Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D21L

Datum:
03.11.2019
Místo konání:
Kytín
Pořadatel:
VSP - USK Praha
Mapa:
Na Rovinách, 1:10000, E5m
Ředitel závodu:
Semík Jan
Hlavní rozhodčí:
Bořánek Petr - R1
Stavitel tratí:
Bořánek Michal - R3
JURY:
Mrázek Jan, Janovský Tomáš, Košárková Iva
D21L
7.70 km, 280 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7191
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Rollier Monika PHK8051 OK 99 Hradec Králové 64:28 7387
2. Mullis Kateřina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka 64:30 + 0:02 7383
3. Azebová Nina PHK8855 OK 99 Hradec Králové 69:51 + 5:23 6802
4. Vyhnálková Marie RIC0151 OB Říčany 70:19 + 5:51 6752
5. Ryšavá Vendula PGP8153 SK Praga 70:27 + 5:59 6737
6. Procházková Marie KAM9554 OK Kamenice 72:37 + 8:09 6502
7. Bialožytová Tereza PGP9055 SK Praga 76:21 + 11:53 6097
8. Kábrtová Oldřiška BOR8752 OK Jiskra Nový Bor 76:44 + 12:16 6056
9. Neumannová Kateřina PGP9256 SK Praga 77:58 + 13:30 5922
10. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 79:29 + 15:01 5757
11. Grolichová Lucie ZBP7850 OOB SK Zbraslav 79:31 + 15:03 5754
12. Kudrnáčová Lucie HCE8850 TJ Hostivice 79:33 + 15:05 5750
13. Nováková Kateřina OKP9450 SK OK 24 Praha 79:45 + 15:17 5728
14. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 80:02 + 15:34 5698
15. Voltrová Hana ROZ9752 OK Roztoky 80:48 + 16:20 5614
16. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 81:03 + 16:35 5587
17. Voltrová Alena DKP9956 Oddíl OB Kotlářka 82:47 + 18:19 5399
18. Albrechtová Eva KAM7850 OK Kamenice 83:43 + 19:15 5298
19. Formánková Anna RIC9950 OB Říčany 84:02 + 19:34 5264
20. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 84:27 + 19:59
21. Lošťáková Ivana LTP7758 OOB TJ Lokomotiva Teplice 84:46 + 20:18 5184
22. Marková Anna LBE9250 TJ Lokomotiva Beroun 86:45 + 22:17 4969
23. Jirásková Kateřina PGP8852 SK Praga 92:34 + 28:06 4338
24. Sedláčková Linda ROZ0050 OK Roztoky 104:34 + 40:06 3036
25. Sedláčková Petra ROZ7050 OK Roztoky 108:05 + 43:37 2654
26. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 109:19 + 44:51 2520
27. Rydlová Eva FSP8989 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 114:43 + 50:15 1934
28. Mědílková Iva SPC7160 SPORTICUS team 117:04 + 52:36 1679
29. Míková Šárka DKP8255 Oddíl OB Kotlářka 121:09 + 56:41 1236
Albrechtová Iveta KAM9950 OK Kamenice DISK 0