Logo

Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H45L

Datum:
13.10.2019
Místo konání:
Nedamov
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Mapa:
Zahájí
Ředitel závodu:
Karbanová Vendula
Hlavní rozhodčí:
Nývlt Martin - R3
Stavitel tratí:
Svobodná Šárka - R3, Třebický Vladimír
JURY:
Cabrnoch Jiří, Janovský Tomáš, Dlabaja Tomáš
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
Zranění
Bartoňová Terezie FSP7550 : Alergická reakce na bodnutí hmyzem, přivolána ZZS, závodnice stabilizována a převezena do nemocnice v České Lípě. Dále ošetřeny drobné oděrky.

H45L 5.22 km, 270 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 51:57
2. Poloprutský Tomáš VLI6205 Slavia Liberec orienteering 52:19 + 0:22
3. Aschermann Jan VSP6902 USK Praha 53:46 + 1:49
4. Kabát Jan PGP6901 SK Praga 56:01 + 4:04
5. Novák Libor OKP6504 SK OK 24 Praha 56:11 + 4:14
6. Tomandl Jan 5IX7001 NOK HoRa 61:51 + 9:54
7. Sucharda Jiří BOR5802 OK Jiskra Nový Bor 61:55 + 9:58
8. Straka Lukáš SLA7002 SKOB Slaný 62:59 + 11:02
9. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 63:36 + 11:39
10. Mička Aleš TJP7300 TJ Sokol Troja 64:42 + 12:45
11. Švarc Jiří JEN6201 OB Jenišovice 64:44 + 12:47
12. Pelant Michal RIC7400 OB Říčany 65:15 + 13:18
13. Herynek Petr RIC7305 OB Říčany 65:17 + 13:20
14. Halač Jaro 0070001 Outdoor Praha 68:07 + 16:10
15. Doubek Petr SLA7000 SKOB Slaný 68:34 + 16:37
16. Ptáček Jan PGP7205 SK Praga 69:18 + 17:21
17. Gemperle František MFP7102 Matfyz Praha 70:26 + 18:29
18. Koten Pavel RIC7200 OB Říčany 70:44 + 18:47
19. Cincibus Pavel FSP6605 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 77:49 + 25:52
20. Kohl Jiří KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 79:40 + 27:43
21. Stěpanov Ilja 0250001 zadny 80:09 + 28:12
22. Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 84:04 + 32:07
23. Jun Drahomír KNC5501 Sokol Kostelec n. Č. l. 85:12 + 33:15
24. Čaloun Michal VLI6801 Slavia Liberec orienteering 87:31 + 35:34
25. Buk Jiří ROU6901 SKOB Roudnice nad Labem 87:49 + 35:52
26. Hruška Jan DOR7000 OK Dobříš 90:35 + 38:38
27. Krejčí Ladislav ROU7301 SKOB Roudnice nad Labem 94:25 + 42:28
28. Sedláček Jaroslav ROZ6801 OK Roztoky 100:48 + 48:51
29. Valenta Jan ROZ6600 OK Roztoky 103:22 + 51:25
30. Votava Petr KNC6602 Sokol Kostelec n. Č. l. 105:41 + 53:44
31. Svoboda Ondřej ROZ7100 OK Roztoky 109:40 + 57:43
32. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 133:31 + 81:34
33. Bartoň Jan FSP7000 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 145:54 + 93:57
Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice DISK
Šrámek Petr RIC6905 OB Říčany DISK
Hůla Pavel LBE7300 TJ Lokomotiva Beroun DISK
Mařík Karel FSP7200 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Honzík Tomáš VLI7000 Slavia Liberec orienteering DNS
Vejražka Jiří KPY7400 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DNS