 18:43
22. Lukeš Zdeněk 0020002 Outdoor Praha 84:51 + 20:15
23. Collis Mark DKP7703 Oddíl OB Kotlářka 85:23 + 20:47
24. Kándl Filip DCE7400 KOB Dobřichovice 86:20 + 21:44
25. Sládeček Petr RIC7702 OB Říčany 86:57 + 22:21
26. Dvořák Josef PGP8006 SK Praga 88:19 + 23:43
27. Matys Jan DOR8001 OK Dobříš 88:56 + 24:20
28. Končický Lukáš RIC7501 OB Říčany 89:22 + 24:46
29. Jedlička Adam KAM7700 OK Kamenice 90:56 + 26:20
30. Lacina Martin DKP7502 Oddíl OB Kotlářka 91:20 + 26:44
31. Heller Jiří ROU7708 SKOB Roudnice nad Labem 93:11 + 28:35
32. Silovský Tomáš 0180001 Říčany 94:28 + 29:52
33. Pilař Marek CEP7700 Čepíci 95:54 + 31:18
34. Chmelík Petr DOR8100 OK Dobříš 99:40 + 35:04
35. Pangrác Ondřej MFP7603 Matfyz Praha 104:36 + 40:00
36. Kučera Pavel DOR7101 OK Dobříš 106:03 + 41:27
37. Schus Martin 0030001 Řevnice 106:05 + 41:29
38. Koma Vít DOR7702 OK Dobříš 106:55 + 42:19
39. Beran Jaroslav SLA7601 SKOB Slaný 107:21 + 42:45
40. Píchal Jan VSP5202 USK Praha 107:53 + 43:17
41. Grisa Petr SLA7600 SKOB Slaný 119:48 + 55:12
42. Chramosta Tomáš KAM7601 OK Kamenice 126:28 + 61:52
43. Hrstka Pavel SLA7501 SKOB Slaný 129:28 + 64:52
44. Vítek Jiří DKL7300 KOB Kladno 132:59 + 68:23