Výsledky závodu: H.S.H Vysočina cup - E1

Kategorie: D21A

Datum:
12.07.2019
Místo konání:
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Vítek Josef - R2
D21A
4.86 km, 110 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7742
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Firešová Markéta ZBM9951 SK Žabovřesky Brno 34:51 7958
2. Peterová Jana LPU0057 OK Lokomotiva Pardubice 35:07 + 0:16 7900
3. Mádlová Věra ZBM8951 SK Žabovřesky Brno 37:35 + 2:44 7368
4. Zlámalová Nikola SJC9951 Sportcentrum Jičín 37:36 + 2:45 7364
5. Nováková Tereza LPU9757 OK Lokomotiva Pardubice 37:38 + 2:47 7357
6. Udržalová Pavla LPU8552 OK Lokomotiva Pardubice 37:42 + 2:51 7342
7. Kosová Tereza PHK0151 OK 99 Hradec Králové 37:54 + 3:03 7299
8. Tichá Veronika TZL9951 SKOB Zlín 38:21 + 3:30 7202
9. Hančová Petra LPU9659 OK Lokomotiva Pardubice 38:23 + 3:32 7195
10. Chovancová Zuzana TZL9754 SKOB Zlín 39:20 + 4:29 6990
11. Gebauerová Jana ZBM7951 SK Žabovřesky Brno 39:34 + 4:43 6939
12. Šňupárková Anna DKP9652 Oddíl OB Kotlářka 39:48 + 4:57 6889
13. Lepšíková Eva SJC8765 Sportcentrum Jičín 40:07 + 5:16 6821
14. Turczerová Hana KSU9393 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:32 + 5:41 6731
15. Vernerová Radka VBM8558 VSK Mendelu Brno 41:43 + 6:52 6475
16. Vejražková Rozárka SJC0151 Sportcentrum Jičín 41:44 + 6:53 6471
17. Vozdová Aneta KSU9394 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:46 + 6:55 6464
18. Matějková Barbora SJC0156 Sportcentrum Jičín 42:11 + 7:20 6374
19. Balcarová Jana PHK8753 OK 99 Hradec Králové 42:29 + 7:38 6309
20. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:51 + 8:00 6230
21. Shánělová Štěpánka CHC0152 K.O.B. Choceň 43:26 + 8:35 6104
22. Procházková Klára LPU9451 OK Lokomotiva Pardubice 43:36 + 8:45 6068
23. Uhlíková Tereza PGP9162 SK Praga 44:21 + 9:30 5906
24. Hrabánková Klára PGP9654 SK Praga 44:35 + 9:44 5856
25. Dittrichová Petra KON8787 KOB Konice 45:03 + 10:12 5755
26. Odehnalová Klára ZBM9956 SK Žabovřesky Brno 45:27 + 10:36 5669
27. Kubínová Romana SKV9452 TJ Slovan Karlovy Vary 45:33 + 10:42 5647
28. Žaloudková Klára LPU9461 OK Lokomotiva Pardubice 45:36 + 10:45 5636
29. Bořilová Klára ASU8964 Magnus Orienteering 46:01 + 11:10 5546
30. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 46:10 + 11:19 5514
31. Kochová Nikola TUR9358 OOB TJ Turnov 46:26 + 11:35 5456
32. Sabelová Markéta TRI9656 TJ TŽ Třinec 46:41 + 11:50 5402
33. Hrabánková Zuzana PGP9950 SK Praga 46:51 + 12:00 5366
34. Křečková Lenka ASU9271 Magnus Orienteering 46:59 + 12:08 5338
35. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 48:00 + 13:09 5118
36. Staňková Lucie ASU8756 Magnus Orienteering 48:30 + 13:39 5010
37. Nedbálková Hana ZBM9755 SK Žabovřesky Brno 49:13 + 14:22 4855
38. Jansová Doubravka LPU9750 OK Lokomotiva Pardubice 49:28 + 14:37 4801
39. Ryantová Jana DKP8660 Oddíl OB Kotlářka 49:59 + 15:08 4690
40. Tesařová Jana TRI9751 TJ TŽ Třinec 50:04 + 15:13 4672
41. Bialožytová Tereza PGP9055 SK Praga 50:54 + 16:03 4492
42. Matulová Lucie ADA8880 OOB Spartak Adamov 50:59 + 16:08 4474
43. Argalášová Kateřina TRI9750 TJ TŽ Třinec 52:22 + 17:31 4175