Logo

Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H45L

Datum:
29.09.2019
Místo konání:
Ondřejov, sad v areálu Astronomického ústavu AV ČR
Pořadatel:
FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
Mapa:
1:10000, ekv. 5 m
Ředitel závodu:
Skripnik Ondřej
Hlavní rozhodčí:
Borovička Milan - R2
Stavitel tratí:
Hrouda Martin
JURY:
Cabrnoch Jiří, Hrdličková Ludmila, Makovský Jakub

H45L 7.20 km, 185 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rožek David RIC7403 OB Říčany 54:40
2. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 55:11 + 0:31
3. Lebeda Dušan SPC7312 SPORTICUS team 57:18 + 2:38
4. Kovářík Tomáš KAM6901 OK Kamenice 58:05 + 3:25
5. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 58:10 + 3:30
6. Doubek Petr SLA7000 SKOB Slaný 59:20 + 4:40
7. Kabát Jan PGP6901 SK Praga 60:05 + 5:25
8. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 61:23 + 6:43
9. Koten Pavel RIC7200 OB Říčany 64:06 + 9:26
10. Bláha Jan SJP6800 KČT Slavoj Praha 65:42 + 11:02
11. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 66:33 + 11:53
12. Straka Lukáš SLA7002 SKOB Slaný 67:17 + 12:37
13. Kalousek Jiří DKP6901 Oddíl OB Kotlářka 67:57 + 13:17
14. Ptáček Jan PGP7205 SK Praga 69:51 + 15:11
15. Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška 70:02 + 15:22
16. Herynek Petr RIC7305 OB Říčany 70:17 + 15:37
17. Kodejš Zdeněk VSP7202 USK Praha 70:44 + 16:04
18. Zavadil Vladimír VSP6710 USK Praha 74:24 + 19:44
19. Hůla Pavel LBE7300 TJ Lokomotiva Beroun 76:02 + 21:22
20. Balej Jiří KAM7201 OK Kamenice 76:32 + 21:52
21. Zicha Josef RIC7300 OB Říčany 78:59 + 24:19
22. Strnad Pavel HCE7100 TJ Hostivice 79:09 + 24:29
23. Jun Drahomír KNC5501 Sokol Kostelec n. Č. l. 80:14 + 25:34
24. Maroušek Jan DKP7402 Oddíl OB Kotlářka 81:00 + 26:20
25. Stěpanov Ilja 0240001 zadny 83:15 + 28:35
26. Brachtl Daniel ZVO6902 OB SK Zvole 83:32 + 28:52
27. Aster Vladimír SLA6500 SKOB Slaný 88:19 + 33:39
28. Tolar Jan RIC7301 OB Říčany 92:14 + 37:34
29. Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 93:11 + 38:31
30. Jiras Jiří DOR6900 OK Dobříš 93:29 + 38:49
31. Buk Jiří ROU6901 SKOB Roudnice nad Labem 96:16 + 41:36
32. Uhlíř Patrik LBE7000 TJ Lokomotiva Beroun 98:45 + 44:05
33. Vejražka Jiří KPY7400 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 98:54 + 44:14
34. Stehno Pavel DKP4900 Oddíl OB Kotlářka 99:14 + 44:34
35. Krejčí Ladislav ROU7301 SKOB Roudnice nad Labem 102:28 + 47:48
36. Hruška Jan DOR7000 OK Dobříš 111:18 + 56:38
37. Sedláček Jaroslav ROZ6801 OK Roztoky 111:45 + 57:05
Kohl Jiří KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK