Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Kategorie: H21K

Datum:
08.05.2019
Místo konání:
Louka u sportovního centra Olympia Wellness, Květoslava Mašity 409, Všenory
Pořadatel:
VSP - USK Praha
Mapa:
Červená hlína západ
Ředitel závodu:
Semík Jan
Hlavní rozhodčí:
Uher Petr - R3
Stavitel tratí:
Bořánek Petr - R1
JURY:
Seidl Miroslav, Gregorová Kamila, Folprecht Eduard
Protokol:
Závod proběhl za příjemného jarního počasí za teploty 10-15°C, nebyl podán žádný protest proti jeho průběhu, jury tedy nemusela jednat. Během závodu se zranil 1 závodník, který byl ošetřen v cíli, kromě tohoto úrazu byly ošetřeny v cíli jen drobné oděrky. Závodu se zúčastnilo 1241 závodníků + příchozí.
H21K
3.70 km, 240 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 2424
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nakvosas Gytis 0160001 (LTU) OK Ažuolas 31:59
2. Krajíček Vojtěch VRL8803 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:39 + 3:40 2671
3. Azeb Karim PHK9110 C OK 99 Hradec Králové 35:48 + 3:49 2661
4. Jalový Vlastimil RBK8604 C SK Radioklub Blansko 44:49 + 12:50 2086
5. Albl Miloslav LME7600 C SK Los Mělník 48:17 + 16:18 1865
6. Žáček Martin FSP6803 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 48:34 + 16:35 1847
7. Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 52:20 + 20:21 1607
8. Špringer Tomáš LCE8101 C OOB TJ Slovan Luhačovice 52:40 + 20:41 1585
9. Malý Jakub 3GC9100 Neregistrovaní - ZOO 53:07 + 21:08
10. Lampa David DKP7702 C Oddíl OB Kotlářka 59:33 + 27:34 1146
11. Ohnisko Jan 0320001 Billa klub 60:13 + 28:14
12. Dvořáček Dan 0210002 Cookies & Pancakes 61:41 + 29:42
13. Bednařík Marek DKL8300 C KOB Kladno 67:17 + 35:18 653
14. Fiala Jakub SLA8500 C SKOB Slaný 68:10 + 36:11 596
15. Liška Petr KPY8601 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 68:41 + 36:42 563
16. Hora Michal LBE7901 C TJ Lokomotiva Beroun 69:15 + 37:16 527
17. Bialas Filip 0300001 Bez klubové příslušnosti 72:51 + 40:52
18. Beneš Jan DKL9800 C KOB Kladno 102:38 + 70:39 0
19. Brabec Tomáš LOU8400 C SK Moravan Louňovice 694:15 + 662:16 0
Lebeda Dušan SPC7312 C SPORTICUS team DISK 0
Straka Tomáš SLA9702 C SKOB Slaný DISK 0