Logo

Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D21L

Datum:
13.10.2019
Místo konání:
Nedamov
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Mapa:
Zahájí
Ředitel závodu:
Karbanová Vendula
Hlavní rozhodčí:
Nývlt Martin - R3
Stavitel tratí:
Svobodná Šárka - R3, Třebický Vladimír
JURY:
Cabrnoch Jiří, Janovský Tomáš, Dlabaja Tomáš
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
Zranění
Bartoňová Terezie FSP7550 : Alergická reakce na bodnutí hmyzem, přivolána ZZS, závodnice stabilizována a převezena do nemocnice v České Lípě. Dále ošetřeny drobné oděrky.

D21L 5.25 km, 290 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7973

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vyhnálková Barbora RIC9850 OB Říčany 47:33 8213
2. Šístková Iveta LPU8654 OK Lokomotiva Pardubice 49:45 + 2:12 7855
3. Luštická Lucie TUR8650 OOB TJ Turnov 49:47 + 2:14 7850
4. Poloprutská Markéta TUR9252 OOB TJ Turnov 50:05 + 2:32 7801
5. Rollier Monika PHK8051 OK 99 Hradec Králové 51:39 + 4:06 7546
6. Omová Michaela TUR8153 OOB TJ Turnov 55:19 + 7:46 6950
7. Šimšová Jana MFP7651 Matfyz Praha 58:08 + 10:35 6492
8. Petráňová Jana SCP7555 OK Sparta Praha 58:09 + 10:36 6489
8. Pekařová Jana TUR0252 OOB TJ Turnov 58:09 + 10:36 6489
10. Neradová Alena TUR8551 OOB TJ Turnov 60:21 + 12:48 6132
11. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 63:13 + 15:40 5665
12. Sieglová Dagmar MFP7050 Matfyz Praha 63:27 + 15:54 5627
13. Kudrnáčová Lucie HCE8850 TJ Hostivice 65:55 + 18:22 5226
14. Janečková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha 66:15 + 18:42 5172
15. Henychová Zuzana VLI6151 Slavia Liberec orienteering 66:17 + 18:44 5167
16. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 66:46 + 19:13 5088
17. Voltrová Hana ROZ9752 OK Roztoky 67:01 + 19:28 5047
18. Pecoldová Pavlína 0200001 Cookies & Pancakes 67:19 + 19:46
19. Albrechtová Iveta KAM9950 OK Kamenice 67:20 + 19:47 4996
20. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 67:30 + 19:57 4969
21. Albrechtová Eva KAM7850 OK Kamenice 67:35 + 20:02 4955
22. Kohlová Zuzana KPY8852 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 67:46 + 20:13 4926
23. Studničná Lenka FSP8650 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 70:19 + 22:46 4511
24. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 70:41 + 23:08
25. Jirásková Kateřina PGP8852 SK Praga 72:41 + 25:08 4126
26. Přívozníková Pavla BZP8650 Báječné ženy v orientačním běhu 75:01 + 27:28 3747
27. Horová Magda VSP5450 USK Praha 75:21 + 27:48 3692
28. Rydlová Eva FSP8989 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 77:42 + 30:09 3310
29. Kopecká Eliška KNC9850 Sokol Kostelec n. Č. l. 82:55 + 35:22 2462
30. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 83:04 + 35:31 2437
31. Poláková Ivana LCE7953 OOB TJ Slovan Luhačovice 90:04 + 42:31 1299
32. Hausmannová Klára EKP8651 VŠTJ Ekonom Praha 90:15 + 42:42 1269
33. Sedláčková Linda ROZ0050 OK Roztoky 98:54 + 51:21 0
34. Macková Eva ZBP7950 OOB SK Zbraslav 114:26 + 66:53
Podešvová Vlasta TJN9250 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK 0