Logo

Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H35

Datum:
01.05.2019
Místo konání:
Čelákovice
Pořadatel:
SPC - SPORTICUS team
Mapa:
Čelákovice
Ředitel závodu:
Ouhrabková Radka
Hlavní rozhodčí:
Kalina Miroslav
Stavitel tratí:
Kalinová Markéta
JURY:
Gregorová Kamila, Šedivý Jan, Neumannová Renata
Protokol:
Z důvodu rozhozeného času startovních hodin (startovalo se o 17 sekund dříve) byl opraven čas všech závodníků. Pořadí závodníků zůstalo samozřejmě beze změny.

H35 2.60 km, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pangrác Ondřej MFP7603 Matfyz Praha 14:05
2. Gregor Petr RUZ7500 TJ Růžená 14:11 + 0:06
3. Bambousek Martin DOR7302 OK Dobříš 14:24 + 0:19
4. Kamenický Jan TAP7900 KOB Tretra Praha 14:28 + 0:23
5. Tomeš Petr SJC7531 Sportcentrum Jičín 14:29 + 0:24
6. Pilát Miroslav DKL7900 KOB Kladno 14:41 + 0:36
7. Skripnik Ondřej FSP7502 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 14:45 + 0:40
8. Dvořák Josef PGP8006 SK Praga 14:52 + 0:47
8. Havlíček Jan RIC7902 OB Říčany 14:52 + 0:47
10. Karvánek Petr BOR6600 OK Jiskra Nový Bor 15:05 + 1:00
11. Hradecký Jaroslav DOK6300 OK Doksy 15:20 + 1:15
12. Víteček Jan DKP7201 Oddíl OB Kotlářka 15:21 + 1:16
13. Siegl Roman MFP6700 Matfyz Praha 15:32 + 1:27
14. Bartaloš Tomáš PGP8010 SK Praga 15:33 + 1:28
15. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 15:34 + 1:29
16. Černý Michal ROU7505 SKOB Roudnice nad Labem 15:35 + 1:30
17. Svoboda Jiří DKP7504 Oddíl OB Kotlářka 15:39 + 1:34
18. Šístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha 15:45 + 1:40
19. Kubát Tomáš RIC7503 OB Říčany 15:47 + 1:42
20. Žemla Tomáš KAM7105 OK Kamenice 15:50 + 1:45
21. Houska Jindřich DOR7601 OK Dobříš 15:53 + 1:48
22. Silovský Tomáš 0220001 Říčany 16:14 + 2:09
23. Bergl Tomáš TJP7801 TJ Sokol Troja 16:17 + 2:12
24. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 16:22 + 2:17
25. Švec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 16:27 + 2:22
26. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 16:35 + 2:30
27. Kabát Jan PGP6901 SK Praga 16:39 + 2:34
28. Dočkal Tomáš PGP7711 SK Praga 16:47 + 2:42
29. Pavlík Mojmír PDY8102 Běhej Poděbrady 16:50 + 2:45
30. Heller Jiří ROU7708 SKOB Roudnice nad Labem 16:55 + 2:50
31. Collis Mark DKP7703 Oddíl OB Kotlářka 17:02 + 2:57
32. Svatý Jakub PGP7610 SK Praga 17:06 + 3:01
33. Krejčí Jaroslav BOR6302 OK Jiskra Nový Bor 17:26 + 3:21
34. Matys Jan DOR8001 OK Dobříš 17:29 + 3:24
35. Pinkr Josef HCE8200 TJ Hostivice 17:34 + 3:29
36. Juřina František FYD7800 Jizerský klub OB Frýdlant 17:37 + 3:32
37. Benc Jiří TAP8002 KOB Tretra Praha 17:40 + 3:35
38. Matoušek Petr EKP7503 VŠTJ Ekonom Praha 17:48 + 3:43
39. Jedlička Adam KAM7700 OK Kamenice 17:56 + 3:51
40. Tejkl Jiří DOB7700 KOB Dobruška 18:01 + 3:56
41. Šemelík Petr DKL6901 KOB Kladno 18:09 + 4:04
42. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 18:11 + 4:06
43. Kratochvíl Jiří 18:35 + 4:30
44. Vondráček Martin DKP7704 Oddíl OB Kotlářka 18:42 + 4:37
45. Němec Jan SOB7500 SOBSA 18:44 + 4:39
46. Haering Jan LME7500 SK Los Mělník 18:52 + 4:47
47. Slavíček Petr 9FX7500 Fóglíci 18:56 + 4:51
48. Kučera Pavel DOR7101 OK Dobříš 19:01 + 4:56
48. Hora Michal LBE7901 TJ Lokomotiva Beroun 19:01 + 4:56
50. Čermák Daniel EKP7510 VŠTJ Ekonom Praha 19:05 + 5:00
51. Nekvasil Michal DKP7501 Oddíl OB Kotlářka 19:06 + 5:01
51. Lazar Jindřich RIC7504 OB Říčany 19:06 + 5:01
53. Hančl Martin ROU7601 SKOB Roudnice nad Labem 19:30 + 5:25
54. Dolák Ondřej DKP8002 Oddíl OB Kotlářka 19:36 + 5:31
55. Zápotocký Luboš SLA7500 SKOB Slaný 19:50 + 5:45
56. Kváča Vladimír DKP7706 Oddíl OB Kotlářka 19:56 + 5:51
57. Jedlička Michal DKL8000 KOB Kladno 19:57 + 5:52
58. Snížek Jan DKP7600 Oddíl OB Kotlářka 20:07 + 6:02
59. Hoke Petr 0130003 Klub dobré zprávy 20:43 + 6:38
60. Břízek Petr LOU8000 SK Moravan Louňovice 20:49 + 6:44
61. Hála Tomáš PDY8202 Běhej Poděbrady 21:37 + 7:32
62. Šubrt Evžen TAP8000 KOB Tretra Praha 22:29 + 8:24
63. Kapoun Luděk 0190001 neregistrovaný 2 24:24 + 10:19
64. Kolář David LOU7700 SK Moravan Louňovice 24:47 + 10:42
65. Nekovář Ondřej RIC7405 OB Říčany 25:39 + 11:34
66. Beneš Petr 0130002 Klub dobré zprávy 25:41 + 11:36
67. Čtrnáct Jiří PGP7603 SK Praga 28:13 + 14:08
Hrádek Tomáš ROU8301 SKOB Roudnice nad Labem DISK
Chmelík Petr DOR8100 OK Dobříš DISK