Logo

Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D35L

Datum:
13.10.2019
Místo konání:
Nedamov
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Mapa:
Zahájí
Ředitel závodu:
Karbanová Vendula
Hlavní rozhodčí:
Nývlt Martin - R3
Stavitel tratí:
Svobodná Šárka - R3, Třebický Vladimír
JURY:
Cabrnoch Jiří, Janovský Tomáš, Dlabaja Tomáš
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
Zranění
Bartoňová Terezie FSP7550 : Alergická reakce na bodnutí hmyzem, přivolána ZZS, závodnice stabilizována a převezena do nemocnice v České Lípě. Dále ošetřeny drobné oděrky.

D35L 3.65 km, 220 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Lucie TEP7850 Tempo Praha 40:44
2. Mokrá Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering 41:19 + 0:35
3. Horáčková Kateřina VLI8150 Slavia Liberec orienteering 45:03 + 4:19
4. Podlipná Veronika SJC8152 Sportcentrum Jičín 47:23 + 6:39
5. Bartalošová Jana PGP8154 SK Praga 48:15 + 7:31
6. Sotonová Jitka TAP7950 KOB Tretra Praha 49:16 + 8:32
7. Malečková Iva PGP7559 SK Praga 51:54 + 11:10
8. Mikulová Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 53:06 + 12:22
9. Svítilová Pavla BZP7750 Báječné ženy v orientačním běhu 54:17 + 13:33
10. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 Slavia Liberec orienteering 55:46 + 15:02
11. Dneboská Milena 0080001 ok vrsovice 56:41 + 15:57
12. Škáchová Petra KAM7054 OK Kamenice 57:14 + 16:30
13. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 Báječné ženy v orientačním běhu 59:35 + 18:51
14. Perknerová Barbora ZVO8151 OB SK Zvole 59:49 + 19:05
15. Rejšková Alena KAM7750 OK Kamenice 60:24 + 19:40
16. Smolková Alena PGP6450 SK Praga 62:14 + 21:30
17. Pecharová Michaela TJP6550 TJ Sokol Troja 64:12 + 23:28
18. Mišeková Martina KAM7851 OK Kamenice 73:52 + 33:08
19. Fuxová Kateřina SLA7850 SKOB Slaný 78:50 + 38:06
20. Benešová Radka VLI7653 Slavia Liberec orienteering 81:50 + 41:06
21. Kmínková Michala DOK7850 OK Doksy 92:25 + 51:41
22. Brotánková Lenka ROU8152 SKOB Roudnice nad Labem 94:51 + 54:07
23. Černá Petra HCE7751 TJ Hostivice 97:28 + 56:44
24. Sedláčková Petra ROZ7050 OK Roztoky 104:28 + 63:44
25. Pilařová Kateřina CEP8050 Čepíci 109:12 + 68:28
Balusková Ida OKP7350 SK OK 24 Praha DISK
Vyhnálková Eva RIC7552 OB Říčany DISK
Papicová Silvie BZP7651 Báječné ženy v orientačním běhu DISK
Maříková Markéta FSP7351 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Dlouhá Marta BZP7851 Báječné ženy v orientačním běhu DNS
Zoubková Jana ZBP8050 OOB SK Zbraslav DNS