Výsledky závodu: H.S.H Vysočina cup - E2

Kategorie: D21A

Datum:
13.07.2019
Místo konání:
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Hledík Jakub - R3
D21A
7.47 km, 155 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7742
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Firešová Markéta ZBM9951 SK Žabovřesky Brno 59:08 7940
2. Nováková Tereza LPU9757 OK Lokomotiva Pardubice 60:58 + 1:50 7706
3. Procházková Klára LPU9451 OK Lokomotiva Pardubice 61:57 + 2:49 7580
4. Kosová Tereza PHK0151 OK 99 Hradec Králové 63:18 + 4:10 7408
5. Žaloudková Klára LPU9461 OK Lokomotiva Pardubice 63:25 + 4:17 7393
6. Udržalová Pavla LPU8552 OK Lokomotiva Pardubice 63:43 + 4:35 7355
7. Vozdová Aneta KSU9394 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 63:50 + 4:42 7340
8. Peterová Jana LPU0057 OK Lokomotiva Pardubice 63:57 + 4:49 7325
9. Vejražková Rozárka SJC0151 Sportcentrum Jičín 64:14 + 5:06 7289
10. Kochová Nikola TUR9358 OOB TJ Turnov 65:47 + 6:39 7091
11. Šňupárková Anna DKP9652 Oddíl OB Kotlářka 65:54 + 6:46 7076
12. Matějková Barbora SJC0156 Sportcentrum Jičín 66:01 + 6:53 7062
13. Jansová Doubravka LPU9750 OK Lokomotiva Pardubice 66:18 + 7:10 7025
14. Mádlová Věra ZBM8951 SK Žabovřesky Brno 66:52 + 7:44 6953
15. Turczerová Hana KSU9393 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 66:54 + 7:46 6949
16. Staňková Lucie ASU8756 Magnus Orienteering 66:59 + 7:51 6938
17. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 67:05 + 7:57 6925
18. Matulová Lucie ADA8880 OOB Spartak Adamov 68:14 + 9:06 6779
19. Zlámalová Nikola SJC9951 Sportcentrum Jičín 68:48 + 9:40 6706
20. Kubínová Romana SKV9452 TJ Slovan Karlovy Vary 68:58 + 9:50 6685
21. Chovancová Zuzana TZL9754 SKOB Zlín 69:03 + 9:55 6675
22. Vernerová Radka VBM8558 VSK Mendelu Brno 69:53 + 10:45 6568
23. Lepšíková Eva SJC8765 Sportcentrum Jičín 70:39 + 11:31 6470
23. Tichá Veronika TZL9951 SKOB Zlín 70:39 + 11:31 6470
25. Gebauerová Jana ZBM7951 SK Žabovřesky Brno 71:50 + 12:42 6319
26. Shánělová Štěpánka CHC0152 K.O.B. Choceň 72:18 + 13:10 6260
26. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 72:18 + 13:10 6260
28. Hančová Petra LPU9659 OK Lokomotiva Pardubice 73:55 + 14:47 6054
29. Uhlíková Tereza PGP9162 SK Praga 74:25 + 15:17 5990
30. Balcarová Jana PHK8753 OK 99 Hradec Králové 75:27 + 16:19 5858
31. Lehárová Alžběta LPU9456 OK Lokomotiva Pardubice 78:07 + 18:59 5518
32. Tesařová Jana TRI9751 TJ TŽ Třinec 79:45 + 20:37 5309
33. Křečková Lenka ASU9271 Magnus Orienteering 79:59 + 20:51 5280
34. Kotrlová Katarína 43S0051 ŠK Sandberg Bratislava 81:40 + 22:32
35. Kafková Tereza SJI8956 OK Jihlava 83:19 + 24:11 4854
36. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 84:33 + 25:25 4697
37. Dittrichová Petra KON8787 KOB Konice 86:39 + 27:31 4429
38. Hrabánková Klára PGP9654 SK Praga 88:35 + 29:27 4183
39. Sabelová Markéta TRI9656 TJ TŽ Třinec 90:40 + 31:32 3917
40. Ryantová Jana DKP8660 Oddíl OB Kotlářka 98:32 + 39:24 2913
41. Hrabánková Zuzana PGP9950 SK Praga 105:36 + 46:28 2012
Bialožytová Tereza PGP9055 SK Praga DISK 0
Argalášová Kateřina TRI9750 TJ TŽ Třinec DISK 0