Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D21L

Datum:
19.10.2019
Místo konání:
Olešná u Rakovníka
Pořadatel:
JES - OK Rakovník
Mapa:
NA BORECH
Ředitel závodu:
Otta Pavel
Hlavní rozhodčí:
Bílý Milan - R2
Stavitel tratí:
Šlajchrtová Terezka
Protokol:
Závod proběhl za příznivého podzimního počasí dle schváleného rozpisu.
Hlavní rozhodčí schválil výsledky ve všech kategoriích.
Omlouváme se za programový problém s mezičasy na první kontrolu, který byl po závodě úspěšně vyřešen.
Evidujeme jedno drobné zranění (vyvrknutý kotník).
D21L
4.50 km, 85 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7499
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Mullis Kateřina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka 35:21 7736
2. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 35:26 + 0:05 7719
3. Kamarytová Marie VPM9191 KOS Slavia Plzeň 38:44 + 3:23 7041
4. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 40:24 + 5:03 6699
5. Zimmerová Kateřina KAM9850 OK Kamenice 40:35 + 5:14 6661
6. Albrechtová Iveta KAM9950 OK Kamenice 41:15 + 5:54 6524
7. Rambová Kamila DKP8655 Oddíl OB Kotlářka 41:36 + 6:15 6452
8. Hovorková Tereza ZVO0153 OB SK Zvole 41:46 + 6:25 6418
9. Kettnerová Dana KAM8952 OK Kamenice 42:29 + 7:08 6271
10. Nováková Kateřina OKP9450 SK OK 24 Praha 42:37 + 7:16 6243
11. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 43:05 + 7:44 6148
12. Kohlová Zuzana KPY8852 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 43:13 + 7:52 6120
13. Zajícová Kateřina TAP9053 KOB Tretra Praha 43:29 + 8:08 6065
14. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 43:31 + 8:10 6059
15. Hermannová Anna TAP9251 KOB Tretra Praha 43:40 + 8:19 6028
16. Hanáková Magda KRL9651 Kometa Kralovice 44:09 + 8:48 5929
17. Němečková Hana VSP9051 USK Praha 44:46 + 9:25 5802
18. Studničná Lenka FSP8650 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 45:33 + 10:12 5641
19. Řada Hanka DKP9450 Oddíl OB Kotlářka 45:41 + 10:20 5614
20. Lošťáková Ivana LTP7758 OOB TJ Lokomotiva Teplice 45:53 + 10:32 5572
21. Kudrnáčová Lucie HCE8850 TJ Hostivice 46:21 + 11:00 5477
22. Kábrtová Oldřiška BOR8752 OK Jiskra Nový Bor 46:33 + 11:12 5436
23. Pospíšilová Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 47:04 + 11:43 5329
24. Albrechtová Eva KAM7850 OK Kamenice 48:01 + 12:40 5134
25. Jirásková Kateřina PGP8852 SK Praga 48:37 + 13:16 5011
26. Šimšová Jana MFP7651 Matfyz Praha 50:17 + 14:56 4669
27. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 50:29 + 15:08
28. Sanna Karin DKP0250 Oddíl OB Kotlářka 50:34 + 15:13 4610
29. Kopecká Eliška KNC9850 Sokol Kostelec n. Č. l. 51:07 + 15:46 4497
30. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 52:08 + 16:47 4289
31. Marková Anna LBE9250 TJ Lokomotiva Beroun 52:25 + 17:04 4230
32. Netíková Martina DOB9350 KOB Dobruška 52:27 + 17:06 4224
33. Janečková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha 52:54 + 17:33 4131
34. Mikulášová Helena PGP9353 SK Praga 52:56 + 17:35 4124
35. Rydlová Eva FSP8989 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 53:09 + 17:48 4080
36. Papicová Silvie BZP7651 Báječné ženy v orientačním běhu 54:27 + 19:06 3813
37. Burešová Lenka DKP8351 Oddíl OB Kotlářka 55:25 + 20:04 3614
38. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 58:22 + 23:01 3008
39. Procházková Iveta PFP9250 VŠSK PedF UK Praha 58:46 + 23:25 2926
40. Melišíková Radka TAP7152 KOB Tretra Praha 59:11 + 23:50 2840
41. Baziková Justýna TJP9851 TJ Sokol Troja 60:43 + 25:22 2525
42. Kučerová Barbora HCE8650 TJ Hostivice 60:55 + 25:34 2484
43. Nesrovnalová Iveta JHB8952 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 61:35 + 26:14 2347
44. Hausmannová Klára EKP8651 VŠTJ Ekonom Praha 67:19 + 31:58 1170
45. Sedláčková Linda ROZ0050 OK Roztoky 67:36 + 32:15 1112
46. Erbanová Petra ROU8952 SKOB Roudnice nad Labem 76:38 + 41:17 0