Event results: Mistrovství oblasti na krátké trati

Date:
2019/04/27
Place:
Mnichov, místní část Vrbna p. P.
Organiser:
VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
Used map:
Zbojnická stráň
Director:
Peňáz Radek
Referee:
Klech Richard - R1
Course setter:
Matuš Vojtěch
Classes:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D20C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H20C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HDR     P    
D10C
2.10 km, 40 m, 8 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Švidrnochová Nela OOP0950 C TJ Opava 25:00
2. Borunská Alžběta AOP0950 C Orientační Běh Opava 26:02 + 1:02
3. Walaská Klára TRI0950 C TJ TŽ Třinec 29:18 + 4:18
D12C
2.10 km, 55 m, 10 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Štětínská Tereza MOV0751 B SKOB Ostrava 17:25
2. Rychlá Karolína KRN0757 B KOS TJ Lokomotiva Krnov 17:53 + 0:28
3. Kovalčíková Alena AOP0751 B Orientační Běh Opava 18:18 + 0:53
4. Cetlová Karolína AOP0752 C Orientační Běh Opava 19:12 + 1:47
5. Malá Karolína VRB0777 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 21:53 + 4:28
6. Pachmannová Iva AOP0852 C Orientační Běh Opava 23:47 + 6:22
7. Byrtusová Klára SIT0851 C OK SILESIA 29:20 + 11:55
8. Kotasová Klára KRN0850 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 32:42 + 15:17
D14C
2.60 km, 70 m, 13 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Holasová Barbora AOP0651 B Orientační Běh Opava 19:46
2. Gallo Natálie AOP0652 B Orientační Běh Opava 22:42 + 2:56
3. Pachmannová Katka AOP0551 B Orientační Běh Opava 23:50 + 4:04
4. Zahradníková Kateřina BFM0551 B SKOB Frýdek - Místek 24:16 + 4:30
5. Kolarczyková Eliška TRI0551 B TJ TŽ Třinec 25:07 + 5:21
6. Tomčíková Eliška VRB0555 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 25:47 + 6:01
7. Pavlová Eliška MOV0650 B SKOB Ostrava 27:59 + 8:13
8. Matoušková Jana MOV0551 B SKOB Ostrava 28:54 + 9:08
9. Čudková Kristýna MOV0654 B SKOB Ostrava 30:17 + 10:31
10. Řeháková Klára BFM0556 C SKOB Frýdek - Místek 30:59 + 11:13
11. Krčková Lucie TRI0550 C TJ TŽ Třinec 35:29 + 15:43
12. Burešová Ema MOV0656 C SKOB Ostrava 40:50 + 21:04
D16C
3.30 km, 90 m, 15 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Bruková Petra TRI0450 B TJ TŽ Třinec 33:30
2. Rybková Vendula TRI0453 B TJ TŽ Třinec 33:50 + 0:20
3. Kovalčíková Anna AOP0453 B Orientační Běh Opava 34:13 + 0:43
3. Haltofová Romana TRI0451 B TJ TŽ Třinec 34:13 + 0:43
5. Procnerová Veronika BFM0453 B SKOB Frýdek - Místek 37:49 + 4:19
6. Matušová Vendula VRB0353 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 68:08 + 34:38
7. Haluzová Štěpánka SBR0450 C SKOB Bruntál 69:04 + 35:34
8. Hradilová Anna VRB0474 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 70:55 + 37:25
D18C
3.70 km, 130 m, 20 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Mrózek Teresa TRI0251 A TJ TŽ Třinec 38:34
2. Warcopová Kateřina TRI0150 A TJ TŽ Třinec 43:47 + 5:13
3. Davidová Tereza SFM0252 C O-RUNNAŘI Beskydy 91:39 + 53:05
D20C
4.00 km, 140 m, 17 controls, Rank. coef.: 1.02, KS coef.: 0, PB: 0
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Hájková Lenka SOP0050 A OOB TJ Slezan Opava 40:58
2. Štrosová Jana MOV0051 B SKOB Ostrava 44:53 + 3:55
3. Švidrnochová Eliška OOP0451 A TJ Opava 57:10 + 16:12
D21C
4.20 km, 160 m, 20 controls, Rank. coef.: 1.02, KS coef.: 0, PB: 5771
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Hájková Eliška KAM9851 C OK Kamenice 41:52 6136
2. Poláková Tereza SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava 44:06 + 2:14 5835
3. Hvorecká Eva VRB8953 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 45:12 + 3:20 5687
4. Košárková Iva PGP8155 C SK Praga 47:29 + 5:37 5380
5. Procházková Marie SOP9551 C OOB TJ Slezan Opava 47:48 + 5:56 5337
6. Vítková Lucie PTE9474 C TJ Sokol Ptení 49:25 + 7:33 5120
7. Horáčková Vladimíra MOV7750 C SKOB Ostrava 50:53 + 9:01 4922
8. Kašparová Šárka AOP7251 C Orientační Běh Opava 52:01 + 10:09 4770
9. Sabelová Markéta TRI9656 C TJ TŽ Třinec 53:53 + 12:01 4518
10. Liberdová Jana TRI9852 C TJ TŽ Třinec 64:07 + 22:15 3141
11. Štětínská Soňa MOV7650 C SKOB Ostrava 84:42 + 42:50 369
Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK 0
D35C
3.50 km, 140 m, 19 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Brodová Gabriela HAV7152 C OB Havířov 41:18
2. Valíková Petra AOP7351 C Orientační Běh Opava 41:37 + 0:19
3. Holasová Šarka AOP7853 C Orientační Běh Opava 42:21 + 1:03
4. Kovalčíková Eva AOP7852 C Orientační Běh Opava 42:43 + 1:25
5. Švidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava 44:31 + 3:13
6. Strohalmová Klára KRN C KOS TJ Lokomotiva Krnov 47:10 + 5:52
7. Juřeníková Hana MOV8052 C SKOB Ostrava 47:32 + 6:14
8. Černohorská Alena AOP7652 C Orientační Běh Opava 49:24 + 8:06
9. Pannová Vendula MOV7752 C SKOB Ostrava 65:27 + 24:09
D45C
3.50 km, 80 m, 18 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 37:42
2. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 38:31 + 0:49
3. Hájková Jitka SOP7150 C OOB TJ Slezan Opava 38:49 + 1:07
4. Pachmannová Hana AOP7252 C Orientační Běh Opava 39:56 + 2:14
5. Hendrychová Marcela HOB7051 C SKOB Horní Benešov 47:54 + 10:12
6. Kostková Jana AOP7151 C Orientační Běh Opava 49:31 + 11:49
7. Holečková Lenka UOL6750 C SOB Olomouc 50:55 + 13:13
8. Vričanová Sylva HAV6751 C OB Havířov 53:41 + 15:59
9. Bolková Petra 0020051 C 002 - bezklubu 56:48 + 19:06
10. Dorčáková Pavlína MOV6951 C SKOB Ostrava 57:11 + 19:29
11. Vavříková Iveta MOV7450 C SKOB Ostrava 57:24 + 19:42
12. Leciánová Vanda OOP7453 C TJ Opava 60:57 + 23:15
13. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 62:40 + 24:58
14. Mielcová Elena AOV6951 C OOB TJ Baník Ostrava 63:38 + 25:56
15. Pavlová Libuše MOV7451 C SKOB Ostrava 65:39 + 27:57
16. Řeháková Jana BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek 65:55 + 28:13
D55C
3.00 km, 70 m, 16 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Holinková Milada KRN5950 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 36:24
2. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 38:54 + 2:30
3. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 57:49 + 21:25
4. Sochorová Hana HAV6250 C OB Havířov 59:10 + 22:46
5. Strohalmová Milena KRN5651 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 66:51 + 30:27
6. Pavlíková Hana ZLH5950 C OOB TJ Zlaté Hory 69:39 + 33:15
7. Chodurová Milena SFM5750 C O-RUNNAŘI Beskydy 75:53 + 39:29
D65C
2.80 km, 60 m, 13 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Řezníková Renáta AOP5451 C Orientační Běh Opava 43:15
2. Novotná Ludmila ZLH4850 C OOB TJ Zlaté Hory 47:07 + 3:52
3. Mrkvicová Ludmila ZLH4950 C OOB TJ Zlaté Hory 50:43 + 7:28
H10N
2.10 km, 40 m, 8 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Mrkvica Jan ZLH1100 C OOB TJ Zlaté Hory 25:46
2. Berger Tomáš MOV1002 C SKOB Ostrava 26:27 + 0:41
MS Ranostaj Vojtěch KRN0705 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 25:52 + 0:06
H10C
2.10 km, 40 m, 9 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Bruk Lukáš TRI0901 C TJ TŽ Třinec 17:16
2. Létal Jonáš SFM0901 C O-RUNNAŘI Beskydy 19:57 + 2:41
3. Cetl Jan AOP0902 C Orientační Běh Opava 20:29 + 3:13
4. Liber Václav AOP1000 C Orientační Běh Opava 22:31 + 5:15
5. Holas Štěpán AOP0900 C Orientační Běh Opava 23:21 + 6:05
6. Bruk Tomáš TRI0900 C TJ TŽ Třinec 25:30 + 8:14
7. Létal Hynek SFM1001 C O-RUNNAŘI Beskydy 26:35 + 9:19
8. Kostka Artur MOV0901 C SKOB Ostrava 50:10 + 32:54
MS Holub Ivan SBR0800 C SKOB Bruntál 27:13 + 9:57
H12C
2.30 km, 60 m, 11 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Kovalčík Petr AOP0901 C Orientační Běh Opava 17:39
2. Mrkvica Václav ZLH0800 C OOB TJ Zlaté Hory 19:22 + 1:43
3. Gallo Ondřej AOP0802 C Orientační Běh Opava 19:33 + 1:54
4. Čech Viktor AOP0801 C Orientační Běh Opava 21:00 + 3:21
5. Menzel Antonín MOV0700 B SKOB Ostrava 22:41 + 5:02
6. Bocek Václav TRI0802 C TJ TŽ Třinec 24:10 + 6:31
7. Krupa Jan TRI0706 B TJ TŽ Třinec 25:21 + 7:42
8. Černohorský Jan AOP0704 C Orientační Běh Opava 25:22 + 7:43
9. Tuharský Tobiáš TRI0701 B TJ TŽ Třinec 27:47 + 10:08
10. Smetana Adam VRB0800 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 29:53 + 12:14
11. Kopecký Viktor VRB0802 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 39:03 + 21:24
H14C
2.90 km, 75 m, 13 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Bíčánek Jan SIT0501 B OK SILESIA 21:11
2. Byrtus Jakub SIT0502 B OK SILESIA 21:30 + 0:19
3. Borunský Matěj AOP0600 B Orientační Běh Opava 26:00 + 4:49
4. Vojvodík Eduard MOV0600 B SKOB Ostrava 29:57 + 8:46
5. Damek Ondřej TRI0503 B TJ TŽ Třinec 30:12 + 9:01
6. Ryška Matěj TRI0604 B TJ TŽ Třinec 36:11 + 15:00
7. Zádrapa Marian Petr MOV0503 C SKOB Ostrava 36:38 + 15:27
8. Černohorský Jakub AOP0502 C Orientační Běh Opava 37:59 + 16:48
9. Sikora Matěj TRI0501 C TJ TŽ Třinec 42:26 + 21:15
10. Špok Petr KRN0601 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 54:24 + 33:13
11. David Vladimír SFM0600 C O-RUNNAŘI Beskydy 66:52 + 45:41
H16C
4.00 km, 90 m, 19 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Peňáz Vojtěch VRB0303 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 30:13
2. Peňáz Radek VRB0313 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 30:17 + 0:04
3. Bjolek Michal BFM0305 A SKOB Frýdek - Místek 31:15 + 1:02
4. Krupa Jakub TRI0404 B TJ TŽ Třinec 31:18 + 1:05
5. Kovařík Tomáš SIT0401 B OK SILESIA 34:27 + 4:14
6. Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 35:46 + 5:33
7. Malý Tomáš VRB0414 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 37:37 + 7:24
8. Jurčík Martin KRN0300 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 80:06 + 49:53
Fajkoš Lubomír MOV0301 C SKOB Ostrava DISK
H18C
4.60 km, 200 m, 22 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Haltof Marek TRI0200 B TJ TŽ Třinec 40:44
2. Kovařík Martin SIT0101 B OK SILESIA 41:09 + 0:25
H20C
5.10 km, 210 m, 20 controls, Rank. coef.: 1.02, KS coef.: 0, PB: 0
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 49:08
2. Staněk Ondra HAV0002 C OB Havířov 56:11 + 7:03
H21C
5.20 km, 230 m, 24 controls, Rank. coef.: 1.02, KS coef.: 0, PB: 7107
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
Points
1. Košárek Pavel PGP7107 C SK Praga 42:27 7386
2. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 43:32 + 1:05 7205
3. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 43:49 + 1:22 7157
4. Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 43:51 + 1:24 7152
5. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 45:24 + 2:57 6892
6. Mrkvica Petr ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory 46:28 + 4:01 6713
7. Tuharský Erik TRI0100 A TJ TŽ Třinec 48:42 + 6:15 6339
8. Valík Luděk AOP7101 C Orientační Běh Opava 48:43 + 6:16 6336
9. Procházka Zdeněk SOP9901 A OOB TJ Slezan Opava 51:36 + 9:09 5853
10. Zavřel Michal KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 55:01 + 12:34 5281
11. Peterek Vít SOP8600 C OOB TJ Slezan Opava 59:44 + 17:17 4490
12. Mutina Václav BFM9301 C SKOB Frýdek - Místek 73:57 + 31:30 2108
13. Kopeček Petr BFM9602 C SKOB Frýdek - Místek 78:53 + 36:26 1282
14. Videcký Jan KSU7504 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 79:49 + 37:22 1125
Glonek Jakub KAM9602 R OK Kamenice DISK 0
Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava DISK 0
H35C
4.80 km, 210 m, 20 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Borunský Tomáš AOP7402 C Orientační Běh Opava 42:06
2. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 43:05 + 0:59
3. Tuharský Martin TRI7702 C TJ TŽ Třinec 45:22 + 3:16
4. Berger Tomáš MOV6901 C SKOB Ostrava 47:43 + 5:37
5. Ryška Kamil TRI7800 C TJ TŽ Třinec 53:14 + 11:08
6. Kostka Petr MOV8200 C SKOB Ostrava 55:32 + 13:26
7. Černohorský Martin AOP7500 C Orientační Běh Opava 56:44 + 14:38
8. Bíčánek Milan SIT7703 C OK SILESIA 57:06 + 15:00
9. Vojvodík Martin MOV7400 C SKOB Ostrava 57:37 + 15:31
10. Urbaník Robert VLI7002 C Slavia Liberec orienteering 59:07 + 17:01
11. Koťátko Aleš SFM8303 C O-RUNNAŘI Beskydy 59:49 + 17:43
12. Byrtus Petr SIT7702 C OK SILESIA 66:37 + 24:31
Bjolek Lukáš BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek DISK
H45C
4.10 km, 190 m, 21 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 35:53
2. Lužný Ladislav HAV6000 C OB Havířov 38:39 + 2:46
3. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 38:44 + 2:51
4. Kratochvíl Karel HOB7001 C SKOB Horní Benešov 41:36 + 5:43
5. Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov 42:21 + 6:28
6. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 44:42 + 8:49
7. Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 44:48 + 8:55
8. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 45:57 + 10:04
9. Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 48:07 + 12:14
10. Juračka Zdeněk HAV5702 C OB Havířov 48:48 + 12:55
11. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 50:09 + 14:16
12. Bačo Lubomír SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava 51:01 + 15:08
13. Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 54:56 + 19:03
14. Vavřík René MOV7000 C SKOB Ostrava 55:24 + 19:31
15. Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava 71:56 + 36:03
16. David Vladimír SFM7401 C O-RUNNAŘI Beskydy 81:22 + 45:29
17. Liber Vlastimil AOP6402 C Orientační Běh Opava 96:11 + 60:18
18. Špok Petr KRN7100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 96:23 + 60:30
Hájek Martin KYL6801 C SK SP Kylešovice DISK
H55C
3.80 km, 110 m, 17 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Sklenář Miroslav AOP6302 C Orientační Běh Opava 38:44
2. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 39:05 + 0:21
3. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 39:45 + 1:01
4. Hrouza Jan KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 40:57 + 2:13
5. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 41:01 + 2:17
6. Maceček Otakar MOV6102 C SKOB Ostrava 42:04 + 3:20
7. Vašek Rudolf SOP5702 C OOB TJ Slezan Opava 42:47 + 4:03
8. Krmášek Bohdan AOP5301 C Orientační Běh Opava 45:14 + 6:30
9. Moravec Stanislav SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava 45:22 + 6:38
10. Pospíšil Václav SOP5701 C OOB TJ Slezan Opava 47:20 + 8:36
11. Kostka Evžen AOP5701 C Orientační Běh Opava 48:29 + 9:45
12. Slivečka Jaromír MOV5601 C SKOB Ostrava 48:51 + 10:07
13. Strohalm Petr KRN5601 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 50:40 + 11:56
14. Světnický Alexandr OOL6300 C SK Haná orienteering 53:10 + 14:26
15. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 53:27 + 14:43
16. Prokop Lubomír TRI6001 C TJ TŽ Třinec 54:03 + 15:19
17. Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 54:43 + 15:59
18. Lecián Oldřich OOP6100 C TJ Opava 65:01 + 26:17
19. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 68:20 + 29:36
H65C
3.20 km, 100 m, 17 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 40:58
2. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 44:52 + 3:54
3. Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 47:36 + 6:38
Malysa Ján SOP5102 C OOB TJ Slezan Opava DISK
H70C
2.90 km, 95 m, 16 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 38:50
2. Novotný Stanisl ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 43:16 + 4:26
3. Klech Josef HOB4701 C SKOB Horní Benešov 45:42 + 6:52
4. Mrkvica Miroslav ZLH4600 C OOB TJ Zlaté Hory 54:26 + 15:36
5. Nosek Jiří OOP4401 C TJ Opava 56:46 + 17:56
6. Opletal Jaroslav TRI3700 C TJ TŽ Třinec 78:36 + 39:46
7. Sedlář Vladimír AOP4201 C Orientační Běh Opava 90:22 + 51:32
HDR
2.10 km, 40 m, 8 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Albertová Valentina ZLH C OOB TJ Zlaté Hory 24:57
2. Kujová Anežka VRB C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 25:14 + 0:17
3. Kuhn Matyáš VRB C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 25:47 + 0:50
4. Strohlam Petr KRN1101 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 26:32 + 1:35
5. Mrkvica Vít ZLH1600 C OOB TJ Zlaté Hory 27:38 + 2:41
6. Peňáz Jan VRB1111 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 27:44 + 2:47
7. Kratochvíl David HOB1101 C SKOB Horní Benešov 29:51 + 4:54
8. Hrouza Jan KRN1300 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 32:24 + 7:27
9. Dorčák Tomáš MOV0801 C SKOB Ostrava 33:54 + 8:57
10. Walaski Vítek TRI1400 C TJ TŽ Třinec 34:25 + 9:28
11. Holubova Eva SBR1501 C SKOB Bruntál 40:18 + 15:21
12. Létalová Eva SFM1250 C O-RUNNAŘI Beskydy 40:35 + 15:38
13. Holubová Pavlína SBR C SKOB Bruntál 41:34 + 16:37
14. Patočka Antonín VRB1100 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 43:55 + 18:58
15. Glembeková Eliška VRB0818 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 44:28 + 19:31
16. Liber Tomáš AOP1302 C Orientační Běh Opava 49:37 + 24:40
17. Sedlářová Amálie AOP1252 C Orientační Běh Opava 49:57 + 25:00
18. Tesařová Lucie AOP1451 C Orientační Běh Opava 50:23 + 25:26
19. Tesařová Eva AOP1650 C Orientační Běh Opava 53:24 + 28:27
P
3.30 km, 100 m, 15 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Vojtěch Beneš NNN8001 C Neregistrovaní 32:54
2. Holubová Eva SBR8051 C SKOB Bruntál 34:40 + 1:46
3. Veličková Monika ABR8951 C A-team NOVO Bruntál 36:05 + 3:11
4. Hendrych Jan HOB9301 C SKOB Horní Benešov 38:20 + 5:26
5. Haltof Petr TRI7400 C TJ TŽ Třinec 39:22 + 6:28
6. Miřijovský Přemysl BOV5001 C TJ Baník Ostrava OKD 41:27 + 8:33
7. Pometlová Jana AOP7551 C Orientační Běh Opava 46:37 + 13:43
8. Dorčák Jan MOV0103 C SKOB Ostrava 48:18 + 15:24
9. Holub Mikuláš SBR0500 C SKOB Bruntál 51:17 + 18:23
10. Tuharská Aneta TRI7751 C TJ TŽ Třinec 51:55 + 19:01
11. Freith Martin BFM6801 C SKOB Frýdek - Místek 56:36 + 23:42
12. Gallo Marek AOP7602 C Orientační Běh Opava 59:05 + 26:11
13. Haltofová Marie TRI7050 C TJ TŽ Třinec 62:21 + 29:27
14. Sovišová Eva SBR5251 C SKOB Bruntál 64:05 + 31:11
15. Bruk Miroslav TRI6100 C TJ TŽ Třinec 64:15 + 31:21
16. Bruková Jana TRI7150 C TJ TŽ Třinec 64:17 + 31:23
17. Hendrych Jiří HOB6701 C SKOB Horní Benešov 66:39 + 33:45
18. Menzel Pavel 0010001 C 001 - SK Radslavice 66:40 + 33:46
19. Davidová Petra SFM7651 C O-RUNNAŘI Beskydy 68:41 + 35:47
Cetl Vladimír AOP6602 C Orientační Běh Opava DISK