Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Kategorie: D35

Datum:
08.05.2019
Místo konání:
Louka u sportovního centra Olympia Wellness, Květoslava Mašity 409, Všenory
Pořadatel:
VSP - USK Praha
Mapa:
Červená hlína západ
Ředitel závodu:
Semík Jan
Hlavní rozhodčí:
Uher Petr - R3
Stavitel tratí:
Bořánek Petr - R1
JURY:
Seidl Miroslav, Gregorová Kamila, Folprecht Eduard
Protokol:
Závod proběhl za příjemného jarního počasí za teploty 10-15°C, nebyl podán žádný protest proti jeho průběhu, jury tedy nemusela jednat. Během závodu se zranil 1 závodník, který byl ošetřen v cíli, kromě tohoto úrazu byly ošetřeny v cíli jen drobné oděrky. Závodu se zúčastnilo 1241 závodníků + příchozí.
D35
3.50 km, 200 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jiřištová Zuzana DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka 36:06
2. Ryšavá Magdalena PGP7650 C SK Praga 38:58 + 2:52
3. Tesařová Anna SCP8257 C OK Sparta Praha 39:10 + 3:04
4. Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga 41:01 + 4:55
5. Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 41:47 + 5:41
6. Sobotová Jana VPM7250 C KOS Slavia Plzeň 42:47 + 6:41
7. Tichovská Hana PGP6652 C SK Praga 42:58 + 6:52
8. Bartalošová Jana PGP8154 C SK Praga 43:18 + 7:12
9. Arnoštová Kateřina DOR7652 C OK Dobříš 46:05 + 9:59
10. Dlouhá Marta BZP7851 C Báječné ženy v orientačním běhu 46:24 + 10:18
11. Collis Blanka DKP8257 C Oddíl OB Kotlářka 47:09 + 11:03
12. Beránková Markéta VPM7452 C KOS Slavia Plzeň 47:18 + 11:12
13. Rožková Petra RIC7575 C OB Říčany 47:19 + 11:13
14. Kopecká Magdaléna KPY8250 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 47:20 + 11:14
15. Forštová Jitka PGP7558 C SK Praga 48:48 + 12:42
16. Forstereviczová Jana DOR7653 C OK Dobříš 50:15 + 14:09
17. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 C Báječné ženy v orientačním běhu 51:06 + 15:00
18. Svítilová Pavla BZP7750 C Báječné ženy v orientačním běhu 51:34 + 15:28
18. Bartoňová Terezie FSP7550 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 51:34 + 15:28
20. Vodrážková Kateřina VPM7995 C KOS Slavia Plzeň 52:13 + 16:07
21. Nyklová Helena MFP7550 C Matfyz Praha 52:32 + 16:26
22. Vyhnálková Eva RIC7552 C OB Říčany 52:59 + 16:53
23. Hrádková Kateřina ROU8350 C SKOB Roudnice nad Labem 53:11 + 17:05
24. Ondráčková Veronika EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha 53:15 + 17:09
25. Pokorná Magdaléna PGP7562 C SK Praga 54:03 + 17:57
26. Hudosová Gabriela RIC7299 C OB Říčany 54:54 + 18:48
27. Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 54:56 + 18:50
28. Pangrácová Jana MFP7653 C Matfyz Praha 55:13 + 19:07
29. Vávrová Rút 0100001 StillAliveCZ 56:12 + 20:06
30. Málková Šárka CST8351 C OB Strakonice 56:32 + 20:26
31. Zoubková Jana ZBP8050 C OOB SK Zbraslav 56:48 + 20:42
32. Znamenáčková Helena TAP8153 C KOB Tretra Praha 57:15 + 21:09
33. Hrušková Blanka DOR7555 C OK Dobříš 57:32 + 21:26
34. Sotonová Jitka TAP7950 C KOB Tretra Praha 57:46 + 21:40
35. Kuželová Michaela FSP7851 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 58:31 + 22:25
36. Řepková Jana PGP7762 C SK Praga 59:58 + 23:52
37. Baxová Irena LBE7951 C TJ Lokomotiva Beroun 60:00 + 23:54
38. Maříková Markéta FSP7351 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 60:18 + 24:12
39. Stanovská Eva 0390001 Rýže 60:53 + 24:47
40. Malečková Iva PGP7559 C SK Praga 63:28 + 27:22
41. Tolarová Ivana RIC7650 C OB Říčany 63:37 + 27:31
42. Bartůňková Lucie LOU7750 C SK Moravan Louňovice 63:48 + 27:42
43. Blahutová Hanka MFP7953 C Matfyz Praha 63:58 + 27:52
44. Krejčová Jana ROU7758 C SKOB Roudnice nad Labem 63:59 + 27:53
45. Fialová Jana DOR8050 C OK Dobříš 64:32 + 28:26
46. Brettlová Marta PGP7557 C SK Praga 64:41 + 28:35
47. Pilařová Kateřina CEP8050 C Čepíci 66:58 + 30:52
48. Ellederová Zdeňka TAP7755 C KOB Tretra Praha 67:15 + 31:09
49. Sedláčková Petra ROZ7050 C OK Roztoky 67:26 + 31:20
50. Procházková Jana DKP8052 C Oddíl OB Kotlářka 67:50 + 31:44
51. Míková Šárka DKP8255 C Oddíl OB Kotlářka 68:04 + 31:58
52. Mišeková Martina KAM7851 C OK Kamenice 68:30 + 32:24
53. Dudová Irena HCE8250 C TJ Hostivice 68:40 + 32:34
54. Lorencová Marcela DOR7752 C OK Dobříš 68:46 + 32:40
55. Černá Petra HCE7751 C TJ Hostivice 69:04 + 32:58
56. Surgová Markéta 0440005 nnnnn 69:15 + 33:09
57. Magazu Radka DOR7853 C OK Dobříš 69:51 + 33:45
58. Stará Vendula FSP8150 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 70:39 + 34:33
59. Janderová Markéta SOB7750 C SOBSA 71:10 + 35:04
60. Dlouhá Jana DKP5950 C Oddíl OB Kotlářka 72:06 + 36:00
61. Lázničková Blanka LOU8050 C SK Moravan Louňovice 72:09 + 36:03
62. Hellerová Alena ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem 72:13 + 36:07
63. Geffertová Radka FSP7650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 72:38 + 36:32
64. Fuxová Kateřina SLA7850 C SKOB Slaný 76:27 + 40:21
65. Nedomová Iva PDY7851 C Běhej Poděbrady 81:30 + 45:24
66. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 82:35 + 46:29
67. Bradáčová Petra ROU7851 C SKOB Roudnice nad Labem 83:28 + 47:22
68. Zemková Helena SLA7450 C SKOB Slaný 84:31 + 48:25
69. Topičová Anna LOU8350 C SK Moravan Louňovice 86:20 + 50:14
70. Chmelíková Vlasta DOR7753 C OK Dobříš 89:07 + 53:01
71. Motyčková Zuzana TAP7753 C KOB Tretra Praha 94:40 + 58:34
72. Kučerová Lenka SLP7963 C OOB Slavia Praha 94:44 + 58:38
73. Pinkava Anna FSP8151 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 100:09 + 64:03
74. Havlová Eva KNC7851 C Sokol Kostelec n. Č. l. 105:13 + 69:07
75. Cichrová Iveta TAP7752 C KOB Tretra Praha 110:12 + 74:06
76. Neuerová Kateřina DOR7852 C OK Dobříš 110:46 + 74:40
77. Reichelová Monika 0130002 bez klubu 112:07 + 76:01
78. Jirkovská Kateřina 6KC7550 Neregistrovaní 126:16 + 90:10
Rydlová Jana VIC7752 C OB Vizovice DISK
Ledinská Leona DKP8161 C Oddíl OB Kotlářka DISK
Stříbrná Dagmar LBE7950 C TJ Lokomotiva Beroun DISK
Skripniková Kateřina FSP8051 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK