Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21L

Datum:
29.09.2019
Místo konání:
Ondřejov, sad v areálu Astronomického ústavu AV ČR
Pořadatel:
FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
Mapa:
1:10000, ekv. 5 m
Ředitel závodu:
Skripnik Ondřej
Hlavní rozhodčí:
Borovička Milan - R2
Stavitel tratí:
Hrouda Martin
JURY:
Cabrnoch Jiří, Hrdličková Ludmila, Makovský Jakub
H21L
10.50 km, 310 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7913
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Rollier Baptiste PHK8200 OK 99 Hradec Králové 64:57 8247
2. Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín 68:44 + 3:47 7805
3. Mielec Jaromír AOP9701 Orientační Běh Opava 69:44 + 4:47 7688
4. Turczer Petr KSU7945 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 72:33 + 7:36 7360
5. Krejčík Jiří TZL8301 SKOB Zlín 73:10 + 8:13 7288
6. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 74:37 + 9:40 7118
7. Makovský Jakub TAP8511 KOB Tretra Praha 75:15 + 10:18 7045
8. Seidl Miroslav RIC7407 OB Říčany 76:32 + 11:35 6895
9. Uhlík Michal SJC8007 Sportcentrum Jičín 76:48 + 11:51 6864
10. Melišík Martin TAP0200 KOB Tretra Praha 77:51 + 12:54 6741
11. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 78:00 + 13:03 6724
12. Kučera Jan VSP7302 USK Praha 78:44 + 13:47 6638
13. Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice 79:09 + 14:12 6589
14. Axmann Šimon DKP8700 Oddíl OB Kotlářka 80:18 + 15:21 6455
15. Novák Pavel CTB7001 SK OB Chotěboř 80:47 + 15:50 6399
16. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 82:27 + 17:30 6204
17. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 83:47 + 18:50 6049
18. Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice 84:42 + 19:45 5942
19. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 85:33 + 20:36 5842
20. Fojtů Petr PDY8700 Běhej Poděbrady 86:33 + 21:36 5726
21. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 87:56 + 22:59 5564
22. Hanák Jan SLA8002 SKOB Slaný 88:21 + 23:24 5516
23. Protiva Tomáš TAP8400 KOB Tretra Praha 91:32 + 26:35 5144
24. Zajíc Vítězslav TAP8610 KOB Tretra Praha 93:27 + 28:30 4921
25. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 93:32 + 28:35 4911
26. Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 94:10 + 29:13 4837
27. Polášek Jan Ferdinand DKP8811 Oddíl OB Kotlářka 95:14 + 30:17 4712
28. Matoušek Martin SPC7604 SPORTICUS team 96:06 + 31:09 4611
29. Líbal Jakub ROU9202 SKOB Roudnice nad Labem 98:44 + 33:47 4304
30. Janas Petr PGP7106 SK Praga 99:01 + 34:04 4271
31. Ransdorf Jakub TAP9805 KOB Tretra Praha 99:31 + 34:34 4212
32. Malý Jakub 3GC9100 Neregistrovaní - ZOO 103:36 + 38:39
33. Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga 105:17 + 40:20 3539
34. Škrabálek Jan KYL7000 SK SP Kylešovice 108:08 + 43:11 3207
35. Jakovec Petr DKL8602 KOB Kladno 108:27 + 43:30 3170
36. Lužnický Jiří LIT8501 KOB Litvínov 114:27 + 49:30 2470
37. Dvořáček Dan 0100002 Cookies & Pancakes 115:23 + 50:26
38. Urbánek Jan DKP8801 Oddíl OB Kotlářka 116:50 + 51:53 2192
39. Samek Jakub VSP8800 USK Praha 128:59 + 64:02 774
40. Pelikán Lukáš DKL9802 KOB Kladno 129:36 + 64:39 702
41. Španěl Ondřej DOR7100 OK Dobříš 130:56 + 65:59 546
Tomeš Jaroslav DKP8109 Oddíl OB Kotlářka DISK 0
Klomínský Václav KPY8700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK 0
Pospíšil Vítek PGP6803 SK Praga DISK 0