Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H35L

Datum:
03.11.2019
Místo konání:
Kytín
Pořadatel:
VSP - USK Praha
Mapa:
Na Rovinách, 1:10000, E5m
Ředitel závodu:
Semík Jan
Hlavní rozhodčí:
Bořánek Petr - R1
Stavitel tratí:
Bořánek Michal - R3
JURY:
Mrázek Jan, Janovský Tomáš, Košárková Iva
H35L
7.50 km, 190 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kazda Jiří SJC8006 Sportcentrum Jičín 51:43
2. Vrabec Ondřej SCP8303 OK Sparta Praha 54:03 + 2:20
3. Šafařík Ivo OPI7402 Orientační sporty Písek 55:29 + 3:46
4. Skripnik Ondřej FSP7502 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 57:23 + 5:40
5. Pilát Miroslav DKL7900 KOB Kladno 58:02 + 6:19
6. Šemelík Petr DKL6901 KOB Kladno 58:53 + 7:10
7. Kužel Tomáš FSP7610 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 59:04 + 7:21
8. Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 61:24 + 9:41
9. Lukeš Zdeněk 0170002 Outdoor PRG 64:02 + 12:19
10. Houska Jindřich DOR7601 OK Dobříš 64:30 + 12:47
11. Víteček Jan DKP7201 Oddíl OB Kotlářka 64:36 + 12:53
12. Kamenický Jan TAP7900 KOB Tretra Praha 64:43 + 13:00
13. Hrádek Tomáš ROU8301 SKOB Roudnice nad Labem 65:04 + 13:21
14. Kubát Tomáš RIC7503 OB Říčany 67:33 + 15:50
15. Šubrt Antonín DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 68:12 + 16:29
16. Švec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 69:14 + 17:31
17. Kolář Jan ZVO7901 OB SK Zvole 69:17 + 17:34
18. Svoboda Jiří DKP7504 Oddíl OB Kotlářka 69:54 + 18:11
19. Heller Jiří ROU7708 SKOB Roudnice nad Labem 70:04 + 18:21
20. Melichar Jan DKP7500 Oddíl OB Kotlářka 70:27 + 18:44
21. Černý Ondřej CEP7800 Čepíci 70:33 + 18:50
22. Mička Aleš TJP7300 TJ Sokol Troja 70:55 + 19:12
23. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 71:53 + 20:10
24. Duda Miroslav ROU8009 SKOB Roudnice nad Labem 72:33 + 20:50
25. Matoušek Martin SLA7100 SKOB Slaný 72:45 + 21:02
26. Svatý Jakub PGP7610 SK Praga 72:56 + 21:13
27. Koliáš Čeněk DKP7102 Oddíl OB Kotlářka 73:03 + 21:20
28. Dvořák Josef PGP8006 SK Praga 73:51 + 22:08
29. Černý Michal ROU7505 SKOB Roudnice nad Labem 74:24 + 22:41
30. Neškudla Jan KAM8000 OK Kamenice 74:32 + 22:49
31. Fröhlich Martin 0050001 Bludní tuleni 74:41 + 22:58
32. Machar Pavel DKP7903 Oddíl OB Kotlářka 74:49 + 23:06
33. Dočkal Tomáš PGP7711 SK Praga 75:25 + 23:42
34. Maroušek Jan DKP7402 Oddíl OB Kotlářka 76:00 + 24:17
35. Končický Lukáš RIC7501 OB Říčany 78:05 + 26:22
36. Lampa David DKP7702 Oddíl OB Kotlářka 79:24 + 27:41
37. Hora Michal LBE7901 TJ Lokomotiva Beroun 79:34 + 27:51
38. Aster Vladimír SLA6500 SKOB Slaný 79:56 + 28:13
39. Lacina Martin DKP7502 Oddíl OB Kotlářka 81:08 + 29:25
40. Smutný Jan DLP8000 OOB TJ Dukla Praha 82:41 + 30:58
41. Jonáš Radek ZVO6901 OB SK Zvole 83:37 + 31:54
42. Zápotocký Luboš SLA7500 SKOB Slaný 85:28 + 33:45
43. Janoušek Petr 0430001 SC FANFUN 85:36 + 33:53
44. Cizinsky Jan 0190001 klacky 87:08 + 35:25
45. Grisa Petr SLA7600 SKOB Slaný 88:53 + 37:10
46. Janeček Petr 0260002 SK Rover 93:09 + 41:26
47. Míka Pavel DKP7800 Oddíl OB Kotlářka 96:57 + 45:14
48. Dobyáš Petr KAM7802 OK Kamenice 100:00 + 48:17
49. Jedlička Michal DKL8000 KOB Kladno 102:44 + 51:01
50. Starý Jan FSP7800 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 106:04 + 54:21
51. Nekvasil Michal DKP7501 Oddíl OB Kotlářka 106:10 + 54:27
52. Schus Martin 0040001 Řevnice 107:42 + 55:59
53. Hrstka Pavel SLA7501 SKOB Slaný 110:21 + 58:38
Drašar Tomáš DKL7600 KOB Kladno DISK