Výsledky závodu: H.S.H Vysočina cup - E1

Kategorie: H21B

Datum:
12.07.2019
Místo konání:
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Vítek Josef - R2
H21B
5.06 km, 120 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6685
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fučík Karel VBM7246 VSK Mendelu Brno 33:05 7064
2. Henek Michal RBK8605 SK Radioklub Blansko 34:53 + 1:48 6721
3. Jordanov Alexandr ZBM9503 SK Žabovřesky Brno 37:15 + 4:10 6270
4. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 37:19 + 4:14 6257
5. Gregor Martin DKP7705 Oddíl OB Kotlářka 38:01 + 4:56 6124
6. Fiala Petr LPU8701 OK Lokomotiva Pardubice 38:11 + 5:06 6092
7. Otruba Karel PLU7917 TJ SOKOL Plumlov 38:39 + 5:34 6003
8. Ptáček Pavel BBM9600 BETA URSUS Orienteering 38:44 + 5:39 5987
9. Sychra Tomáš VBM8305 VSK Mendelu Brno 39:20 + 6:15 5873
10. Hanák Jan SLA8002 SKOB Slaný 40:08 + 7:03 5720
11. Poštulka Tomáš STE9700 SK SKI-OB Šternberk 40:10 + 7:05 5714
12. Kalina Tomáš TBM8505 KOS TJ Tesla Brno 40:20 + 7:15 5682
13. Lepšík Petr SJC8203 Sportcentrum Jičín 40:41 + 7:36 5615
14. Gregor Petr RUZ7500 TJ Růžená 40:50 + 7:45 5587
15. Deml Tomáš LPU9502 OK Lokomotiva Pardubice 41:47 + 8:42 5406
16. Buchtík Ondřej VLI8101 Slavia Liberec orienteering 41:48 + 8:43 5403
17. Hostaš Petr TUR9001 OOB TJ Turnov 41:54 + 8:49 5384
18. Gazda Viktor TRI9203 TJ TŽ Třinec 41:57 + 8:52 5374
19. Hodek Michal TAP8808 KOB Tretra Praha 42:16 + 9:11 5314
20. Matyšek Radoslav PLU8007 TJ SOKOL Plumlov 42:20 + 9:15 5301
21. Trávníček Jan PLU7501 TJ SOKOL Plumlov 42:56 + 9:51 5187
22. Orany Tomáš SJI7311 OK Jihlava 43:10 + 10:05 5142
23. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 43:35 + 10:30 5063
24. Šedivý Jiří EKP5500 VŠTJ Ekonom Praha 44:10 + 11:05 4952
25. Skyva Petr STE6501 SK SKI-OB Šternberk 44:28 + 11:23 4894
26. Uhmann Petr TBM8307 KOS TJ Tesla Brno 44:32 + 11:27 4882
27. Krtička Jan PLU7931 TJ SOKOL Plumlov 44:34 + 11:29 4875
28. Cienciala Jan TRI9801 TJ TŽ Třinec 44:49 + 11:44 4828
29. Komenda Jan ZBM9902 SK Žabovřesky Brno 44:58 + 11:53 4799
30. Verner Tomáš VBM8204 VSK Mendelu Brno 45:29 + 12:24 4701
31. Kulich Martin ZBM9009 SK Žabovřesky Brno 46:21 + 13:16 4535
32. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 47:09 + 14:04 4383
33. Procházka Tomáš LPU9110 OK Lokomotiva Pardubice 47:37 + 14:32 4294
33. Uhlíř Marek PGP9405 SK Praga 47:37 + 14:32 4294
35. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 48:07 + 15:02 4199
36. Roudný Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice 48:08 + 15:03 4195
37. Šťastný Karel CTB7901 SK OB Chotěboř 48:35 + 15:30 4110
38. Oujeský Tomáš ADA7433 OOB Spartak Adamov 48:38 + 15:33 4100
39. Líbal Jakub ROU9202 SKOB Roudnice nad Labem 48:42 + 15:37 4087
40. Šmahel Lukáš OPI7800 Orientační sporty Písek 49:58 + 16:53 3846
41. Procházka Jiří ADA7512 OOB Spartak Adamov 50:00 + 16:55 3840
42. Tomášek Tomáš STE8000 SK SKI-OB Šternberk 50:20 + 17:15 3776
43. Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno 50:42 + 17:37 3706
44. Kafka Matěj SJI9903 OK Jihlava 51:43 + 18:38 3512
45. Málek Martin CST8902 OB Strakonice 52:46 + 19:41 3312
46. Paclík Roman SHK7801 OK Slavia Hradec Králové 53:26 + 20:21 3185
47. Šedivý Jiří VBM8207 VSK Mendelu Brno 53:57 + 20:52 3087
48. Svízela Vojtěch LCE9101 OOB TJ Slovan Luhačovice 54:06 + 21:01 3058
49. Žák Jan LPU9802 OK Lokomotiva Pardubice 55:33 + 22:28 2782
50. Pátek Richard ZBM7609 SK Žabovřesky Brno 56:44 + 23:39 2556
51. Buchtík Aleš XBM8201 PELLS ABND RACING TEAM 56:48 + 23:43 2544
52. Chvátal Lukáš ZBM8309 SK Žabovřesky Brno 59:12 + 26:07 2086
53. Hladílek Jan PZR8814 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 59:13 + 26:08 2083
54. Pauschek Karel ZBM8509 SK Žabovřesky Brno 59:45 + 26:40 1981
55. Hulec Jakub KSH8401 OB Kašperské Hory 63:21 + 30:16 1295
56. Cikhardt Jakub TAP8706 KOB Tretra Praha 66:51 + 33:46 628
57. Foltýn Tomáš SJI9801 OK Jihlava 67:48 + 34:43 447
58. Súkup Jaroslav 0320001 68:59 + 35:54
59. Veselý Martin LPU9310 OK Lokomotiva Pardubice 69:43 + 36:38 82