Výsledky závodu: H.S.H Vysočina cup - E2

Kategorie: D21C

Datum:
13.07.2019
Místo konání:
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Hledík Jakub - R3
D21C
5.92 km, 100 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5076
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Margoldová Barbora DKP8654 Oddíl OB Kotlářka 51:36 5184
2. Klimplová Lenka LPU7951 OK Lokomotiva Pardubice 52:52 + 1:16 5062
3. Foltýnová Eva SJI0051 OK Jihlava 53:42 + 2:06 4982
4. Skyvová Kristýna STE7054 SK SKI-OB Šternberk 61:46 + 10:10 4205
5. Klimplová Zuzana LPU8151 OK Lokomotiva Pardubice 61:58 + 10:22 4186
6. Procházková Michaela LPU8960 OK Lokomotiva Pardubice 63:48 + 12:12 4009
7. Panchártková Tereza LTU8950 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 64:05 + 12:29 3982
8. Černá Hana EKP8459 VŠTJ Ekonom Praha 64:41 + 13:05 3924
9. Čechová Jitka VBM8353 VSK Mendelu Brno 64:57 + 13:21 3899
10. Vacková Anna SJI9854 OK Jihlava 65:30 + 13:54 3846
11. Szarzecová Lucie TRI9850 TJ TŽ Třinec 66:36 + 15:00 3740
12. Kašparová Šárka AOP7251 Orientační Běh Opava 66:45 + 15:09 3725
13. Doležalová Lenka SHK8256 OK Slavia Hradec Králové 66:58 + 15:22 3704
14. Skoupá Vendula STE0152 SK SKI-OB Šternberk 67:52 + 16:16 3618
15. Horvátová Hana ASU9797 Magnus Orienteering 68:26 + 16:50 3563
16. Kmentová Lenka ZAM8552 OB TJ Sokol Žamberk 69:06 + 17:30 3499
17. Stoklasová Daniela OSN0055 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 71:03 + 19:27 3311
18. Žukova Kateřina LDC9151 KOB Děčín 71:48 + 20:12 3239
19. Pilíková Veronika CET8152 TJ Loko Česká Třebová 72:35 + 20:59 3164
20. Hrabošová Magdalena ASU0099 Magnus Orienteering 72:58 + 21:22 3127
21. Stoszková Jana AOP8850 Orientační Běh Opava 73:09 + 21:33 3109
22. Handlová Andrea 0260001 76:22 + 24:46
23. Soroka Martyna TUR9466 OOB TJ Turnov 77:55 + 26:19 2650
24. Gallová Veronika STH0053 SK Studenec 79:06 + 27:30 2536
25. Malíková Stanislava EKP8950 VŠTJ Ekonom Praha 80:00 + 28:24 2450
26. Kovářová Tereza TRI9756 TJ TŽ Třinec 80:30 + 28:54 2402
27. Dittrichová Zuzana KON9175 KOB Konice 83:26 + 31:50 2119
28. Syslová Edita PGP8853 SK Praga 85:41 + 34:05 1902
29. Strosova Jana 0290001 86:28 + 34:52
30. Erbanová Petra ROU8952 SKOB Roudnice nad Labem 86:46 + 35:10 1798
31. Steblová Veronika 0250001 92:16 + 40:40
32. Dubnová Kateřina LDC8250 KOB Děčín 93:26 + 41:50 1156
33. Špendlíková Kamila LCE0051 OOB TJ Slovan Luhačovice 95:08 + 43:32 993
34. Sychrová Daniela VBM8458 VSK Mendelu Brno 95:41 + 44:05 940
35. Bendáková Eliška LTU9250 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 99:33 + 47:57 567
36. Potočková Hana KUO9051 KOB Ústí nad Orlicí 100:32 + 48:56 473
37. Czaschová Emílie SBR8750 SKOB Bruntál 101:31 + 49:55 378
38. Kadlecová Daniela LDC9251 KOB Děčín 111:35 + 59:59 0
39. Omová Michaela TUR8153 OOB TJ Turnov 154:40 + 103:04 0
40. Benešová Zuzana LIT8353 KOB Litvínov 170:52 + 119:16 0
Zamrzlová Eva SJC8759 Sportcentrum Jičín DISK 0