Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21L

Datum:
09.06.2019
Místo konání:
Malé Kyšice - Poteplí
Pořadatel:
LME - SK Los Mělník
Mapa:
Brdce, 1 : 10 000, e5m, ISOM2000
Ředitel závodu:
Šimková Markéta - R3
Hlavní rozhodčí:
Hýbl Lukáš - R3
Stavitel tratí:
Šimek Miroslav - R3
JURY:
Baldrian Petr, Mezník Vladimír, Buk Petr
Protokol:
Závod proběhl za pěkného počasí, bez protestů a, kromě několika oděrek, bez zranění závodníků.
H21L
6.00 km, 180 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8347
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kazda Ondřej SJC8202 Sportcentrum Jičín 38:32 8705
2. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 40:37 + 2:05 8273
3. Kettner Vojtěch KAM9601 OK Kamenice 41:38 + 3:06 8063
4. Šimša Martin PGP0309 SK Praga 41:58 + 3:26 7993
5. Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín 43:09 + 4:37 7748
6. Veselý Jakub PGP9503 SK Praga 43:34 + 5:02 7662
7. Procházka Jan PGP8206 SK Praga 44:34 + 6:02 7454
8. Šimík Daniel ROZ6900 OK Roztoky 45:37 + 7:05 7237
9. Kovář Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín 46:03 + 7:31 7147
10. Kučera Jan VSP7302 USK Praha 46:14 + 7:42 7109
11. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 47:13 + 8:41 6905
12. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 47:18 + 8:46 6888
13. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 47:27 + 8:55 6857
14. Holas Štěpán SJC8702 Sportcentrum Jičín 47:30 + 8:58 6846
15. Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice 48:00 + 9:28 6743
16. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 48:31 + 9:59 6635
17. Uhlík Michal SJC8007 Sportcentrum Jičín 48:34 + 10:02 6625
18. Sedláček Jaroslav DKP0309 Oddíl OB Kotlářka 49:15 + 10:43 6483
19. Polášek Jan Ferdinand DKP8811 Oddíl OB Kotlářka 49:39 + 11:07 6400
20. Seidl Miroslav RIC7407 OB Říčany 49:46 + 11:14 6376
21. Fojtů Petr PDY8700 Běhej Poděbrady 50:05 + 11:33 6311
22. Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga 50:09 + 11:37 6297
23. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 50:36 + 12:04 6204
24. Průša Michal VSP7310 USK Praha 50:38 + 12:06 6197
25. Novák Daniel DOK8700 OK Doksy 51:00 + 12:28 6121
26. Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 51:11 + 12:39 6083
27. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 51:51 + 13:19 5944
28. Ptáček Pavel BBM9600 BETA URSUS Orienteering 52:23 + 13:51 5834
29. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 53:03 + 14:31 5696
30. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 53:43 + 15:11 5557
31. Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga 53:45 + 15:13 5550
32. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 53:57 + 15:25 5509
33. Junek Vladimír TJP8400 TJ Sokol Troja 54:25 + 15:53 5412
34. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 55:02 + 16:30 5284
35. Mezník Vladimír LBE6400 TJ Lokomotiva Beroun 55:05 + 16:33 5274
36. Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha 56:00 + 17:28 5084
37. Černý Martin TAP8902 KOB Tretra Praha 56:15 + 17:43 5032
38. Klomínský Václav KPY8700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 56:44 + 18:12 4932
39. Janas Petr PGP7106 SK Praga 57:14 + 18:42 4828
40. Strašák Tomáš DKP8204 Oddíl OB Kotlářka 57:24 + 18:52 4794
41. Klusák Martin DKP8704 Oddíl OB Kotlářka 58:36 + 20:04 4545
42. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 58:55 + 20:23 4479
43. Šlapák Martin PHK8504 OK 99 Hradec Králové 59:28 + 20:56 4365
44. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 60:08 + 21:36 4227
45. Vondra Jiří FSP7600 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 61:04 + 22:32 4034
46. Kučera Petr MFP7602 Matfyz Praha 61:42 + 23:10 3902
47. Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 62:01 + 23:29 3837
48. Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice 62:57 + 24:25 3643
48. Malý Jakub 3GC9100 Neregistrovaní - ZOO 62:57 + 24:25
50. Jurga Václav 0140001 Krutě Kruté Krůty 65:06 + 26:34
51. Jahn Petr SJC8400 Sportcentrum Jičín 68:20 + 29:48 2527
52. Janeček Jura EKP6701 VŠTJ Ekonom Praha 68:58 + 30:26 2396
53. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 70:36 + 32:04 2057
54. Borák Michal EKP8304 VŠTJ Ekonom Praha 71:51 + 33:19 1798
55. Ondrej Kutis 0260002 Šplouch&Pšouk 72:08 + 33:36
56. Šedivý Ondřej KNC9103 Sokol Kostelec n. Č. l. 72:44 + 34:12 1615
57. Jakovec Petr DKL8602 KOB Kladno 73:37 + 35:05 1432
58. Fiala Jakub SLA8500 SKOB Slaný 74:19 + 35:47 1287
59. Mikan Albert EKP8606 VŠTJ Ekonom Praha 74:28 + 35:56 1255
60. Vacek Vladimír KNC9300 Sokol Kostelec n. Č. l. 75:47 + 37:15 982
61. Smolka Ondřej TJP9401 TJ Sokol Troja 76:14 + 37:42 889
62. Samek Jakub VSP8800 USK Praha 79:52 + 41:20 136
63. Zděnek Přemysl DKP7904 Oddíl OB Kotlářka 80:50 + 42:18 0
64. Ždimera Jan PGP9903 SK Praga 83:01 + 44:29
65. Borovička Tomáš FSP9801 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 83:26 + 44:54 0
66. Pelikán Lukáš DKL9802 KOB Kladno 86:48 + 48:16 0
67. Duda Miroslav ROU8009 SKOB Roudnice nad Labem 90:59 + 52:27 0
Fibír Tomáš FSP7901 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK 0
Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav DISK 0