Výsledky závodu: H.S.H Vysočina cup - E1

Kategorie: D21B

Datum:
12.07.2019
Místo konání:
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Vítek Josef - R2
D21B
4.23 km, 100 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5418
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Končáková Klára LCE9555 OOB TJ Slovan Luhačovice 38:18 5514
2. Fučíková Hana VBM7751 VSK Mendelu Brno 39:15 + 0:57 5382
3. Slámová Petra ZBM8459 SK Žabovřesky Brno 39:26 + 1:08 5357
4. Grolichová Lucie ZBP7850 OOB SK Zbraslav 40:16 + 1:58 5241
5. Studničná Lenka FSP8650 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 40:36 + 2:18 5195
6. Křížová Lenka TTR8551 OOB Třebíč 41:50 + 3:32 5024
7. Nechutová Aneta SJI9950 OK Jihlava 42:16 + 3:58 4963
8. Kozumplíková Alice RBK8151 SK Radioklub Blansko 42:27 + 4:09 4938
9. Kotrčová Lenka PDY9350 Běhej Poděbrady 43:01 + 4:43
10. Polednová Hana RUZ8051 TJ Růžená 43:27 + 5:09 4799
11. Křístková Veronika ZBM8379 SK Žabovřesky Brno 43:48 + 5:30 4750
12. Rydlová Eva FSP8989 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 45:11 + 6:53 4558
13. Botiková Daniela LCE9158 OOB TJ Slovan Luhačovice 46:07 + 7:49 4428
14. Lamichová Martina XHK9150 MTBO Racing team Hradec Králové 46:14 + 7:56
15. Vojtíšková Viktorie LPU0051 OK Lokomotiva Pardubice 47:19 + 9:01 4262
16. Kopecká Johana PGP9956 SK Praga 47:45 + 9:27 4201
17. Kolmanová Josefa LTP8653 OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:35 + 10:17 4086
18. Záveská Anna DOB8851 KOB Dobruška 52:04 + 13:46 3602
19. Zavadilová Simona PTE8485 TJ Sokol Ptení 52:24 + 14:06 3555
20. Nádvorníková Tereza LPU8953 OK Lokomotiva Pardubice 52:35 + 14:17 3530
21. Vahalová Petra 0330001 53:33 + 15:15
22. Karbusová Kateřina OPI0052 Orientační sporty Písek 53:58 + 15:40 3338
23. Sedláčková Linda ROZ0050 OK Roztoky 54:52 + 16:34 3213
24. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 56:51 + 18:33 2937
25. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 67:11 + 28:53 1501
26. Hausmannová Klára EKP8651 VŠTJ Ekonom Praha 77:04 + 38:46 128
27. Mesiarkinová Kamila ASU8282 Magnus Orienteering 92:39 + 54:21 0
28. Šuterová Kateřina CET8351 TJ Loko Česká Třebová 106:17 + 67:59 0