Logo

Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D35

Datum:
09.06.2019
Místo konání:
Malé Kyšice - Poteplí
Pořadatel:
LME - SK Los Mělník
Mapa:
Brdce, 1 : 10 000, e5m, ISOM2000
Ředitel závodu:
Šimková Markéta - R3
Hlavní rozhodčí:
Hýbl Lukáš - R3
Stavitel tratí:
Šimek Miroslav - R3
JURY:
Baldrian Petr, Mezník Vladimír, Buk Petr
Protokol:
Závod proběhl za pěkného počasí, bez protestů a, kromě několika oděrek, bez zranění závodníků.

D35 3.60 km, 130 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučerová Marie VSP7551 USK Praha 41:17
2. Forstereviczová Jana DOR7653 OK Dobříš 42:02 + 0:45
3. Papicová Silvie BZP7651 Báječné ženy v orientačním běhu 42:16 + 0:59
4. Bartalošová Jana PGP8154 SK Praga 42:37 + 1:20
5. Žemlová Eva KAM7550 OK Kamenice 43:09 + 1:52
6. Svítilová Pavla BZP7750 Báječné ženy v orientačním běhu 44:44 + 3:27
7. Malečková Iva PGP7559 SK Praga 45:28 + 4:11
8. Kopecká Anežka VSP8150 USK Praha 46:33 + 5:16
9. Sotonová Jitka TAP7950 KOB Tretra Praha 46:57 + 5:40
10. Hudosová Gabriela RIC7299 OB Říčany 47:09 + 5:52
11. Šeborová Tereza DKL8150 KOB Kladno 47:15 + 5:58
12. Fuxová Kateřina SLA7850 SKOB Slaný 48:25 + 7:08
13. Sedláčková Petra ROZ7050 OK Roztoky 48:33 + 7:16
13. Gajdová Kristina VSP7752 USK Praha 48:33 + 7:16
15. Zoubková Jana ZBP8050 OOB SK Zbraslav 48:45 + 7:28
16. Petriláková Petra DOR7656 OK Dobříš 50:07 + 8:50
17. Dlouhá Marta BZP7851 Báječné ženy v orientačním běhu 50:31 + 9:14
18. Pilařová Kateřina CEP8050 Čepíci 50:40 + 9:23
19. Vyhnálková Eva RIC7552 OB Říčany 51:14 + 9:57
20. Skripniková Kateřina FSP8051 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 52:16 + 10:59
21. Krejčová Jana ROU7758 SKOB Roudnice nad Labem 53:10 + 11:53
22. Geševa Radka LOU8150 SK Moravan Louňovice 53:15 + 11:58
23. Pinkrová Šárka HCE8350 TJ Hostivice 53:30 + 12:13
24. Šormová Monika 0220001 Běžci Nouzov 54:56 + 13:39
25. Hrádková Kateřina ROU8350 SKOB Roudnice nad Labem 55:19 + 14:02
26. Brandejsová Petra DKP7853 Oddíl OB Kotlářka 55:53 + 14:36
27. Tolarová Ivana RIC7650 OB Říčany 56:10 + 14:53
28. Bezpalcová Zuzana OKP7454 SK OK 24 Praha 56:32 + 15:15
29. Housková Monika DOR7551 OK Dobříš 56:43 + 15:26
30. Procházková Jana DKP8052 Oddíl OB Kotlářka 57:09 + 15:52
30. Němcová Barbora SOB7550 SOBSA 57:09 + 15:52
32. Hellerová Alena ROU7850 SKOB Roudnice nad Labem 57:15 + 15:58
33. Pangrácová Jana MFP7653 Matfyz Praha 57:26 + 16:09
34. Mišeková Martina KAM7851 OK Kamenice 57:51 + 16:34
35. Maříková Markéta FSP7351 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 59:05 + 17:48
36. Brotánková Lenka ROU8152 SKOB Roudnice nad Labem 60:18 + 19:01
37. Stará Vendula FSP8150 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 60:38 + 19:21
38. Uhlíková Šárka SJC8151 Sportcentrum Jičín 61:34 + 20:17
39. Baxová Irena LBE7951 TJ Lokomotiva Beroun 63:06 + 21:49
40. Matoušková Kateřina EKP7750 VŠTJ Ekonom Praha 64:16 + 22:59
41. Bartůňková Lucie LOU7750 SK Moravan Louňovice 64:27 + 23:10
42. Chmelařová Zuzana PGP7761 SK Praga 67:35 + 26:18
43. Bazinková Blanka ROU8151 SKOB Roudnice nad Labem 67:53 + 26:36
44. Dudová Irena HCE8250 TJ Hostivice 68:36 + 27:19
45. Fialová Jana DOR8050 OK Dobříš 77:05 + 35:48
46. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 80:30 + 39:13
47. Černá Petra HCE7751 TJ Hostivice 81:25 + 40:08
48. Medlínová Kateřina DKP7854 Oddíl OB Kotlářka 82:12 + 40:55
49. Seidlová Barbora RIC7955 OB Říčany 87:15 + 45:58
50. Havlová Eva KNC7851 Sokol Kostelec n. Č. l. 87:44 + 46:27
Topičová Anna LOU8350 SK Moravan Louňovice DISK
Šunková Karolína LOU7550 SK Moravan Louňovice DISK