Logo
Datum:
22.05.2021
Místo konání:
Šternberk, hala Ecce Homo
Pořadatel:
STE - SK SKI-OB Šternberk
Mapa:
Šternberk, 1:4 000, e=2m, ISSprOM, vodovzdorně upravena
Ředitel závodu:
Skyvová Kristýna - R2
Hlavní rozhodčí:
Fátor Jan - R1
Stavitel tratí:
Skyva Petr - R2
Protokol:
Závod proběhl dle harmonogramu. Nebyl podán žádný protest. Počasí bylo slunečné, teplota 15 °C.
Kategorie:
D16     D18     D20     D21     H16     H18     H20     H21    

D16 1.40 km, 25 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Lea TUR0555 A OOB TJ Turnov 10:04
2. Metelková Michaela PHK0550 A OK 99 Hradec Králové 10:21 + 0:17
3. Novotná Michaela TUR0551 A OOB TJ Turnov 10:28 + 0:24
4. Matyášová Kristýna CHA0555 A OK Chrastava 10:43 + 0:39
5. Dittrichová Lucie SKM0551 A KOB Směr Kroměříž 11:00 + 0:56
6. Doušková Kateřina TBM0679 A KOS TJ Tesla Brno 11:07 + 1:03
7. Bambousková Julie DOR0650 A OK Dobříš 11:13 + 1:09
8. Koubová Hana DKP0558 A Oddíl OB Kotlářka 11:16 + 1:12
9. Štěpová Kateřina PGP0657 A SK Praga 11:25 + 1:21
9. Holasová Barbora AOP0651 A Orientační Běh Opava 11:25 + 1:21
11. Cetlová Magdaléna AOP0552 A Orientační Běh Opava 11:28 + 1:24
12. Srbová Michaela LPU0557 A OK Lokomotiva Pardubice 11:29 + 1:25
12. Hlaváčová Lucie TBM0660 A KOS TJ Tesla Brno 11:29 + 1:25
14. Matoušková Jana MOV0551 A SKOB Ostrava 11:31 + 1:27
15. Gallo Natálie AOP0652 A Orientační Běh Opava 11:33 + 1:29
16. Škáchová Viktorie DKP0655 A Oddíl OB Kotlářka 11:36 + 1:32
17. Šimšová Pavla PGP0557 A SK Praga 11:43 + 1:39
18. Housková Barbora DOR0655 A OK Dobříš 11:48 + 1:44
19. Kotková Adéla RIC0655 A OB Říčany 11:54 + 1:50
20. Neumannová Alžběta PHK0650 A OK 99 Hradec Králové 11:57 + 1:53
21. Švecová Karolína ZVO0557 A OB SK Zvole 12:01 + 1:57
22. Mellanová Judita TUR0559 A OOB TJ Turnov 12:02 + 1:58
22. Kosobudová Anna VTA0551 A SC vebr-sport 12:02 + 1:58
24. Doušková Hana TBM0659 A KOS TJ Tesla Brno 12:04 + 2:00
25. Dušková Tereza TBM0554 A KOS TJ Tesla Brno 12:15 + 2:11
26. Košková Martina SHK0652 A OK Slavia Hradec Králové 12:19 + 2:15
27. Batani Valentina TZL0551 A SKOB Zlín 12:22 + 2:18
27. Kubecová Magdalena STB0550 A TJ Stadion Nový Bor 12:22 + 2:18
29. Beránková Šárka VPM0551 A KOS Slavia Plzeň 12:25 + 2:21
30. Balejová Julie KAM0551 A OK Kamenice 12:26 + 2:22
31. Haasová Klára LPU0655 A OK Lokomotiva Pardubice 12:33 + 2:29
32. Urbánková Eva ONO0650 A SKOB Ostrov 12:40 + 2:36
33. Kožíšková Kateřina VPM0652 A KOS Slavia Plzeň 12:44 + 2:40
34. Malečková Hana VSP0553 A USK Praha 12:47 + 2:43
35. Pecková Tereza VLI0551 A Slavia Liberec orienteering 12:50 + 2:46
36. Blažková Veronika SJH0551 A SOS Jindřichův Hradec 12:54 + 2:50
37. Pišová Adéla LCE0551 A OOB TJ Slovan Luhačovice 13:04 + 3:00
38. Matěásková Šárka JIL0551 A OK Jilemnice 13:07 + 3:03
39. Pekařová Nela VTA0552 A SC vebr-sport 13:18 + 3:14
40. Jílková Lenka UOL0654 A SOB Olomouc 13:23 + 3:19
41. Morávková Zuzana SRK0551 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 13:26 + 3:22
42. Cejpková Karolína SRK0552 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 13:37 + 3:33
43. Výchová Veronika SRK0557 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 13:52 + 3:48
44. Holíková Simona ONO0553 A SKOB Ostrov 13:57 + 3:53
45. Skácelová Kateřina VLI0550 A Slavia Liberec orienteering 13:59 + 3:55
45. Šaňáková Marie UOL0651 A SOB Olomouc 13:59 + 3:55
47. Podoubská Adéla TJN0658 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:04 + 4:00
47. Lošťáková Sára PGP0660 A SK Praga 14:04 + 4:00
49. Procházková Doubravka PBM0651 A TJ Spartak 1. brněnská 14:13 + 4:09
50. Slavíková Tereza CHT0656 A OOB SK Chrast 14:53 + 4:49
51. Chrástová Magdaléna STH0551 A SK Studenec 15:08 + 5:04
52. Štemberová Bára TJN0650 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:26 + 5:22
53. Ehlová Martina TBM0655 A KOS TJ Tesla Brno 15:28 + 5:24
54. Škáchová Zuzana DKP0656 A Oddíl OB Kotlářka 15:42 + 5:38
55. Pachmannová Katka AOP0551 A Orientační Běh Opava 16:47 + 6:43
56. Savruková Adéla TJN0656 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 17:14 + 7:10

D18 1.80 km, 30 m, 23 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černá Ema ROU0451 A SKOB Roudnice nad Labem 11:47
2. Mulíčková Markéta ABM0362 A KOB ALFA Brno 12:00 + 0:13
3. Bulířová Ema TAP0452 A KOB Tretra Praha 12:16 + 0:29
4. Smutná Anna Marie DKP0359 A Oddíl OB Kotlářka 12:29 + 0:42
5. Smolková Barbora TAP0356 A KOB Tretra Praha 12:47 + 1:00
6. Poborská Eliška DKP0358 A Oddíl OB Kotlářka 12:51 + 1:04
7. Koberová Kateřina LPU0352 A OK Lokomotiva Pardubice 13:08 + 1:21
8. Aschermannová Klára VSP0454 A USK Praha 13:20 + 1:33
9. Tichá Dorotea DKP0351 A Oddíl OB Kotlářka 13:21 + 1:34
10. Krejčová Lucie ROU0453 A SKOB Roudnice nad Labem 13:29 + 1:42
11. Fejfarová Tereza LPU0360 A OK Lokomotiva Pardubice 13:31 + 1:44
12. Barnatová Klára ZBM0352 A SK Žabovřesky Brno 13:32 + 1:45
13. Bídová Markéta UOL0352 A SOB Olomouc 13:48 + 2:01
14. Štraitová Jolana VSP0456 A USK Praha 13:51 + 2:04
15. Vávrová Vanda HOR0350 A TJ Jiskra Hořice 14:02 + 2:15
16. Janovská Vendula JIL0453 A OK Jilemnice 14:07 + 2:20
17. Mrkvičková Ema TZL0451 A SKOB Zlín 14:08 + 2:21
17. Pachmannová Bára AOP0351 A Orientační Běh Opava 14:08 + 2:21
19. Pračková Ema RIC0451 A OB Říčany 14:12 + 2:25
20. Stoklasová Zuzana LPU0456 A OK Lokomotiva Pardubice 14:18 + 2:31
21. Dvořáková Hana PGP0355 A SK Praga 14:19 + 2:32
21. Randáková Adéla VRL0452 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 14:19 + 2:32
23. Kubáková Nela SJH0451 A SOS Jindřichův Hradec 14:25 + 2:38
24. Zamouřilová Anežka PHK0354 A OK 99 Hradec Králové 14:26 + 2:39
25. Hankovcová Helena KAM0350 A OK Kamenice 14:27 + 2:40
26. Kološová Veronika LPU0351 A OK Lokomotiva Pardubice 14:31 + 2:44
27. Bednaříková Emma PBM0359 A TJ Spartak 1. brněnská 14:33 + 2:46
28. Chrzová Eliška PGP0353 A SK Praga 14:37 + 2:50
29. Binarová Adéla UOL0452 A SOB Olomouc 14:38 + 2:51
30. Kovalčíková Anna AOP0453 A Orientační Běh Opava 14:39 + 2:52
31. Brožková Tereza LPU0457 A OK Lokomotiva Pardubice 14:42 + 2:55
32. Hanušová Kateřina VRL0455 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 14:51 + 3:04
33. Skácelová Adéla JJN0454 A Team Jizerky 14:52 + 3:05
34. Pecko Sára ONO0452 A SKOB Ostrov 14:58 + 3:11
35. Thýnová Martina SHK0350 A OK Slavia Hradec Králové 15:08 + 3:21
36. Pavlíčková Hana KPY0450 A SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 15:14 + 3:27
37. Černochová Michaela PLU0351 A TJ SOKOL Plumlov 15:20 + 3:33
38. Švecová Anežka ZVO0352 A OB SK Zvole 15:21 + 3:34
39. Šestáková Marie VLI0452 A Slavia Liberec orienteering 15:28 + 3:41
40. Pušová Bára LPU0357 A OK Lokomotiva Pardubice 15:45 + 3:58
40. Chvátilová Johana PHK0450 A OK 99 Hradec Králové 15:45 + 3:58
42. Hovořáková Karolína PBM0351 A TJ Spartak 1. brněnská 15:53 + 4:06
43. Šafaříková Lucie OPI0350 A Orientační sporty Písek 16:30 + 4:43
44. Podrábská Alžběta JJN0452 A Team Jizerky 17:52 + 6:05
45. Adámková Klára JIL0452 A OK Jilemnice 18:03 + 6:16
Pesničáková Soňa JJN0451 A Team Jizerky DISK

D20 1.50 km, 40 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.08, KS koef.: 0, PB: 6568

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dittrichová Michaela LCE0250 A OOB TJ Slovan Luhačovice 12:10 7258
2. Miklušová Tamara ZBM0260 A SK Žabovřesky Brno 12:30 + 0:20 7068
3. Matějková Barbora TUR0156 R OOB TJ Turnov 12:42 + 0:32 6954
4. Semíková Lucie KAM0250 A OK Kamenice 12:49 + 0:39 6888
5. Martanová Elin TUR0253 A OOB TJ Turnov 12:50 + 0:40 6878
6. Vejražková Rozárka TUR0151 R OOB TJ Turnov 12:54 + 0:44 6840
7. Kosová Tereza PHK0151 R OK 99 Hradec Králové 12:55 + 0:45 6831
8. Mašínová Anna TJN0152 R OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:09 + 0:59 6698
9. Bednaříková Sára LCE0252 A OOB TJ Slovan Luhačovice 13:18 + 1:08 6612
10. Pekařová Jana TUR0252 A OOB TJ Turnov 13:32 + 1:22 6479
11. Škáchová Magdalena DKP0156 R Oddíl OB Kotlářka 13:37 + 1:27 6432
12. Mrózek Teresa SIT0251 A OK SILESIA 13:44 + 1:34 6366
12. Blažková Kateřina SJH0252 A SOS Jindřichův Hradec 13:44 + 1:34 6366
14. Hlaváčová Anežka TBM0199 R KOS TJ Tesla Brno 14:00 + 1:50 6214
14. Kočová Halina TZL0255 A SKOB Zlín 14:00 + 1:50 6214
16. Surkova Polina PGP0157 C SK Praga 14:02 + 1:52 6195
17. Raclavská Vlaďka UOL0253 A SOB Olomouc 14:04 + 1:54 6176
18. Kosobudová Kateřina VTA0253 A SC vebr-sport 14:13 + 2:03 6090
19. Horáková Barbora VSP0150 R USK Praha 14:20 + 2:10 6024
20. Šafková Sofie KAM0153 E OK Kamenice 14:23 + 2:13 5995
21. Holečková Petra SHK0250 A OK Slavia Hradec Králové 14:26 + 2:16 5967
22. Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 14:36 + 2:26 5872
23. Kroniková Štěpánka SHK0150 A OK Slavia Hradec Králové 15:08 + 2:58 5568
24. Shánělová Štěpánka CHC0152 A K.O.B. Choceň 15:17 + 3:07 5483
25. Chrástová Tereza TUR0255 A OOB TJ Turnov 15:37 + 3:27 5293
26. Šklíbová Veronika SRK0153 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 15:47 + 3:37 5198
27. Nádeníčková Pavla NEK0150 A Nejdek Orienteering 15:58 + 3:48 5094
28. Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 A OK Dobříš 15:59 + 3:49 5084
29. Kalousková Marie DKP0151 A Oddíl OB Kotlářka 16:05 + 3:55 5027
30. Brožková Lucie LPU0154 A OK Lokomotiva Pardubice 16:09 + 3:59 4989
31. Podrábská Marie JJN0251 A Team Jizerky 16:27 + 4:17 4818
32. Jelínková Adéla LPU0254 A OK Lokomotiva Pardubice 16:37 + 4:27 4724
33. Nováková Světlana NPA0151 A SK LOB Nová Paka 16:39 + 4:29 4705
34. Nevěřilová Kateřina LCE0254 A OOB TJ Slovan Luhačovice 16:41 + 4:31 4686
34. Bernatíková Hana SIT0252 A OK SILESIA 16:41 + 4:31 4686

D21 1.80 km, 60 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.08, KS koef.: 0, PB: 9693

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Knapová Jana LPU9053 E OK Lokomotiva Pardubice 12:30 10624
2. Janošíkova Tereza SSU9953 E SK Severka Šumperk 12:39 + 0:09 10501
3. Indráková Adéla ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno 12:55 + 0:25 10281
4. Teplá Karolína SHK9251 E OK Slavia Hradec Králové 13:13 + 0:43 10033
4. Čechová Tereza KAM9852 E OK Kamenice 13:13 + 0:43 10033
6. Šimková Johanka ZBM9350 R SK Žabovřesky Brno 13:20 + 0:50 9937
7. Horčičková Vendula LCE9353 E OOB TJ Slovan Luhačovice 13:28 + 0:58 9827
8. Kosová Denisa PHK9150 E OK 99 Hradec Králové 13:32 + 1:02 9772
9. Štičková Anna SSU9651 E SK Severka Šumperk 13:38 + 1:08 9689
10. Nechanická Klára TBM0055 E KOS TJ Tesla Brno 13:41 + 1:11 9648
11. Bogarová Adélka PGP9056 E SK Praga 13:48 + 1:18 9552
12. Peterová Jana LPU0057 E OK Lokomotiva Pardubice 13:54 + 1:24 9469
13. Mechlová Lenka SHK9051 E OK Slavia Hradec Králové 13:55 + 1:25 9456
14. Sieglová Eliška PGP9954 E SK Praga 13:58 + 1:28 9414
15. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 14:05 + 1:35 9318
16. Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 14:26 + 1:56 9029
17. Hiršová Gabriela ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno 14:27 + 1:57 9016
18. Hančová Petra LPU9659 E OK Lokomotiva Pardubice 14:30 + 2:00 8974
19. Chaloupská Barbora PHK9951 E OK 99 Hradec Králové 14:38 + 2:08 8864
20. Hiklová Natalia ZBM8350 E SK Žabovřesky Brno 14:51 + 2:21 8686
21. Firešová Markéta ZBM9951 R SK Žabovřesky Brno 14:53 + 2:23 8658
22. Opálková Martina TBM0056 R KOS TJ Tesla Brno 14:55 + 2:25 8631
22. Kozáková Zdenka TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno 14:55 + 2:25 8631
24. Zháňalová Barbora ZBM9354 E SK Žabovřesky Brno 14:56 + 2:26 8617
25. Matějů Martina PGP8556 R SK Praga 14:58 + 2:28 8589
25. Fenclová Marta LPU7667 R OK Lokomotiva Pardubice 14:58 + 2:28 8589
25. Thýnová Nikola SHK0051 R OK Slavia Hradec Králové 14:58 + 2:28 8589
28. Jeřábková Jitka TZL9453 R SKOB Zlín 15:02 + 2:32 8534
29. Hájková Eliška KAM9851 C OK Kamenice 15:03 + 2:33 8521
30. Zlámalová Nikola SJC9951 R Sportcentrum Jičín 15:04 + 2:34 8507
31. Voborníková Alena CTB9451 R SK OB Chotěboř 15:07 + 2:37 8466
32. Szymanská Zuzana DKP0463 C Oddíl OB Kotlářka 15:09 + 2:39 8438
33. Odehnalová Tereza ZBM9757 E SK Žabovřesky Brno 15:10 + 2:40 8424
34. Korpasová Tereza TBM9898 C KOS TJ Tesla Brno 15:16 + 2:46 8342
35. Sokolářová Šárka TUR9999 R OOB TJ Turnov 15:31 + 3:01 8135
35. Kavánková Iva TZL9753 C SKOB Zlín 15:31 + 3:01 8135
37. Semrádová Jana CHC9951 C K.O.B. Choceň 15:38 + 3:08 8039
38. Grycová Kateřina TBM0058 R KOS TJ Tesla Brno 15:46 + 3:16 7929
39. Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 15:49 + 3:19 7888
40. Kodejšová Markéta VSP0458 B USK Praha 15:53 + 3:23 7833
41. Janovská Kateřina PGP9850 C SK Praga 15:59 + 3:29 7750
42. Chovancová Zuzana TZL9754 C SKOB Zlín 16:03 + 3:33 7695
43. Šimůnková Gabriela TAP9755 R KOB Tretra Praha 16:17 + 3:47 7503
44. Rollier Monika PHK8051 C OK 99 Hradec Králové 16:20 + 3:50 7462
45. Bochenková Martina DKP8758 C Oddíl OB Kotlářka 16:28 + 3:58 7352
46. Chmelařová Michaela SHK9151 C OK Slavia Hradec Králové 16:45 + 4:15 7118
47. Poklopová Lenka SSU8952 R SK Severka Šumperk 17:11 + 4:41 6760
48. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno 17:13 + 4:43 6733
49. Sklenářová Radka LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovice 17:46 + 5:16 6279
50. Hrabánková Klára PGP9654 C SK Praga 17:53 + 5:23 6183
51. Hermannová Anna TAP9251 C KOB Tretra Praha 18:11 + 5:41 5935
52. Kašparová Lucie CHT9652 C OOB SK Chrast 18:17 + 5:47 5853
53. Svobodová Barbora JJN8950 C Team Jizerky 18:48 + 6:18 5427
54. Arnoštová Veronika VSP0450 B USK Praha 20:42 + 8:12 3859
55. Melišíková Radka TAP7152 C KOB Tretra Praha 22:19 + 9:49 2525

H16 1.50 km, 40 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Račanský Jakub TBM0503 A KOS TJ Tesla Brno 10:40
2. Bednařík Vilém PBM0509 A TJ Spartak 1. brněnská 10:41 + 0:01
3. Strýček Jan PBM0503 A TJ Spartak 1. brněnská 10:42 + 0:02
4. Stehlík Šimon LPM0501 A OK Lokomotiva Plzeň 10:45 + 0:05
5. Bolehovský Daniel VSP0508 A USK Praha 10:49 + 0:09
5. Štěpánek Jan TBM0607 A KOS TJ Tesla Brno 10:49 + 0:09
7. Nemšovský Filip VSP0500 A USK Praha 11:14 + 0:34
8. Svoboda Antonín VPM0601 A KOS Slavia Plzeň 11:17 + 0:37
9. Brosch Ondřej RBK0606 A SK Radioklub Blansko 11:20 + 0:40
10. Fajfr Marek LPU0612 A OK Lokomotiva Pardubice 11:23 + 0:43
11. Zřídkaveselý Adam PBM0505 A TJ Spartak 1. brněnská 11:24 + 0:44
12. Hanuš Filip VRL0604 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:26 + 0:46
13. Malý Antonín JIL0501 A OK Jilemnice 11:30 + 0:50
14. Hoetzel Hugo TUR0505 A OOB TJ Turnov 11:32 + 0:52
15. Melišík Jan TAP0502 A KOB Tretra Praha 11:34 + 0:54
16. Čihák Jan HOR0601 A TJ Jiskra Hořice 11:35 + 0:55
17. Kučera Tomáš ZBM0605 A SK Žabovřesky Brno 11:39 + 0:59
18. Pekárek Tobias TZL0502 A SKOB Zlín 11:42 + 1:02
19. Koliáš Štěpán DKP0610 A Oddíl OB Kotlářka 11:43 + 1:03
20. Elleder David TAP0615 A KOB Tretra Praha 11:48 + 1:08
21. Nouza Michal SJH0505 A SOS Jindřichův Hradec 11:49 + 1:09
22. Němec David LPM0504 A OK Lokomotiva Plzeň 11:53 + 1:13
22. Odehnal Tomáš PBM0500 A TJ Spartak 1. brněnská 11:53 + 1:13
24. Borunský Matěj AOP0600 A Orientační Běh Opava 11:54 + 1:14
25. Bukovác Filip PBM0501 A TJ Spartak 1. brněnská 11:55 + 1:15
25. Jelínek Filip LPU0514 A OK Lokomotiva Pardubice 11:55 + 1:15
27. Vítek Matěj SJI0500 A OK Jihlava 11:58 + 1:18
28. Mairich Filip JJN0600 A Team Jizerky 12:00 + 1:20
29. Dolejší Jan DOK0602 A OK Doksy 12:08 + 1:28
30. Otruba František PLU0501 A TJ SOKOL Plumlov 12:14 + 1:34
31. Votoček Michal JIL0601 A OK Jilemnice 12:15 + 1:35
32. Heller Jiří ROU0501 A SKOB Roudnice nad Labem 12:18 + 1:38
33. Pernička Václav TZL0602 A SKOB Zlín 12:26 + 1:46
34. Meduna Filip ONO0603 A SKOB Ostrov 12:28 + 1:48
35. Sláma Šimon LCE0502 A OOB TJ Slovan Luhačovice 12:34 + 1:54
36. Habán Oliver JJN0602 A Team Jizerky 12:40 + 2:00
37. Stach Ondřej JIL0602 A OK Jilemnice 12:42 + 2:02
38. Sobotka Ivo OPI0600 A Orientační sporty Písek 12:53 + 2:13
39. Huleja Martin TZL0604 A SKOB Zlín 12:57 + 2:17
40. Vojvodík Eduard MOV0600 A SKOB Ostrava 13:00 + 2:20
41. Štichhauer Adam LPU0603 A OK Lokomotiva Pardubice 13:03 + 2:23
42. Smolka Jakub TAP0500 A KOB Tretra Praha 13:09 + 2:29
43. Skripnik Nikola FSP0600 A VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 13:14 + 2:34
44. Štábl Patrik KSU0606 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 13:17 + 2:37
45. Damek Ondřej SIT0503 A OK SILESIA 13:19 + 2:39
46. Bárta Viktor ZVO0601 A OB SK Zvole 13:30 + 2:50
47. Šípek Ondřej LPU0505 A OK Lokomotiva Pardubice 13:40 + 3:00
48. Hájek Dominik LPU0607 A OK Lokomotiva Pardubice 13:48 + 3:08
49. Bulíř Jáchym TAP0602 A KOB Tretra Praha 13:49 + 3:09
50. Urbánek Tomáš ZBM0604 A SK Žabovřesky Brno 14:24 + 3:44
51. Jordán Alexandr KSU0626 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:26 + 3:46
52. Hrdlička Šimon OPI0601 A Orientační sporty Písek 15:27 + 4:47
Prášil Tomáš TTR0501 A OOB Třebíč DISK

H18 1.60 km, 55 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čech Vít AOP0302 A Orientační Běh Opava 10:28
2. Urbánek Adam ZBM0302 A SK Žabovřesky Brno 10:56 + 0:28
3. Haas Filip LPU0401 A OK Lokomotiva Pardubice 11:00 + 0:32
4. Chaloupský Jakub PHK0302 A OK 99 Hradec Králové 11:04 + 0:36
5. Štěrbák Josef ZBM0409 A SK Žabovřesky Brno 11:10 + 0:42
6. Donda Jiří ONO0403 A SKOB Ostrov 11:16 + 0:48
7. Sedláček Jaroslav DKP0309 A Oddíl OB Kotlářka 11:18 + 0:50
8. Čepička Ladislav LPM0303 A OK Lokomotiva Plzeň 11:19 + 0:51
9. Valík Adam AOP0301 A Orientační Běh Opava 11:23 + 0:55
10. Vitebský Lukáš JJN0302 A Team Jizerky 11:27 + 0:59
11. Kožina Štěpán PGP0300 A SK Praga 11:31 + 1:03
12. Průša Dominik VSP0406 A USK Praha 11:35 + 1:07
13. Tokár Radim VPM0300 A KOS Slavia Plzeň 11:39 + 1:11
13. Tkáč Matěj JJN0401 A Team Jizerky 11:39 + 1:11
15. Šauli Filip VPM0301 A KOS Slavia Plzeň 11:43 + 1:15
16. Kabát Martin PGP0408 A SK Praga 11:45 + 1:17
17. Škácha Vít DKP0310 A Oddíl OB Kotlářka 11:47 + 1:19
18. Marek Vojtěch ZBM0410 A SK Žabovřesky Brno 11:54 + 1:26
18. Mareš Albert DKP0308 A Oddíl OB Kotlářka 11:54 + 1:26
20. Titz Adam VSP0401 A USK Praha 11:56 + 1:28
21. Lička Adam TBM0326 A KOS TJ Tesla Brno 12:00 + 1:32
22. Kohoutek Oldřich BSO0301 A KOB Baník Sokolov 12:02 + 1:34
23. Blaha Michal VSP0412 A USK Praha 12:06 + 1:38
24. Jelínek Kryštof LPU0314 A OK Lokomotiva Pardubice 12:07 + 1:39
24. Dohnálek Tomáš SHK0403 A OK Slavia Hradec Králové 12:07 + 1:39
26. Orany Vojtěch SJI0401 A OK Jihlava 12:10 + 1:42
27. Štěrba Marek SKV0401 A TJ Slovan Karlovy Vary 12:13 + 1:45
28. Doušek Tomáš TBM0401 A KOS TJ Tesla Brno 12:17 + 1:49
29. Gryc Ondřej TBM0406 A KOS TJ Tesla Brno 12:20 + 1:52
29. Procinger Jakub VRL0305 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 12:20 + 1:52
31. Waldhauser Štěpán TUR0409 A OOB TJ Turnov 12:23 + 1:55
32. Váňa Vojtěch LPU0312 A OK Lokomotiva Pardubice 12:26 + 1:58
33. Blaha Jiří VSP0411 A USK Praha 12:27 + 1:59
34. Štichhauer Daniel LPU0405 A OK Lokomotiva Pardubice 12:29 + 2:01
34. Bialožyt Marek TRI0301 A TJ TŽ Třinec 12:29 + 2:01
36. Hustý Adam TZL0403 A SKOB Zlín 12:30 + 2:02
37. Snížek Martin DOR0405 A OK Dobříš 12:31 + 2:03
38. Lesák Ondřej TJN0306 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:34 + 2:06
39. Deim Michal VTA0402 A SC vebr-sport 12:37 + 2:09
40. Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 A OK Dobříš 12:40 + 2:12
40. Kučera Jáchym DOR0301 A OK Dobříš 12:40 + 2:12
42. Racek Josef ZBM0400 A SK Žabovřesky Brno 12:43 + 2:15
43. Kolář Šimon SHK0405 A OK Slavia Hradec Králové 12:45 + 2:17
44. Novák Stanislav NPA0404 A SK LOB Nová Paka 12:53 + 2:25
45. Fousek Vojtěch RBK0403 A SK Radioklub Blansko 13:03 + 2:35
46. Neumann Matěj PHK0400 A OK 99 Hradec Králové 13:07 + 2:39
47. Beneš Jindřich KON0404 A KOB Konice 13:20 + 2:52
48. Venhoda Matěj SJI0301 A OK Jihlava 13:22 + 2:54
49. Havlíček Albert BSO0304 A KOB Baník Sokolov 13:29 + 3:01
50. Oujezdský Matyáš ZBM0307 A SK Žabovřesky Brno 13:33 + 3:05
51. Sobotka Radim OPI0300 A Orientační sporty Písek 13:44 + 3:16
52. Typlt Tomáš NPA0406 A SK LOB Nová Paka 13:45 + 3:17
53. Karásek František PLU0301 A TJ SOKOL Plumlov 13:48 + 3:20
54. Pokorný Jan JJN0400 A Team Jizerky 13:59 + 3:31
55. Fajfer Filip NPA0401 A SK LOB Nová Paka 14:04 + 3:36
56. Grohmann Jan VPM0403 A KOS Slavia Plzeň 14:44 + 4:16
57. Fábera David SHK0305 A OK Slavia Hradec Králové 15:15 + 4:47
Bejvl Marek LME0400 A SK Los Mělník DISK
Gajda Martin KAM0405 A OK Kamenice DISK

H20 1.70 km, 60 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.08, KS koef.: 0, PB: 7098

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Féder Medard LCE0111 R OOB TJ Slovan Luhačovice 11:44 7780
2. Adámek Filip TBM0101 R KOS TJ Tesla Brno 12:00 + 0:16 7608
2. Kostka Jiří AOP0201 A Orientační Běh Opava 12:00 + 0:16 7608
4. Hájek Kryštof TUR0212 A OOB TJ Turnov 12:06 + 0:22 7544
5. Melišík Martin TAP0200 A KOB Tretra Praha 12:12 + 0:28 7480
6. Janovský Tomáš PGP0101 R SK Praga 12:16 + 0:32 7437
7. Šafka Sebastian KAM0101 R OK Kamenice 12:19 + 0:35 7405
7. Gottstein Jonáš JIL0107 A OK Jilemnice 12:19 + 0:35 7405
9. Richtr Lukáš TUR0204 A OOB TJ Turnov 12:25 + 0:41 7340
10. Coufal Jáchym ZBM0200 A SK Žabovřesky Brno 12:28 + 0:44 7308
10. Mareček Šimon LPU0222 A OK Lokomotiva Pardubice 12:28 + 0:44 7308
12. Malačka Milan DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka 12:30 + 0:46 7287
12. Pompura Daniel TBM0108 B KOS TJ Tesla Brno 12:30 + 0:46 7287
14. Kligl Radim TBM0103 R KOS TJ Tesla Brno 12:37 + 0:53 7211
15. Měšťan Ondřej TAP0100 A KOB Tretra Praha 12:38 + 0:54 7201
16. Gryc Vojtěch TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno 12:51 + 1:07 7061
17. Paleček Ondřej STH0105 R SK Studenec 12:53 + 1:09 7040
18. Rücker Jan HOR0201 A TJ Jiskra Hořice 12:57 + 1:13 6997
19. Novák Přemysl DKP0107 A Oddíl OB Kotlářka 13:07 + 1:23 6890
20. Nechanický Jan TBM0200 A KOS TJ Tesla Brno 13:11 + 1:27 6847
21. Janas Petr PGP0200 A SK Praga 13:20 + 1:36 6750
22. Synek Petr DOK0200 A OK Doksy 13:30 + 1:46 6643
23. Švadlena Michal CHC0101 R K.O.B. Choceň 13:34 + 1:50 6600
24. Zabořil Vojtěch TUR0110 A OOB TJ Turnov 13:43 + 1:59 6504
25. Bílý Jakub DOK0104 R OK Doksy 13:44 + 2:00 6493
26. Štefan Vít STH0202 A SK Studenec 13:59 + 2:15 6332
27. Škvor Adam KAM0202 A OK Kamenice 14:07 + 2:23 6246
28. Pipek Ondřej LPU0203 A OK Lokomotiva Pardubice 14:20 + 2:36 6107
29. Kovařík Martin SIT0101 A OK SILESIA 14:36 + 2:52 5935
30. Porkert Jan SHK0100 A OK Slavia Hradec Králové 14:42 + 2:58 5871
31. Mencl Jan TUR0201 A OOB TJ Turnov 15:15 + 3:31 5517
32. Jirka Matyáš UOL0203 A SOB Olomouc 15:19 + 3:35 5474
33. Newiak Nick NEK0101 A Nejdek Orienteering 15:24 + 3:40 5420
Janda Ondřej KAM0113 A OK Kamenice DISK 0
Mrskoč Marek LPU0205 A OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Metelka Ondřej PHK0101 R OK 99 Hradec Králové DISK 0

H21 2.10 km, 80 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.08, KS koef.: 0, PB: 9723

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Křivda Tomáš CHC9901 E K.O.B. Choceň 12:42 10717
2. Král Vojtěch SSU8841 E SK Severka Šumperk 13:04 + 0:22 10420
3. Glonek Jakub KAM9602 E OK Kamenice 13:08 + 0:26 10366
4. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 13:11 + 0:29 10325
5. Kubelka Tomáš LPU9307 E OK Lokomotiva Pardubice 13:16 + 0:34 10258
6. Hirš Otakar ZBM9801 E SK Žabovřesky Brno 13:27 + 0:45 10109
7. Roudný Martin LPU0002 E OK Lokomotiva Pardubice 13:29 + 0:47 10082
8. Sýkora Vojtěch LCE9801 E OOB TJ Slovan Luhačovice 13:36 + 0:54 9988
9. Hubáček Jonáš LCE9501 E OOB TJ Slovan Luhačovice 13:37 + 0:55 9974
10. Hlaváč Ondřej ZBM9901 E SK Žabovřesky Brno 13:42 + 1:00 9907
11. Rauturier Maxime SSU9400 R SK Severka Šumperk 13:44 + 1:02 9880
12. Vandas Daniel PHK9805 E OK 99 Hradec Králové 13:47 + 1:05 9839
13. Petržela Jan PHK9200 E OK 99 Hradec Králové 13:53 + 1:11 9758
13. Kamenický Jeroným TUR9549 R OOB TJ Turnov 13:53 + 1:11 9758
15. Minář Marek ZBM9444 E SK Žabovřesky Brno 13:58 + 1:16 9691
16. Mrázek Jan SJC8102 E Sportcentrum Jičín 14:09 + 1:27 9543
17. Poklop Martin SSU8802 R SK Severka Šumperk 14:15 + 1:33 9462
18. Procházka Jan PGP8407 E SK Praga 14:17 + 1:35 9435
19. Schulhof Jan TUR8900 R OOB TJ Turnov 14:19 + 1:37 9408
19. Hadač Filip AOP9301 R Orientační Běh Opava 14:19 + 1:37 9408
21. Schuster Marek SSU9303 E SK Severka Šumperk 14:24 + 1:42 9340
22. Brlica Pavel ZBM9302 E SK Žabovřesky Brno 14:31 + 1:49 9246
23. Rusý Tomáš KAM9301 R OK Kamenice 14:35 + 1:53 9192
24. Mudrák Štěpán LCE9601 E OOB TJ Slovan Luhačovice 14:38 + 1:56 9151
25. Valeš Jiří LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň 14:40 + 1:58 9124
26. Horčička Vít TBM9919 E KOS TJ Tesla Brno 14:43 + 2:01 9084
26. Semík Ondřej KAM9401 C OK Kamenice 14:43 + 2:01 9084
28. Chloupek Adam LCE9300 E OOB TJ Slovan Luhačovice 14:49 + 2:07 9003
29. Müller Jonáš KSU9906 R Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:04 + 2:22 8800
30. Křivda Martin CHC9501 C K.O.B. Choceň 15:05 + 2:23 8787
31. Polášek Jan Ferdinand DKP8811 C Oddíl OB Kotlářka 15:07 + 2:25 8760
32. Semrád Ladislav CHC9701 R K.O.B. Choceň 15:08 + 2:26 8746
33. Kettner Lukáš KAM9403 R OK Kamenice 15:11 + 2:29 8706
34. Wolf Daniel TUR9100 R OOB TJ Turnov 15:13 + 2:31 8679
35. Kozák Osvald TBM8201 E KOS TJ Tesla Brno 15:14 + 2:32 8665
36. Zbranek Roman TZL8808 R SKOB Zlín 15:18 + 2:36 8611
37. Jílek Ondřej KSU9908 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:24 + 2:42 8530
38. Veselý Jakub PGP9503 R SK Praga 15:31 + 2:49 8436
39. Uhlík Michal SJC8007 C Sportcentrum Jičín 15:32 + 2:50 8422
39. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 15:32 + 2:50 8422
41. Rollier Baptiste PHK8200 E OK 99 Hradec Králové 15:34 + 2:52 8395
42. Tichý Radomír SHK0000 R OK Slavia Hradec Králové 15:35 + 2:53 8382
43. Mokrý Stanislav ZBM9202 R SK Žabovřesky Brno 15:36 + 2:54 8368
44. Melecký Martin SSU9001 C SK Severka Šumperk 15:37 + 2:55 8355
45. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 15:43 + 3:01 8274
46. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 15:46 + 3:04 8233
46. Hledík Jakub CHT9501 C OOB SK Chrast 15:46 + 3:04 8233
48. Burda Matěj BOR9608 C OK Jiskra Nový Bor 15:51 + 3:09 8166
49. Zlámal David SJC9603 C Sportcentrum Jičín 15:53 + 3:11 8139
50. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 15:55 + 3:13 8112
51. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 15:57 + 3:15 8085
52. Jonáš Martin PGP9606 C SK Praga 16:02 + 3:20 8017
53. Grundman Vojtěch CHC8801 C K.O.B. Choceň 16:19 + 3:37 7788
54. Kašpar Michal TZL9308 C SKOB Zlín 16:23 + 3:41 7734
55. Hovorka Lukáš LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice 16:29 + 3:47 7653
56. Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov 16:32 + 3:50 7612
57. Horvát Petr TBM9437 E KOS TJ Tesla Brno 16:33 + 3:51 7599
58. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 16:36 + 3:54 7558
59. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 16:38 + 3:56 7531
60. Volák Ondřej LPU0010 R OK Lokomotiva Pardubice 16:46 + 4:04 7423
61. Sklenář Martin AOP9501 C Orientační Běh Opava 17:01 + 4:19 7221
62. Sháněl Jan CHC9402 C K.O.B. Choceň 17:32 + 4:50 6803
63. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 18:51 + 6:09 5736
Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava DISK 0
Kamenický Matěj LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice DISK 0