Výsledky závodu: Rumcajsovy míle - E3

Kategorie: D40

Datum:
18.08.2019
Místo konání:
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Ředitel závodu:
Mrázek Jan - R1
Hlavní rozhodčí:
Kazda Ondřej - R3
Stavitel tratí:
Kazdová Lenka - R3
D40
3.44 km, 160 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čečková Martina SHK7753 OK Slavia Hradec Králové 37:43
2. Lošťáková Ivana LTP7758 OOB TJ Lokomotiva Teplice 38:19 + 0:36
3. Šimšová Jana MFP7651 Matfyz Praha 38:53 + 1:10
4. Kučerová Marie VSP7551 USK Praha 38:55 + 1:12
5. Městková Lucie TEP7850 Tempo Praha 40:08 + 2:25
6. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 40:50 + 3:07
7. Malá Věra JIL7752 OK Jilemnice 42:42 + 4:59
8. Skácelová Marie VLI7552 Slavia Liberec orienteering 43:07 + 5:24
9. Papicová Silvie BZP7651 Báječné ženy v orientačním běhu 43:29 + 5:46
10. Synková Petra DOK7950 OK Doksy 45:48 + 8:05
11. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 Báječné ženy v orientačním běhu 46:30 + 8:47
12. Dolejší Lenka DOK7450 OK Doksy 46:47 + 9:04
13. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 47:12 + 9:29
14. Fišáková Hana MLA7750 MLOK Mariánské Lázně 47:24 + 9:41
15. Bultrowicz Agnieszka 97P9750 KS Hades Poznań 48:04 + 10:21
16. Biolik Agnieszka 46P7700 Trackcourse 48:13 + 10:30
17. Rožková Petra RIC7575 OB Říčany 49:17 + 11:34
18. Tučková Monika BOR7650 OK Jiskra Nový Bor 49:36 + 11:53
19. Dlouhá Marta BZP7851 Báječné ženy v orientačním běhu 52:07 + 14:24
20. Berná Markéta ODV7651 TJ Aero Odolena Voda 52:50 + 15:07
21. Mácová Martina DOB7750 KOB Dobruška 56:09 + 18:26
22. Konc Katarzyna 66P7601 UKS Azymut Pabianice 56:28 + 18:45
23. Malečková Iva PGP7559 SK Praga 57:37 + 19:54
24. Brettlová Marta PGP7557 SK Praga 58:14 + 20:31
25. Lapáčková Soňa SHK7651 OK Slavia Hradec Králové 60:15 + 22:32
26. Szymańska Zuzanna 53P7750 Team 360° 60:31 + 22:48
27. Hladká Petra KOR7950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 60:47 + 23:04
28. Prutkayová Veronika 43S7850 ŠK Sandberg Bratislava 61:24 + 23:41
29. Popieluchová Ivona BFM7453 SKOB Frýdek - Místek 62:34 + 24:51
30. Truncová Lenka ODV7852 TJ Aero Odolena Voda 62:35 + 24:52
31. Dvořáčková Jana OSN7850 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 63:33 + 25:50
32. Vorlíčková Barbora 43S7651 ŠK Sandberg Bratislava 64:11 + 26:28
33. Cichrová Iveta TAP7752 KOB Tretra Praha 64:40 + 26:57
34. Brňáková Martina 43S7752 ŠK Sandberg Bratislava 64:42 + 26:59
35. Paldusová Daniela 0080001 65:00 + 27:17
36. Komanová Kristína 27S7850 Farmaceut Bratislava 65:10 + 27:27
37. Zámečníková Jitka 0050001 71:05 + 33:22
38. Karafiátová Lucie 0150001 72:34 + 34:51
39. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 73:47 + 36:04
40. Gregorová Lenka SJH7853 SJH Jindřichův Hradec 73:51 + 36:08
41. Filipiak Agnieszka 97P7550 KS Hades Poznań 74:37 + 36:54
42. Stryková Kateřina LPU7855 OK Lokomotiva Pardubice 75:46 + 38:03
43. Housková Monika DOR7551 OK Dobříš 76:49 + 39:06
44. Janderová Markéta SOB7750 SOBSA 82:01 + 44:18
45. Priehodová Kateřina PGP7857 SK Praga 99:43 + 62:00
46. Beranová Jana SLA7551 SKOB Slaný 106:39 + 68:56
47. Havlová Eva KNC7851 Sokol Kostelec n. Č. l. 110:02 + 72:19
Šimerková Olga PGP7551 SK Praga DISK