Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
20.10.2019
Místo konání:
Kostelec nad Černými lesy
Pořadatel:
MKP - SK GORDIC Praha Kačerov
KNC - Sokol Kostelec n. Č. l.
Mapa:
Memoriál kpt. Karla Pavlíka, 1:4000, E 2m
Ředitel závodu:
Havlíčková Jindra
Hlavní rozhodčí:
Reichl Michal - R2
Stavitel tratí:
Koč Zdeněk - R2
JURY:
Kalina Miroslav, Hrabánková Ilona, Dlouhý Jiří
Protokol:
V průběhu závodu nebyl podán žádný protest, jury tak nemusela být svolána. Závod byl hlavním rozhodčím shledán regulérním a byl schválen v plném rozsahu.
Kategorie:
D10     D10F     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H10F     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     H85     T3    
D10
1.00 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pompachová Natálie TAP0952 KOB Tretra Praha 11:11
2. Mikulová Stella ZVO1250 OB SK Zvole 11:17 + 0:06
3. Hrušková Tereza PGP0953 SK Praga 11:20 + 0:09
4. Michalíková Klára ZVO0954 OB SK Zvole 11:48 + 0:37
5. Benáková Natálie TAP0956 KOB Tretra Praha 12:25 + 1:14
6. Bartalošová Ada PGP1050 SK Praga 12:36 + 1:25
7. Pilchová Linda ODV0953 TJ Aero Odolena Voda 13:07 + 1:56
8. Kalinová Ella SPC0961 SPORTICUS team 13:43 + 2:32
9. Nováková Anna Marie CTB0951 SK OB Chotěboř 14:06 + 2:55
10. Štěpánková Emma TAP0953 KOB Tretra Praha 14:23 + 3:12
11. Michalíková Alžběta ZVO0953 OB SK Zvole 14:26 + 3:15
12. Šubrtová Barbora TAP1150 KOB Tretra Praha 14:49 + 3:38
13. Žemlová Magdalena KAM0950 OK Kamenice 15:00 + 3:49
14. Herynková Lucie SOSE Senohraby 15:10 + 3:59
15. Havlová Veronika KNC0950 Sokol Kostelec n. Č. l. 15:21 + 4:10
16. Dvořáková Lucie PGP0956 SK Praga 15:43 + 4:32
17. Kváčová Anna DKP1051 Oddíl OB Kotlářka 15:57 + 4:46
18. Kolářová Veronika LOU1050 SK Moravan Louňovice 16:43 + 5:32
19. Balejová Sofie KAM0951 OK Kamenice 17:04 + 5:53
20. Andrlová Hana No club 17:33 + 6:22
21. Svobodová Adéla ODV1150 TJ Aero Odolena Voda 17:39 + 6:28
22. Ptáčková Barbora DKP0954 Oddíl OB Kotlářka 17:45 + 6:34
23. Lacinová Zuzana DKP1055 Oddíl OB Kotlářka 18:55 + 7:44
24. Vondráčková Jolana DKP1058 Oddíl OB Kotlářka 19:10 + 7:59
25. Magazu Sophia DOR1152 OK Dobříš 19:46 + 8:35
26. Hrušková Gabriela PGP1150 SK Praga 20:33 + 9:22
27. Štindlová Johana DKP1061 Oddíl OB Kotlářka 23:40 + 12:29
28. Blehová Barbora DOR1151 OK Dobříš 23:43 + 12:32
29. Truncová Štěpánka ODV1052 TJ Aero Odolena Voda 27:20 + 16:09
30. Bezdíčková Adriana Nelly ODV0952 TJ Aero Odolena Voda 35:47 + 24:36
31. Pokorná Sára KAM0952 OK Kamenice 36:19 + 25:08
32. Štindlová Anděla DKP1060 Oddíl OB Kotlářka 36:44 + 25:33
33. Svatá Lucie PGP0952 SK Praga 36:58 + 25:47
34. Matoušková Kateřina SPC0955 SPORTICUS team 37:30 + 26:19
35. Ehlerová Michaela VSP1050 USK Praha 38:59 + 27:48
36. Kubecová Markéta PGP0955 SK Praga 42:03 + 30:52
37. Burianová Žofie DKP1052 Oddíl OB Kotlářka 43:06 + 31:55
Václavíková Anna SLA1151 SKOB Slaný DISK
Truncová Zuzana ODV1051 TJ Aero Odolena Voda DISK
Rodová Anežka VSP1152 USK Praha DNS
Ryppelová Anna TAP0954 KOB Tretra Praha DNS
Neuerová Eliška DOR1051 OK Dobříš DNS
Pecklová Laura DOR1150 OK Dobříš DNS
Tvrdková Sofie Anna DOR1055 OK Dobříš DNS
D10F
1.60 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bartáková Kateřina ZVO1051 OB SK Zvole 9:22
2. Kalinová Lisa SPC1158 SPORTICUS team 10:58 + 1:36
3. Zavadilová Adéla VSP1153 USK Praha 11:46 + 2:24
4. Lázničková Eliška LOU1052 SK Moravan Louňovice 12:53 + 3:31
5. Ptáčková Lucie DKP1255 Oddíl OB Kotlářka 13:41 + 4:19
6. Fialová Kristýna DOR1250 OK Dobříš 14:41 + 5:19
7. Tomešová Evelína SJC1150 Sportcentrum Jičín 15:07 + 5:45
8. Nováková Kristýna LOU1150 SK Moravan Louňovice 15:38 + 6:16
9. Pokorná Elen KAM1151 OK Kamenice 15:40 + 6:18
10. Ledinská Lucie DKP1253 Oddíl OB Kotlářka 15:48 + 6:26
11. Mrázková Berta SJC1151 Sportcentrum Jičín 16:06 + 6:44
11. Bašusová Olga KAM1250 OK Kamenice 16:06 + 6:44
13. Kolářová Zuzana LOU1250 SK Moravan Louňovice 16:10 + 6:48
14. Všetečková Dora TAP1055 KOB Tretra Praha 16:13 + 6:51
15. Procházková Aneta DKP1153 Oddíl OB Kotlářka 17:43 + 8:21
16. Prchlíková Kristýna LOU1053 SK Moravan Louňovice 22:21 + 12:59
17. Neškudlová Anna KAM1152 OK Kamenice 23:26 + 14:04
18. Kučerová Eva SLP1050 OOB Slavia Praha 33:57 + 24:35
19. Rejšková Klára KAM1251 OK Kamenice 35:41 + 26:19
Horová Adéla LOU1151 SK Moravan Louňovice DISK
Chrpová Barbora KNC1050 Sokol Kostelec n. Č. l. DISK
Dobiášová Eliška ROU1150 SKOB Roudnice nad Labem DISK
Karnetová Veronika KNC1151 Sokol Kostelec n. Č. l. DISK
D12
1.00 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dobrovolná Anna TBM0758 KOS TJ Tesla Brno 12:09
2. Havlová Tereza KNC0750 Sokol Kostelec n. Č. l. 12:32 + 0:23
3. Malečková Pavlína VSP0855 USK Praha 12:47 + 0:38
4. Mullis Carolina DKP0951 Oddíl OB Kotlářka 13:08 + 0:59
5. Vejražková Anna KPY0750 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 13:35 + 1:26
6. Kašparová Alžběta DOR0753 OK Dobříš 13:46 + 1:37
7. Žemlová Barbora KAM0751 OK Kamenice 14:00 + 1:51
8. Kudrnáčová Marta KAM0754 OK Kamenice 14:23 + 2:14
9. Štěpová Barbora PGP0951 SK Praga 14:35 + 2:26
10. Šimůnková Michaela TAP0851 KOB Tretra Praha 14:59 + 2:50
11. Vondráčková Alžběta DKP0864 Oddíl OB Kotlářka 15:12 + 3:03
11. Havlíčková Veronika RIC0853 OB Říčany 15:12 + 3:03
13. Berná Klára ODV0851 TJ Aero Odolena Voda 15:26 + 3:17
14. Pěkná Alžběta ROU0950 SKOB Roudnice nad Labem 16:04 + 3:55
15. Vařeková Marianna RIC0760 OB Říčany 16:15 + 4:06
16. Fialová Kateřina DOR0754 OK Dobříš 16:21 + 4:12
17. Bartalošová Anežka PGP0853 SK Praga 16:43 + 4:34
18. Gajdová Michaela VSP0752 USK Praha 17:12 + 5:03
19. Lampová Amálie DKP0752 Oddíl OB Kotlářka 17:19 + 5:10
20. Ptáčková Hana PGP0750 SK Praga 17:28 + 5:19
21. Líznerová Anna LOU0855 SK Moravan Louňovice 17:52 + 5:43
22. Václavíková Amálie SLA0851 SKOB Slaný 18:11 + 6:02
23. Baštová Justýna DOR0952 OK Dobříš 18:15 + 6:06
24. Matoušková Sára ODV0855 TJ Aero Odolena Voda 18:22 + 6:13
25. Chudobová Eliška DKL0850 KOB Kladno 18:39 + 6:30
26. Hudosová Kristýna RIC0750 OB Říčany 18:47 + 6:38
27. Vlašaná Karolína DOR0751 OK Dobříš 18:49 + 6:40
28. Pražanová Veronika DKL0751 KOB Kladno 19:02 + 6:53
29. Mišeková Lucie KAM1050 OK Kamenice 19:14 + 7:05
30. Mišeková Kateřina KAM0756 OK Kamenice 19:19 + 7:10
31. Housková Adéla DOR0851 OK Dobříš 19:25 + 7:16
32. Zemanová Eliška DKP0862 Oddíl OB Kotlářka 19:26 + 7:17
33. Syblíková Rozálie ODV0856 TJ Aero Odolena Voda 19:29 + 7:20
34. Leinweberová Julie FSP0755 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 20:13 + 8:04
35. Ehlerová Anna VSP0854 USK Praha 20:47 + 8:38
35. Herynková Klára RIC0758 OB Říčany 20:47 + 8:38
37. Stoklasová Eliška RIC0756 OB Říčany 21:23 + 9:14
38. Píšová Tereza PDY0850 Běhej Poděbrady 22:49 + 10:40
39. Ovčáčková Barbora TAP0856 KOB Tretra Praha 22:55 + 10:46
40. Blehová Veronika DOR0852 OK Dobříš 23:09 + 11:00
41. Křečková Apolena KAM0755 OK Kamenice 25:03 + 12:54
42. Dudlová Hana ODV0854 TJ Aero Odolena Voda 26:23 + 14:14
43. Kučerová Jana SLP0850 OOB Slavia Praha 50:55 + 38:46
Brdičková Natálie SK Moravan Louňovice DISK
Pilchová Sofia ODV0751 TJ Aero Odolena Voda DISK
Straková Denisa SLA0750 SKOB Slaný DNS
Mikulová Tereza ZVO0851 OB SK Zvole DNS
D14
1.40 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bambousková Julie DOR0650 OK Dobříš 10:37
2. Nováková Nina KAM0554 OK Kamenice 11:30 + 0:53
3. Linhartová Klára ZVO0556 OB SK Zvole 11:36 + 0:59
4. Šantorová Eliška ROZ0552 OK Roztoky 11:40 + 1:03
5. Švecová Karolína ZVO0557 OB SK Zvole 11:42 + 1:05
6. Housková Barbora DOR0655 OK Dobříš 12:04 + 1:27
7. Štěpová Kateřina PGP0657 SK Praga 12:07 + 1:30
8. Šáchová Magdalena DOR0659 OK Dobříš 12:26 + 1:49
9. Kotková Adéla RIC0655 OB Říčany 12:37 + 2:00
10. Redlová Barbora SLA0650 SKOB Slaný 12:45 + 2:08
11. Gemperlová Eliška PGP0556 SK Praga 12:58 + 2:21
12. Baldrianová Eva VSP0751 USK Praha 13:27 + 2:50
13. Kotenová Markéta RIC0651 OB Říčany 13:50 + 3:13
14. Vozábalová Hana PGP0654 SK Praga 13:57 + 3:20
15. Krejčová Hana ROU0653 SKOB Roudnice nad Labem 14:59 + 4:22
16. Sotonová Šárka TAP0655 KOB Tretra Praha 16:14 + 5:37
17. Kohoutová Zdeňka DKL0651 KOB Kladno 16:23 + 5:46
18. Dvořáková Veronika PGP0659 SK Praga 16:24 + 5:47
19. Halašková Bára DKP0654 Oddíl OB Kotlářka 16:26 + 5:49
20. Magazu Annabelle DOR0657 OK Dobříš 17:00 + 6:23
21. Ptáčková Veronika PGP0551 SK Praga 17:06 + 6:29
22. Horáčková Michaela DKP0551 Oddíl OB Kotlářka 17:20 + 6:43
23. Pangracová Anna MFP0650 Matfyz Praha 18:11 + 7:34
24. Neuerová Anna DOR0656 OK Dobříš 19:06 + 8:29
25. Pompachová Karolína TAP0652 KOB Tretra Praha 19:16 + 8:39
26. Koubková Tereza DOR0651 OK Dobříš 21:39 + 11:02
27. Botková Josefína KNC0551 Sokol Kostelec n. Č. l. 26:35 + 15:58
D16
1.60 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koubová Hana DKP0558 Oddíl OB Kotlářka 13:48
2. Pračková Ema RIC0451 OB Říčany 13:52 + 0:04
3. Končická Kateřina RIC0352 OB Říčany 14:03 + 0:15
4. Šimšová Pavla MFP0551 Matfyz Praha 14:04 + 0:16
5. De Heij Laura RIC0450 OB Říčany 14:45 + 0:57
6. Cincibusová Lenka FSP0450 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 14:46 + 0:58
7. Nentvichová Julie DOR0351 OK Dobříš 15:41 + 1:53
7. Pelantová Martina RIC0550 OB Říčany 15:41 + 1:53
9. Víšková Veronika KAM0452 OK Kamenice 16:05 + 2:17
10. Janečková Josefína EKP0351 VŠTJ Ekonom Praha 16:07 + 2:19
10. Píšová Zuzana PDY0451 Běhej Poděbrady 16:07 + 2:19
12. Řeháková Ludmila DVP0451 DVP ORIENTATION 16:46 + 2:58
13. Kotenová Barbora RIC0452 OB Říčany 17:18 + 3:30
14. Tomášková Linda TAP0455 KOB Tretra Praha 17:34 + 3:46
15. Neubauerová Anna DOR0456 OK Dobříš 18:06 + 4:18
16. Jirasová Anežka DOR0350 OK Dobříš 18:29 + 4:41
17. Vlašaná Michaela DOR0452 OK Dobříš 19:12 + 5:24
18. Štěpánková Julie KAM0458 OK Kamenice 19:22 + 5:34
19. Kořínková Pavla DOR0457 OK Dobříš 24:13 + 10:25
20. Dobrovolná Radka CEP0451 Čepíci 29:01 + 15:13
21. Lorencová Jana DOR0454 OK Dobříš 30:23 + 16:35
Míková Klára PDY0353 Běhej Poděbrady DISK
D18
1.60 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčová Lucie ROU0453 SKOB Roudnice nad Labem 14:40
2. Chrzová Eliška PGP0353 SK Praga 15:28 + 0:48
3. Dvořáková Hana PGP0355 SK Praga 15:55 + 1:15
4. Pavlíčková Hana KPY0450 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 16:12 + 1:32
5. Nováková Eliška PDY0150 Běhej Poděbrady 16:38 + 1:58
6. Švecová Anežka ZVO0352 OB SK Zvole 16:50 + 2:10
7. Konopásková Martina DOR0252 OK Dobříš 17:06 + 2:26
8. Votavová Žofie KNC0250 Sokol Kostelec n. Č. l. 17:33 + 2:53
9. Blahová Pavla DKP0155 Oddíl OB Kotlářka 17:40 + 3:00
10. Čermáková Kateřina ROZ0150 OK Roztoky 17:53 + 3:13
11. Řadová Lucie DKP0251 Oddíl OB Kotlářka 18:32 + 3:52
12. Kastnerová Jessica 30001 Kastnerovi 19:17 + 4:37
13. Baštová Julie DOR0353 OK Dobříš 20:04 + 5:24
14. Ledinská Eliška DKP0256 Oddíl OB Kotlářka 27:54 + 13:14
Čapková Lucie KAM0459 OK Kamenice DNS
D20
1.60 km, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Benešová Hana DKL0050 KOB Kladno 20:04
D21K
1.50 km, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 1223
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Slabochová Barbora 210001 Tretra Praha - Neregistr. 14:19
2. Šrámková Hana RIC0051 OB Říčany 15:03 + 0:44 1396
3. Šubrtová Věra TAP8150 KOB Tretra Praha 18:16 + 3:57 1171
4. Vallová Kristýna ZVO0152 OB SK Zvole 19:16 + 4:57 1102
5. Lounková Zuzana PDY8550 Běhej Poděbrady 19:23 + 5:04 1094
6. Skobová Tereza VIP7855 SK VIPrahlo 19:33 + 5:14 1082
7. Chwaszcz Jana Sokol Kostelec n. Č. l. 20:20 + 6:01
8. Hrdličková Ludmila SLA9851 SKOB Slaný 22:32 + 8:13 874
Zeman Klára DCE7950 KOB Dobřichovice DNS 0
D21L
2.10 km, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8276
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vyhnálková Barbora RIC9850 OB Říčany 14:49 8652
2. Mullis Kateřina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka 15:39 + 0:50 8208
3. Rollier Monika PHK8051 OK 99 Hradec Králové 16:06 + 1:17 7968
4. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 16:11 + 1:22 7924
5. Chovancová Zuzana TZL9754 SKOB Zlín 16:24 + 1:35 7808
6. Šafková Sofie KAM0153 OK Kamenice 16:27 + 1:38 7782
7. Černá Ema ROU0451 SKOB Roudnice nad Labem 16:33 + 1:44 7728
8. Pecoldová Pavlína 130001 Cookies & Pancakes 16:36 + 1:47
9. Šimšová Jana MFP7651 Matfyz Praha 17:02 + 2:13 7470
10. Albrechtová Iveta KAM9950 OK Kamenice 17:15 + 2:26 7355
11. Zimmerová Kateřina KAM9850 OK Kamenice 17:24 + 2:35 7275
12. Hovorková Tereza ZVO0153 OB SK Zvole 17:46 + 2:57 7079
13. Wiesnerová Monika NPA9051 SK LOB Nová Paka 17:49 + 3:00 7053
14. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 17:56 + 3:07 6991
15. Vyhnálková Marie RIC0151 OB Říčany 18:03 + 3:14 6928
16. Petráňová Jana SCP7555 OK Sparta Praha 18:16 + 3:27 6813
16. Mrázková Romana SJC8351 Sportcentrum Jičín 18:16 + 3:27 6813
16. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 18:16 + 3:27 6813
19. Řada Hanka DKP9450 Oddíl OB Kotlářka 18:23 + 3:34 6751
20. Ondráčková Lucie CHT9254 OOB SK Chrast 18:34 + 3:45 6653
21. Hermannová Anna TAP9251 KOB Tretra Praha 18:47 + 3:58 6537
22. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 18:52 + 4:03 6493
23. Janečková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha 19:07 + 4:18 6360
24. Pospíšilová Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 19:08 + 4:19 6351
25. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 19:28 + 4:39 6173
26. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 19:49 + 5:00 5986
27. Kašparová Lucie CHT9652 OOB SK Chrast 19:56 + 5:07 5924
27. Kudrnáčová Lucie HCE8850 TJ Hostivice 19:56 + 5:07 5924
29. Kožinová Anna PGP9350 SK Praga 20:04 + 5:15 5853
30. Zajícová Kateřina TAP9053 KOB Tretra Praha 20:12 + 5:23 5782
31. Albrechtová Eva KAM7850 OK Kamenice 20:32 + 5:43 5604
32. Kalinová Markéta SPC8259 SPORTICUS team 20:41 + 5:52 5524
33. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 20:55 + 6:06 5400
34. Míková Šárka DKP8255 Oddíl OB Kotlářka 21:11 + 6:22 5258
35. Vosecká Veronika SPC8853 SPORTICUS team 21:28 + 6:39 5107
36. Melišíková Radka TAP7152 KOB Tretra Praha 22:17 + 7:28 4671
37. Lesová Markéta VPM8494 KOS Slavia Plzeň 23:24 + 8:35 4076
38. Sedláčková Petra ROZ7050 OK Roztoky 23:42 + 8:53 3916
39. Černá Hana EKP8459 VŠTJ Ekonom Praha 24:02 + 9:13 3738
40. Sedláčková Linda ROZ0050 OK Roztoky 24:13 + 9:24 3640
41. Burešová Lenka DKP8351 Oddíl OB Kotlářka 25:14 + 10:25 3098
42. Mikulášová Helena PGP9353 SK Praga 26:15 + 11:26 2556
43. Johanovská Tereza DKP8659 Oddíl OB Kotlářka 28:49 + 14:00 1188
44. Hrabánková Ilona PGP9950 SK Praga 38:29 + 23:40 0
45. Grolichová Lucie ZBP7850 OOB SK Zbraslav 47:44 + 32:55 0
Hrabánková Zuzana PGP9950 SK Praga DNS 0
D35
2.00 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mikulová Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 17:38
2. Bartalošová Jana PGP8154 SK Praga 18:11 + 0:33
3. Šimerková Olga PGP7551 SK Praga 18:50 + 1:12
4. Městková Lucie TEP7850 Tempo Praha 19:34 + 1:56
5. Brandejsová Petra DKP7853 Oddíl OB Kotlářka 19:52 + 2:14
6. Dlouhá Marta BZP7851 Báječné ženy v orientačním běhu 20:13 + 2:35
7. Malečková Iva PGP7559 SK Praga 20:30 + 2:52
8. Tomešová Daniela SJC8451 Sportcentrum Jičín 21:27 + 3:49
9. Žemlová Eva KAM7550 OK Kamenice 21:45 + 4:07
10. Kuželová Michaela FSP7851 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 21:53 + 4:15
11. Čevelová Ivana RIC7853 OB Říčany 21:54 + 4:16
12. Vondráčková Markéta DKP7856 Oddíl OB Kotlářka 21:57 + 4:19
13. Gajdová Kristina VSP7752 USK Praha 21:58 + 4:20
14. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 22:03 + 4:25
15. Hrádková Kateřina ROU8350 SKOB Roudnice nad Labem 22:11 + 4:33
16. Bartáková Alena ZVO7552 OB SK Zvole 22:16 + 4:38
17. Hrušková Blanka DOR7555 OK Dobříš 22:48 + 5:10
18. Málková Šárka CST8351 OB Strakonice 22:49 + 5:11
19. Tolarová Ivana RIC7650 OB Říčany 23:03 + 5:25
20. Fialová Jana DOR8050 OK Dobříš 23:27 + 5:49
21. Ehlerová Petra VSP7855 USK Praha 24:17 + 6:39
22. Pračková Zita RIC7850 OB Říčany 24:32 + 6:54
23. Vyhnálková Eva RIC7552 OB Říčany 24:48 + 7:10
24. Geševa Radka LOU8150 SK Moravan Louňovice 25:00 + 7:22
25. Procházková Jana DKP8052 Oddíl OB Kotlářka 25:02 + 7:24
26. Sotonová Jitka TAP7950 KOB Tretra Praha 25:40 + 8:02
27. Pangrácová Jana MFP7653 Matfyz Praha 26:23 + 8:45
28. Bartůňková Lucie LOU7750 SK Moravan Louňovice 26:38 + 9:00
29. Proxová Lada RIC8350 OB Říčany 27:10 + 9:32
30. Lazarova Pavla RIC7651 OB Říčany 27:11 + 9:33
31. Krejčová Jana ROU7758 SKOB Roudnice nad Labem 27:13 + 9:35
32. Pilařová Kateřina CEP8050 Čepíci 27:30 + 9:52
33. Mišeková Martina KAM7851 OK Kamenice 27:32 + 9:54
34. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 28:12 + 10:34
35. Skripniková Kateřina FSP8051 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 28:33 + 10:55
36. Cichrová Iveta TAP7752 KOB Tretra Praha 28:41 + 11:03
37. Svítilová Pavla BZP7750 Báječné ženy v orientačním běhu 28:51 + 11:13
38. Protivová Monika TAP7651 KOB Tretra Praha 28:52 + 11:14
39. Havlová Eva KNC7851 Sokol Kostelec n. Č. l. 28:55 + 11:17
40. Špičáková Barbora DKP8250 Oddíl OB Kotlářka 30:04 + 12:26
40. Lázničková Blanka LOU8050 SK Moravan Louňovice 30:04 + 12:26
42. Beranová Vlasta UVP5450 Slovan Praha 30:08 + 12:30
43. Ledinská Leona DKP8161 Oddíl OB Kotlářka 30:16 + 12:38
44. Dlouhá Jana DKP5950 Oddíl OB Kotlářka 31:34 + 13:56
45. Magazu Radka DOR7853 OK Dobříš 32:53 + 15:15
46. Kučerová Lenka SLP7963 OOB Slavia Praha 33:13 + 15:35
47. Lacinová Hanka DKP7952 Oddíl OB Kotlářka 33:35 + 15:57
48. Beranová Jana SLA7551 SKOB Slaný 34:17 + 16:39
49. Studnickova Katarina 50001 NNN 37:14 + 19:36
50. Stoklasová Kamila RIC7852 OB Říčany 38:52 + 21:14
51. Halašková Petra DKP7755 Oddíl OB Kotlářka 47:23 + 29:45
Herynková Irena RIC7750 OB Říčany DISK
Andrlova Vendula KNC8050 Sokol Kostelec n. Č. l. DISK
Pompachová Alexandra TAP7754 KOB Tretra Praha DISK
Rejšková Alena KAM7750 OK Kamenice DNS
Nedomová Iva PDY7851 Běhej Poděbrady DNS
Pecklová Jarmila DOR7950 OK Dobříš DNS
D45
1.60 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šrámková Iva RIC7251 OB Říčany 16:57
2. Cincibusová Ivana FSP6651 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 18:16 + 1:19
3. Kotková Lenka RIC7352 OB Říčany 18:50 + 1:53
4. Janečková Veronika SOB7151 SOBSA 18:53 + 1:56
5. Valentová Helena OKP6550 SK OK 24 Praha 18:56 + 1:59
6. Horáková Lenka VSP7255 USK Praha 18:57 + 2:00
7. Ptáčková Kateřina PGP7350 SK Praga 18:59 + 2:02
8. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 19:34 + 2:37
9. Fantová Libuše EKP5650 VŠTJ Ekonom Praha 19:57 + 3:00
10. Benešová Jaroslava DKL7050 KOB Kladno 20:28 + 3:31
11. Forstová Lenka MFP6850 Matfyz Praha 20:39 + 3:42
12. Hlavatá Pavla DKP7050 Oddíl OB Kotlářka 20:51 + 3:54
13. Pavlíčková Lenka DOR7251 OK Dobříš 20:53 + 3:56
14. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 21:01 + 4:04
15. Kotenová Klára RIC7252 OB Říčany 21:30 + 4:33
16. Buková Jana ROU7150 SKOB Roudnice nad Labem 21:52 + 4:55
17. Řadová Jaromíra DKP6551 Oddíl OB Kotlářka 22:26 + 5:29
18. Dobiášová Hana ROU7451 SKOB Roudnice nad Labem 22:27 + 5:30
19. Šimůnková Martina TAP6851 KOB Tretra Praha 22:36 + 5:39
20. Šafková Petra KAM6650 OK Kamenice 22:43 + 5:46
21. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 23:12 + 6:15
22. Krotilová Magdaléna BZP7150 Báječné ženy v orientačním běhu 23:13 + 6:16
23. Bártová Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 23:18 + 6:21
24. Dvořáková Ivana PGP7254 SK Praga 23:32 + 6:35
25. Šejnová Magdalena KAM7055 OK Kamenice 23:50 + 6:53
26. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 24:05 + 7:08
27. Raymond-Bertrandová Jana SLA7353 SKOB Slaný 24:19 + 7:22
28. Hrdličková Ludmila SLA6950 SKOB Slaný 24:40 + 7:43
29. Žižková Markéta DOR7352 OK Dobříš 25:43 + 8:46
30. Kašparová Irena SLA6852 SKOB Slaný 26:45 + 9:48
31. Straková Jana SLA7251 SKOB Slaný 28:00 + 11:03
32. Daňková Daniela DKP7353 Oddíl OB Kotlářka 28:11 + 11:14
33. Klofáčová Romana SLP6951 OOB Slavia Praha 29:28 + 12:31
34. Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 30:08 + 13:11
35. Baštová Jana DOR7452 OK Dobříš 32:38 + 15:41
36. Nováková Martina PDY7350 Běhej Poděbrady 33:20 + 16:23
37. Marholdová Martina ZVO7451 OB SK Zvole 34:07 + 17:10
38. Málková Věra CST6550 OB Strakonice 35:18 + 18:21
39. Kohoutová Zdeňka DKL7251 KOB Kladno 36:37 + 19:40
40. Řeháková Jana DVP7351 DVP ORIENTATION 37:31 + 20:34
41. Pokorná Kamila KAM7452 OK Kamenice 38:43 + 21:46
Riegelová Gabriela RIC7353 OB Říčany DNS
Dobešová Monika KNC7151 Sokol Kostelec n. Č. l. DNS
D55
1.60 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázková Ivana DKP5650 Oddíl OB Kotlářka 18:18
2. Cabrnochová Hana DKL5550 KOB Kladno 19:58 + 1:40
2. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 19:58 + 1:40
4. Klusáková Jitka DKP5651 Oddíl OB Kotlářka 21:38 + 3:20
5. Choutková Lenka SOB6350 SOBSA 22:21 + 4:03
6. Kujanová Martina BZP5850 Báječné ženy v orientačním běhu 28:00 + 9:42
7. Svobodná Eva DKP5851 Oddíl OB Kotlářka 29:40 + 11:22
Baziková Lucie TJ Sokol Troja DISK
D65
1.20 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 16:40
2. Stehnová Hana DKP5150 Oddíl OB Kotlářka 21:22 + 4:42
3. Mikšová Stanislava DKP5250 Oddíl OB Kotlářka 22:37 + 5:57
4. Volencová Ivana OTK5205 OOB TJ Jiskra Otrokovice 24:16 + 7:36
D75
1.20 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zmeková Míla SLP4451 OOB Slavia Praha 26:33
H10
0.90 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučera Jakub VSP0900 USK Praha 9:28
2. Svoboda Adam DKP0913 Oddíl OB Kotlářka 9:39 + 0:11
3. Svítil Martin PGP0903 SK Praga 9:49 + 0:21
4. Jiras František DOR0900 OK Dobříš 10:22 + 0:54
5. Novák Tobiáš CTB1103 SK OB Chotěboř 10:37 + 1:09
6. Cichra Patrik TAP0903 KOB Tretra Praha 10:40 + 1:12
7. Hrádek Vojtěch ROU1000 SKOB Roudnice nad Labem 11:16 + 1:48
8. Bašus Ondřej KAM1004 OK Kamenice 11:42 + 2:14
9. Mlčkovský Ondřej 270002 OB SK Zvole 11:47 + 2:19
10. Lazar David RIC1001 OB Říčany 12:00 + 2:32
11. Prox Jan RIC1003 OB Říčany 12:04 + 2:36
12. Zavadil Matěj VSP0904 USK Praha 12:07 + 2:39
13. Piškule Štěpán ODV0900 TJ Aero Odolena Voda 12:20 + 2:52
14. Knop Matěj FSP0905 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:26 + 2:58
15. Rejšek Čeněk KAM1002 OK Kamenice 12:31 + 3:03
16. Sláma Kryštof KAM1000 OK Kamenice 13:10 + 3:42
17. Koukal Jan ODV1001 TJ Aero Odolena Voda 13:24 + 3:56
18. Janda Martin 220002 VMJ 13:27 + 3:59
19. Vozábal David PGP0904 SK Praga 13:57 + 4:29
20. Protiva Mikuláš TAP1100 KOB Tretra Praha 14:09 + 4:41
21. Kučera Tomáš TAP0907 KOB Tretra Praha 15:58 + 6:30
22. Míka Luboš DKP1101 Oddíl OB Kotlářka 16:19 + 6:51
23. Gregor Kevin DOR1001 OK Dobříš 16:41 + 7:13
24. Lounek Alexandr PDY1100 Běhej Poděbrady 16:54 + 7:26
24. Černý Martin RIC1004 OB Říčany 16:54 + 7:26
26. Koma Lukáš DOR0903 OK Dobříš 16:56 + 7:28
27. Pilař František CEP0900 Čepíci 17:01 + 7:33
28. Protiva Jan TAP0904 KOB Tretra Praha 17:03 + 7:35
29. Hruška Tomáš DOR1002 OK Dobříš 17:07 + 7:39
30. Baldrian Josef VSP1100 USK Praha 19:23 + 9:55
31. Koldovský Matěj CEP0901 Čepíci 19:40 + 10:12
32. Berný Jáchym ODV1000 TJ Aero Odolena Voda 21:05 + 11:37
33. Hrdý Kryštof TAP0912 KOB Tretra Praha 21:48 + 12:20
34. Halaška Michael DKP0907 Oddíl OB Kotlářka 23:25 + 13:57
35. Kamenický Karel TAP1105 KOB Tretra Praha 25:43 + 16:15
36. Svatý Filip PGP1101 SK Praga 26:57 + 17:29
37. Piškule František ODV1003 TJ Aero Odolena Voda 28:39 + 19:11
38. Moravec Adam ODV1005 TJ Aero Odolena Voda 36:38 + 27:10
Sotona Filip 120001 Rychlí šneci DISK
Andrle Hynek KNC1000 Sokol Kostelec n. Č. l. DISK
Bednařík Vojtěch TAP1104 KOB Tretra Praha DISK
Balga Filip DKP1104 Oddíl OB Kotlářka DNS
H10F
1.60 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašpar Adam DOR1101 OK Dobříš 11:01
2. Sláma Marek KAM1201 OK Kamenice 11:45 + 0:44
3. Halaška David DKP1201 Oddíl OB Kotlářka 12:21 + 1:20
4. Kužel Jonáš FSP1201 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 13:13 + 2:12
5. Hendrich Matyáš PGP1003 SK Praga 13:16 + 2:15
6. Ptáček Ondřej DKP1204 Oddíl OB Kotlářka 13:35 + 2:34
7. Nedoma Oliver PDY1000 Běhej Poděbrady 15:38 + 4:37
8. Pačes Vítězslav KNC1100 Sokol Kostelec n. Č. l. 17:30 + 6:29
9. Mišek Michal KAM1300 OK Kamenice 18:57 + 7:56
10. Makovec Tadeáš PDY1001 Běhej Poděbrady 20:01 + 9:00
11. Benda Daniel PGP1100 SK Praga 21:21 + 10:20
12. Čečetka Matěj KNC0900 Sokol Kostelec n. Č. l. 24:34 + 13:33
13. Zábranský František ROU1102 SKOB Roudnice nad Labem 26:12 + 15:11
14. Dobiáš Jaromír ROU1101 SKOB Roudnice nad Labem 27:46 + 16:45
15. Neškudla Jan OK Kamenice 28:03 + 17:02
16. Míka Zbyněk DKP1301 Oddíl OB Kotlářka 31:52 + 20:51
H12
1.40 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skripnik Matouš FSP0800 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 10:19
2. Machar Eda DKP0803 Oddíl OB Kotlářka 11:31 + 1:12
3. Koten Vojtěch DKP0815 Oddíl OB Kotlářka 11:58 + 1:39
4. Víteček Šimon DKP0801 Oddíl OB Kotlářka 12:14 + 1:55
5. Brandejs Štěpán DKP0807 Oddíl OB Kotlářka 12:40 + 2:21
6. Šubrt Jáchym DKP0800 Oddíl OB Kotlářka 12:44 + 2:25
7. Maroušek Dominik DKP0716 Oddíl OB Kotlářka 12:59 + 2:40
8. Matys Ondřej DOR0803 OK Dobříš 13:32 + 3:13
9. Černý Vojtěch DKP0712 Oddíl OB Kotlářka 13:48 + 3:29
10. Vrba Matyáš FSP0706 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 13:53 + 3:34
11. Šimerka Ondřej PGP0800 SK Praga 14:10 + 3:51
12. Salinger Jakub DKP0715 Oddíl OB Kotlářka 14:24 + 4:05
13. Kolář David ZVO0805 OB SK Zvole 14:36 + 4:17
14. Lacina Jan DKP0717 Oddíl OB Kotlářka 14:47 + 4:28
15. Magazu Lukas DOR0805 OK Dobříš 14:54 + 4:35
16. Gajda Petr VSP0903 USK Praha 15:03 + 4:44
17. Lazar Tomáš RIC0704 OB Říčany 15:04 + 4:45
18. Tučný Kryštof PGP0804 SK Praga 15:29 + 5:10
19. Peckl Kryštof DOR0806 OK Dobříš 15:51 + 5:32
20. Heller Jakub ROU0702 SKOB Roudnice nad Labem 16:09 + 5:50
21. Procházka Vít DKP0711 Oddíl OB Kotlářka 16:23 + 6:04
22. Šubrt Ondřej TAP0801 KOB Tretra Praha 16:26 + 6:07
23. Linhart Jakub ZVO0802 OB SK Zvole 16:27 + 6:08
24. Svoboda František ROZ0700 OK Roztoky 16:42 + 6:23
25. Kamenický Pavel TAP0909 KOB Tretra Praha 16:51 + 6:32
26. Beran František SLA0700 SKOB Slaný 16:58 + 6:39
27. Čížek Filip ROU0705 SKOB Roudnice nad Labem 17:00 + 6:41
28. Král Samuel MFP0801 Matfyz Praha 17:13 + 6:54
29. Daněk Jan DKP0713 Oddíl OB Kotlářka 17:36 + 7:17
30. Studnička Jakub DKP0718 Oddíl OB Kotlářka 17:42 + 7:23
31. Horáček Martin DKP0802 Oddíl OB Kotlářka 18:03 + 7:44
32. Kubát Lukáš RIC0804 OB Říčany 18:27 + 8:08
33. Forst Albert MFP0901 Matfyz Praha 18:34 + 8:15
34. Volek Robin KNC0701 Sokol Kostelec n. Č. l. 18:37 + 8:18
35. Pelant Jan RIC0700 OB Říčany 18:50 + 8:31
36. Šnejdar Martin PGP0806 SK Praga 19:10 + 8:51
37. Maláček Antonín ZVO0702 OB SK Zvole 19:53 + 9:34
38. Havlík Patrik 70001 OB Kotlářka 20:32 + 10:13
39. Gabriel Štěpán ZVO0803 OB SK Zvole 20:42 + 10:23
40. Pačes František KNC0801 Sokol Kostelec n. Č. l. 21:23 + 11:04
41. Nedoma Edgar PDY0703 Běhej Poděbrady 21:35 + 11:16
42. Klimeš Vincent FSP0808 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 22:11 + 11:52
43. Rejšek Václav KAM0700 OK Kamenice 23:20 + 13:01
44. Kubeček Tomáš DOR0808 OK Dobříš 24:13 + 13:54
45. Tolar Ondřej RIC0701 OB Říčany 27:00 + 16:41
46. Glasnák Michal RIC0708 OB Říčany 34:25 + 24:06
47. Gešev Martin LOU0900 SK Moravan Louňovice 45:06 + 34:47
Fortelka Jiří KNC0702 Sokol Kostelec n. Č. l. DISK
Strnad Jakub DLP0703 OOB TJ Dukla Praha DNS
Rod Matyáš VSP0803 USK Praha DNS
Němeček Štěpán RIC0705 OB Říčany DNS
H14
1.60 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lorenc Václav DOR0702 OK Dobříš 11:38
2. Koliáš Štěpán DKP0610 Oddíl OB Kotlářka 12:19 + 0:41
3. Kuchař Ondřej TAP0609 KOB Tretra Praha 12:45 + 1:07
4. Městka Václav VSP0600 USK Praha 12:52 + 1:14
5. Šubrt Vojtěch DKP0502 Oddíl OB Kotlářka 12:54 + 1:16
6. Bárta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 13:03 + 1:25
7. Jiras Antonín DOR0701 OK Dobříš 13:15 + 1:37
8. Skripnik Nikola FSP0600 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 13:58 + 2:20
9. Střelba Antonín PGP0605 SK Praga 13:59 + 2:21
10. Sedláček Patrik DKP0816 Oddíl OB Kotlářka 14:00 + 2:22
11. Holešta Jakub KPY0502 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 14:02 + 2:24
12. Jíra Filip KAM0506 OK Kamenice 14:17 + 2:39
13. Čech Adam ROZ0601 OK Roztoky 14:39 + 3:01
14. Bartaloš Matyáš PGP0503 SK Praga 15:08 + 3:30
15. Žebrák Adam KPY0505 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 15:17 + 3:39
16. Machar Matěj DKP0604 Oddíl OB Kotlářka 15:29 + 3:51
17. Meier David VSP0606 USK Praha 15:48 + 4:10
18. Němeček Matouš RIC0510 OB Říčany 16:13 + 4:35
19. Václavík Martin SLA0601 SKOB Slaný 16:18 + 4:40
20. Tolar Hynek RIC0505 OB Říčany 16:32 + 4:54
21. Kopecký Matyáš DKP0613 Oddíl OB Kotlářka 17:10 + 5:32
22. Volejník Ondřej PDY0601 Běhej Poděbrady 17:23 + 5:45
23. Jiras Jan DOR0505 OK Dobříš 17:39 + 6:01
24. Valenta Martin KPY0507 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 17:43 + 6:05
25. Havlíček Martin DOR0601 OK Dobříš 18:48 + 7:10
26. Červinka Lukáš FSP0603 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 18:57 + 7:19
27. Kubáč Josef DKL0501 KOB Kladno 19:07 + 7:29
27. Dragoun Matěj DOR0603 OK Dobříš 19:07 + 7:29
29. Hruška Marek DOR0604 OK Dobříš 19:52 + 8:14
30. Vondra Tomáš FSP0500 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 20:29 + 8:51
31. Mazánek Vojta TAP0611 KOB Tretra Praha 21:20 + 9:42
32. Horák Martin VSP0601 USK Praha 22:19 + 10:41
33. Václavík Richard LOU0601 SK Moravan Louňovice 24:19 + 12:41
34. Palla Marek 80001 Nečlen 25:36 + 13:58
35. Ledinský Matěj DKP0602 Oddíl OB Kotlářka 28:10 + 16:32
Kubát Matyáš RIC0601 OB Říčany DISK
H16
1.60 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Snížek Martin DOR0405 OK Dobříš 12:59
2. Kužel Jan FSP0400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 13:17 + 0:18
3. Titz Adam VSP0401 USK Praha 13:26 + 0:27
4. Kuchař Matěj TAP0405 KOB Tretra Praha 13:28 + 0:29
5. Snížek Ondřej DOR0406 OK Dobříš 13:57 + 0:58
6. Šrámek Jaromír RIC0303 OB Říčany 13:59 + 1:00
7. Heller Jiří ROU0501 SKOB Roudnice nad Labem 14:16 + 1:17
8. Melišík Jan TAP0502 KOB Tretra Praha 14:24 + 1:25
9. Baldrian Tomáš VSP0405 USK Praha 15:25 + 2:26
10. Herynek Jan DOR0411 OK Dobříš 15:30 + 2:31
11. Černý Matouš TAP0501 KOB Tretra Praha 15:41 + 2:42
12. Kačer Jakub ZVO0400 OB SK Zvole 16:11 + 3:12
13. Janas Adam PGP0404 SK Praga 17:42 + 4:43
14. Král Quido PGP0410 SK Praga 18:54 + 5:55
15. Kozadajev Adam KNC0303 Sokol Kostelec n. Č. l. 19:03 + 6:04
16. Pačes Marek KNC0402 Sokol Kostelec n. Č. l. 20:25 + 7:26
17. Mucha Ondřej RIC0400 OB Říčany 20:38 + 7:39
18. Vejražka David KPY0401 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 22:07 + 9:08
Vobořil Ondřej KPY0403 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
H18
1.80 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šubrt Matěj DKP0205 Oddíl OB Kotlářka 15:18
2. Jirásek Kryštof ROZ0101 OK Roztoky 15:29 + 0:11
3. Forst Antonín PGP0106 SK Praga 15:45 + 0:27
4. Kohout Václav DKL0101 KOB Kladno 17:49 + 2:31
5. Hrdlička Jan SLA0200 SKOB Slaný 19:52 + 4:34
6. Charousek Matěj PGP0207 SK Praga 21:37 + 6:19
7. Janeček Ondřej SOB0201 SOBSA 24:50 + 9:32
H21K
1.90 km, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šubrt Evžen TAP8000 KOB Tretra Praha 23:35
H21L
2.50 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8249
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šafka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 16:49 8538
2. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 17:42 + 0:53 8120
3. Hledík Jakub CHT9501 OOB SK Chrast 17:46 + 0:57 8088
4. Holas Štěpán SJC8702 Sportcentrum Jičín 17:49 + 1:00 8065
5. Rollier Baptiste PHK8200 OK 99 Hradec Králové 17:50 + 1:01 8057
6. Sedláček Jaroslav DKP0309 Oddíl OB Kotlářka 18:13 + 1:24 7875
7. Matějů Luboš PGP7601 SK Praga 18:18 + 1:29 7836
8. Novák Pavel CTB7001 SK OB Chotěboř 18:44 + 1:55 7631
9. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 18:56 + 2:07 7536
10. Hošek Radim TAP8737 KOB Tretra Praha 19:03 + 2:14 7481
11. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 19:06 + 2:17 7457
12. Kašpar Michal TZL9308 SKOB Zlín 19:16 + 2:27 7378
13. Buk Jindřich ROU9303 SKOB Roudnice nad Labem 19:25 + 2:36 7307
14. Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice 19:29 + 2:40 7276
15. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 19:30 + 2:41 7268
16. Novák Přemysl DKP0107 Oddíl OB Kotlářka 19:35 + 2:46 7229
17. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 19:37 + 2:48 7213
18. Fátor Jan SHK7907 OK Slavia Hradec Králové 19:40 + 2:51 7189
18. Matoušek Martin SPC7604 SPORTICUS team 19:40 + 2:51 7189
18. Zajíc Vítězslav TAP8610 KOB Tretra Praha 19:40 + 2:51 7189
21. Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 19:41 + 2:52 7181
22. Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 19:48 + 2:59 7126
23. Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha 19:59 + 3:10 7039
24. Protiva Tomáš TAP8400 KOB Tretra Praha 20:05 + 3:16 6992
25. Šimík Daniel ROZ6900 OK Roztoky 20:27 + 3:38 6818
26. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 20:29 + 3:40 6803
27. Kalina Miroslav SPC8211 SPORTICUS team 20:33 + 3:44 6771
28. Havlíček Jan RIC7902 OB Říčany 20:38 + 3:49 6732
29. Novák Daniel DOK8700 OK Doksy 20:42 + 3:53 6700
30. Vaněk Martin 60001 TJ Stodůlky Praha 20:47 + 3:58
31. Klement David DKP0110 Oddíl OB Kotlářka 20:50 + 4:01 6637
32. Vlášek Jakub TAP9702 KOB Tretra Praha 20:56 + 4:07 6590
33. Žaloudek Petr SJC8309 Sportcentrum Jičín 21:01 + 4:12 6550
34. Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 21:05 + 4:16 6519
35. Jansa Jiří CHT8402 OOB SK Chrast 21:08 + 4:19 6495
36. Černý Antonín TAP0402 KOB Tretra Praha 21:10 + 4:21 6479
37. Málek Martin CST8902 OB Strakonice 21:11 + 4:22 6471
38. Axmann Šimon DKP8700 Oddíl OB Kotlářka 21:12 + 4:23 6463
39. Kamenický Jan TAP7900 KOB Tretra Praha 21:13 + 4:24 6455
40. Culka Josef JHB8607 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 21:14 + 4:25 6448
41. Štěňha Martin SPC7608 SPORTICUS team 21:29 + 4:40 6329
42. Král Aleš MFP7808 Matfyz Praha 21:33 + 4:44 6298
43. Řada Jakub DKP9401 Oddíl OB Kotlářka 21:39 + 4:50 6250
44. Kabát Jan PGP6901 SK Praga 21:55 + 5:06 6124
44. Černý Martin TAP8902 KOB Tretra Praha 21:55 + 5:06 6124
46. Šafka Daniel KAM9105 OK Kamenice 22:09 + 5:20 6014
47. Johanovský Tomáš DKP8500 Oddíl OB Kotlářka 22:27 + 5:38 5872
48. Málek Martin CST6501 OB Strakonice 22:39 + 5:50 5777
49. Pračka Tomáš RIC7302 OB Říčany 23:05 + 6:16 5572
50. Straka Tomáš SLA9702 SKOB Slaný 23:06 + 6:17 5564
51. Janas Petr PGP7106 SK Praga 23:32 + 6:43 5359
52. Schäfer Jan TZL9301 SKOB Zlín 23:49 + 7:00 5225
53. Šrámek Petr RIC6905 OB Říčany 23:53 + 7:04 5193
54. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 24:03 + 7:14 5114
55. Šedivý Ondřej KNC9103 Sokol Kostelec n. Č. l. 24:16 + 7:27 5012
56. Novák Matyáš CTB0601 SK OB Chotěboř 24:21 + 7:32 4972
57. Vlach Martin PGP8605 SK Praga 24:50 + 8:01 4744
58. Vedral Martin SPC8306 SPORTICUS team 24:57 + 8:08 4688
59. Vacek Vladimír KNC9300 Sokol Kostelec n. Č. l. 25:01 + 8:12 4657
60. Janeček Jiří SOB0001 SOBSA 25:12 + 8:23 4570
61. Dvořáček Dan 130002 Cookies & Pancakes 26:15 + 9:26
62. Lužnický Jiří LIT8501 KOB Litvínov 26:30 + 9:41 3955
63. Pecháček Libor RIC7600 OB Říčany 26:34 + 9:45 3923
64. Janeček Ondřej SOB7001 SOBSA 26:44 + 9:55 3844
65. Klusáček Radim BOR7710 OK Jiskra Nový Bor 27:24 + 10:35 3529
66. Balej Jiří KAM7201 OK Kamenice 27:36 + 10:47 3434
67. Beneš Jan DKL9800 KOB Kladno 28:19 + 11:30 3095
68. Varga Ondřej KNC9900 Sokol Kostelec n. Č. l. 29:21 + 12:32 2606
69. Janeček Jura EKP6701 VŠTJ Ekonom Praha 30:36 + 13:47 2014
Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín DISK 0
Vondra Jiří FSP7600 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK 0
Hýbl Lukáš PGP7504 SK Praga DISK 0
Duda Miroslav ROU8009 SKOB Roudnice nad Labem DISK 0
Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav DISK 0
Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga DISK 0
Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha DNS 0
Kabát Martin PGP0408 SK Praga DNS 0
H35
2.30 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fröhlich Martin 240001 Bludní tuleni 18:26
2. Pangrác Ondřej MFP7603 Matfyz Praha 18:36 + 0:10
3. Tomeš Petr SJC7531 Sportcentrum Jičín 18:44 + 0:18
4. Bambousek Martin DOR7302 OK Dobříš 18:50 + 0:24
5. Les Martin VPM7906 KOS Slavia Plzeň 18:57 + 0:31
6. Skripnik Ondřej FSP7502 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 19:22 + 0:56
7. Kubát Tomáš RIC7503 OB Říčany 19:36 + 1:10
8. Kužel Tomáš FSP7610 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 19:48 + 1:22
9. Houska Jindřich DOR7601 OK Dobříš 19:54 + 1:28
10. Šemelík Petr DKL6901 KOB Kladno 20:13 + 1:47
11. Hrádek Tomáš ROU8301 SKOB Roudnice nad Labem 20:19 + 1:53
12. Bartaloš Tomáš PGP8010 SK Praga 20:38 + 2:12
13. Lampa David DKP7702 Oddíl OB Kotlářka 20:39 + 2:13
14. Švec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 20:44 + 2:18
15. Svatý Jakub PGP7610 SK Praga 20:58 + 2:32
16. Černý Michal ROU7505 SKOB Roudnice nad Labem 21:07 + 2:41
17. Šubrt Antonín DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 21:16 + 2:50
18. Černý Ondřej CEP7800 Čepíci 21:20 + 2:54
19. Víteček Jan DKP7201 Oddíl OB Kotlářka 21:43 + 3:17
20. Silovský Tomáš RIC8001 OB Říčany 22:06 + 3:40
21. Dvořák Josef PGP8006 SK Praga 22:19 + 3:53
22. Simr Pavel ROU7504 SKOB Roudnice nad Labem 22:35 + 4:09
23. Mička Aleš TJP7300 TJ Sokol Troja 22:43 + 4:17
24. Svoboda Jiří DKP7504 Oddíl OB Kotlářka 22:48 + 4:22
25. Jonáš Radek ZVO6901 OB SK Zvole 23:05 + 4:39
26. Lacina Martin DKP7502 Oddíl OB Kotlářka 23:08 + 4:42
27. Machar Pavel DKP7903 Oddíl OB Kotlářka 23:21 + 4:55
28. Lazar Jindřich RIC7504 OB Říčany 23:36 + 5:10
29. Doležal Martin PGP8100 SK Praga 24:31 + 6:05
30. Vondráček Martin DKP7704 Oddíl OB Kotlářka 25:04 + 6:38
31. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 25:43 + 7:17
32. Končický Lukáš RIC7501 OB Říčany 25:58 + 7:32
33. Chmelík Petr DOR8100 OK Dobříš 26:22 + 7:56
34. Pilař Marek CEP7700 Čepíci 26:58 + 8:32
35. Jedlička Michal DKL8000 KOB Kladno 26:59 + 8:33
36. Svítil Petr 20001 PetSvi 27:50 + 9:24
37. Fiala Jan DOR7802 OK Dobříš 28:54 + 10:28
38. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 29:43 + 11:17
39. Kolář David LOU7700 SK Moravan Louňovice 31:38 + 13:12
40. Chramosta Tomáš KAM7601 OK Kamenice 33:17 + 14:51
41. Ehler Tomáš VSP8102 USK Praha 80:11 + 61:45
42. Kolář Jan ZVO7901 OB SK Zvole 99:01 + 80:35
43. Heller Jiří ROU7708 SKOB Roudnice nad Labem 106:35 + 88:09
Lounek Jakub PDY8200 Běhej Poděbrady DISK
Neškudla Jan KAM8000 OK Kamenice DISK
Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA DISK
Mlčkovský Jiří 270001 OB SK Zvole DISK
Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Pompach Petr TAP7801 KOB Tretra Praha DISK
Rod Jan VSP7423 USK Praha DNS
Ledinský Martin DKP7901 Oddíl OB Kotlářka DNS
Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga DNS
H45
1.80 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 15:15
2. Koliáš Čeněk DKP7102 Oddíl OB Kotlářka 16:32 + 1:17
3. Gemperle František MFP7102 Matfyz Praha 16:37 + 1:22
4. Maroušek Jan DKP7402 Oddíl OB Kotlářka 16:48 + 1:33
5. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 16:53 + 1:38
6. Pelant Michal RIC7400 OB Říčany 17:16 + 2:01
7. Žemla Tomáš KAM7105 OK Kamenice 17:55 + 2:40
8. Koten Pavel RIC7200 OB Říčany 17:58 + 2:43
9. Krejčí Ladislav ROU7301 SKOB Roudnice nad Labem 18:21 + 3:06
10. Maleček Vít PGP6801 SK Praga 18:30 + 3:15
11. Šimša Jaromír MFP7100 Matfyz Praha 18:33 + 3:18
12. Beneš Jan DKL6600 KOB Kladno 18:35 + 3:20
13. Fanta Miroslav EKP5800 VŠTJ Ekonom Praha 18:42 + 3:27
14. Černý Daniel TAP7200 KOB Tretra Praha 18:53 + 3:38
15. Svoboda Ondřej ROZ7100 OK Roztoky 19:43 + 4:28
15. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 19:43 + 4:28
17. Straka Lukáš SLA7002 SKOB Slaný 19:45 + 4:30
18. Cincibus Pavel FSP6605 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 19:46 + 4:31
19. Lorenc Václav DOR7200 OK Dobříš 19:59 + 4:44
20. Červinka Jiří VRL7001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:39 + 5:24
21. Jun Drahomír KNC5501 Sokol Kostelec n. Č. l. 21:08 + 5:53
22. Kohl Jiří KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 21:13 + 5:58
23. Doubek Petr SLA7000 SKOB Slaný 21:22 + 6:07
24. Tolar Jan RIC7301 OB Říčany 21:34 + 6:19
25. Hruška Jan DOR7000 OK Dobříš 21:49 + 6:34
26. Vejražka Jiří KPY7400 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 22:01 + 6:46
27. Sanna Roberto DKP6703 Oddíl OB Kotlářka 22:47 + 7:32
28. Čech Zdeněk ROZ7300 OK Roztoky 23:36 + 8:21
29. Jiras Jiří DOR6900 OK Dobříš 23:57 + 8:42
30. Sedláček Jaroslav ROZ6801 OK Roztoky 24:16 + 9:01
31. Prchlík Milan LOU7300 SK Moravan Louňovice 24:20 + 9:05
32. Valla Zdeněk ZVO6501 OB SK Zvole 24:46 + 9:31
33. Hájek Tomáš ZVO6401 OB SK Zvole 25:13 + 9:58
34. Vojtěchovský Martin 260001 Dezorientovaní 25:18 + 10:03
35. Prox Jakub RIC7406 OB Říčany 25:44 + 10:29
36. Leinweber Ctirad FSP7401 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 27:05 + 11:50
37. Mišek Michal KAM7202 OK Kamenice 31:08 + 15:53
38. Kohout Zdeněk DKL7200 KOB Kladno 34:41 + 19:26
39. Řada Richard DKP6701 Oddíl OB Kotlářka 40:32 + 25:17
Nedoma David PDY7300 Běhej Poděbrady DISK
Stehno Pavel DKP4900 Oddíl OB Kotlářka DISK
Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Zavadil Vladimír VSP6710 USK Praha DISK
Kalousek Jiří DKP6901 Oddíl OB Kotlářka DNS
Herynek Petr RIC7305 OB Říčany DNS
H55
1.60 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nentvich Lubomír DOR5800 OK Dobříš 16:51
2. Přibík Jan PGP6301 SK Praga 17:57 + 1:06
3. Jirka Jiří ZPV5501 KOB ZPV Prostějov 18:33 + 1:42
4. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 18:36 + 1:45
5. John Vladimír OLP5502 PSK Olymp Praha 18:51 + 2:00
6. Dlouhý Jiří DKP5700 Oddíl OB Kotlářka 19:26 + 2:35
7. Kudrnáč Martin HCE5901 TJ Hostivice 20:05 + 3:14
8. Cedrych Karel TJP5500 TJ Sokol Troja 21:21 + 4:30
9. Strejc Jaroslav ZVO6101 OB SK Zvole 21:22 + 4:31
10. Bazika Miroslav TJP6401 TJ Sokol Troja 22:40 + 5:49
11. Gawel Jiří JBM5700 JG Sport 23:08 + 6:17
12. Svobodný Petr DKP5800 Oddíl OB Kotlářka 23:30 + 6:39
13. Buk Miloslav ROU6202 SKOB Roudnice nad Labem 25:33 + 8:42
14. Šváb Jan VSP5801 USK Praha 28:32 + 11:41
Ouška Jiří DOR5700 OK Dobříš DNS
H65
1.40 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fujan Sláva DKL4800 KOB Kladno 15:00
2. Jelínek Martin PGP5103 SK Praga 16:18 + 1:18
3. Wald František FSP5300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 16:36 + 1:36
4. Cabrnoch Jiří DKL5400 KOB Kladno 16:50 + 1:50
5. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 22:02 + 7:02
6. Matějů Ivan UVP4600 Slovan Praha 27:21 + 12:21
Duda František KPY4600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
H75
1.20 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Attl Vladimír PGP3800 SK Praga 17:57
2. Hlavatý Karel SJP4200 KČT Slavoj Praha 22:12 + 4:15
3. Procházka Zdenko DKP4300 Oddíl OB Kotlářka 27:28 + 9:31
4. Rychlý Rudolf MKP4100 SK GORDIC Praha Kačerov 44:49 + 26:52
Veselý Radko TJP4200 TJ Sokol Troja DNS
H85
1.20 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Semorád Miloš SCP3300 OK Sparta Praha 47:59
2. Samohýl Richard PGP2800 SK Praga 91:37 + 43:38
T3
2.40 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Všetečka Michal 18:55
2. Matys Jan DOR8001 OK Dobříš 18:59 + 0:04
3. Rakovec Michal 19:06 + 0:11
4. Roček Tomáš PDY8500 Běhej Poděbrady 19:27 + 0:32
5. Kocur Tomáš ODV8900 TJ Aero Odolena Voda 19:28 + 0:33
6. Michalík Bohumil No club 20:02 + 1:07
7. Koten Petr 20:32 + 1:37
8. Bartoš Marián 20:59 + 2:04
9. Bednařík Jan SPC8112 SPORTICUS team 21:18 + 2:23
10. Gregor Radek DOR7404 OK Dobříš 21:34 + 2:39
11. Titz Pavel VSP7400 USK Praha 21:48 + 2:53
12. Benák Rostislav TAP7400 KOB Tretra Praha 22:04 + 3:09
13. Topol Milan 22:35 + 3:40
14. Peckl Martin DOR7701 OK Dobříš 22:36 + 3:41
15. Berný Jan ODV7702 TJ Aero Odolena Voda 22:37 + 3:42
16. Bleha Stanislav DOR7503 OK Dobříš 23:00 + 4:05
17. Hrnčířová Majda STH0051 SK Studenec 23:05 + 4:10
18. Paulů Robert 23:25 + 4:30
19. Žoha Jakub 24:40 + 5:45
20. Válová Michael 25:01 + 6:06
21. Koma Vít DOR7702 OK Dobříš 25:11 + 6:16
22. Štěpová Dana 200001 Neregistrovaní Štěpovi 25:35 + 6:40
23. Berná Markéta ODV7651 TJ Aero Odolena Voda 25:51 + 6:56
24. Kováčik Juraj Sokol Kostelec n. Č. l. 26:14 + 7:19
25. Bednaříková Jana SPC8353 SPORTICUS team 26:15 + 7:20
26. Král Lukáš 150001 olepole 26:24 + 7:29
27. Pilch Rudolf ODV6400 TJ Aero Odolena Voda 26:25 + 7:30
28. Kysilka Vratislav PDY7803 Běhej Poděbrady 26:50 + 7:55
29. Truncová Lenka ODV7852 TJ Aero Odolena Voda 27:40 + 8:45
30. Jírová Monika ROZ7350 OK Roztoky 28:01 + 9:06
31. Dudlová Jana ODV7751 TJ Aero Odolena Voda 28:02 + 9:07
32. Koukel Tomáš 28:22 + 9:27
33. Heřmanová Kristýna 180001 HS 28:26 + 9:31
34. Hruška Peter 250001 Neregistrovaní Hruškovi 28:48 + 9:53
35. Vála Petr 28:49 + 9:54
36. Vrbová Eva FSP7450 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 28:50 + 9:55
37. Ptáčková Helena 100001 Jen tak ... 29:17 + 10:22
38. TUČNÝ Jan 140001 Tučňáci OB 29:22 + 10:27
39. Kubeček Lukáš DOR8300 OK Dobříš 30:02 + 11:07
40. Kudrnáčová Hana KAM6250 OK Kamenice 30:14 + 11:19
41. Němečková Michaela RIC7452 OB Říčany 30:40 + 11:45
42. Neuer Pavel DOR7502 OK Dobříš 31:10 + 12:15
43. Bláhová Markéta No club 32:00 + 13:05
44. Dobiáš Jaromír ROU6802 SKOB Roudnice nad Labem 33:19 + 14:24
45. Havlíčková Kateřina DOR7650 OK Dobříš 33:35 + 14:40
46. Zajíčková Eliška 33:51 + 14:56
47. Majerská Adriana ODV8051 TJ Aero Odolena Voda 34:10 + 15:15
48. Svatá Ivana 34:26 + 15:31
49. Mouralová Magdalena 34:31 + 15:36
50. Svoboda Jan ODV7605 TJ Aero Odolena Voda 36:53 + 17:58
51. Šimerka Jakub PGP0407 SK Praga 38:06 + 19:11
52. MALÁ Martina 140002 Tučňáci OB 39:15 + 20:20
53. Víšková Alena KAM7451 OK Kamenice 43:01 + 24:06
54. Skořepová Alena 170001 Lucie a Alena 48:56 + 30:01
55. Koubková Daniela DOR7451 OK Dobříš 55:49 + 36:54
Trunec Antonín ODV7704 TJ Aero Odolena Voda DISK
Beranova Jana 230001 Wss DISK
Ptáček Josef 100002 Jen tak ... DISK
Paulů Markéta DISK
Balejová Veronika OK Kamenice DISK
Hála Tomáš PDY8202 Běhej Poděbrady DISK
Votoček Aleš 110001 Bez klubu DNS
962 Competitor DNS
Balga Jiří DKP7302 Oddíl OB Kotlářka DNS
Pečenková Lucie 170002 Lucie a Alena DNS
De Heij Margita RIC7350 OB Říčany DNS
Novotný Ondřej DNS