Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D45

Datum:
20.10.2019
Místo konání:
Kostelec nad Černými lesy
Pořadatel:
MKP - SK GORDIC Praha Kačerov
KNC - Sokol Kostelec n. Č. l.
Mapa:
Memoriál kpt. Karla Pavlíka, 1:4000, E 2m
Ředitel závodu:
Havlíčková Jindra
Hlavní rozhodčí:
Reichl Michal - R2
Stavitel tratí:
Koč Zdeněk - R2
JURY:
Kalina Miroslav, Hrabánková Ilona, Dlouhý Jiří
Protokol:
V průběhu závodu nebyl podán žádný protest, jury tak nemusela být svolána. Závod byl hlavním rozhodčím shledán regulérním a byl schválen v plném rozsahu.
D45
1.60 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šrámková Iva RIC7251 OB Říčany 16:57
2. Cincibusová Ivana FSP6651 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 18:16 + 1:19
3. Kotková Lenka RIC7352 OB Říčany 18:50 + 1:53
4. Janečková Veronika SOB7151 SOBSA 18:53 + 1:56
5. Valentová Helena OKP6550 SK OK 24 Praha 18:56 + 1:59
6. Horáková Lenka VSP7255 USK Praha 18:57 + 2:00
7. Ptáčková Kateřina PGP7350 SK Praga 18:59 + 2:02
8. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 19:34 + 2:37
9. Fantová Libuše EKP5650 VŠTJ Ekonom Praha 19:57 + 3:00
10. Benešová Jaroslava DKL7050 KOB Kladno 20:28 + 3:31
11. Forstová Lenka MFP6850 Matfyz Praha 20:39 + 3:42
12. Hlavatá Pavla DKP7050 Oddíl OB Kotlářka 20:51 + 3:54
13. Pavlíčková Lenka DOR7251 OK Dobříš 20:53 + 3:56
14. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 21:01 + 4:04
15. Kotenová Klára RIC7252 OB Říčany 21:30 + 4:33
16. Buková Jana ROU7150 SKOB Roudnice nad Labem 21:52 + 4:55
17. Řadová Jaromíra DKP6551 Oddíl OB Kotlářka 22:26 + 5:29
18. Dobiášová Hana ROU7451 SKOB Roudnice nad Labem 22:27 + 5:30
19. Šimůnková Martina TAP6851 KOB Tretra Praha 22:36 + 5:39
20. Šafková Petra KAM6650 OK Kamenice 22:43 + 5:46
21. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 23:12 + 6:15
22. Krotilová Magdaléna BZP7150 Báječné ženy v orientačním běhu 23:13 + 6:16
23. Bártová Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 23:18 + 6:21
24. Dvořáková Ivana PGP7254 SK Praga 23:32 + 6:35
25. Šejnová Magdalena KAM7055 OK Kamenice 23:50 + 6:53
26. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 24:05 + 7:08
27. Raymond-Bertrandová Jana SLA7353 SKOB Slaný 24:19 + 7:22
28. Hrdličková Ludmila SLA6950 SKOB Slaný 24:40 + 7:43
29. Žižková Markéta DOR7352 OK Dobříš 25:43 + 8:46
30. Kašparová Irena SLA6852 SKOB Slaný 26:45 + 9:48
31. Straková Jana SLA7251 SKOB Slaný 28:00 + 11:03
32. Daňková Daniela DKP7353 Oddíl OB Kotlářka 28:11 + 11:14
33. Klofáčová Romana SLP6951 OOB Slavia Praha 29:28 + 12:31
34. Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 30:08 + 13:11
35. Baštová Jana DOR7452 OK Dobříš 32:38 + 15:41
36. Nováková Martina PDY7350 Běhej Poděbrady 33:20 + 16:23
37. Marholdová Martina ZVO7451 OB SK Zvole 34:07 + 17:10
38. Málková Věra CST6550 OB Strakonice 35:18 + 18:21
39. Kohoutová Zdeňka DKL7251 KOB Kladno 36:37 + 19:40
40. Řeháková Jana DVP7351 DVP ORIENTATION 37:31 + 20:34
41. Pokorná Kamila KAM7452 OK Kamenice 38:43 + 21:46
Riegelová Gabriela RIC7353 OB Říčany DNS
Dobešová Monika KNC7151 Sokol Kostelec n. Č. l. DNS