Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D21L

Datum:
29.09.2019
Místo konání:
Ondřejov, sad v areálu Astronomického ústavu AV ČR
Pořadatel:
FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
Mapa:
1:10000, ekv. 5 m
Ředitel závodu:
Skripnik Ondřej
Hlavní rozhodčí:
Borovička Milan - R2
Stavitel tratí:
Hrouda Martin
JURY:
Cabrnoch Jiří, Hrdličková Ludmila, Makovský Jakub
D21L
8.20 km, 250 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7863
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Mullis Kateřina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka 61:57 8146
2. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 64:34 + 2:37 7825
3. Snížková Petra DKP7752 Oddíl OB Kotlářka 66:15 + 4:18 7619
4. Matějů Martina PGP8556 SK Praga 68:28 + 6:31 7348
5. Vyhnálková Barbora RIC9850 OB Říčany 71:22 + 9:25 6993
6. Petráňová Jana SCP7555 OK Sparta Praha 74:49 + 12:52 6571
7. Zimmerová Kateřina KAM9850 OK Kamenice 77:46 + 15:49 6210
8. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 79:54 + 17:57 5949
9. Albrechtová Eva KAM7850 OK Kamenice 80:12 + 18:15 5912
10. Albrechtová Iveta KAM9950 OK Kamenice 80:34 + 18:37 5867
11. Voltrová Hana ROZ9752 OK Roztoky 80:37 + 18:40 5861
12. Hermannová Anna TAP9251 KOB Tretra Praha 81:15 + 19:18 5784
13. Zajícová Kateřina TAP9053 KOB Tretra Praha 81:45 + 19:48 5722
14. Kohlová Zuzana KPY8852 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 82:39 + 20:42 5612
15. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 83:29 + 21:32 5510
16. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 84:29 + 22:32 5388
17. Hovorková Tereza ZVO0153 OB SK Zvole 84:40 + 22:43 5366
18. Jiřištová Zuzana DKP8254 Oddíl OB Kotlářka 84:56 + 22:59 5333
19. Voltrová Alena DKP9956 Oddíl OB Kotlářka 86:13 + 24:16 5176
20. Kudrnáčová Lucie HCE8850 TJ Hostivice 86:53 + 24:56 5094
21. Pecoldová Pavlína 0100001 Cookies & Pancakes 89:05 + 27:08
22. Grolichová Lucie ZBP7850 OOB SK Zbraslav 89:36 + 27:39 4762
23. Vyhnálková Marie RIC0151 OB Říčany 90:29 + 28:32 4654
24. Marková Anna LBE9250 TJ Lokomotiva Beroun 93:29 + 31:32 4287
25. Horová Magda VSP5450 USK Praha 96:02 + 34:05 3975
26. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 98:13 + 36:16 3707
27. Tučková Lucie DKP8550 Oddíl OB Kotlářka 101:37 + 39:40 3291
28. Blahutová Hanka MFP7953 Matfyz Praha 107:23 + 45:26 2586
29. Doležalová Michaela 116:32 + 54:35
30. Sedláčková Linda ROZ0050 OK Roztoky 120:51 + 58:54 938