Logo

Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H35L

Datum:
13.10.2019
Místo konání:
Nedamov
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Mapa:
Zahájí
Ředitel závodu:
Karbanová Vendula
Hlavní rozhodčí:
Nývlt Martin - R3
Stavitel tratí:
Svobodná Šárka - R3, Třebický Vladimír
JURY:
Cabrnoch Jiří, Janovský Tomáš, Dlabaja Tomáš
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
Zranění
Bartoňová Terezie FSP7550 : Alergická reakce na bodnutí hmyzem, přivolána ZZS, závodnice stabilizována a převezena do nemocnice v České Lípě. Dále ošetřeny drobné oděrky.

H35L 6.07 km, 350 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skripnik Ondřej FSP7502 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 55:06
2. Fröhlich Martin 0240001 Bludní tuleni 57:54 + 2:48
3. Peteráč Zdeněk VLI7802 Slavia Liberec orienteering 59:58 + 4:52
4. Šemelík Petr DKL6901 KOB Kladno 60:22 + 5:16
5. Čech Jan FSP7900 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 61:08 + 6:02
6. Synek Antonín DOK7800 OK Doksy 62:13 + 7:07
7. Kalenský Pavel SUL7600 OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 62:15 + 7:09
8. Havlíček Jan RIC7902 OB Říčany 62:33 + 7:27
9. Khel Richard SCP7500 OK Sparta Praha 64:57 + 9:51
10. Heller Jiří ROU7708 SKOB Roudnice nad Labem 65:19 + 10:13
11. Šístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha 65:45 + 10:39
12. Pilát Miroslav DKL7900 KOB Kladno 65:51 + 10:45
13. Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 66:05 + 10:59
14. Černý Michal ROU7505 SKOB Roudnice nad Labem 66:06 + 11:00
15. Šunka Jan LOU7600 SK Moravan Louňovice 66:16 + 11:10
16. Rod Jan VSP7423 USK Praha 66:24 + 11:18
17. Dvořák Josef PGP8006 SK Praga 67:31 + 12:25
18. Houska Jindřich DOR7601 OK Dobříš 68:42 + 13:36
19. Švec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 69:43 + 14:37
20. Kamenický Jan TAP7900 KOB Tretra Praha 69:49 + 14:43
21. Kubát Tomáš RIC7503 OB Říčany 70:15 + 15:09
22. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 70:22 + 15:16
23. Končický Lukáš RIC7501 OB Říčany 73:39 + 18:33
24. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Mladá Boleslav 78:35 + 23:29
25. Hrádek Tomáš ROU8301 SKOB Roudnice nad Labem 80:07 + 25:01
26. Ženíšek Radek SUL7601 OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 80:21 + 25:15
27. Svatý Jakub PGP7610 SK Praga 80:33 + 25:27
28. Mokrý Pavel VLI7501 Slavia Liberec orienteering 80:42 + 25:36
29. Matoušek Petr EKP7503 VŠTJ Ekonom Praha 80:44 + 25:38
30. Dočkal Tomáš PGP7711 SK Praga 81:26 + 26:20
31. Kmínek Jan DOK7801 OK Doksy 86:48 + 31:42
32. Dobeš Jan LCE7801 OOB TJ Slovan Luhačovice 90:58 + 35:52
33. Smutný Jan DLP8000 OOB TJ Dukla Praha 91:22 + 36:16
34. Zápotocký Luboš SLA7500 SKOB Slaný 94:48 + 39:42
35. Pilař Marek CEP7700 Čepíci 97:13 + 42:07
36. Hrstka Pavel SLA7501 SKOB Slaný 101:21 + 46:15
37. Perkner Radim ZVO8001 OB SK Zvole 116:41 + 61:35
38. Grisa Petr SLA7600 SKOB Slaný 116:47 + 61:41
39. Jedlička Michal DKL8000 KOB Kladno 133:59 + 78:53
Silovský Tomáš RIC8001 OB Říčany DNS