Výsledky závodu: H.S.H Vysočina cup - E2

Kategorie: H21C

Datum:
13.07.2019
Místo konání:
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Hledík Jakub - R3
H21C
8.08 km, 150 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4429
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Sabol Josef CTB9902 SK OB Chotěboř 67:36 4545
2. Šiška Petr 0010001 67:55 + 0:19
3. Duben Jiří Šumík LDC8800 KOB Děčín 69:09 + 1:33 4446
4. Buzek Martin PGP8401 SK Praga 71:30 + 3:54 4296
5. Hala Lukáš 0120001 76:10 + 8:34
6. Andrš Petr ZAM8401 OB TJ Sokol Žamberk 76:38 + 9:02 3969
7. Duben Jiří LDC8101 KOB Děčín 79:03 + 11:27 3814
8. David Burkart 0010003 79:04 + 11:28
9. Jonáš Podmolík 0010002 80:23 + 12:47
10. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 80:31 + 12:55 3721
11. Walach Ondřej TRI9601 TJ TŽ Třinec 80:38 + 13:02 3713
12. Bžatek Vojtěch 0080003 80:52 + 13:16
13. Schäfer Jan TZL9301 SKOB Zlín 82:10 + 14:34 3616
14. Tesař Jan SCP8501 OK Sparta Praha 82:16 + 14:40 3609
15. Polák Robert 0170001 83:50 + 16:14
16. Frýba Dominik SJI9702 OK Jihlava 85:31 + 17:55 3402
17. Suchomel Vít MBM8448 O-mikron 86:52 + 19:16 3316
18. Chloupek Pavel 0440001 87:34 + 19:58
19. Bernášek Jiří STB8101 TJ Stadion Nový Bor 90:27 + 22:51 3087
20. Nesrovnal Jaroslav JHB8305 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 91:53 + 24:17 2996
21. Knotek Vojtěch 0090001 91:59 + 24:23
22. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 92:52 + 25:16 2933
23. Severýn Otto VLI7402 Slavia Liberec orienteering 95:24 + 27:48 2771
24. Minařík Luboš TBM5711 KOS TJ Tesla Brno 97:41 + 30:05 2625
25. Věžník Antonín ADA9001 OOB Spartak Adamov 98:41 + 31:05
26. Čermák Jiří CTB9903 SK OB Chotěboř 98:47 + 31:11 2555
27. Karlík Jan TBM8809 KOS TJ Tesla Brno 99:09 + 31:33 2532
28. Šunda Marek VSP9200 USK Praha 110:43 + 43:07 1794
29. Šubrt Martin ADA9111 OOB Spartak Adamov 116:46 + 49:10
30. Pavlík Lukáš RUZ0000 TJ Růžená 119:38 + 52:02 1225
31. Dvořák Miloš BBM7300 BETA URSUS Orienteering 120:29 + 52:53 1171
32. Pecka Lukáš HLV7707 KČT - OB Holešov 123:53 + 56:17 954
33. Knotek Kamil 0270001 125:13 + 57:37
34. Thiemel Jiří ASU8948 Magnus Orienteering 127:26 + 59:50 727
35. Bouček Jakub OCB9501 OC České Budějovice 135:17 + 67:41 227
36. Stejskal Ondřej LBM8801 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 197:30 + 129:54 0
37. Holecy Lukáš LPU8509 OK Lokomotiva Pardubice 199:37 + 132:01 0
Ash Adam OCB9701 OC České Budějovice DISK 0