Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Klubové výsledky : KAM (70)

Datum:
08.05.2019
Místo konání:
Louka u sportovního centra Olympia Wellness, Květoslava Mašity 409, Všenory
Pořadatel:
VSP - USK Praha
Mapa:
Červená hlína západ
Ředitel závodu:
Semík Jan
Hlavní rozhodčí:
Uher Petr - R3
Stavitel tratí:
Bořánek Petr - R1
JURY:
Seidl Miroslav, Gregorová Kamila, Folprecht Eduard
Protokol:
Závod proběhl za příjemného jarního počasí za teploty 10-15°C, nebyl podán žádný protest proti jeho průběhu, jury tedy nemusela jednat. Během závodu se zranil 1 závodník, který byl ošetřen v cíli, kromě tohoto úrazu byly ošetřeny v cíli jen drobné oděrky. Závodu se zúčastnilo 1241 závodníků + příchozí.
Kategorie:
D10     D10F     D12     D14     D16     D20     D21L     D35     D45     H10     H10F     H12     H14     H18     H21L     H35     H45     T3     T4     TF    
D10
1.80 km, 120 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
5. Mišeková Lucie KAM1050 C OK Kamenice 20:36 + 5:40
8. Žemlová Magdalena KAM0950 C OK Kamenice 23:17 + 8:21
11. Balejová Sofie KAM0951 C OK Kamenice 26:25 + 11:29
26. Pokorná Sára KAM0952 C OK Kamenice 38:57 + 24:01
D10F
1.70 km, 100 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
7. Dobyášová Adéla KAM1051 C OK Kamenice 24:35 + 5:36
10. Pokorná Elen KAM1151 C OK Kamenice 31:09 + 12:10
11. Bašusová Olga KAM1250 C OK Kamenice 31:35 + 12:36
17. Rejšková Klára KAM1251 C OK Kamenice 34:01 + 15:02
23. Neškudlová Anna KAM1152 C OK Kamenice 37:25 + 18:26
D12
2.20 km, 130 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
14. Mišeková Kateřina KAM0756 B OK Kamenice 30:42 + 9:42
16. Kudrnáčová Marta KAM0754 B OK Kamenice 31:14 + 10:14
32. Žemlová Barbora KAM0751 C OK Kamenice 40:55 + 19:55
49. Křečková Apolena KAM0755 C OK Kamenice 67:19 + 46:19
Hejsková Magdalena KAM0850 C OK Kamenice DISK
D14
2.80 km, 180 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
7. Nováková Nina KAM0554 B OK Kamenice 35:08 + 4:05
8. Balejová Julie KAM0551 A OK Kamenice 36:45 + 5:42
34. Chramostová Julie KAM0652 C OK Kamenice 59:03 + 28:00
D16
2.80 km, 180 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Čapková Lucie KAM0459 B OK Kamenice 32:42 + 4:29
4. Hankovcová Helena KAM0350 B OK Kamenice 32:46 + 4:33
25. Chramostová Amálie KAM0355 C OK Kamenice 55:13 + 27:00
D20
2.90 km, 200 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 3954
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
2. Albrechtová Iveta KAM9950 B OK Kamenice 36:51 + 2:49 3929
D21L
4.10 km, 270 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8563
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Doležalová Monika KAM8851 R OK Kamenice 37:46 9055
8. Procházková Marie KAM9554 C OK Kamenice 44:28 + 6:42 7562
13. Kettnerová Dana KAM8952 C OK Kamenice 50:29 + 12:43 6222
14. Bejvlová Karolína KAM0258 A OK Kamenice 50:49 + 13:03 6148
24. Bořánková Karolína KAM9550 C OK Kamenice 52:38 + 14:52 5743
25. Albrechtová Eva KAM7850 C OK Kamenice 53:05 + 15:19 5643
33. Zimmerová Kateřina KAM9850 C OK Kamenice 56:36 + 18:50 4859
37. Šafková Sofie KAM0153 A OK Kamenice 59:08 + 21:22 4295
38. Sheshikova Anastasia KAM9853 C OK Kamenice 59:09 + 21:23 4291
D35
3.50 km, 200 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
52. Mišeková Martina KAM7851 C OK Kamenice 68:30 + 32:24
D45
2.90 km, 170 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Škáchová Petra KAM7054 C OK Kamenice 36:37 + 0:51
26. Šafková Petra KAM6650 C OK Kamenice 50:17 + 14:31
33. Šejnová Magdalena KAM7055 C OK Kamenice 54:00 + 18:14
53. Hlubučková Šárka KAM6851 C OK Kamenice 69:13 + 33:27
H10
2.10 km, 130 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Vít Benjamin Adam KAM1003 C OK Kamenice 24:19 + 4:51
9. Bašus Ondřej KAM1004 C OK Kamenice 28:07 + 8:39
10. Rejšek Čeněk KAM1002 C OK Kamenice 28:55 + 9:27
18. Sláma Kryštof KAM1000 C OK Kamenice 32:28 + 13:00
H10F
1.70 km, 100 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
20. Sláma Marek KAM1201 C OK Kamenice 36:26 + 17:38
H12
2.40 km, 140 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
26. Hylmar Vojtěch KAM0802 C OK Kamenice 30:24 + 13:54
34. Vít Samuel Aron KAM0804 C OK Kamenice 33:18 + 16:48
40. Šimek Matouš KAM0800 C OK Kamenice 36:09 + 19:39
58. Rejšek Václav KAM0700 C OK Kamenice 48:28 + 31:58
H14
3.10 km, 190 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
15. Jíra Filip KAM0506 B OK Kamenice 39:18 + 14:15
H18
3.40 km, 230 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Šafka Sebastian KAM0101 A OK Kamenice 30:06 + 0:15
8. Víšek Martin KAM0102 B OK Kamenice 44:10 + 14:19
16. Albrecht Adam KAM0203 C OK Kamenice 83:20 + 53:29
H21L
5.00 km, 290 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8412
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Glonek Jakub KAM9602 R OK Kamenice 35:04 8729
8. Rusý Tomáš KAM9301 R OK Kamenice 39:11 + 4:07 7739
9. Kettner Lukáš KAM9403 C OK Kamenice 39:18 + 4:14 7711
17. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 41:35 + 6:31 7162
33. Pašek František KAM7600 C OK Kamenice 45:35 + 10:31 6200
47. Jíra Tomáš KAM9802 C OK Kamenice 49:29 + 14:25 5262
63. Šafka Daniel KAM9105 C OK Kamenice 55:35 + 20:31 3795
65. Němeček Jan KAM9300 C OK Kamenice 55:41 + 20:37 3771
H35
4.10 km, 250 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
62. Chramosta Tomáš KAM7601 C OK Kamenice 91:11 + 48:58
H45
3.70 km, 240 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
17. Balej Jiří KAM7201 C OK Kamenice 51:48 + 15:04
31. Kamerer Marek KAM6200 C OK Kamenice 59:38 + 22:54
52. Hlubuček Tomáš KAM6603 C OK Kamenice 76:33 + 39:49
59. Mišek Michal KAM7202 C OK Kamenice 100:45 + 64:01
T3
3.10 km, 190 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
8. Kamererová Klára KAM9154 C OK Kamenice 54:18 + 5:48
11. Šimková Markéta KAM7153 C OK Kamenice 59:10 + 10:40
12. Balejová Veronika KAM7253 C OK Kamenice 61:27 + 12:57
T4
3.50 km, 200 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
18. Kudrnáčová Hana KAM6250 C OK Kamenice 79:39 + 34:43
TF
1.70 km, 100 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Rejšková Blanka KAM7751 C OK Kamenice 23:15 + 1:08
7. Zámečník Lukáš KAM1100 C OK Kamenice 23:52 + 1:45
11. Drozen Jakub KAM1101 C OK Kamenice 25:53 + 3:46
14. Slabá Veronika KAM0955 C OK Kamenice 27:13 + 5:06
35. Slámová Michaela KAM8051 C OK Kamenice 34:45 + 12:38