Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
25.05.2019
Místo konání:
Příbor koupaliště
Pořadatel:
BFM - SKOB Frýdek - Místek
Mapa:
Příbor 19
Ředitel závodu:
Popieluchová Ivona - R3
Hlavní rozhodčí:
Mutina Vlastimil - R3
Stavitel tratí:
Svoboda Martin - R3
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HDR     P    
D10C
1.10 km, 10 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Walaská Klára TRI0950 C TJ TŽ Třinec 15:04
2. Vlčková Markéta VIC0951 C OB Vizovice 15:39 + 0:35
MS Juračáková Judita NNN0751 C Neregistrovaní 23:09 + 8:05
D12C
1.30 km, 14 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malá Karolína VRB0777 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 10:16
2. Červenková Eliška SOP0751 C OOB TJ Slezan Opava 39:30 + 29:14
D14C
1.80 km, 14 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matoušková Jana MOV0551 B SKOB Ostrava 10:33
2. Pavlová Eliška MOV0650 B SKOB Ostrava 10:58 + 0:25
3. Kolarczyková Eliška TRI0551 B TJ TŽ Třinec 11:16 + 0:43
4. Krčková Lucie TRI0550 C TJ TŽ Třinec 12:02 + 1:29
5. Fišerová Veronika BFM0552 C SKOB Frýdek - Místek 12:14 + 1:41
6. Zahradníková Kateřina BFM0551 B SKOB Frýdek - Místek 12:21 + 1:48
7. Matulová Valérie BFM0652 B SKOB Frýdek - Místek 12:33 + 2:00
8. Řeháková Klára BFM0556 C SKOB Frýdek - Místek 14:07 + 3:34
9. Burešová Ema MOV0656 C SKOB Ostrava 19:58 + 9:25
Mitášová Barbora SOP0651 C OOB TJ Slezan Opava DISK
D16C
2.00 km, 14 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haltofová Romana TRI0451 B TJ TŽ Třinec 12:28
2. Rybková Vendula TRI0453 B TJ TŽ Třinec 13:09 + 0:41
3. Procnerová Veronika BFM0453 B SKOB Frýdek - Místek 13:45 + 1:17
4. Żmij Karolina 3LP0450 C The Vipers 14:00 + 1:32
D18C
2.30 km, 20 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janýšková Alžběta SFM0150 C O-RUNNAŘI Beskydy 17:30
2. Urbánková Tereza SFM0250 C O-RUNNAŘI Beskydy 21:11 + 3:41
3. Davidová Tereza SFM0252 C O-RUNNAŘI Beskydy 24:01 + 6:31
D21C
2.50 km, 20 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bernatíková Hana TRI0253 A TJ TŽ Třinec 15:34
2. Mrózek Teresa TRI0251 A TJ TŽ Třinec 15:55 + 0:21
3. Muchová Barbora KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín 17:07 + 1:33
4. Čablová Kristina NNN8755 C Neregistrovaní 19:06 + 3:32
5. Vývodová Jana ASU9852 C Magnus Orienteering 19:20 + 3:46
6. Štrosová Jana MOV0051 B SKOB Ostrava 19:31 + 3:57
D35C
2.40 km, 16 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Juřeníková Hana MOV8052 C SKOB Ostrava 16:26
2. Bíčánková Jana SIT7551 C OK SILESIA 16:33 + 0:07
3. Hrabalová Eva BFM8051 C SKOB Frýdek - Místek 17:06 + 0:40
4. Hudečková Petra OOP8252 C TJ Opava 17:28 + 1:02
5. Zajícová Taťána BFM7752 C SKOB Frýdek - Místek 17:40 + 1:14
6. Grygarová Eva MOV7753 C SKOB Ostrava 18:42 + 2:16
7. Rýznarová Olga BFM7853 C SKOB Frýdek - Místek 19:07 + 2:41
8. Tuharská Aneta TRI7751 C TJ TŽ Třinec 21:21 + 4:55
9. Masny Anna MOV8250 C SKOB Ostrava 22:57 + 6:31
10. Pometlová Jana AOP7551 C Orientační Běh Opava 23:18 + 6:52
11. Żmij Sylwia 3LP050 C The Vipers 26:16 + 9:50
12. Urbánková Šárka SFM7650 C O-RUNNAŘI Beskydy 26:43 + 10:17
13. Davidová Petra SFM7651 C O-RUNNAŘI Beskydy 31:18 + 14:52
D45C
2.20 km, 14 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovaříková Mária SIT6951 C OK SILESIA 15:11
2. Vričanová Sylva HAV6751 C OB Havířov 17:16 + 2:05
3. Bernatíková Šárka SFM7151 C O-RUNNAŘI Beskydy 17:21 + 2:10
4. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 18:15 + 3:04
5. Kostková Jana AOP7151 C Orientační Běh Opava 18:21 + 3:10
6. Dorčáková Pavlína MOV6951 C SKOB Ostrava 19:37 + 4:26
7. Binčíková Dana OOP6650 C TJ Opava 20:10 + 4:59
8. Pavlová Libuše MOV7451 C SKOB Ostrava 20:13 + 5:02
9. Hendrychová Marcela HOB7051 C SKOB Horní Benešov 20:27 + 5:16
10. Kaděrová Barbora HAV7051 C OB Havířov 21:21 + 6:10
11. Řehová Renata BFM7151 C SKOB Frýdek - Místek 22:04 + 6:53
12. Mielcová Elena AOV6951 C OOB TJ Baník Ostrava 22:59 + 7:48
13. Fišerová Iveta BFM7451 C SKOB Frýdek - Místek 25:00 + 9:49
14. Leciánová Vanda OOP7453 C TJ Opava 25:13 + 10:02
15. Fukalová Radmila AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava 34:06 + 18:55
D55C
2.00 km, 12 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 16:31
2. Hájková Ludmila OOP5751 C TJ Opava 17:05 + 0:34
3. Chodurová Milena SFM5750 C O-RUNNAŘI Beskydy 17:45 + 1:14
4. Hrabicová Iva OOP6150 C TJ Opava 19:35 + 3:04
5. Rokoszová Jaroslava MOV6351 C SKOB Ostrava 19:59 + 3:28
6. Volencová Ivana OTK5250 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 24:55 + 8:24
H10C
1.20 km, 12 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Létal Jonáš SFM0901 C O-RUNNAŘI Beskydy 12:17
2. Létal Hynek SFM1001 C O-RUNNAŘI Beskydy 13:20 + 1:03
3. Janas Aleksander 4EP0900 C Uks Kometa Gliwice 14:03 + 1:46
4. Kostka Artur MOV0901 C SKOB Ostrava 15:40 + 3:23
5. Żmij Szymon 3LP0900 C The Vipers 17:30 + 5:13
6. Hrabal František BFM1001 C SKOB Frýdek - Místek 20:05 + 7:48
7. Rýznar Petr BFM0902 C SKOB Frýdek - Místek 23:16 + 10:59
8. Škoda Matěj TRI1001 C TJ TŽ Třinec 24:34 + 12:17
Mokrosz Mateusz TRI0902 C TJ TŽ Třinec DISK
H12C
1.50 km, 16 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Menzel Antonín MOV0700 B SKOB Ostrava 12:41
2. Rýznar Vojtěch BFM0704 C SKOB Frýdek - Místek 15:34 + 2:53
3. Synek Adam BFM0808 C SKOB Frýdek - Místek 17:01 + 4:20
4. Popieluch Martin BFM0801 C SKOB Frýdek - Místek 18:29 + 5:48
5. Mališ Eduard BFM0703 C SKOB Frýdek - Místek 18:36 + 5:55
6. Tuharský Tobiáš TRI0701 B TJ TŽ Třinec 21:53 + 9:12
7. Bocek Václav TRI0802 C TJ TŽ Třinec 22:42 + 10:01
Masny Tadeusz MOV0802 C SKOB Ostrava DISK
H14C
2.00 km, 18 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryška Matěj TRI0604 B TJ TŽ Třinec 13:24
2. Bjolek Jan BFM0601 C SKOB Frýdek - Místek 13:25 + 0:01
3. Vlček Tomáš VIC0713 B OB Vizovice 13:37 + 0:13
4. Sikora Matěj TRI0501 C TJ TŽ Třinec 14:53 + 1:29
5. Grygar Václav MOV0502 B SKOB Ostrava 15:32 + 2:08
6. Staněk Matěj HAV0501 C OB Havířov 16:05 + 2:41
7. Chudík Martin BFM0604 B SKOB Frýdek - Místek 17:09 + 3:45
8. Kawka Michal MOV0604 C SKOB Ostrava 17:35 + 4:11
9. Smyček David BFM0504 C SKOB Frýdek - Místek 18:13 + 4:49
10. David Vladimír SFM0600 C O-RUNNAŘI Beskydy 22:28 + 9:04
Zádrapa Marian Petr MOV0503 C SKOB Ostrava DISK
H16C
2.30 km, 18 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bjolek Michal BFM0305 A SKOB Frýdek - Místek 12:15
2. Krupa Jakub TRI0404 B TJ TŽ Třinec 13:12 + 0:57
3. Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 13:30 + 1:15
4. Malý Tomáš VRB0414 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 13:48 + 1:33
5. Sliž Rostislav TRI0302 B TJ TŽ Třinec 14:23 + 2:08
6. Mielec Radomír AOV0301 C OOB TJ Baník Ostrava 14:26 + 2:11
7. Fajkoš Lubomír MOV0301 C SKOB Ostrava 23:58 + 11:43
8. Matoušek Ondřej MOV0300 C SKOB Ostrava 27:10 + 14:55
H21C
3.00 km, 24 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3927
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Matuš Vít VRB0202 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 16:54 4124
2. Fiala Jan ZBM7205 C SK Žabovřesky Brno 17:18 + 0:24 4036
3. Pospíšil Petr SOP9301 C OOB TJ Slezan Opava 19:11 + 2:17 3620
4. Kaděra Vojta HAV0000 C OB Havířov 19:45 + 2:51 3495
5. Staněk Ondra HAV0002 C OB Havířov 20:37 + 3:43 3304
6. Kopeček Petr BFM9602 C SKOB Frýdek - Místek 21:07 + 4:13 3194
7. Bernatík Lukáš SFM9801 C O-RUNNAŘI Beskydy 21:15 + 4:21 3164
8. Mutina Václav BFM9301 C SKOB Frýdek - Místek 23:02 + 6:08 2771
9. Šidík Petr 0020001 C 002 - bezklubu 23:23 + 6:29
10. Hendrych Jan HOB9301 C SKOB Horní Benešov 26:43 + 9:49 1958
Haltof Marek TRI0200 B TJ TŽ Třinec DISK 0
MS Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 20:22 + 3:28 0
H35C
2.70 km, 20 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gros Petr OOP7700 C TJ Opava 15:42
2. Vlček Jiří VIC7700 C OB Vizovice 16:08 + 0:26
3. Ryška Kamil TRI7800 C TJ TŽ Třinec 16:47 + 1:05
4. Żmij Jacek 3LP7500 C The Vipers 17:24 + 1:42
5. Hudeček Tomáš OOP8201 C TJ Opava 17:33 + 1:51
6. Hrabal Zdeněk BFM7801 C SKOB Frýdek - Místek 19:47 + 4:05
7. Janas Sebastian 4EP7400 C Uks Kometa Gliwice 20:34 + 4:52
8. Blažević Roman LCE7301 C OOB TJ Slovan Luhačovice 21:10 + 5:28
9. Masny Krzysztof MOV7600 C SKOB Ostrava 22:12 + 6:30
MS Adámek Martin 0030001 C 003 - --- 23:39 + 7:57
H45C
2.40 km, 18 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 15:52
2. Lužný Ladislav HAV6000 C OB Havířov 16:14 + 0:22
3. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 16:41 + 0:49
4. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 16:50 + 0:58
5. Sochor Tomáš HAV6301 C OB Havířov 17:14 + 1:22
6. Bernatík Aleš SFM7201 C O-RUNNAŘI Beskydy 17:23 + 1:31
7. Vavřík René MOV7000 C SKOB Ostrava 18:31 + 2:39
8. Bačo Lubomír SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava 18:58 + 3:06
9. Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov 19:13 + 3:21
10. Škapa Marek MOV7102 C SKOB Ostrava 19:28 + 3:36
11. Juračka Zdeněk HAV5702 C OB Havířov 19:37 + 3:45
12. Krhut Libor HAV6302 C OB Havířov 20:28 + 4:36
13. Nedoma Ivo HAV5902 C OB Havířov 21:27 + 5:35
14. Haltof Petr TRI7400 C TJ TŽ Třinec 21:36 + 5:44
15. Koláček Pavel HAV6400 C OB Havířov 22:45 + 6:53
16. Furmánek Zdeněk 0010001 C 001 - SK Radslavice 23:52 + 8:00
17. Urbánek Martin SFM7400 C O-RUNNAŘI Beskydy 24:19 + 8:27
18. Kunath Pavel MOV7200 C SKOB Ostrava 26:07 + 10:15
19. Palarčík Roman SFM7402 C O-RUNNAŘI Beskydy 26:58 + 11:06
Vývoda Zdeněk MOV6702 C SKOB Ostrava DISK
Mastela Rafal HAV7300 C OB Havířov DISK
H55C
2.10 km, 16 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šrajer Jan OOP5601 C TJ Opava 14:35
2. Moravec Stanislav SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava 15:09 + 0:34
3. Binčík Milan OOP6401 C TJ Opava 15:40 + 1:05
4. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 16:09 + 1:34
5. Argaláš Jaroslav TRI6202 C TJ TŽ Třinec 16:34 + 1:59
6. Kostka Evžen AOP5701 C Orientační Běh Opava 17:14 + 2:39
7. Pospíšil Václav SOP5701 C OOB TJ Slezan Opava 17:17 + 2:42
8. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 18:21 + 3:46
9. Lecián Oldřich OOP6100 C TJ Opava 21:14 + 6:39
10. Slivečka Jaromír MOV5601 C SKOB Ostrava 24:47 + 10:12
11. Volný Jiří SOP5601 C OOB TJ Slezan Opava 28:00 + 13:25
H65C
1.90 km, 10 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 17:58
2. Malysa Ján SOP5102 C OOB TJ Slezan Opava 19:25 + 1:27
3. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 20:42 + 2:44
H70C
1.60 km, 8 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nosek Jiří OOP4401 C TJ Opava 17:48
2. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 19:22 + 1:34
3. Rokosz Bohumil MOV4803 C SKOB Ostrava 24:14 + 6:26
HDR
1.20 km, 12 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubien Tomáš TRI1002 C TJ TŽ Třinec 11:44
2. Mokrosz Tomasz TRI1200 C TJ TŽ Třinec 12:45 + 1:01
3. Menzel František MOV1003 C SKOB Ostrava 14:11 + 2:27
4. Kawuloková Tereza TRI0956 C TJ TŽ Třinec 15:10 + 3:26
5. Malý David VRB1100 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 15:26 + 3:42
6. Walaski Vítek TRI1400 C TJ TŽ Třinec 16:22 + 4:38
7. Palarčík Kryštof SFM1100 C O-RUNNAŘI Beskydy 16:38 + 4:54
8. Dorčák Tomáš MOV0801 C SKOB Ostrava 17:26 + 5:42
9. Klose Kateřina SFM1251 C O-RUNNAŘI Beskydy 19:15 + 7:31
10. Sližová Kateřina TRI1650 C TJ TŽ Třinec 19:38 + 7:54
11. Cymorková Julie TRI0953 C TJ TŽ Třinec 20:08 + 8:24
12. Pravda Martin NNN0911 C Neregistrovaní 20:34 + 8:50
13. Hrabal Václav BFM1202 C SKOB Frýdek - Místek 21:39 + 9:55
14. Myslivec Lukáš TRI1201 C TJ TŽ Třinec 22:48 + 11:04
15. Ryšková Klára TRI1250 C TJ TŽ Třinec 23:08 + 11:24
16. Létalová Eva SFM1250 C O-RUNNAŘI Beskydy 23:43 + 11:59
17. Hudečková Stella OOP1150 C TJ Opava 25:07 + 13:23
18. Tesařová Eva AOP1650 C Orientační Běh Opava 25:35 + 13:51
19. Tesařová Lucie AOP1451 C Orientační Běh Opava 27:03 + 15:19
20. Madejová Anna BFM1251 C SKOB Frýdek - Místek 27:05 + 15:21
21. Kostka Mikuláš MOV1400 C SKOB Ostrava 29:16 + 17:32
22. Janas Malgorzata 4EP1400 C Uks Kometa Gliwice 31:52 + 20:08
23. Mališová Ema BFM1152 C SKOB Frýdek - Místek 33:20 + 21:36
P
2.20 km, 12 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sliž Eduard TRI7601 C TJ TŽ Třinec 16:20
2. Škoda Ondřej TRI C TJ TŽ Třinec 16:27 + 0:07
3. Juračák Miroslav NNN8001 C Neregistrovaní 17:21 + 1:01
4. Kawulok Marek TRI C TJ TŽ Třinec 18:10 + 1:50
5. Řeha Tomáš BFM9402 C SKOB Frýdek - Místek 18:15 + 1:55
6. Krupa David TRI7602 C TJ TŽ Třinec 20:10 + 3:50
7. Menzel Pavel MOV C SKOB Ostrava 22:30 + 6:10
8. Nováková Lenka BFM C SKOB Frýdek - Místek 23:30 + 7:10
9. Telecká Soňa NNN C Neregistrovaní 24:25 + 8:05
10. Rýznar Jan BFM7604 C SKOB Frýdek - Místek 26:57 + 10:37
11. Dorčák Jan MOV0103 C SKOB Ostrava 27:52 + 11:32
12. Haltofová Marie TRI7050 C TJ TŽ Třinec 28:04 + 11:44
13. Hendrych Vlastimil HOB5601 C SKOB Horní Benešov 28:18 + 11:58
14. Hendrych Jiří HOB6701 C SKOB Horní Benešov 29:19 + 12:59
15. Klose Albert SFM1000 C O-RUNNAŘI Beskydy 31:37 + 15:17
16. Pravdová Michaela NNN8159 C Neregistrovaní 38:56 + 22:36
17. Vývodová Zuzana MOV6952 C SKOB Ostrava 39:16 + 22:56
18. Zajícová Petra LOV7351 C lepus.cz 62:58 + 46:38