Výsledky závodu: H.S.H Vysočina cup - E2

Kategorie: H21A

Datum:
13.07.2019
Místo konání:
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Hledík Jakub - R3
H21A
10.70 km, 190 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7332
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kašpar Michal TZL9308 SKOB Zlín 67:47 7374
2. Vozda Vojtěch KSU9043 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 68:00 + 0:13 7351
3. Kolárik Tomáš TZL9302 SKOB Zlín 68:44 + 0:57 7272
4. Turczer Petr KSU7945 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 69:39 + 1:52 7173
5. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 69:44 + 1:57 7164
6. Horák Patrik TUR9502 OOB TJ Turnov 70:23 + 2:36 7095
7. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 71:00 + 3:13 7028
8. Kamenický Tobiáš OSN9339 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 71:11 + 3:24 7009
9. Kovář Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín 71:47 + 4:00 6944
10. Panchártek Jan PHK8802 OK 99 Hradec Králové 72:00 + 4:13 6921
11. Vodička Oldřich LPU7715 OK Lokomotiva Pardubice 72:32 + 4:45 6863
12. Bukovac Maroš ZBM7605 SK Žabovřesky Brno 72:44 + 4:57 6842
13. Mokrý Ondřej ABM9410 KOB ALFA Brno 72:47 + 5:00 6836
14. Müller Jonáš KSU9906 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 72:55 + 5:08 6822
15. Drábek Jan ZBM8511 SK Žabovřesky Brno 73:02 + 5:15 6810
16. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 73:10 + 5:23 6795
17. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 73:13 + 5:26 6790
18. Karatsiolis Kryštof TUR9901 OOB TJ Turnov 74:20 + 6:33 6670
19. Bravený Adam VBM8801 VSK Mendelu Brno 74:49 + 7:02 6618
20. Benroth Martin TZL9206 SKOB Zlín 75:18 + 7:31 6566
21. Matějů Luboš PGP7601 SK Praga 75:34 + 7:47 6537
22. Mazal Zdeněk VBM8103 VSK Mendelu Brno 75:49 + 8:02 6510
23. Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha 75:53 + 8:06 6503
24. Kazda Adam TJN9104 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 76:12 + 8:25 6469
25. Dusílek Adam SRK8902 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 76:38 + 8:51 6422
26. Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha 76:44 + 8:57 6412
27. Seitler Milan ASU9148 Magnus Orienteering 76:51 + 9:04 6399
28. Laciga Radek PGP8202 SK Praga 77:05 + 9:18 6374
29. Vítek Jaroslav SJI7201 OK Jihlava 77:34 + 9:47 6322
30. Perůtka Jan LCE8801 OOB TJ Slovan Luhačovice 77:47 + 10:00 6299
31. Pek Daniel SHK9803 OK Slavia Hradec Králové 78:12 + 10:25 6254
32. Polášek Jan Ferdinand DKP8811 Oddíl OB Kotlářka 78:34 + 10:47 6214
33. Šrubař Michal ASU8606 Magnus Orienteering 78:55 + 11:08 6177
34. Sklenář Martin AOP9501 Orientační Běh Opava 79:10 + 11:23 6150
35. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 79:13 + 11:26 6144
36. Valenta Jiří LCE9201 OOB TJ Slovan Luhačovice 79:29 + 11:42 6116
37. Hübner Jan CTB7902 SK OB Chotěboř 80:20 + 12:33 6024
38. Fojtů Petr PDY8700 Běhej Poděbrady 80:27 + 12:40 6012
39. Kubina Filip 43S0001 ŠK Sandberg Bratislava 80:56 + 13:09
40. Šabatka Zdeněk PHK8900 OK 99 Hradec Králové 81:53 + 14:06 5858
41. Paták Jan 0380001 82:15 + 14:28
42. Kafka Miloš LPU8608 OK Lokomotiva Pardubice 83:32 + 15:45 5680
43. Vlažný Jakub LCE9102 OOB TJ Slovan Luhačovice 84:02 + 16:15 5626
44. Vlažný Jan LCE8901 OOB TJ Slovan Luhačovice 85:06 + 17:19 5512
45. Šabata Milan SRK9904 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 85:08 + 17:21 5508
46. Václavek Tomáš STE5809 SK SKI-OB Šternberk 85:32 + 17:45 5465
47. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 85:51 + 18:04 5431
48. Pustai David TJN9301 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 86:10 + 18:23 5397
49. Navrátil Marek KYL7100 SK SP Kylešovice 86:47 + 19:00 5331
50. Škrabánek Matěj SJI9203 OK Jihlava 87:16 + 19:29 5279
51. Jurica Jan LPU9611 OK Lokomotiva Pardubice 87:26 + 19:39 5261
52. Vavřík Tomáš MOV0004 SKOB Ostrava 87:32 + 19:45 5250
53. Šmejc Jakub SJC9401 Sportcentrum Jičín 89:41 + 21:54 5019
54. Vláčil Daniel RIC7307 OB Říčany 92:08 + 24:21 4755
55. Kelbl Vladimír ZBM9711 SK Žabovřesky Brno 92:27 + 24:40 4721
56. Škrabálek Jan KYL7000 SK SP Kylešovice 95:31 + 27:44 4391
57. Krajíček Vojtěch VRL8803 OOS TJ Spartak Vrchlabí 104:28 + 36:41 3429
58. Jelínek Jaromír CTB7702 SK OB Chotěboř 127:02 + 59:15 1001
59. Knap Zdeněk 0380002 133:37 + 65:50
Wolf Filip TUR9701 OOB TJ Turnov DISK 0
Janů Zdeněk KSU9045 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK 0
Doležel Ondřej STE9202 SK SKI-OB Šternberk DISK 0
Novák Pavel CTB7001 SK OB Chotěboř DISK 0
Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka DISK 0
Zakouřil Vít TUR9301 OOB TJ Turnov DISK 0