Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H45

Datum:
09.06.2019
Místo konání:
Malé Kyšice - Poteplí
Pořadatel:
LME - SK Los Mělník
Mapa:
Brdce, 1 : 10 000, e5m, ISOM2000
Ředitel závodu:
Šimková Markéta - R3
Hlavní rozhodčí:
Hýbl Lukáš - R3
Stavitel tratí:
Šimek Miroslav - R3
JURY:
Baldrian Petr, Mezník Vladimír, Buk Petr
Protokol:
Závod proběhl za pěkného počasí, bez protestů a, kromě několika oděrek, bez zranění závodníků.
H45
4.00 km, 140 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 32:16
2. Doubek Petr SLA7000 SKOB Slaný 34:49 + 2:33
3. Kabát Jan PGP6901 SK Praga 37:01 + 4:45
4. Ptáček Jan PGP7205 SK Praga 37:30 + 5:14
5. Komín David PGP7405 SK Praga 39:04 + 6:48
6. Zakouřil Václav VSP7401 USK Praha 39:46 + 7:30
7. Koliáš Čeněk DKP7102 Oddíl OB Kotlářka 40:02 + 7:46
8. Šrámek Petr RIC6905 OB Říčany 40:36 + 8:20
9. Žemla Tomáš KAM7105 OK Kamenice 41:41 + 9:25
10. Pelant Michal RIC7400 OB Říčany 42:21 + 10:05
11. Straka Lukáš SLA7002 SKOB Slaný 42:23 + 10:07
12. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 43:24 + 11:08
13. Karmazín Pavel LBE6800 TJ Lokomotiva Beroun 43:47 + 11:31
14. Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška 43:57 + 11:41
15. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 45:04 + 12:48
16. Červinka Jiří VRL7001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:54 + 13:38
17. Koten Pavel RIC7200 OB Říčany 47:07 + 14:51
18. Černý Radomír HCE6901 TJ Hostivice 48:08 + 15:52
19. Hůla Pavel LBE7300 TJ Lokomotiva Beroun 48:17 + 16:01
20. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 48:21 + 16:05
21. Kalousek Jiří DKP6901 Oddíl OB Kotlářka 49:44 + 17:28
22. Brachtl Daniel ZVO6902 OB SK Zvole 51:36 + 19:20
23. Valla Zdeněk ZVO6501 OB SK Zvole 51:53 + 19:37
24. Matoušek Martin SLA7100 SKOB Slaný 52:35 + 20:19
25. Jirous Jiří TAP7201 KOB Tretra Praha 52:50 + 20:34
26. Zavadil Vladimír VSP6710 USK Praha 55:19 + 23:03
27. Jun Drahomír KNC5501 Sokol Kostelec n. Č. l. 55:48 + 23:32
28. Háněl Jaromír ZVO6801 OB SK Zvole 56:05 + 23:49
29. Tolar Jan RIC7301 OB Říčany 56:20 + 24:04
30. Chmelař Bohumil PGP7204 SK Praga 56:33 + 24:17
31. Stehno Pavel DKP4900 Oddíl OB Kotlářka 57:09 + 24:53
32. Vejražka Jiří KPY7400 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 57:25 + 25:09
33. Vavřina Jan HCE7000 TJ Hostivice 57:51 + 25:35
34. Hruška Jan DOR7000 OK Dobříš 58:34 + 26:18
35. Halač Jaro 0030001 Outdoor Praha 58:42 + 26:26
36. Krejčí Ladislav ROU7301 SKOB Roudnice nad Labem 58:52 + 26:36
37. Černý Daniel TAP7200 KOB Tretra Praha 59:16 + 27:00
38. Tihon Jaroslav TAP6102 KOB Tretra Praha 60:19 + 28:03
39. Balga Jiří DKP7302 Oddíl OB Kotlářka 62:50 + 30:34
40. Klepetko David 0250001 Šutri 63:16 + 31:00
41. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 65:55 + 33:39
42. Beneš Jan DKL6600 KOB Kladno 66:37 + 34:21
43. Kohoutek Jan RIC7303 OB Říčany 67:08 + 34:52
44. Toušek Filip ZBP7102 OOB SK Zbraslav 69:33 + 37:17
45. Kraml Martin ZVO7102 OB SK Zvole 70:13 + 37:57
46. Buk Jiří ROU6901 SKOB Roudnice nad Labem 71:51 + 39:35
47. Šácha Marek DOR7102 OK Dobříš 73:48 + 41:32
48. Komers František KNC6800 Sokol Kostelec n. Č. l. 74:15 + 41:59
49. Mišek Michal KAM7202 OK Kamenice 79:06 + 46:50
50. Sedláček Jaroslav ROZ6801 OK Roztoky 82:27 + 50:11
51. Prox Jakub RIC7406 OB Říčany 85:11 + 52:55
52. Petrilák Miroslav DOR6600 OK Dobříš 97:59 + 65:43
53. Müller Jan HCE6800 TJ Hostivice 109:08 + 76:52