Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H35

Datum:
20.10.2019
Místo konání:
Kostelec nad Černými lesy
Pořadatel:
MKP - SK GORDIC Praha Kačerov
KNC - Sokol Kostelec n. Č. l.
Mapa:
Memoriál kpt. Karla Pavlíka, 1:4000, E 2m
Ředitel závodu:
Havlíčková Jindra
Hlavní rozhodčí:
Reichl Michal - R2
Stavitel tratí:
Koč Zdeněk - R2
JURY:
Kalina Miroslav, Hrabánková Ilona, Dlouhý Jiří
Protokol:
V průběhu závodu nebyl podán žádný protest, jury tak nemusela být svolána. Závod byl hlavním rozhodčím shledán regulérním a byl schválen v plném rozsahu.
H35
2.30 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fröhlich Martin 240001 Bludní tuleni 18:26
2. Pangrác Ondřej MFP7603 Matfyz Praha 18:36 + 0:10
3. Tomeš Petr SJC7531 Sportcentrum Jičín 18:44 + 0:18
4. Bambousek Martin DOR7302 OK Dobříš 18:50 + 0:24
5. Les Martin VPM7906 KOS Slavia Plzeň 18:57 + 0:31
6. Skripnik Ondřej FSP7502 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 19:22 + 0:56
7. Kubát Tomáš RIC7503 OB Říčany 19:36 + 1:10
8. Kužel Tomáš FSP7610 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 19:48 + 1:22
9. Houska Jindřich DOR7601 OK Dobříš 19:54 + 1:28
10. Šemelík Petr DKL6901 KOB Kladno 20:13 + 1:47
11. Hrádek Tomáš ROU8301 SKOB Roudnice nad Labem 20:19 + 1:53
12. Bartaloš Tomáš PGP8010 SK Praga 20:38 + 2:12
13. Lampa David DKP7702 Oddíl OB Kotlářka 20:39 + 2:13
14. Švec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 20:44 + 2:18
15. Svatý Jakub PGP7610 SK Praga 20:58 + 2:32
16. Černý Michal ROU7505 SKOB Roudnice nad Labem 21:07 + 2:41
17. Šubrt Antonín DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 21:16 + 2:50
18. Černý Ondřej CEP7800 Čepíci 21:20 + 2:54
19. Víteček Jan DKP7201 Oddíl OB Kotlářka 21:43 + 3:17
20. Silovský Tomáš RIC8001 OB Říčany 22:06 + 3:40
21. Dvořák Josef PGP8006 SK Praga 22:19 + 3:53
22. Simr Pavel ROU7504 SKOB Roudnice nad Labem 22:35 + 4:09
23. Mička Aleš TJP7300 TJ Sokol Troja 22:43 + 4:17
24. Svoboda Jiří DKP7504 Oddíl OB Kotlářka 22:48 + 4:22
25. Jonáš Radek ZVO6901 OB SK Zvole 23:05 + 4:39
26. Lacina Martin DKP7502 Oddíl OB Kotlářka 23:08 + 4:42
27. Machar Pavel DKP7903 Oddíl OB Kotlářka 23:21 + 4:55
28. Lazar Jindřich RIC7504 OB Říčany 23:36 + 5:10
29. Doležal Martin PGP8100 SK Praga 24:31 + 6:05
30. Vondráček Martin DKP7704 Oddíl OB Kotlářka 25:04 + 6:38
31. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 25:43 + 7:17
32. Končický Lukáš RIC7501 OB Říčany 25:58 + 7:32
33. Chmelík Petr DOR8100 OK Dobříš 26:22 + 7:56
34. Pilař Marek CEP7700 Čepíci 26:58 + 8:32
35. Jedlička Michal DKL8000 KOB Kladno 26:59 + 8:33
36. Svítil Petr 20001 PetSvi 27:50 + 9:24
37. Fiala Jan DOR7802 OK Dobříš 28:54 + 10:28
38. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 29:43 + 11:17
39. Kolář David LOU7700 SK Moravan Louňovice 31:38 + 13:12
40. Chramosta Tomáš KAM7601 OK Kamenice 33:17 + 14:51
41. Ehler Tomáš VSP8102 USK Praha 80:11 + 61:45
42. Kolář Jan ZVO7901 OB SK Zvole 99:01 + 80:35
43. Heller Jiří ROU7708 SKOB Roudnice nad Labem 106:35 + 88:09
Lounek Jakub PDY8200 Běhej Poděbrady DISK
Neškudla Jan KAM8000 OK Kamenice DISK
Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA DISK
Mlčkovský Jiří 270001 OB SK Zvole DISK
Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Pompach Petr TAP7801 KOB Tretra Praha DISK
Rod Jan VSP7423 USK Praha DNS
Ledinský Martin DKP7901 Oddíl OB Kotlářka DNS
Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga DNS