Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
01.05.2019
Místo konání:
Čelákovice
Pořadatel:
SPC - SPORTICUS team
Mapa:
Čelákovice
Ředitel závodu:
Ouhrabková Radka
Hlavní rozhodčí:
Kalina Miroslav
Stavitel tratí:
Kalinová Markéta
JURY:
Gregorová Kamila, Šedivý Jan, Neumannová Renata
Protokol:
Z důvodu rozhozeného času startovních hodin (startovalo se o 17 sekund dříve) byl opraven čas všech závodníků. Pořadí závodníků zůstalo samozřejmě beze změny.
Kategorie:
D10     D10F     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H10F     H12     H14     H16     H18     H20     H21L     H21K     H35     H45     H55     H65     H75     T     TF     Z1     Z2     Z3    
D10
1.20 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Seidlová Magdalena RIC0950 OB Říčany 8:37
2. Mišeková Lucie KAM1050 OK Kamenice 8:52 + 0:15
3. Pěkná Alžběta ROU0950 SKOB Roudnice nad Labem 8:57 + 0:20
4. Hrušková Tereza PGP0953 SK Praga 8:59 + 0:22
5. Hánělová Lucie ZVO0952 OB SK Zvole 9:53 + 1:16
6. Šimková Anežka LME0950 SK Los Mělník 10:02 + 1:25
7. Šubrtová Barbora TAP1150 KOB Tretra Praha 10:17 + 1:40
8. Bartalošová Ada PGP1050 SK Praga 10:23 + 1:46
9. Kalinová Ella SPC0961 SPORTICUS team 10:56 + 2:19
10. Baštová Justýna DOR0952 OK Dobříš 11:01 + 2:24
11. Balejová Sofie KAM0951 OK Kamenice 11:23 + 2:46
12. Žemlová Magdalena KAM0950 OK Kamenice 12:13 + 3:36
13. Kolářová Veronika LOU1050 SK Moravan Louňovice 12:59 + 4:22
14. Hoke Berenika SPC1062 SPORTICUS team 13:08 + 4:31
15. Svatá Lucie PGP0952 SK Praga 13:18 + 4:41
16. Vaněčková Anna TJP1050 TJ Sokol Troja 13:25 + 4:48
17. Benáková Natálie TAP0956 KOB Tretra Praha 13:29 + 4:52
18. Nedbalová Magdalena MFP1053 Matfyz Praha 13:32 + 4:55
19. Bezdíčková Adriana Nelly ODV0952 TJ Aero Odolena Voda 13:34 + 4:57
20. Rypáčková Šárka TJP1151 TJ Sokol Troja 14:15 + 5:38
21. Svobodová Ema ODV0951 TJ Aero Odolena Voda 14:33 + 5:56
22. Havlová Veronika KNC0950 Sokol Kostelec n. Č. l. 15:04 + 6:27
23. Kváčová Anna DKP1051 Oddíl OB Kotlářka 15:10 + 6:33
24. Štěpánková Emma TAP0953 KOB Tretra Praha 15:11 + 6:34
25. Pangrácová Eva MFP1051 Matfyz Praha 16:03 + 7:26
26. Chmelíková Anežka DOR1050 OK Dobříš 16:49 + 8:12
27. Dvořáková Lucie PGP0956 SK Praga 17:56 + 9:19
28. Hlaváčková Lucie TAP1050 KOB Tretra Praha 18:04 + 9:27
29. Ryppelová Anna TAP0954 KOB Tretra Praha 18:16 + 9:39
30. Kubecová Markéta PGP0955 SK Praga 19:21 + 10:44
31. Ptáčková Barbora DKP0954 Oddíl OB Kotlářka 20:02 + 11:25
32. Pilchová Linda ODV0953 TJ Aero Odolena Voda 20:46 + 12:09
33. Jirásková Laura VSP0952 USK Praha 23:49 + 15:12
34. Dlouhá Julie PGP1051 SK Praga 23:58 + 15:21
35. Tvrdková Sofie Anna DOR1055 OK Dobříš 33:17 + 24:40
D10F
1.60 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mikulová Stella ZVO1250 OB SK Zvole 9:31
2. Berchová Anežka LME0951 SK Los Mělník 10:42 + 1:11
3. Blahutová Lucie MFP0950 Matfyz Praha 10:58 + 1:27
4. Hoke Magdalena 0130005 Klub dobré zprávy 11:30 + 1:59
5. Kalinová Lisa SPC1158 SPORTICUS team 11:31 + 2:00
6. Blehová Barbora DOR1151 OK Dobříš 11:38 + 2:07
7. Matoušková Kateřina SPC0955 SPORTICUS team 12:16 + 2:45
8. Vaculovičová Alžběta DCE0950 KOB Dobřichovice 12:56 + 3:25
9. Michalíková Klára ZVO0954 OB SK Zvole 13:57 + 4:26
10. Dobyášová Adéla KAM1051 OK Kamenice 14:26 + 4:55
11. Jirásková Viola VSP1151 USK Praha 14:58 + 5:27
12. Pavlinská Ema ROU0953 SKOB Roudnice nad Labem 16:00 + 6:29
13. Michalíková Alžběta ZVO0953 OB SK Zvole 16:27 + 6:56
14. Snížková Žofie DKP1151 Oddíl OB Kotlářka 17:48 + 8:17
15. Sedláčková Šárka KAM0954 OK Kamenice 18:14 + 8:43
16. Juřinová Aneta FYD1150 Jizerský klub OB Frýdlant 18:43 + 9:12
17. Mrázková Berta SJC1151 Sportcentrum Jičín 18:47 + 9:16
18. Vošlajerová Marie LME1050 SK Los Mělník 19:02 + 9:31
19. Boudová Lucie DOR1056 OK Dobříš 19:23 + 9:52
20. Brzobohatá Eliška 0130008 Klub dobré zprávy 19:52 + 10:21
21. Tomešová Evelína SJC1150 Sportcentrum Jičín 21:34 + 12:03
22. Ouhrabková Bára SPC1256 SPORTICUS team 22:42 + 13:11
23. Horová Vendula LBE1050 TJ Lokomotiva Beroun 22:59 + 13:28
24. Truncová Zuzana ODV1051 TJ Aero Odolena Voda 31:02 + 21:31
25. Neškudlová Anna KAM1152 OK Kamenice 31:10 + 21:39
26. Procházková Aneta DKP1153 Oddíl OB Kotlářka 33:10 + 23:39
27. Součková Adélka 0130018 Klub dobré zprávy 35:33 + 26:02
28. Bašusová Olga KAM1250 OK Kamenice 41:32 + 32:01
Magazu Sophia DOR1152 OK Dobříš DISK
Jirásková Mia VSP1150 USK Praha DISK
Svobodová Adéla ODV1150 TJ Aero Odolena Voda DISK
Bubníková Ema TJP0950 TJ Sokol Troja DISK
Vondráčková Jolana DKP1058 Oddíl OB Kotlářka DISK
Truncová Štěpánka ODV1052 TJ Aero Odolena Voda DISK
D12
1.40 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrianová Eva VSP0751 USK Praha 7:38
2. Fialová Kateřina DOR0754 OK Dobříš 8:09 + 0:31
3. Mullis Carolina DKP0951 Oddíl OB Kotlářka 8:21 + 0:43
4. Lampová Amálie DKP0752 Oddíl OB Kotlářka 8:23 + 0:45
5. Hladíková Julie DKP0857 Oddíl OB Kotlářka 8:25 + 0:47
6. Vondráčková Alžběta DKP0864 Oddíl OB Kotlářka 8:28 + 0:50
7. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 OK Dobříš 8:30 + 0:52
8. Mayerová Daniela KSH0852 OB Kašperské Hory 8:38 + 1:00
9. Bartalošová Anežka PGP0853 SK Praga 8:53 + 1:15
10. Havlová Tereza KNC0750 Sokol Kostelec n. Č. l. 9:03 + 1:25
10. Kašparová Alžběta DOR0753 OK Dobříš 9:03 + 1:25
12. Šimůnková Michaela TAP0851 KOB Tretra Praha 9:12 + 1:34
13. Ptáčková Hana PGP0750 SK Praga 9:47 + 2:09
14. Mišeková Kateřina KAM0756 OK Kamenice 9:50 + 2:12
15. Gregorová Alice DKP0758 Oddíl OB Kotlářka 9:51 + 2:13
16. Vlašaná Karolína DOR0751 OK Dobříš 9:55 + 2:17
17. Žemlová Barbora KAM0751 OK Kamenice 10:13 + 2:35
18. Mikulová Tereza ZVO0851 OB SK Zvole 10:35 + 2:57
19. Stoklasová Eliška RIC0756 OB Říčany 10:49 + 3:11
20. Levrincová Klára TAP0854 KOB Tretra Praha 10:56 + 3:18
21. Grimmerová Valerie RIC0754 OB Říčany 10:59 + 3:21
22. Pražanová Veronika DKL0751 KOB Kladno 11:31 + 3:53
23. Krátká Linda ROU0851 SKOB Roudnice nad Labem 11:45 + 4:07
24. Pilátová Rozálie DKL0750 KOB Kladno 12:09 + 4:31
25. Gajdová Michaela VSP0752 USK Praha 12:25 + 4:47
26. Paldusová Nela PGP0855 SK Praga 12:38 + 5:00
27. Housková Adéla DOR0851 OK Dobříš 12:44 + 5:06
28. Syblíková Rozarie ODV0856 TJ Aero Odolena Voda 12:52 + 5:14
29. Chudobová Eliška DKL0850 KOB Kladno 13:05 + 5:27
30. Břízková Anna LOU0851 SK Moravan Louňovice 13:35 + 5:57
31. Straková Denisa SLA0750 SKOB Slaný 14:14 + 6:36
32. Berná Klára ODV0851 TJ Aero Odolena Voda 14:17 + 6:39
32. Blehová Veronika DOR0852 OK Dobříš 14:17 + 6:39
34. Nekovářová Lucie RIC0757 OB Říčany 14:42 + 7:04
35. Votruba Hana TAP0855 KOB Tretra Praha 15:19 + 7:41
36. Ellederová Eva TAP0860 KOB Tretra Praha 15:25 + 7:47
37. Liberdová Magdaléna KSH0851 OB Kašperské Hory 15:42 + 8:04
38. Vosátková Julie RIC0755 OB Říčany 15:53 + 8:15
39. Černá Adéla HCE0850 TJ Hostivice 16:15 + 8:37
40. Ovčáčková Barbora TAP0856 KOB Tretra Praha 16:17 + 8:39
41. Hudosová Kristýna RIC0750 OB Říčany 17:02 + 9:24
42. Herynková Klára RIC0758 OB Říčany 17:14 + 9:36
43. Nedbalová Klára MFP0850 Matfyz Praha 17:36 + 9:58
44. Matoušková Sára ODV0855 TJ Aero Odolena Voda 21:28 + 13:50
45. Dudlová Hana ODV0854 TJ Aero Odolena Voda 23:37 + 15:59
46. Glybovská Ivona 0130015 Klub dobré zprávy 27:12 + 19:34
47. Čížková Kristýna TAP0857 KOB Tretra Praha 36:13 + 28:35
Malečková Pavlína VSP0855 USK Praha DISK
Snížková Adéla DKP0850 Oddíl OB Kotlářka DISK
D14
1.60 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Balejová Julie KAM0551 OK Kamenice 8:02
2. Bambousková Julie DOR0650 OK Dobříš 8:12 + 0:10
3. Škáchová Viktorie DKP0655 Oddíl OB Kotlářka 8:14 + 0:12
4. Malečková Hana VSP0553 USK Praha 8:21 + 0:19
5. Štemberová Bára TJN0650 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 8:25 + 0:23
6. Šimšová Pavla MFP0551 Matfyz Praha 8:31 + 0:29
7. Švecová Karolína ZVO0557 OB SK Zvole 8:33 + 0:31
8. Redlová Barbora SLA0650 SKOB Slaný 8:48 + 0:46
9. Šantorová Eliška ROZ0552 OK Roztoky 8:53 + 0:51
10. Černá Justina HCE0652 TJ Hostivice 9:08 + 1:06
11. Krejčová Hana ROU0653 SKOB Roudnice nad Labem 9:14 + 1:12
12. Kotková Adéla RIC0655 OB Říčany 9:27 + 1:25
13. Škáchová Zuzana DKP0656 Oddíl OB Kotlářka 9:35 + 1:33
14. Skácelová Kateřina VLI0550 Slavia Liberec orienteering 9:40 + 1:38
15. Dittrtová Rozálie LME0650 SK Los Mělník 9:47 + 1:45
16. Horáčková Michaela DKP0551 Oddíl OB Kotlářka 9:51 + 1:49
17. Měšťanová Tereza TAP0653 KOB Tretra Praha 9:58 + 1:56
17. Blahutová Martina MFP0550 Matfyz Praha 9:58 + 1:56
19. Kotenová Markéta RIC0651 OB Říčany 10:30 + 2:28
20. Polívková Beáta RIC0652 OB Říčany 10:37 + 2:35
21. Koubová Hana DKP0558 Oddíl OB Kotlářka 10:38 + 2:36
22. Halašková Bára DKP0654 Oddíl OB Kotlářka 10:48 + 2:46
23. Heczková Anna VLI0652 Slavia Liberec orienteering 10:51 + 2:49
24. Housková Barbora DOR0655 OK Dobříš 10:55 + 2:53
25. Heřmanová Aino DKP0659 Oddíl OB Kotlářka 11:12 + 3:10
26. Černá Anežka KPY0650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:21 + 3:19
27. Vláčilová Anna RIC0657 OB Říčany 11:28 + 3:26
27. Magazu Annabelle DOR0657 OK Dobříš 11:28 + 3:26
29. Sotonová Šárka TAP0655 KOB Tretra Praha 11:36 + 3:34
30. Rážová Dorota PGP0653 SK Praga 11:38 + 3:36
31. Priehodová Nela PGP0655 SK Praga 12:19 + 4:17
32. Kovandová Kamila KPY0550 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:28 + 4:26
33. Hudčeková Klára SLP0550 OOB Slavia Praha 12:36 + 4:34
34. Dvořáková Veronika PGP0659 SK Praga 12:38 + 4:36
35. Baxová Kateřina LBE0651 TJ Lokomotiva Beroun 12:41 + 4:39
36. Pangracová Anna MFP0650 Matfyz Praha 13:53 + 5:51
37. Paierová Jana DKL0653 KOB Kladno 14:07 + 6:05
38. Němcová Magdaléna SOB0550 SOBSA 14:14 + 6:12
39. Svobodová Julie FSP0651 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 14:30 + 6:28
40. Koubková Tereza DOR0651 OK Dobříš 14:55 + 6:53
41. Vosátková Eliška RIC0553 OB Říčany 16:46 + 8:44
42. Ptáčková Veronika PGP0551 SK Praga 19:08 + 11:06
43. Bestová Tereza 0080001 KNC 21:25 + 13:23
44. Machová Karolína VSP0652 USK Praha 22:16 + 14:14
D16
1.80 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štraitová Jolana VSP0456 USK Praha 9:56
2. Bulířová Ema TAP0452 KOB Tretra Praha 10:22 + 0:26
3. Hankovcová Helena KAM0350 OK Kamenice 10:27 + 0:31
4. Podrábská Alžběta VLI0451 Slavia Liberec orienteering 10:33 + 0:37
5. Dvořáková Hana PGP0355 SK Praga 10:48 + 0:52
6. Čapková Lucie KAM0459 OK Kamenice 10:55 + 0:59
7. Končická Kateřina RIC0352 OB Říčany 11:05 + 1:09
8. Skácelová Adéla VLI0454 Slavia Liberec orienteering 11:06 + 1:10
9. Víšková Veronika KAM0452 OK Kamenice 11:08 + 1:12
10. Beranová Hana VSP0455 USK Praha 11:15 + 1:19
10. Baštová Julie DOR0353 OK Dobříš 11:15 + 1:19
12. Nekvasilová Tereza DKP0459 Oddíl OB Kotlářka 11:16 + 1:20
13. Aschermannová Klára VSP0454 USK Praha 11:19 + 1:23
14. De Heij Laura RIC0450 OB Říčany 11:47 + 1:51
15. Kramlová Barbora ZVO0452 OB SK Zvole 11:48 + 1:52
16. Janečková Josefína EKP0351 VŠTJ Ekonom Praha 11:49 + 1:53
17. Švecová Anežka ZVO0352 OB SK Zvole 11:50 + 1:54
18. Jirkovská Kateřina 11:53 + 1:57
19. Pavlíčková Hana KPY0450 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:11 + 2:15
20. Krejčová Lucie ROU0453 SKOB Roudnice nad Labem 12:15 + 2:19
21. Linhartová Anna TAP0450 KOB Tretra Praha 12:16 + 2:20
22. Kopecká Valentýna VSP0453 USK Praha 12:18 + 2:22
23. Cincibusová Lenka FSP0450 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:19 + 2:23
24. Jedličková Kristýna KAM0455 OK Kamenice 12:39 + 2:43
25. Nentvichová Julie DOR0351 OK Dobříš 13:28 + 3:32
26. Pilátová Amálie DKL0450 KOB Kladno 14:38 + 4:42
27. Kodejšová Markéta VSP0458 USK Praha 14:39 + 4:43
28. Vláčilová Barbora RIC0457 OB Říčany 14:47 + 4:51
29. Tomášková Linda TAP0455 KOB Tretra Praha 17:02 + 7:06
Lorencová Jana DOR0454 OK Dobříš DISK
D18
2.00 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smolková Barbora TAP0356 KOB Tretra Praha 10:31
2. Černá Ema ROU0451 SKOB Roudnice nad Labem 11:00 + 0:29
3. Sanna Karin DKP0250 Oddíl OB Kotlářka 11:23 + 0:52
4. Podrábská Marie TJN0259 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:49 + 1:18
5. Chrzová Eliška PGP0353 SK Praga 12:22 + 1:51
6. Doubková Emma PGP0154 SK Praga 12:28 + 1:57
7. Rousová Lucie DKL0251 KOB Kladno 12:38 + 2:07
8. Blahová Pavla DKP0155 Oddíl OB Kotlářka 13:01 + 2:30
9. Tomaidesová Adéla Anna PGP0255 SK Praga 13:26 + 2:55
10. Votavová Žofie KNC0250 Sokol Kostelec n. Č. l. 13:34 + 3:03
11. Řadová Lucie DKP0251 Oddíl OB Kotlářka 13:41 + 3:10
12. Beranová Eva VSP0254 USK Praha 13:42 + 3:11
13. Vallová Kristýna ZVO0152 OB SK Zvole 17:25 + 6:54
Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 OK Dobříš DISK
Nováková Eliška PDY0150 Běhej Poděbrady DISK
Horáková Barbora VSP0150 USK Praha DISK
D20
2.00 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2541
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Albrechtová Iveta KAM9950 OK Kamenice 11:20 2811
2. Kosíková Eliška TUR0052 OOB TJ Turnov 13:04 + 1:44 2464
3. Holzbachová Lucie DKP0052 Oddíl OB Kotlářka 13:39 + 2:19 2347
4. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 14:01 + 2:41 2274
5. Nentvichová Klára DOR9950 OK Dobříš 14:39 + 3:19 2147
6. Benešová Hana DKL0050 KOB Kladno 15:10 + 3:50 2043
7. Černá Karolína HCE0050 TJ Hostivice 17:08 + 5:48 1649
D21K
2.00 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 820
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kašparová Barbora SLA0251 SKOB Slaný 12:43 925
2. Černá Kateřina HCE9850 TJ Hostivice 15:07 + 2:24 791
3. Kazdová Jana SJC7752 Sportcentrum Jičín 15:58 + 3:15 743
4. Šubrtová Věra TAP8150 KOB Tretra Praha 15:59 + 3:16 742
5. Lounková Zuzana PDY8550 Běhej Poděbrady 19:23 + 6:40 551
6. Dobešová Kateřina KPY8750 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 20:05 + 7:22 512
7. Johanovská Tereza DKP8659 Oddíl OB Kotlářka 20:54 + 8:11 466
8. Štembergová Lucie EKP8851 VŠTJ Ekonom Praha 23:51 + 11:08 300
9. Brtvová Nikola BZP9150 Báječné ženy v orientačním běhu 29:27 + 16:44 0
D21L
2.50 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8838
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 12:38 9032
2. Vyhnálková Barbora RIC9850 OB Říčany 12:46 + 0:08 8941
3. Aschermannová Petra KAM9354 OK Kamenice 13:21 + 0:43 8542
4. Pospíšilová Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 13:25 + 0:47 8496
5. Teplá Karolína SHK9251 OK Slavia Hradec Králové 13:44 + 1:06 8279
6. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 13:54 + 1:16 8165
7. Žaloudková Klára LPU9461 OK Lokomotiva Pardubice 14:03 + 1:25 8063
8. Voborníková Alena CTB9451 SK OB Chotěboř 14:05 + 1:27 8040
9. Margoldová Barbora DKP8654 Oddíl OB Kotlářka 14:08 + 1:30 8006
10. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 14:10 + 1:32 7983
11. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 14:27 + 1:49 7789
12. Mullis Kateřina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka 14:28 + 1:50 7778
13. Pekařová Jana TUR0252 OOB TJ Turnov 14:30 + 1:52 7755
14. Bejvlová Karolína KAM0258 OK Kamenice 14:37 + 1:59 7675
15. Myslivečková Zuzana TUR9253 OOB TJ Turnov 14:53 + 2:15 7493
16. Dittrichová Petra KON8787 KOB Konice 14:55 + 2:17 7470
17. Hojná Silvie SCP7950 OK Sparta Praha 14:59 + 2:21 7424
18. Hovorková Tereza ZVO0153 OB SK Zvole 15:16 + 2:38 7230
19. Rambová Kamila DKP8655 Oddíl OB Kotlářka 15:18 + 2:40 7207
20. Vyhnálková Marie RIC0151 OB Říčany 15:26 + 2:48 7116
21. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 15:28 + 2:50 7093
22. Snížková Petra DKP7752 Oddíl OB Kotlářka 15:29 + 2:51 7082
22. Petráňová Jana SCP7555 OK Sparta Praha 15:29 + 2:51 7082
24. Voltrová Alena DKP9956 Oddíl OB Kotlářka 15:33 + 2:55 7036
25. Hošková Tereza TAP8971 KOB Tretra Praha 15:36 + 2:58 7002
26. Grolichová Lucie ZBP7850 OOB SK Zbraslav 15:50 + 3:12 6842
27. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 15:55 + 3:17 6785
28. Kašparová Lucie CHT9652 OOB SK Chrast 15:59 + 3:21 6740
29. Pecoldová Pavlína 0010001 Cookies & Pancakes 16:08 + 3:30
30. Albrechtová Eva KAM7850 OK Kamenice 16:12 + 3:34 6592
31. Kettnerová Dana KAM8952 OK Kamenice 16:14 + 3:36 6569
32. Šimšová Jana MFP7651 Matfyz Praha 16:17 + 3:39 6535
33. Masopustová Elis PGP8656 SK Praga 16:22 + 3:44 6478
34. Sieglová Dagmar MFP7050 Matfyz Praha 16:23 + 3:45 6466
35. Kudrnáčová Lucie HCE8850 TJ Hostivice 16:28 + 3:50 6409
36. Dlouhá Hana DKP9450 Oddíl OB Kotlářka 16:38 + 4:00 6295
37. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 16:40 + 4:02 6272
38. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 16:49 + 4:11 6170
39. Tihonová Hana TAP9052 KOB Tretra Praha 16:53 + 4:15 6124
40. Malíková Stanislava EKP8950 VŠTJ Ekonom Praha 16:55 + 4:17 6101
41. Zimmerová Kateřina KAM9850 OK Kamenice 16:59 + 4:21 6056
41. Černá Hana EKP8459 VŠTJ Ekonom Praha 16:59 + 4:21 6056
43. Nedbalová Jana MFP8050 Matfyz Praha 17:03 + 4:25 6010
44. Sheshikova Anastasia KAM9853 OK Kamenice 17:08 + 4:30 5953
45. Tomešová Daniela SJC8451 Sportcentrum Jičín 17:10 + 4:32 5930
46. Kožinová Anna PGP9350 SK Praga 17:16 + 4:38 5862
47. Kožinová Zuzana PGP9650 SK Praga 17:17 + 4:39 5850
48. Vildmonová Pavla PGP7454 SK Praga 17:18 + 4:40 5839
49. Ondráčková Lucie CHT9254 OOB SK Chrast 17:26 + 4:48 5748
50. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 17:28 + 4:50 5725
51. Kopecká Eliška KNC9850 Sokol Kostelec n. Č. l. 17:50 + 5:12 5474
52. Vítková Lucie PTE9474 TJ Sokol Ptení 17:53 + 5:15 5440
53. Štemberová Natálie TJN9851 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 18:02 + 5:24 5337
54. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 18:04 + 5:26 5314
55. Studničná Lenka FSP8650 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 18:09 + 5:31 5257
55. Peterová Alena DOB8953 KOB Dobruška 18:09 + 5:31 5257
57. Janečková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha 18:15 + 5:37 5189
58. Blahutová Hanka MFP7953 Matfyz Praha 18:21 + 5:43 5120
59. Netíková Martina DOB9350 KOB Dobruška 18:25 + 5:47 5075
60. Kohlová Zuzana KPY8852 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 18:48 + 6:10 4813
61. Burešová Lenka DKP8351 Oddíl OB Kotlářka 18:54 + 6:16 4744
62. Hausmannová Klára EKP8651 VŠTJ Ekonom Praha 19:09 + 6:31 4573
62. Sedlatá Kateřina CHC8951 K.O.B. Choceň 19:09 + 6:31 4573
64. Baziková Justýna TJP9851 TJ Sokol Troja 19:25 + 6:47 4391
65. Sedláčková Linda ROZ0050 OK Roztoky 19:27 + 6:49 4368
66. Mertová Eva DOB8551 KOB Dobruška 19:54 + 7:16 4060
67. Erbanová Petra ROU8952 SKOB Roudnice nad Labem 19:55 + 7:17 4048
68. Marečková Edita PGP8853 SK Praga 19:58 + 7:20 4014
69. Karbanová Vendula DKP8350 Oddíl OB Kotlářka 20:31 + 7:53 3638
70. Sedláčková Petra ROZ7050 OK Roztoky 20:42 + 8:04 3512
71. Makovská Jarmila TAP8650 KOB Tretra Praha 20:49 + 8:11 3433
72. Uhrová Zuzana VSP8050 USK Praha 22:17 + 9:39 2429
73. Hanzlíčková Martina EKP8452 VŠTJ Ekonom Praha 22:30 + 9:52 2281
74. Tichá Jana KNC9250 Sokol Kostelec n. Č. l. 22:45 + 10:07 2110
75. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 23:03 + 10:25 1904
76. Kápičková Michaela FSP9550 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 23:30 + 10:52 1597
77. Voborská Jana PGP8454 SK Praga 24:16 + 11:38 1072
78. Nováková Kateřina OKP9450 SK OK 24 Praha 25:20 + 12:42 342
79. Bochenková Martina DKP8758 Oddíl OB Kotlářka 27:50 + 15:12 0
Šimůnková Gabriela TAP9755 KOB Tretra Praha DISK 0
Škáchová Magdalena DKP0156 Oddíl OB Kotlářka DISK 0
Hájková Eliška KAM9851 OK Kamenice DISK 0
D35
2.20 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heczková Bohdana VLI7750 Slavia Liberec orienteering 12:40
2. Bartalošová Jana PGP8154 SK Praga 13:04 + 0:24
3. Tesařová Anna SCP8257 OK Sparta Praha 13:08 + 0:28
4. Jahn Odvody Dana LPU8355 OK Lokomotiva Pardubice 13:19 + 0:39
5. Šimerková Olga PGP7551 SK Praga 13:45 + 1:05
6. Rydlová Jana VIC7752 OB Vizovice 13:46 + 1:06
7. Dlouhá Marta BZP7851 Báječné ženy v orientačním běhu 14:05 + 1:25
8. Collis Blanka DKP8257 Oddíl OB Kotlářka 14:10 + 1:30
8. Rožková Petra RIC7575 OB Říčany 14:10 + 1:30
10. Bozděchová Lenka PGP8254 SK Praga 14:11 + 1:31
11. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 14:17 + 1:37
12. Balusková Ida OKP7350 SK OK 24 Praha 14:23 + 1:43
13. Sotonová Jitka TAP7950 KOB Tretra Praha 14:25 + 1:45
14. Šilerová Eva PDY8050 Běhej Poděbrady 14:28 + 1:48
14. Žemlová Eva KAM7550 OK Kamenice 14:28 + 1:48
16. Městková Lucie TEP7850 Tempo Praha 14:46 + 2:06
17. Znamenáčková Helena TAP8153 KOB Tretra Praha 14:54 + 2:14
18. Bartůňková Lucie LOU7750 SK Moravan Louňovice 15:03 + 2:23
19. Pangrácová Jana MFP7653 Matfyz Praha 15:12 + 2:32
20. Gajdová Kristina VSP7752 USK Praha 15:30 + 2:50
21. Petriláková Petra DOR7656 OK Dobříš 15:34 + 2:54
22. Brandejsová Petra DKP7853 Oddíl OB Kotlářka 15:45 + 3:05
23. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 Báječné ženy v orientačním běhu 15:46 + 3:06
24. Malečková Iva PGP7559 SK Praga 15:49 + 3:09
25. Matoušková Kateřina EKP7750 VŠTJ Ekonom Praha 15:50 + 3:10
26. Slavíčková Petra 9FX8250 Fóglíci 15:54 + 3:14
27. Němcová Barbora SOB7550 SOBSA 15:55 + 3:15
28. Vrbová Kateřina CEP7950 Čepíci 15:59 + 3:19
29. Havlínová Zuzana SCP8150 OK Sparta Praha 16:01 + 3:21
30. Vaněčková Petra TJP7950 TJ Sokol Troja 16:04 + 3:24
30. Vyhnálková Eva RIC7552 OB Říčany 16:04 + 3:24
32. Brettlová Marta PGP7557 SK Praga 16:08 + 3:28
33. Baxová Irena LBE7951 TJ Lokomotiva Beroun 16:24 + 3:44
34. Štraitová Jitka VSP7252 USK Praha 16:34 + 3:54
35. Ellederová Zdeňka TAP7755 KOB Tretra Praha 16:37 + 3:57
36. Benešová Marika 0130001 Klub dobré zprávy 16:44 + 4:04
37. Pilátová Petra DKL8051 KOB Kladno 16:52 + 4:12
38. Svítilová Pavla BZP7750 Báječné ženy v orientačním běhu 16:58 + 4:18
39. Bazinková Blanka ROU8151 SKOB Roudnice nad Labem 17:00 + 4:20
40. Uhlíková Šárka SJC8151 Sportcentrum Jičín 17:04 + 4:24
41. Nedomová Iva PDY7851 Běhej Poděbrady 17:08 + 4:28
42. Hrádková Kateřina ROU8350 SKOB Roudnice nad Labem 17:17 + 4:37
43. Dudová Irena HCE8250 TJ Hostivice 17:26 + 4:46
44. Hlaváčková Klára TAP7756 KOB Tretra Praha 17:35 + 4:55
45. Krejčová Jana ROU7758 SKOB Roudnice nad Labem 17:40 + 5:00
46. Černá Petra HCE7751 TJ Hostivice 17:41 + 5:01
47. Janderová Markéta SOB7750 SOBSA 17:42 + 5:02
48. Lorencová Marcela DOR7752 OK Dobříš 17:51 + 5:11
49. Proxová Lada RIC8350 OB Říčany 18:02 + 5:22
50. Koppová Ingrid SLP7960 OOB Slavia Praha 18:05 + 5:25
51. Hrušková Blanka DOR7555 OK Dobříš 18:17 + 5:37
52. Andrlova Vendula KNC8050 Sokol Kostelec n. Č. l. 18:23 + 5:43
53. Procházková Jana DKP8052 Oddíl OB Kotlářka 18:43 + 6:03
54. Málková Šárka CST8351 OB Strakonice 18:51 + 6:11
55. Hladíková Zuzana DKP7852 Oddíl OB Kotlářka 18:55 + 6:15
56. Magazu Radka DOR7853 OK Dobříš 19:12 + 6:32
57. Landovská Ivana PGP6251 SK Praga 19:21 + 6:41
58. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 19:22 + 6:42
59. Mišeková Martina KAM7851 OK Kamenice 19:43 + 7:03
59. Skripniková Kateřina FSP8051 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 19:43 + 7:03
61. Lebedová Zuzana 0240001 Lebeda 19:53 + 7:13
62. Cichrová Iveta TAP7752 KOB Tretra Praha 20:02 + 7:22
63. Vláčilová Kateřina RIC7757 OB Říčany 20:23 + 7:43
64. Havlová Eva KNC7851 Sokol Kostelec n. Č. l. 20:33 + 7:53
65. Nekvasilová Monika DKP7650 Oddíl OB Kotlářka 20:58 + 8:18
66. Lazarova Pavla RIC7651 OB Říčany 21:40 + 9:00
67. Stříbrná Dagmar LBE7950 TJ Lokomotiva Beroun 21:47 + 9:07
68. Chmelíková Vlasta DOR7753 OK Dobříš 22:11 + 9:31
69. Hoke Magdalena 0130004 Klub dobré zprávy 22:49 + 10:09
70. Priehodová Kateřina PGP7857 SK Praga 23:27 + 10:47
71. Pinkava Anna FSP8151 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 23:55 + 11:15
72. Seifertová Vendula DKP7651 Oddíl OB Kotlářka 26:56 + 14:16
Fialová Jana DOR8050 OK Dobříš DISK
Machová Jana VSP7754 USK Praha DISK
D45
1.90 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škáchová Petra KAM7054 OK Kamenice 12:44
2. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 12:56 + 0:12
3. Cincibusová Ivana FSP6651 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 13:10 + 0:26
4. Šrámková Iva RIC7251 OB Říčany 13:13 + 0:29
5. Průšová Markéta VSP7256 USK Praha 13:21 + 0:37
6. Ptáčková Kateřina PGP7350 SK Praga 13:36 + 0:52
7. Bejvlová Martina LME7350 SK Los Mělník 13:43 + 0:59
8. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 USK Praha 13:44 + 1:00
9. Neumannová Renata PVP6650 VSK Přírodní vědy Praha 13:51 + 1:07
10. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 13:55 + 1:11
11. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 14:01 + 1:17
12. Benešová Jaroslava DKL7050 KOB Kladno 14:11 + 1:27
13. Dittrtová Lucia LME6852 SK Los Mělník 14:45 + 2:01
14. Janečková Veronika SOB7151 SOBSA 14:51 + 2:07
14. Kotková Lenka RIC7352 OB Říčany 14:51 + 2:07
16. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 SK Praga 14:56 + 2:12
17. Zlesáková Stáňa CHT7352 OOB SK Chrast 15:06 + 2:22
18. Melišíková Radka TAP7152 KOB Tretra Praha 15:33 + 2:49
19. Komersová Jana KNC6550 Sokol Kostelec n. Č. l. 15:37 + 2:53
20. Čiháková Lenka KNC6750 Sokol Kostelec n. Č. l. 15:39 + 2:55
20. Kučerová Michaela RIC7253 OB Říčany 15:39 + 2:55
22. Baziková Lucie TJP6451 TJ Sokol Troja 15:44 + 3:00
23. Řadová Jaromíra DKP6551 Oddíl OB Kotlářka 15:58 + 3:14
24. Halířová Eva BOR6654 OK Jiskra Nový Bor 16:09 + 3:25
25. Foglarová Naďa DKP6553 Oddíl OB Kotlářka 16:17 + 3:33
26. Žižková Markéta DOR7352 OK Dobříš 16:37 + 3:53
27. Úlehlová Monika TAP6950 KOB Tretra Praha 16:39 + 3:55
28. Kotenová Klára RIC7252 OB Říčany 16:45 + 4:01
29. Šimůnková Martina TAP6851 KOB Tretra Praha 16:47 + 4:03
30. Pavlíčková Lenka DOR7251 OK Dobříš 17:14 + 4:30
31. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 17:28 + 4:44
32. Hánělová Katarína ZVO7351 OB SK Zvole 17:31 + 4:47
33. Straková Jana SLA7251 SKOB Slaný 17:40 + 4:56
34. Šejnová Magdalena KAM7055 OK Kamenice 17:41 + 4:57
34. Víšková Alena KAM7451 OK Kamenice 17:41 + 4:57
36. Buková Jana ROU7150 SKOB Roudnice nad Labem 18:17 + 5:33
37. Malačková Jana DKP6150 Oddíl OB Kotlářka 18:18 + 5:34
38. Blahová Markéta EKP6951 VŠTJ Ekonom Praha 18:28 + 5:44
39. Raymond-Bertrandová Jana SLA7353 SKOB Slaný 18:46 + 6:02
40. Hlubučková Šárka KAM6851 OK Kamenice 19:26 + 6:42
40. Bártová Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 19:26 + 6:42
42. Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 19:30 + 6:46
43. Líbalová Marcela ROU6551 SKOB Roudnice nad Labem 19:45 + 7:01
44. Beranová Vlasta UVP5450 Slovan Praha 19:59 + 7:15
45. Dvořáková Ivana PGP7254 SK Praga 20:06 + 7:22
46. Míchalová Marcela KPY6850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 20:37 + 7:53
47. Nováková Martina PDY7350 Běhej Poděbrady 20:49 + 8:05
48. Turinská Ivana TAP6850 KOB Tretra Praha 21:34 + 8:50
49. Kohoutová Zdeňka DKL7251 KOB Kladno 21:43 + 8:59
50. Marholdová Martina ZVO7451 OB SK Zvole 22:00 + 9:16
51. Baštová Jana DOR7452 OK Dobříš 22:45 + 10:01
52. Doležalová Vlasta PGP5550 SK Praga 23:51 + 11:07
Beranová Iva VSP7150 USK Praha DISK
Smolková Romana TAP6951 KOB Tretra Praha DISK
D55
1.80 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lehárová Iva LPU6152 OK Lokomotiva Pardubice 12:04
2. Klusáková Jitka DKP5651 Oddíl OB Kotlářka 13:30 + 1:26
3. Choutková Lenka SOB6350 SOBSA 13:33 + 1:29
4. Havlíčková Jindra KNC6150 Sokol Kostelec n. Č. l. 14:11 + 2:07
5. Chloupková Jana SLP5951 OOB Slavia Praha 14:29 + 2:25
6. Ježková Regina PGP6352 SK Praga 14:31 + 2:27
7. Jahnová Helena SCP5550 OK Sparta Praha 14:52 + 2:48
8. Hrabánková Ilona PGP6250 SK Praga 15:00 + 2:56
9. Cabrnochová Hana DKL5550 KOB Kladno 15:40 + 3:36
10. Veljačiková Markéta SCP6451 OK Sparta Praha 15:42 + 3:38
11. Rančáková Stáňa DKL5950 KOB Kladno 15:43 + 3:39
12. Šilerová Zdena KNC5750 Sokol Kostelec n. Č. l. 15:54 + 3:50
13. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 16:57 + 4:53
D65
1.70 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Volencová Ivana OTK5250 OOB TJ Jiskra Otrokovice 17:04
2. Lohrová Jarmila SCP4650 OK Sparta Praha 18:13 + 1:09
3. Nováková Jiřina UVP4950 Slovan Praha 19:43 + 2:39
4. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 20:51 + 3:47
D75
1.70 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana PGP4050 SK Praga 15:31
2. Zmeková Míla SLP4451 OOB Slavia Praha 20:09 + 4:38
H10
1.10 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Žemlík Eduard TUR0909 OOB TJ Turnov 8:07
2. Baldrian Josef VSP1100 USK Praha 8:35 + 0:28
3. Machar Dan DKP1002 Oddíl OB Kotlářka 8:46 + 0:39
4. Dočkal Štěpán PGP0902 SK Praga 8:52 + 0:45
5. Dadák Metoděj SPC0908 SPORTICUS team 8:59 + 0:52
6. Novák Adam DLP0901 OOB TJ Dukla Praha 9:08 + 1:01
7. Prox Jan RIC1003 OB Říčany 9:09 + 1:02
8. Dadák Matouš SPC0921 SPORTICUS team 9:39 + 1:32
9. Ouhrabka Vít SPC1010 SPORTICUS team 9:58 + 1:51
10. Piškule Štěpán ODV0900 TJ Aero Odolena Voda 10:08 + 2:01
11. Slavíček Martin SPC1101 SPORTICUS team 10:09 + 2:02
12. Bozděch Vojta PGP1000 SK Praga 10:43 + 2:36
13. Cichra Patrik TAP0903 KOB Tretra Praha 12:02 + 3:55
14. Kuttelwascher Marek HCE0901 TJ Hostivice 12:21 + 4:14
15. Gregor Kevin DOR1001 OK Dobříš 12:47 + 4:40
16. Kučera Tomáš TAP0907 KOB Tretra Praha 13:02 + 4:55
17. Pilát Jaromír DKL0900 KOB Kladno 13:04 + 4:57
18. Szárszoi Antonín DOR1000 OK Dobříš 13:23 + 5:16
19. Janda Martin 0100001 VMJ 13:49 + 5:42
20. Gregor Marek DKP0914 Oddíl OB Kotlářka 13:51 + 5:44
21. Motyčka Michael TAP1003 KOB Tretra Praha 13:59 + 5:52
22. Gregor Filip TAP0906 KOB Tretra Praha 14:18 + 6:11
23. Sláma Kryštof KAM1000 OK Kamenice 14:27 + 6:20
24. Sotona Filip 0180001 Rychlí šneci 14:33 + 6:26
25. Hrádek Vojtěch ROU1000 SKOB Roudnice nad Labem 14:40 + 6:33
26. Sedlák Václav DKP1105 Oddíl OB Kotlářka 14:46 + 6:39
27. Kantůrek Tomáš DLP0902 OOB TJ Dukla Praha 15:38 + 7:31
28. Lazar David RIC1001 OB Říčany 15:43 + 7:36
29. Stanovský Lukáš 0120004 Houbaři 16:13 + 8:06
30. Vojkůvka Filip DOR0902 OK Dobříš 16:27 + 8:20
31. Hruška Tomáš DOR1002 OK Dobříš 16:28 + 8:21
32. Vrzáček Jonáš KPY0901 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 19:04 + 10:57
33. Piškule František ODV1003 TJ Aero Odolena Voda 20:42 + 12:35
34. Berný Jáchym ODV1000 TJ Aero Odolena Voda 29:37 + 21:30
35. Kapoun Jáchym LBE1002 TJ Lokomotiva Beroun 29:44 + 21:37
36. Stanovský Jan 0120003 Houbaři 34:54 + 26:47
Svoboda Adam DKP0913 Oddíl OB Kotlářka DISK
Bašus Ondřej KAM1004 OK Kamenice DISK
Vozábal David PGP0904 SK Praga DISK
Elleder Jan TAP1010 KOB Tretra Praha DISK
Nitsch Ondřej FSP1000 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Koukal Jan ODV1001 TJ Aero Odolena Voda DISK
Svatý Filip PGP1101 SK Praga DISK
Krč Tobias TAP0911 KOB Tretra Praha DISK
H10F
1.60 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bergl Jonáš TJP1100 TJ Sokol Troja 9:40
2. Kout Jáchym DLP1003 OOB TJ Dukla Praha 11:38 + 1:58
3. Knop Matěj FSP0905 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:08 + 2:28
4. Andrle Hynek KNC1000 Sokol Kostelec n. Č. l. 13:38 + 3:58
5. Koten Daniel DKP1006 Oddíl OB Kotlářka 14:52 + 5:12
5. Hanák Kryštof SLA1100 SKOB Slaný 14:52 + 5:12
7. Vaculovič Matěj DCE1000 KOB Dobřichovice 15:18 + 5:38
8. Procházka Antonín ROU0906 SKOB Roudnice nad Labem 16:20 + 6:40
9. Zábranský František ROU1102 SKOB Roudnice nad Labem 16:41 + 7:01
10. Pačes Vítězslav KNC1100 Sokol Kostelec n. Č. l. 17:49 + 8:09
11. Pospíšil Filip TJP1001 TJ Sokol Troja 18:03 + 8:23
12. Lounek Alexandr PDY1100 Běhej Poděbrady 18:29 + 8:49
13. Balga Filip DKP1104 Oddíl OB Kotlářka 19:15 + 9:35
14. Skácelík Tomáš TJP1102 TJ Sokol Troja 19:59 + 10:19
15. Mates Matěj DLP1005 OOB TJ Dukla Praha 21:04 + 11:24
16. Lomosík Štěpán ODV1004 TJ Aero Odolena Voda 23:07 + 13:27
17. Vostruha Aleš 0130014 Klub dobré zprávy 23:35 + 13:55
18. Moravec Adam ODV1005 TJ Aero Odolena Voda 24:41 + 15:01
19. Zápotocký Tomáš SLA1200 SKOB Slaný 25:26 + 15:46
20. Matoušek Jan EKP1101 VŠTJ Ekonom Praha 27:54 + 18:14
Ouda Kryštof 6KC1000 Neregistrovaní DISK
Seidl Marek RIC1100 OB Říčany DISK
Sláma Marek KAM1201 OK Kamenice DISK
Kašpar Ladislav SLA1000 SKOB Slaný DISK
Čeněk Matyáš TAP1004 KOB Tretra Praha DISK
Karban Ondřej DKP1100 Oddíl OB Kotlářka DISK
Halaška David DKP1201 Oddíl OB Kotlářka DISK
H12
1.40 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štrait Vilém VSP0701 USK Praha 6:44
2. Víteček Šimon DKP0801 Oddíl OB Kotlářka 7:03 + 0:19
3. Sedláček Patrik DKP0816 Oddíl OB Kotlářka 7:08 + 0:24
4. Šubrt Jáchym DKP0800 Oddíl OB Kotlářka 7:12 + 0:28
5. Machar Eda DKP0803 Oddíl OB Kotlářka 7:28 + 0:44
6. Lorenc Václav DOR0702 OK Dobříš 7:41 + 0:57
7. Podrábský Ctibor VLI0700 Slavia Liberec orienteering 7:45 + 1:01
8. Junek Matouš DKP0817 Oddíl OB Kotlářka 8:22 + 1:38
9. Šimerka Ondřej PGP0800 SK Praga 8:24 + 1:40
10. Jandera Kryštof PGP0700 SK Praga 8:35 + 1:51
10. Skripnik Matouš FSP0800 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 8:35 + 1:51
12. Svítil Martin PGP0903 SK Praga 8:39 + 1:55
13. Pelant Jan RIC0700 OB Říčany 8:43 + 1:59
14. Svítil Patrik PGP0706 SK Praga 8:49 + 2:05
15. Brandejs Štěpán DKP0807 Oddíl OB Kotlářka 8:56 + 2:12
16. Zápotocký Jiří SLA0800 SKOB Slaný 9:13 + 2:29
17. Žižka Přemysl DOR0706 OK Dobříš 9:16 + 2:32
18. Beran František SLA0700 SKOB Slaný 9:18 + 2:34
19. Škrle Michael KRL0702 Kometa Kralovice 9:22 + 2:38
20. Štembera Vítek TJN0801 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 9:24 + 2:40
21. Vrba Matyáš FSP0706 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 9:27 + 2:43
22. Studnička Jakub DKP0718 Oddíl OB Kotlářka 9:32 + 2:48
23. Horáček Martin DKP0802 Oddíl OB Kotlářka 9:37 + 2:53
24. Engel Adam DKP0910 Oddíl OB Kotlářka 9:39 + 2:55
25. Motyčka Filip TAP0704 KOB Tretra Praha 9:48 + 3:04
26. Magazu Lukas DOR0805 OK Dobříš 9:55 + 3:11
26. Španěl Filip DOR0704 OK Dobříš 9:55 + 3:11
28. Hlaváček Vojtěch TAP0700 KOB Tretra Praha 9:58 + 3:14
29. Lazar Tomáš RIC0704 OB Říčany 10:04 + 3:20
29. Matys Ondřej DOR0803 OK Dobříš 10:04 + 3:20
31. Kučera Teodor DOR0800 OK Dobříš 10:19 + 3:35
32. Strnad Jakub DLP0703 OOB TJ Dukla Praha 10:20 + 3:36
33. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 10:21 + 3:37
34. Dolák Jakub DKP0707 Oddíl OB Kotlářka 10:23 + 3:39
35. Svoboda Filip DKP0719 Oddíl OB Kotlářka 10:25 + 3:41
36. Tejkl Štěpán TAP0807 KOB Tretra Praha 10:34 + 3:50
36. Svoboda František ROZ0700 OK Roztoky 10:34 + 3:50
36. Nedoma Edgar PDY0703 Běhej Poděbrady 10:34 + 3:50
39. Hylmar Vojtěch KAM0802 OK Kamenice 10:35 + 3:51
40. Procházka Vít DKP0711 Oddíl OB Kotlářka 10:37 + 3:53
41. Kubát Lukáš RIC0804 OB Říčany 10:46 + 4:02
42. Kamenický Pavel TAP0909 KOB Tretra Praha 10:47 + 4:03
43. Černý Vojtěch DKP0712 Oddíl OB Kotlářka 10:48 + 4:04
44. Maroušek Dominik DKP0716 Oddíl OB Kotlářka 10:57 + 4:13
45. Termer Štěpán VSP0807 USK Praha 11:17 + 4:33
46. Salinger Jakub DKP0715 Oddíl OB Kotlářka 11:22 + 4:38
47. Ohnůtek Jiří FSP0802 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:40 + 4:56
48. Štěňha David SPC0701 SPORTICUS team 11:52 + 5:08
49. Dočkal Šimon PGP0702 SK Praga 11:53 + 5:09
50. Pohl Lukáš TAP0703 KOB Tretra Praha 12:34 + 5:50
51. Besta Radek 0080002 KNC 12:35 + 5:51
52. Bazinek Lukáš ROU0802 SKOB Roudnice nad Labem 12:41 + 5:57
52. Pavlík Vojtěch PDY0801 Běhej Poděbrady 12:41 + 5:57
54. Vojkůvka Matěj DOR0804 OK Dobříš 12:57 + 6:13
55. Juřina Jakub FYD0801 Jizerský klub OB Frýdlant 13:23 + 6:39
56. Tučný Kryštof PGP0804 SK Praga 13:24 + 6:40
57. Antonín Maláček ZVO0702 OB SK Zvole 13:36 + 6:52
58. Priehoda Erik PGP0803 SK Praga 13:49 + 7:05
59. Gabriel Štěpán ZVO0803 OB SK Zvole 14:19 + 7:35
60. Krejčí Antonín KPY0803 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 14:28 + 7:44
61. Pinkava Vojtěch FSP0806 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 14:39 + 7:55
62. Pačes František KNC0801 Sokol Kostelec n. Č. l. 14:49 + 8:05
63. Friedel Matěj LBE0702 TJ Lokomotiva Beroun 15:14 + 8:30
64. Kubeček Tomáš DOR0808 OK Dobříš 16:02 + 9:18
65. Brabec Matěj CEP0800 Čepíci 16:30 + 9:46
66. Koten Vojtěch DKP0815 Oddíl OB Kotlářka 20:15 + 13:31
67. Němec Jaromír SOB0800 SOBSA 21:25 + 14:41
68. Slavíček David FSP0805 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 31:19 + 24:35
69. Kapoun Matěj LBE0801 TJ Lokomotiva Beroun 54:46 + 48:02
Šimek Matouš KAM0800 OK Kamenice DISK
Kohoutek Lukáš RIC0805 OB Říčany DISK
Mach David VSP0801 USK Praha DISK
Geisler Richard DKL0700 KOB Kladno DISK
Vaněček Jan TJP0800 TJ Sokol Troja DISK
Fortelka Jiří KNC0702 Sokol Kostelec n. Č. l. DISK
H14
1.80 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bolehovský Daniel VSP0508 USK Praha 8:35
2. Melišík Jan TAP0502 KOB Tretra Praha 9:38 + 1:03
3. Pilát Bořivoj DKL0500 KOB Kladno 9:43 + 1:08
4. Smolka Jakub TAP0500 KOB Tretra Praha 9:52 + 1:17
5. Šubrt Vojtěch DKP0502 Oddíl OB Kotlářka 10:01 + 1:26
6. Koliáš Štěpán DKP0610 Oddíl OB Kotlářka 10:04 + 1:29
7. Heczko Erik VLI0804 Slavia Liberec orienteering 10:12 + 1:37
8. Elleder David TAP0615 KOB Tretra Praha 10:38 + 2:03
9. Městka Václav VSP0600 USK Praha 10:41 + 2:06
10. Střelba Antonín PGP0605 SK Praga 10:51 + 2:16
10. Dlouhý Aleš PGP0502 SK Praga 10:51 + 2:16
10. Rožek Vojtěch RIC0501 OB Říčany 10:51 + 2:16
13. Jíra Filip KAM0506 OK Kamenice 10:58 + 2:23
14. Kuchař Ondřej TAP0609 KOB Tretra Praha 11:18 + 2:43
15. Černý Matouš TAP0501 KOB Tretra Praha 11:23 + 2:48
16. Bartaloš Matyáš PGP0503 SK Praga 11:30 + 2:55
17. Slejška Jorik KPY0506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:33 + 2:58
18. Meier David VSP0606 USK Praha 11:41 + 3:06
19. Krátký Štěpán ROU0503 SKOB Roudnice nad Labem 11:46 + 3:11
20. Bárta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 11:49 + 3:14
21. Heller Jiří ROU0501 SKOB Roudnice nad Labem 11:54 + 3:19
22. Kapoun Luděk 0190002 neregistrovaný 2 11:55 + 3:20
23. Kubát Matyáš RIC0601 OB Říčany 12:00 + 3:25
24. Machar Matěj DKP0604 Oddíl OB Kotlářka 12:14 + 3:39
25. Červinka Lukáš FSP0603 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:15 + 3:40
26. Horák Martin VSP0601 USK Praha 12:18 + 3:43
27. Hůla Tomáš LBE0602 TJ Lokomotiva Beroun 12:43 + 4:08
28. Hřivna Ondřej PGP0505 SK Praga 12:45 + 4:10
29. Holešta Jakub KPY0502 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:51 + 4:16
30. Michálek Michal KPY0500 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:54 + 4:19
31. Klepetko Adam FSP0601 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 13:13 + 4:38
32. Marhold Václav ZVO0501 OB SK Zvole 13:16 + 4:41
33. Husák Ondřej SLA0600 SKOB Slaný 13:24 + 4:49
34. Kuttelwascher Adam HCE0601 TJ Hostivice 13:36 + 5:01
35. Mencl Josef VSP0602 USK Praha 13:50 + 5:15
36. Bozděch Tobiáš KPY0504 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 13:58 + 5:23
37. Havlíček Martin DOR0601 OK Dobříš 14:04 + 5:29
38. Staník Adam ZVO0607 OB SK Zvole 14:06 + 5:31
39. Kohoutek Tomáš RIC0603 OB Říčany 14:15 + 5:40
40. Göth Mikuláš PGP0602 SK Praga 14:25 + 5:50
41. Vlasaný Jan RIC0512 OB Říčany 14:33 + 5:58
42. Václavík Martin SLA0601 SKOB Slaný 14:50 + 6:15
43. Kándl Matěj DCE0500 KOB Dobřichovice 14:51 + 6:16
44. Skripnik Nikola FSP0600 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 15:02 + 6:27
45. Dragoun Matěj DOR0603 OK Dobříš 15:07 + 6:32
46. Valenta Martin KPY0507 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 15:14 + 6:39
47. Žebrák Adam KPY0505 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 16:30 + 7:55
48. Zlesák Matyáš TAP0612 KOB Tretra Praha 17:21 + 8:46
49. Hruška Marek DOR0604 OK Dobříš 17:47 + 9:12
50. Brabec Vojtěch CEP0600 Čepíci 19:18 + 10:43
51. Kubáč Josef DKL0501 KOB Kladno 19:24 + 10:49
52. Žák Filip 0130011 Klub dobré zprávy 19:39 + 11:04
53. Dudl Vojtěch ODV0600 TJ Aero Odolena Voda 39:40 + 31:05
Sork Dominik TAP0504 KOB Tretra Praha DISK
Abdalla Adam ODV0601 TJ Aero Odolena Voda DISK
H16
2.00 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blaha Michal VSP0412 USK Praha 9:37
2. Petrilák Matouš DOR0409 OK Dobříš 9:41 + 0:04
3. Kabát Martin PGP0408 SK Praga 9:48 + 0:11
4. Průša Dominik VSP0406 USK Praha 9:56 + 0:19
5. Blaha Jiří VSP0411 USK Praha 10:03 + 0:26
6. Klochev Alexander 27R0300 Russia National Team 10:07 + 0:30
7. Čtrnáct František PGP0401 SK Praga 10:28 + 0:51
8. Klein Martin LTP0404 OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:31 + 0:54
9. Kučera Jáchym DOR0301 OK Dobříš 10:45 + 1:08
10. Zakouřil Matyáš VSP0400 USK Praha 10:50 + 1:13
11. Mareš Albert DKP0308 Oddíl OB Kotlářka 10:54 + 1:17
11. Šrámek Jaromír RIC0303 OB Říčany 10:54 + 1:17
13. Černý Antonín TAP0402 KOB Tretra Praha 10:58 + 1:21
14. Bejvl Marek LME0400 SK Los Mělník 11:02 + 1:25
15. Kolář Matyáš PGP0304 SK Praga 11:16 + 1:39
16. Snížek Martin DOR0405 OK Dobříš 11:19 + 1:42
17. Snížek Ondřej DOR0406 OK Dobříš 11:21 + 1:44
18. Rožek Vilém RIC0301 OB Říčany 11:34 + 1:57
19. Titz Adam 11:41 + 2:04
20. Baldrian Tomáš VSP0405 USK Praha 12:27 + 2:50
21. Janas Adam PGP0404 SK Praga 12:34 + 2:57
22. Jedlička Jakub KAM0404 OK Kamenice 12:40 + 3:03
23. Kačer Jakub ZVO0400 OB SK Zvole 12:44 + 3:07
24. Mucha Ondřej RIC0400 OB Říčany 13:24 + 3:47
25. Kuchař Matěj TAP0405 KOB Tretra Praha 14:51 + 5:14
26. Marhold Přemysl ZVO0301 OB SK Zvole 14:57 + 5:20
27. Němec Marek SOB0400 SOBSA 15:32 + 5:55
28. Ráž Miloslav PGP0406 SK Praga 15:46 + 6:09
29. Ouška Filip DOR0304 OK Dobříš 15:54 + 6:17
30. Pačes Marek KNC0402 Sokol Kostelec n. Č. l. 15:56 + 6:19
31. Reichl Martin MKP0400 SK GORDIC Praha Kačerov 16:55 + 7:18
32. Vejražka David KPY0401 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 17:51 + 8:14
33. Král Quido PGP0410 SK Praga 18:28 + 8:51
H18
2.50 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedláček Jaroslav DKP0309 Oddíl OB Kotlářka 13:01
1. Průša Kryštof VSP0102 USK Praha 13:01
3. Novák Přemysl DKP0107 Oddíl OB Kotlářka 13:47 + 0:46
4. Buk Ondřej ROU0102 SKOB Roudnice nad Labem 13:51 + 0:50
5. Klement David DKP0110 Oddíl OB Kotlářka 14:16 + 1:15
6. Kolský Pavel PGP0204 SK Praga 14:43 + 1:42
7. Víšek Martin KAM0102 OK Kamenice 14:44 + 1:43
8. Melichna Matěj PGP0107 SK Praga 14:54 + 1:53
9. Horák Pavel ml. VSP0301 USK Praha 14:59 + 1:58
10. Marhold Ondřej ZVO0101 OB SK Zvole 16:16 + 3:15
11. Kohout Václav DKL0101 KOB Kladno 18:48 + 5:47
12. Janeček Ondřej SOB0201 SOBSA 22:30 + 9:29
H20
2.50 km, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Čtrnáct Šimon PGP0001 SK Praga 26:55
H21L
2.90 km, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8470
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 12:57 8613
2. Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín 13:08 + 0:11 8495
3. Holas Štěpán SJC8702 Sportcentrum Jičín 13:26 + 0:29 8302
4. Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice 13:35 + 0:38 8206
5. Janovský Tomáš PGP0101 SK Praga 13:48 + 0:51 8067
6. Rusý Tomáš KAM9301 OK Kamenice 14:03 + 1:06 7906
7. Semerád Antonín PGP9807 SK Praga 14:08 + 1:11 7852
8. Malačka Milan DKP0210 Oddíl OB Kotlářka 14:16 + 1:19 7766
9. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 14:20 + 1:23 7724
10. Šimša Martin PGP0309 SK Praga 14:21 + 1:24 7713
11. Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga 14:24 + 1:27 7681
12. Šedivý Jan PGP8409 SK Praga 14:30 + 1:33 7616
13. Kos Tomáš LPU9303 OK Lokomotiva Pardubice 14:31 + 1:34 7606
13. Melišík Martin TAP0200 KOB Tretra Praha 14:31 + 1:34 7606
15. Hledík Jakub CHT9501 OOB SK Chrast 14:32 + 1:35 7595
16. Landovský Tomáš PGP9103 SK Praga 14:36 + 1:39 7552
17. Veselý Jakub PGP9503 SK Praga 14:38 + 1:41 7531
18. Tomeš Jaroslav DKP8109 Oddíl OB Kotlářka 14:41 + 1:44 7499
18. Matějů Luboš PGP7601 SK Praga 14:41 + 1:44 7499
20. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 14:44 + 1:47 7466
21. Polášek Jan Ferdinand DKP8811 Oddíl OB Kotlářka 14:55 + 1:58 7348
22. Procházka Jan PGP8206 SK Praga 14:57 + 2:00 7327
22. Siegl Matyáš PGP0104 SK Praga 14:57 + 2:00 7327
24. Dusílek Adam SRK8902 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 15:01 + 2:04 7284
25. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 15:03 + 2:06 7263
26. Hájek Adam KAM9202 OK Kamenice 15:05 + 2:08 7241
26. Landovský Jakub PGP9601 SK Praga 15:05 + 2:08 7241
28. Uhlík Michal SJC8007 Sportcentrum Jičín 15:06 + 2:09 7231
29. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 15:12 + 2:15 7166
30. Johanovský Tomáš DKP8500 Oddíl OB Kotlářka 15:23 + 2:26 7048
31. Kořínek Jindřich TUR8406 OOB TJ Turnov 15:29 + 2:32 6984
32. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 15:36 + 2:39 6909
33. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 15:39 + 2:42 6877
33. Michek David TJN9802 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:39 + 2:42 6877
35. Kazda Jiří SJC8006 Sportcentrum Jičín 15:40 + 2:43 6866
35. Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 15:40 + 2:43 6866
37. Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha 15:41 + 2:44 6855
38. Štemberg Milan EKP8608 VŠTJ Ekonom Praha 15:42 + 2:45 6845
39. Žaloudek Petr SJC8309 Sportcentrum Jičín 15:44 + 2:47 6823
40. Buk Jindřich ROU9303 SKOB Roudnice nad Labem 15:47 + 2:50 6791
41. Janas Petr PGP0200 SK Praga 15:48 + 2:51 6780
42. Seidl Miroslav RIC7407 OB Říčany 15:57 + 3:00 6684
43. Hošek Radim TAP8737 KOB Tretra Praha 15:58 + 3:01 6673
44. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 15:59 + 3:02 6663
44. Janda Ondřej DOR0100 OK Dobříš 15:59 + 3:02 6663
46. Škácha Vít DKP0310 Oddíl OB Kotlářka 16:02 + 3:05 6630
47. Měšťan Ondřej TAP0100 KOB Tretra Praha 16:04 + 3:07 6609
47. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 16:04 + 3:07 6609
49. Lounek Jakub PDY8200 Běhej Poděbrady 16:07 + 3:10 6577
50. Laciga Radek PGP8202 SK Praga 16:09 + 3:12 6555
51. Kožina Štěpán PGP0300 SK Praga 16:10 + 3:13 6545
52. Žemlík Pavel TUR7135 OOB TJ Turnov 16:13 + 3:16 6513
53. Vlášek Jakub TAP9702 KOB Tretra Praha 16:14 + 3:17 6502
54. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 16:23 + 3:26 6405
55. Fojtů Petr PDY8700 Běhej Poděbrady 16:24 + 3:27 6395
56. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 16:31 + 3:34 6320
57. Řada Jakub DKP9401 Oddíl OB Kotlářka 16:34 + 3:37 6287
58. Novák Daniel DOK8700 OK Doksy 16:36 + 3:39 6266
59. Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice 16:46 + 3:49 6159
60. Grundman Vojtěch CHC8801 K.O.B. Choceň 16:48 + 3:51 6137
61. Lehár Adam LPU9114 OK Lokomotiva Pardubice 16:49 + 3:52 6127
62. Hanák Jan SLA8002 SKOB Slaný 16:52 + 3:55 6095
63. Průša Michal VSP7310 USK Praha 16:53 + 3:56 6084
63. Červák Jan LCE8001 OOB TJ Slovan Luhačovice 16:53 + 3:56 6084
65. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 17:15 + 4:18 5848
65. Brabec Tomáš LOU8400 SK Moravan Louňovice 17:15 + 4:18 5848
67. Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 17:26 + 4:29 5730
68. Janas Petr PGP7106 SK Praga 17:29 + 4:32 5698
69. Šafka Daniel KAM9105 OK Kamenice 17:30 + 4:33 5687
70. Pelikán Lukáš DKL9802 KOB Kladno 17:34 + 4:37 5644
71. Hanovec Petr VLI7101 Slavia Liberec orienteering 17:35 + 4:38 5634
72. Paclík Roman SHK7801 OK Slavia Hradec Králové 17:39 + 4:42 5591
73. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 17:41 + 4:44 5569
74. Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice 17:45 + 4:48 5527
75. Líbal Jakub ROU9202 SKOB Roudnice nad Labem 17:46 + 4:49 5516
76. Borák Michal EKP8304 VŠTJ Ekonom Praha 17:48 + 4:51 5494
77. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 17:53 + 4:56 5441
77. Pračka Tomáš RIC7302 OB Říčany 17:53 + 4:56 5441
79. Rožek David RIC7403 OB Říčany 17:58 + 5:01 5387
80. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 18:08 + 5:11 5280
81. Buzek Martin PGP8401 SK Praga 18:24 + 5:27 5109
82. Beneš Filip TAP8701 KOB Tretra Praha 18:29 + 5:32 5055
83. Janeček Jura EKP6701 VŠTJ Ekonom Praha 18:37 + 5:40 4969
84. Koucký Roman EKP6301 VŠTJ Ekonom Praha 18:38 + 5:41 4959
85. Besta Lukáš KNC8101 Sokol Kostelec n. Č. l. 18:40 + 5:43 4937
85. Nitsch Karel FSP7611 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 18:40 + 5:43 4937
87. Vondra Jiří FSP7600 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 18:48 + 5:51 4851
88. Kondrát Martin PGP6501 SK Praga 19:02 + 6:05 4701
89. Hýbl Lukáš PGP7504 SK Praga 19:10 + 6:13 4616
90. Šedivý Jiří EKP5500 VŠTJ Ekonom Praha 19:29 + 6:32 4412
91. Bernášek Jiří STB8101 TJ Stadion Nový Bor 20:04 + 7:07 4037
92. Zeman Jaroslav DOB8844 KOB Dobruška 20:25 + 7:28 3812
93. Klusáček Radim BOR7710 OK Jiskra Nový Bor 21:07 + 8:10 3362
94. Tejkal Jan ADA8110 OOB Spartak Adamov 21:12 + 8:15 3308
95. Šedivý Ondřej KNC9103 Sokol Kostelec n. Č. l. 23:11 + 10:14 2033
96. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 43:21 + 30:24 0
Šimík Daniel ROZ6900 OK Roztoky DISK 0
Valach Marek TAP9703 KOB Tretra Praha DISK 0
H21K
2.50 km, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2758
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Krajíček Vojtěch VRL8803 OOS TJ Spartak Vrchlabí 13:29 2818
2. Málek Martin CST8902 OB Strakonice 13:51 + 0:22 2745
3. Moravec Marek LPU8811 OK Lokomotiva Pardubice 14:01 + 0:32 2712
4. Horák Pavel (Starosta) VSP7305 USK Praha 14:14 + 0:45 2668
5. Hodek Michal TAP8808 KOB Tretra Praha 14:52 + 1:23 2542
6. Bitter Aleš KNC8803 Sokol Kostelec n. Č. l. 15:08 + 1:39 2488
7. Samek Jakub VSP8800 USK Praha 15:13 + 1:44 2472
8. Lampa David DKP7702 Oddíl OB Kotlářka 15:41 + 2:12 2378
9. Mezník Vladimír LBE6400 TJ Lokomotiva Beroun 15:43 + 2:14 2371
10. Dvořáček Dan 0010002 Cookies & Pancakes 15:52 + 2:23
11. Špringer Tomáš 0110001 Luhacovice 16:14 + 2:45
12. Havlíček Tomáš KNC8700 Sokol Kostelec n. Č. l. 16:34 + 3:05 2201
13. Tesař Jan SCP8501 OK Sparta Praha 17:08 + 3:39 2088
14. Urbaník Robert VLI7002 Slavia Liberec orienteering 17:14 + 3:45 2068
15. Llobet Adrià DOB9201 KOB Dobruška 18:07 + 4:38 1891
16. Uher Petr VSP5001 USK Praha 19:37 + 6:08 1591
17. Paulino Jose MKP8600 SK GORDIC Praha Kačerov 24:42 + 11:13 574
Štembera Jan TJN7513 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK 0
Šunda Marek VSP9200 USK Praha DISK 0
H35
2.60 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pangrác Ondřej MFP7603 Matfyz Praha 14:05
2. Gregor Petr RUZ7500 TJ Růžená 14:11 + 0:06
3. Bambousek Martin DOR7302 OK Dobříš 14:24 + 0:19
4. Kamenický Jan TAP7900 KOB Tretra Praha 14:28 + 0:23
5. Tomeš Petr SJC7531 Sportcentrum Jičín 14:29 + 0:24
6. Pilát Miroslav DKL7900 KOB Kladno 14:41 + 0:36
7. Skripnik Ondřej FSP7502 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 14:45 + 0:40
8. Dvořák Josef PGP8006 SK Praga 14:52 + 0:47
8. Havlíček Jan RIC7902 OB Říčany 14:52 + 0:47
10. Karvánek Petr BOR6600 OK Jiskra Nový Bor 15:05 + 1:00
11. Hradecký Jaroslav DOK6300 OK Doksy 15:20 + 1:15
12. Víteček Jan DKP7201 Oddíl OB Kotlářka 15:21 + 1:16
13. Siegl Roman MFP6700 Matfyz Praha 15:32 + 1:27
14. Bartaloš Tomáš PGP8010 SK Praga 15:33 + 1:28
15. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 15:34 + 1:29
16. Černý Michal ROU7505 SKOB Roudnice nad Labem 15:35 + 1:30
17. Svoboda Jiří DKP7504 Oddíl OB Kotlářka 15:39 + 1:34
18. Šístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha 15:45 + 1:40
19. Kubát Tomáš RIC7503 OB Říčany 15:47 + 1:42
20. Žemla Tomáš KAM7105 OK Kamenice 15:50 + 1:45
21. Houska Jindřich DOR7601 OK Dobříš 15:53 + 1:48
22. Silovský Tomáš 0220001 Říčany 16:14 + 2:09
23. Bergl Tomáš TJP7801 TJ Sokol Troja 16:17 + 2:12
24. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 16:22 + 2:17
25. Švec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 16:27 + 2:22
26. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 16:35 + 2:30
27. Kabát Jan PGP6901 SK Praga 16:39 + 2:34
28. Dočkal Tomáš PGP7711 SK Praga 16:47 + 2:42
29. Pavlík Mojmír PDY8102 Běhej Poděbrady 16:50 + 2:45
30. Heller Jiří ROU7708 SKOB Roudnice nad Labem 16:55 + 2:50
31. Collis Mark DKP7703 Oddíl OB Kotlářka 17:02 + 2:57
32. Svatý Jakub PGP7610 SK Praga 17:06 + 3:01
33. Krejčí Jaroslav BOR6302 OK Jiskra Nový Bor 17:26 + 3:21
34. Matys Jan DOR8001 OK Dobříš 17:29 + 3:24
35. Pinkr Josef HCE8200 TJ Hostivice 17:34 + 3:29
36. Juřina František FYD7800 Jizerský klub OB Frýdlant 17:37 + 3:32
37. Benc Jiří TAP8002 KOB Tretra Praha 17:40 + 3:35
38. Matoušek Petr EKP7503 VŠTJ Ekonom Praha 17:48 + 3:43
39. Jedlička Adam KAM7700 OK Kamenice 17:56 + 3:51
40. Tejkl Jiří DOB7700 KOB Dobruška 18:01 + 3:56
41. Šemelík Petr DKL6901 KOB Kladno 18:09 + 4:04
42. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 18:11 + 4:06
43. Kratochvíl Jiří 18:35 + 4:30
44. Vondráček Martin DKP7704 Oddíl OB Kotlářka 18:42 + 4:37
45. Němec Jan SOB7500 SOBSA 18:44 + 4:39
46. Haering Jan LME7500 SK Los Mělník 18:52 + 4:47
47. Slavíček Petr 9FX7500 Fóglíci 18:56 + 4:51
48. Kučera Pavel DOR7101 OK Dobříš 19:01 + 4:56
48. Hora Michal LBE7901 TJ Lokomotiva Beroun 19:01 + 4:56
50. Čermák Daniel EKP7510 VŠTJ Ekonom Praha 19:05 + 5:00
51. Nekvasil Michal DKP7501 Oddíl OB Kotlářka 19:06 + 5:01
51. Lazar Jindřich RIC7504 OB Říčany 19:06 + 5:01
53. Hančl Martin ROU7601 SKOB Roudnice nad Labem 19:30 + 5:25
54. Dolák Ondřej DKP8002 Oddíl OB Kotlářka 19:36 + 5:31
55. Zápotocký Luboš SLA7500 SKOB Slaný 19:50 + 5:45
56. Kváča Vladimír DKP7706 Oddíl OB Kotlářka 19:56 + 5:51
57. Jedlička Michal DKL8000 KOB Kladno 19:57 + 5:52
58. Snížek Jan DKP7600 Oddíl OB Kotlářka 20:07 + 6:02
59. Hoke Petr 0130003 Klub dobré zprávy 20:43 + 6:38
60. Břízek Petr LOU8000 SK Moravan Louňovice 20:49 + 6:44
61. Hála Tomáš PDY8202 Běhej Poděbrady 21:37 + 7:32
62. Šubrt Evžen TAP8000 KOB Tretra Praha 22:29 + 8:24
63. Kapoun Luděk 0190001 neregistrovaný 2 24:24 + 10:19
64. Kolář David LOU7700 SK Moravan Louňovice 24:47 + 10:42
65. Nekovář Ondřej RIC7405 OB Říčany 25:39 + 11:34
66. Beneš Petr 0130002 Klub dobré zprávy 25:41 + 11:36
67. Čtrnáct Jiří PGP7603 SK Praga 28:13 + 14:08
Hrádek Tomáš ROU8301 SKOB Roudnice nad Labem DISK
Chmelík Petr DOR8100 OK Dobříš DISK
H45
2.20 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blahuta Marek MFP7301 Matfyz Praha 12:04
2. Vláčil Daniel RIC7307 OB Říčany 12:33 + 0:29
3. Bolehovský Pavel VSP7103 USK Praha 12:34 + 0:30
4. Jirásek Milan VSP7403 USK Praha 12:42 + 0:38
5. Šrámek Petr RIC6905 OB Říčany 12:47 + 0:43
6. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 12:59 + 0:55
7. Kalousek Jiří DKP6901 Oddíl OB Kotlářka 13:02 + 0:58
8. Šimša Jaromír MFP7100 Matfyz Praha 13:12 + 1:08
9. Doubek Petr SLA7000 SKOB Slaný 13:20 + 1:16
10. Šindelka Antonín DLP7200 OOB TJ Dukla Praha 13:27 + 1:23
11. Balej Jiří KAM7201 OK Kamenice 13:30 + 1:26
11. Herynek Petr RIC7305 OB Říčany 13:30 + 1:26
11. Rakovec Michal SCP6901 OK Sparta Praha 13:30 + 1:26
14. Kándl Filip DCE7400 KOB Dobřichovice 13:35 + 1:31
15. Ptáček Jan PGP7205 SK Praga 13:45 + 1:41
15. Koten Pavel RIC7200 OB Říčany 13:45 + 1:41
17. Šubrt Antonín DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 14:06 + 2:02
18. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 14:07 + 2:03
18. Mach Radovan VSP6600 USK Praha 14:07 + 2:03
20. Kohoutek Jan RIC7303 OB Říčany 14:18 + 2:14
21. Jandera Tomáš SOB7300 SOBSA 14:33 + 2:29
22. Žáček Martin FSP6803 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 14:37 + 2:33
23. Beránek Petr BOR6701 OK Jiskra Nový Bor 14:41 + 2:37
24. Cincibus Pavel FSP6605 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 14:54 + 2:50
25. Světnický Alexandr OOL6300 SK Haná orienteering 15:05 + 3:01
26. Hruška Jan DOR7000 OK Dobříš 15:07 + 3:03
27. Maroušek Jan DKP7402 Oddíl OB Kotlářka 15:08 + 3:04
28. Pelant Michal RIC7400 OB Říčany 15:10 + 3:06
29. Maleček Vít PGP6801 SK Praga 15:22 + 3:18
30. Svoboda Ondřej ROZ7100 OK Roztoky 15:51 + 3:47
31. Hůla Pavel LBE7300 TJ Lokomotiva Beroun 15:56 + 3:52
32. Háněl Jaromír ZVO6801 OB SK Zvole 15:59 + 3:55
33. Zlesák Martin CHT7302 OOB SK Chrast 16:08 + 4:04
34. Janeček Ondřej SOB7001 SOBSA 16:16 + 4:12
35. Lorenc Václav DOR7200 OK Dobříš 16:28 + 4:24
36. Beneš Jan DKL6600 KOB Kladno 16:32 + 4:28
37. Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 16:46 + 4:42
38. Neyrinck Noel VSP7012 USK Praha 16:52 + 4:48
39. Sedláček Jaroslav ROZ6801 OK Roztoky 17:00 + 4:56
40. Ouda Martin 6KC0000 Neregistrovaní 17:13 + 5:09
41. Kohl Jiří KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 17:17 + 5:13
42. Valla Zdeněk ZVO6501 OB SK Zvole 17:19 + 5:15
43. Černý Daniel TAP7200 KOB Tretra Praha 17:20 + 5:16
44. Vejražka Jiří KPY7400 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 17:24 + 5:20
45. Votava Petr KNC6602 Sokol Kostelec n. Č. l. 17:43 + 5:39
46. Kraml Martin ZVO7102 OB SK Zvole 17:51 + 5:47
47. Meier Milan VLI7301 Slavia Liberec orienteering 18:03 + 5:59
47. Sanna Roberto DKP6703 Oddíl OB Kotlářka 18:03 + 5:59
49. Klepetko David 0290001 Klepetko 18:20 + 6:16
50. Kohout Zdeněk DKL7200 KOB Kladno 18:42 + 6:38
51. Glybovský Ilja 0130016 Klub dobré zprávy 18:49 + 6:45
52. Jun Drahomír KNC5501 Sokol Kostelec n. Č. l. 19:23 + 7:19
53. Hladík Zdeněk DKP7401 Oddíl OB Kotlářka 19:56 + 7:52
54. Hlubuček Tomáš KAM6603 OK Kamenice 20:50 + 8:46
55. Prox Jakub RIC7406 OB Říčany 21:17 + 9:13
56. Komers František KNC6800 Sokol Kostelec n. Č. l. 24:48 + 12:44
57. Kubů Jaroslav OLP6701 PSK Olymp Praha 25:09 + 13:05
58. Kuttelwascher Radek HCE6801 TJ Hostivice 27:24 + 15:20
Krejčí Ladislav ROU7301 SKOB Roudnice nad Labem DISK
Straka Lukáš SLA7002 SKOB Slaný DISK
Šimek Tomáš FSP6304 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
H55
2.00 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slavík Viktor PGP6300 SK Praga 11:59
2. Přinda Oldřich VLI5101 Slavia Liberec orienteering 12:19 + 0:20
3. Hrabánek David PGP6003 SK Praga 12:45 + 0:46
4. Kopečný Mojmír TAP6402 KOB Tretra Praha 12:59 + 1:00
5. Nentvich Lubomír DOR5800 OK Dobříš 13:11 + 1:12
6. Jirka Jiří ZPV5501 KOB ZPV Prostějov 13:18 + 1:19
7. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 13:22 + 1:23
8. Reichl Michal MKP6402 SK GORDIC Praha Kačerov 13:30 + 1:31
9. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 13:39 + 1:40
10. Cedrych Karel TJP5500 TJ Sokol Troja 13:46 + 1:47
11. John Vladimír OLP5502 PSK Olymp Praha 13:54 + 1:55
12. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 13:57 + 1:58
13. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 14:05 + 2:06
14. Knotek Kamil OLP5701 PSK Olymp Praha 14:13 + 2:14
15. Koč Zdeněk MKP4700 SK GORDIC Praha Kačerov 14:24 + 2:25
16. Kudrnáč Martin HCE5901 TJ Hostivice 14:26 + 2:27
17. Koč Lumír MKP5401 SK GORDIC Praha Kačerov 15:22 + 3:23
18. Šimek Miroslav LME6300 SK Los Mělník 15:36 + 3:37
19. Gawel Jiří JBM5700 JG Sport 16:43 + 4:44
20. Hurta Vladimír PGP6305 SK Praga 16:58 + 4:59
Ouška Jiří DOR5700 OK Dobříš DISK
Jahn Pavel SCP5500 OK Sparta Praha DISK
Bazika Miroslav TJP6401 TJ Sokol Troja DISK
Buk Miloslav ROU6202 SKOB Roudnice nad Labem DISK
H65
1.80 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fujan Sláva DKL4800 KOB Kladno 12:13
2. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 12:37 + 0:24
3. Čadil Jan FSP4300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 13:43 + 1:30
4. Wald František FSP5300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 14:25 + 2:12
5. Borák Stanislav EKP5212 VŠTJ Ekonom Praha 14:31 + 2:18
6. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 15:39 + 3:26
7. Hamáček Bohuslav LBE5000 TJ Lokomotiva Beroun 16:51 + 4:38
8. Kolský Alexander PGP5000 SK Praga 17:54 + 5:41
9. Duda František KPY4600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 18:01 + 5:48
10. Hojný Oldřich SCP5201 OK Sparta Praha 18:09 + 5:56
11. Zelený Vladimír PGP4800 SK Praga 19:08 + 6:55
12. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 19:51 + 7:38
Janoušek Vladimír 0050001 Praha 7 DISK
H75
1.60 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Attl Vladimír PGP3800 SK Praga 16:42
2. Procházka Zdenko DKP4300 Oddíl OB Kotlářka 18:14 + 1:32
3. Kalivoda Vladimír KNC3800 Sokol Kostelec n. Č. l. 28:47 + 12:05
Kalivoda Viktor KNC3300 Sokol Kostelec n. Č. l. DISK
T
2.60 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bašus Petr SCP7400 OK Sparta Praha 13:45
2. Ježowicz Roman VLI8002 Slavia Liberec orienteering 15:06 + 1:21
3. Mikulová Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 16:15 + 2:30
4. Lukavec Petr SMR7800 SNS Smržovka 16:24 + 2:39
5. Benák Rostislav TAP7400 KOB Tretra Praha 16:46 + 3:01
6. Lukavcová Ivana SMR8754 SNS Smržovka 16:53 + 3:08
7. Pračková Ema RIC0451 OB Říčany 17:09 + 3:24
8. Gregor Radek DOR7404 OK Dobříš 17:14 + 3:29
9. Vaculovič Radim DCE7501 KOB Dobřichovice 17:24 + 3:39
10. Mikan Petr 17:54 + 4:09
11. Kudrass Peter 1VD6600 SG Zittau Süd 18:18 + 4:33
12. Stanovská Eva 0120001 Houbaři 18:25 + 4:40
13. Dittrt Štěpán LME0001 SK Los Mělník 18:53 + 5:08
14. Jirkovská Pavlína 18:54 + 5:09
15. Termerová Jana LTU7850 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 19:06 + 5:21
16. Topol Milan 19:22 + 5:37
17. Koten Petr 19:28 + 5:43
18. Junková Petra STH7451 SK Studenec 19:50 + 6:05
19. Martinec Pavel LTP7003 OOB TJ Lokomotiva Teplice 20:05 + 6:20
20. Surga Ondřej 20:17 + 6:32
21. Trunec Antonín ODV7704 TJ Aero Odolena Voda 20:20 + 6:35
22. Černíková Dagmar 20:27 + 6:42
23. Petrilák Miroslav DOR6600 OK Dobříš 20:44 + 6:59
24. Skalka Michal LTU6700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 21:06 + 7:21
25. Fiala Jan DOR7802 OK Dobříš 21:08 + 7:23
26. Paulů Robert 0150001 Běhám na vlastní triko 21:19 + 7:34
27. Šimková Markéta KAM7153 OK Kamenice 22:09 + 8:24
28. Motyčková Zuzana TAP7753 KOB Tretra Praha 22:30 + 8:45
29. Surga David 22:32 + 8:47
30. Nosek Petr DLT6901 KrOB Rozmarýn Litoměřice 22:41 + 8:56
31. Pračková Zita RIC7850 OB Říčany 22:42 + 8:57
32. Truncová Lenka ODV7852 TJ Aero Odolena Voda 22:54 + 9:09
33. Kosíková Helena TUR6550 OOB TJ Turnov 23:06 + 9:21
34. Kamírová Gabriela LTP7351 OOB TJ Lokomotiva Teplice 23:15 + 9:30
35. Surga Jakub 23:18 + 9:33
36. Bleha Stanislav DOR7503 OK Dobříš 23:39 + 9:54
37. Šváb Jan 24:04 + 10:19
38. Dudl Jan ODV7703 TJ Aero Odolena Voda 24:16 + 10:31
39. Rudolf Pilch ODV6400 TJ Aero Odolena Voda 24:21 + 10:36
40. Rážová Milena 24:25 + 10:40
41. Piškulová Pavla ODV8052 TJ Aero Odolena Voda 24:26 + 10:41
42. Gregor Tahmina DOR7552 OK Dobříš 24:28 + 10:43
43. Reisingerová Eliška DLT0151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 24:40 + 10:55
44. Dudlová Jana ODV7751 TJ Aero Odolena Voda 24:57 + 11:12
45. Majerská Adriána ODV8051 TJ Aero Odolena Voda 25:04 + 11:19
46. Berná Markéta ODV7651 TJ Aero Odolena Voda 25:13 + 11:28
47. Havlíček Tomáš DOR5801 OK Dobříš 26:12 + 12:27
48. Nosek Martina DLT7251 KrOB Rozmarýn Litoměřice 26:36 + 12:51
49. Leníková Jana DLT6151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 28:37 + 14:52
50. Lác Jan Ladislav 0140001 Příbram 29:18 + 15:33
51. Svatá Ivana 29:19 + 15:34
52. Holomková Veronika 29:50 + 16:05
53. Surgová Markéta 31:29 + 17:44
54. Bašta Jaroslav DOR7401 OK Dobříš 31:50 + 18:05
55. Lomosíková Kateřina 39:14 + 25:29
56. Bednářová Barbora 6KC7650 Neregistrovaní 52:00 + 38:15
57. Čížek Libor 0170001 Ďáblice 59:12 + 45:27
58. Procházka Tomáš PGP8207 SK Praga 65:59 + 52:14
Černín Adrian DISK
Svoboda Jan ODV7605 TJ Aero Odolena Voda DISK
Mišek Michal KAM7202 OK Kamenice DISK
TF
1.60 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skripnik Kilián FSP1300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 10:23
2. Heczková Emma VLI1252 Slavia Liberec orienteering 11:42 + 1:19
3. Sanna Vivian DKP0751 Oddíl OB Kotlářka 13:17 + 2:54
4. Bubníková Berta TJP0750 TJ Sokol Troja 13:31 + 3:08
5. Dobyášová Kateřina 0280001 Dobyášová 13:40 + 3:17
6. Břízková Alžběta LOU1153 SK Moravan Louňovice 13:59 + 3:36
7. Malá Martina 0030002 Tučňáci OB 14:23 + 4:00
8. Zagalski Aleš 14:29 + 4:06
9. Matoušková Edita 14:43 + 4:20
10. Frolov Roman DKP1505 Oddíl OB Kotlářka 14:52 + 4:29
11. Janda Vít 0100002 VMJ 15:01 + 4:38
12. Kolářová Zuzana LOU1250 SK Moravan Louňovice 15:20 + 4:57
13. Andrlová Hana 15:37 + 5:14
14. Vondráček Daniel 0130012 Klub dobré zprávy 16:22 + 5:59
15. Rypáček Radim TJP1300 TJ Sokol Troja 17:07 + 6:44
16. Karban Štěpán DKP1313 Oddíl OB Kotlářka 17:28 + 7:05
17. Fialová Kristýna DOR1250 OK Dobříš 17:43 + 7:20
18. Slámová Michaela KAM8051 OK Kamenice 17:51 + 7:28
19. Špringer Adam 0110002 Luhacovice 18:14 + 7:51
20. Vundrlová Zuzana 0110003 Luhacovice 18:19 + 7:56
21. Neyrinck Nina VSP1350 USK Praha 18:20 + 7:57
22. Tesařová Karin SCP1550 OK Sparta Praha 19:47 + 9:24
23. Mrázek Emil SJC1300 Sportcentrum Jičín 20:44 + 10:21
24. Jůzová Beáta 0130010 Klub dobré zprávy 21:11 + 10:48
25. Berglová Amálie TJP1450 TJ Sokol Troja 21:57 + 11:34
26. Bozděchová Barbora 22:13 + 11:50
27. Matějů Antonín PGP1501 SK Praga 23:31 + 13:08
28. Šlapák Matěj 0130006 Klub dobré zprávy 24:33 + 14:10
29. Nová Eliška Anna DKP1551 Oddíl OB Kotlářka 25:06 + 14:43
30. Gregorová Magdalena DKP1158 Oddíl OB Kotlářka 26:39 + 16:16
31. Petráň Lukáš SCP1200 OK Sparta Praha 29:44 + 19:21
32. Pohlová Sandra TAP1151 KOB Tretra Praha 38:24 + 28:01
33. Max Paulů 0150002 Běhám na vlastní triko 42:49 + 32:26
Pinkava Jonáš FSP1102 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Nitsch Lukáš FSP1200 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Z1
1.10 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šiler Štěpán 10:52
2. Šedivý Marek PGP1400 SK Praga 11:18 + 0:26
3. Nela Kratochvílová 0040001 JeDNEJ Kratochvílovi 11:42 + 0:50
4. Michalíková Stela 12:30 + 1:38
5. Silovská Natálie 0220002 Říčany 13:15 + 2:23
6. Vrzáčková Blanka 13:51 + 2:59
7. Vostruhová Ivana 0130013 Klub dobré zprávy 13:56 + 3:04
8. Stříbrná Zuzana LBE TJ Lokomotiva Beroun 14:23 + 3:31
9. Kašpar Adam DOR1101 OK Dobříš 14:40 + 3:48
10. Juřina Michal FYD1300 Jizerský klub OB Frýdlant 14:41 + 3:49
11. Šlapák Štěpán 0130007 Klub dobré zprávy 15:07 + 4:15
12. Vošlajer Zdeněk LME1200 SK Los Mělník 15:14 + 4:22
13. Sedlatá Vendula PDY1151 Běhej Poděbrady 15:38 + 4:46
14. Pospíšil Jakub 15:59 + 5:07
15. Havel Vojtěch 0070001 Havlovi 16:24 + 5:32
16. Svoboda David DKP1205 Oddíl OB Kotlářka 18:08 + 7:16
17. Jůza Bruno 0130009 Klub dobré zprávy 18:09 + 7:17
18. Proxová Veronika 18:18 + 7:26
19. Sedlatá Marie PDY1350 Běhej Poděbrady 18:28 + 7:36
20. Mencl Viktor DKP1501 Oddíl OB Kotlářka 18:32 + 7:40
21. Stoklasa Štěpán RIC1005 OB Říčany 19:30 + 8:38
22. Marešová Laura 19:41 + 8:49
23. Plachý Matěj 20:38 + 9:46
24. Posch Jaroslav 0230001 X 20:44 + 9:52
25. Pecánek Matěj TEP1300 Tempo Praha 20:49 + 9:57
26. Kolaja Bedřich VLI1301 Slavia Liberec orienteering 23:34 + 12:42
27. Merkun Michal 23:48 + 12:56
28. Tejkalova Zuzana 24:31 + 13:39
29. Hýbl Orlík VIP1400 SK VIPrahlo 26:30 + 15:38
30. Král Jan 27:28 + 16:36
31. Hála Tomáš PDY0900 Běhej Poděbrady 28:17 + 17:25
32. Kváčová Zuzana 28:21 + 17:29
33. Štemberg Petr EKP1600 VŠTJ Ekonom Praha 37:29 + 26:37
34. Collis Emma 41:12 + 30:20
35. Stanovská Hana 0120002 Houbaři 44:00 + 33:08
Šupová Aneta DISK
Chudoba Jiří DKL1102 KOB Kladno DISK
Posch Klára 0230002 X DISK
Z2
1.40 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vrzáček Jan 9:03
2. Kukačová Klára 10:12 + 1:09
3. Silovská Kateřina 0220003 Říčany 10:32 + 1:29
4. Balejová Veronika KAM7253 OK Kamenice 10:46 + 1:43
5. Studničková Katarína 10:49 + 1:46
6. Halašková Petra DKP7755 Oddíl OB Kotlářka 11:15 + 2:12
6. Šupová Aneta 11:15 + 2:12
8. Horáková Petra 11:20 + 2:17
9. Koubková Daniela DOR7451 OK Dobříš 14:22 + 5:19
10. Kuttelwascherová Jitka HCE7251 TJ Hostivice 14:38 + 5:35
11. Vlasaný Ondřej 15:19 + 6:16
12. Tomek Martin 16:18 + 7:15
13. Tomek Martin 16:22 + 7:19
14. Ouda Filip 6KC0800 Neregistrovaní 19:39 + 10:36
15. Holešta David KPY7500 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 22:33 + 13:30
16. Brabenec Lukáš SOB0500 SOBSA 27:51 + 18:48
17. Benáková Adriana TAP1053 KOB Tretra Praha 27:54 + 18:51
18. Brabencová Anna SOB0450 SOBSA 28:42 + 19:39
19. Samohýl Richard PGP2800 SK Praga 38:13 + 29:10
20. Boch Karel 70:59 + 61:56
Řídká Tereza KPY0451 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Z3
1.70 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jiřištová Zuzana DKP8254 Oddíl OB Kotlářka 9:54
2. Starosta Pavel VLI9400 Slavia Liberec orienteering 10:40 + 0:46
3. Martin Bubeník 11:45 + 1:51
4. Brabencová Alena SOB7150 SOBSA 12:18 + 2:24
5. Vála Petr 12:44 + 2:50
6. Václav Linhart 12:49 + 2:55
7. Král Martin PDY8800 Běhej Poděbrady 13:05 + 3:11
8. Janík Vlastimil MKP6600 SK GORDIC Praha Kačerov 13:54 + 4:00
9. Jírová Monika ROZ7350 OK Roztoky 13:58 + 4:04
10. Ondráček Vladimír 0250001 Ondráček 14:14 + 4:20
11. De Heij Margita RIC7350 OB Říčany 14:28 + 4:34
12. Matušková Nela 14:30 + 4:36
13. Floriánová Tereza 14:35 + 4:41
14. Kalenský Alexandr 15:07 + 5:13
15. Kysilka Vratislav 15:14 + 5:20
16. Zábranská Ivana ROU7454 SKOB Roudnice nad Labem 15:31 + 5:37
17. Votavová Renata KNC6452 Sokol Kostelec n. Č. l. 15:59 + 6:05
18. Rousová Jana DKL6950 KOB Kladno 16:12 + 6:18
18. Hudčeková Jana SLP7850 OOB Slavia Praha 16:12 + 6:18
20. Juřinová Iva FYD8050 Jizerský klub OB Frýdlant 16:24 + 6:30
21. Jan Neškudla 16:55 + 7:01
22. Levrincová Petra 17:22 + 7:28
23. Petrová Věra VLI6251 Slavia Liberec orienteering 17:35 + 7:41
24. Berchová Kateřina LME7451 SK Los Mělník 21:14 + 11:20
25. Vrbová Eva FSP7450 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 21:25 + 11:31
26. Hlinovský Roman 21:36 + 11:42
27. Tučný Jan 0030001 Tučňáci OB 22:50 + 12:56
28. Mencl Miloslav VSP6505 USK Praha 25:32 + 15:38
29. Trnková Kateřina 26:24 + 16:30
30. Čermák Ladislav VLI6101 Slavia Liberec orienteering 31:38 + 21:44
31. Sedláková Helena 43:05 + 33:11
32. Čermáková Emílie 43:16 + 33:22
33. Ivasienková Laura 0240002 Lebeda 72:29 + 62:35
Skácelová Marie DISK
Skácel Jan DISK
Válová Michaela DISK
Švec Jiří PDY5800 Běhej Poděbrady DISK