Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Kategorie: H21L

Datum:
25.05.2019
Místo konání:
Mnichovice - Myšlín
Pořadatel:
RIC - OB Říčany
Mapa:
Vlčí halíř
Ředitel závodu:
Rožek David
Hlavní rozhodčí:
Pecháček Libor - R3
Stavitel tratí:
Vláčil Daniel - R3
JURY:
Ondráček Radim, Šimek Miroslav, Vinš Pavel
Protokol:
Závod proběhl za stálého slunečného počasí bez závad. Proti průběhu závodu nebyl podán protest a jury se nemusela sejít. Hlavní rozhodčí schválil výsledky závodu v plném rozsahu.
H21L
13.42 km, 520 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 7647
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 93:34 7938
2. Makovský Jakub TAP8511 C KOB Tretra Praha 94:10 + 0:36 7889
3. Hora Vojtěch PGP8301 C SK Praga 98:02 + 4:28 7572
4. Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 98:57 + 5:23 7497
5. Krejčík Jiří TZL8301 C SKOB Zlín 99:38 + 6:04 7441
6. Mielec Jaromír AOP9701 C Orientační Běh Opava 100:59 + 7:25 7331
7. Veselý Jakub PGP9503 C SK Praga 108:13 + 14:39 6738
8. Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 108:30 + 14:56 6715
9. Fujáček Jan SJC7506 C Sportcentrum Jičín 110:08 + 16:34 6582
10. Axmann Šimon DKP8700 C Oddíl OB Kotlářka 111:52 + 18:18 6440
11. Pražák Jiří ZBP7800 C OOB SK Zbraslav 113:03 + 19:29 6343
12. Černý Martin TAP8902 C KOB Tretra Praha 114:07 + 20:33 6255
13. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 114:28 + 20:54 6227
14. Fojtů Petr PDY8700 C Běhej Poděbrady 114:57 + 21:23 6187
15. Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 116:38 + 23:04 6049
16. Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 117:47 + 24:13 5955
17. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 119:19 + 25:45 5830
18. Červák Jan LCE8001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 119:31 + 25:57 5813
19. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 123:37 + 30:03 5477
20. Šimík Daniel ROZ6900 C OK Roztoky 123:49 + 30:15 5461
21. Klomínský Václav KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 125:50 + 32:16 5296
22. Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga 129:58 + 36:24 4958
23. Němeček Jan KAM9300 C OK Kamenice 135:59 + 42:25 4465
24. Lounek Jakub PDY8200 C Běhej Poděbrady 136:27 + 42:53 4427
25. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 137:30 + 43:56 4341
26. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB Tretra Praha 137:35 + 44:01 4334
27. Škrabálek Jan KYL7000 C SK SP Kylešovice 140:45 + 47:11 4075
28. Junek Vladimír TJP8400 C TJ Sokol Troja 142:47 + 49:13 3908
29. Koldinský Jan KPY8506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 147:26 + 53:52 3527
30. Valach Marek TAP9703 C KOB Tretra Praha 148:12 + 54:38 3465
31. Lužnický Jiří LIT8501 C KOB Litvínov 150:30 + 56:56 3276
32. Fiala Jakub SLA8500 C SKOB Slaný 159:41 + 66:07 2524
33. Pelikán Lukáš DKL9802 C KOB Kladno 173:44 + 80:10 1374
Málek Martin CST8902 C OB Strakonice DISK 0