Výsledky závodu: H.S.H Vysočina cup - E3

Kategorie: D21C

Datum:
14.07.2019
Místo konání:
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Mareček Petr - R3
D21C
4.88 km, 95 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 5118
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Margoldová Barbora DKP8654 Oddíl OB Kotlářka 40:08 5445
2. Omová Michaela TUR8153 OOB TJ Turnov 43:25 + 3:17 5041
3. Rost Hanna 0410001 44:15 + 4:07
4. Foltýnová Eva SJI0051 OK Jihlava 45:04 + 4:56 4833
5. Klimplová Lenka LPU7951 OK Lokomotiva Pardubice 45:30 + 5:22 4770
6. Panchártková Tereza LTU8950 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:46 + 5:38 4727
7. Černá Hana EKP8459 VŠTJ Ekonom Praha 48:13 + 8:05 4426
8. Klimplová Zuzana LPU8151 OK Lokomotiva Pardubice 48:43 + 8:35 4356
9. Čechová Jitka VBM8353 VSK Mendelu Brno 49:01 + 8:53 4310
10. Žukova Kateřina LDC9151 KOB Děčín 50:27 + 10:19 4132
11. Vacková Anna SJI9854 OK Jihlava 50:53 + 10:45 4071
12. Kašparová Šárka AOP7251 Orientační Běh Opava 51:30 + 11:22 3989
13. Ressová Tereza LCE0052 OOB TJ Slovan Luhačovice 51:47 + 11:39 3946
14. Skyvová Kristýna STE7054 SK SKI-OB Šternberk 52:28 + 12:20 3857
15. Horvátová Hana ASU9797 Magnus Orienteering 52:52 + 12:44 3801
16. Doležalová Lenka SHK8256 OK Slavia Hradec Králové 54:00 + 13:52 3661
17. Procházková Michaela LPU8960 OK Lokomotiva Pardubice 54:15 + 14:07 3623
18. Handlová Andrea 0260001 55:05 + 14:57
19. Pilíková Veronika CET8152 TJ Loko Česká Třebová 55:32 + 15:24 3467
20. Steblová Veronika 0250001 57:33 + 17:25
21. Malíková Stanislava EKP8950 VŠTJ Ekonom Praha 58:12 + 18:04 3153
22. Kmentová Lenka ZAM8552 OB TJ Sokol Žamberk 58:41 + 18:33 3090
23. Stoszková Jana AOP8850 Orientační Běh Opava 59:46 + 19:38 2959
24. Zeman Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 62:56 + 22:48 2591
25. Strosova Jana 0290001 64:46 + 24:38
26. Kovářová Tereza TRI9756 TJ TŽ Třinec 65:17 + 25:09 2318
27. Špendlíková Kamila LCE0051 OOB TJ Slovan Luhačovice 66:25 + 26:17 2184
28. Gallová Veronika STH0053 SK Studenec 66:34 + 26:26 2162
29. Erbanová Petra ROU8952 SKOB Roudnice nad Labem 67:02 + 26:54 2104
30. Syslová Edita PGP8853 SK Praga 72:30 + 32:22 1485
31. Bendáková Eliška LTU9250 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 72:43 + 32:35 1457
32. Soroka Martyna TUR9466 OOB TJ Turnov 74:55 + 34:47 1208
33. Stoklasová Daniela OSN0055 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 81:30 + 41:22 472
34. Kadlecová Daniela LDC9251 KOB Děčín 82:44 + 42:36 334
35. Dubnová Kateřina LDC8250 KOB Děčín 87:48 + 47:40 0
36. Marková Michaela KUO8551 KOB Ústí nad Orlicí 88:01 + 47:53 0
37. Lounková Zuzana PDY8550 Běhej Poděbrady 92:36 + 52:28 0
38. Sychrová Daniela VBM8458 VSK Mendelu Brno 115:21 + 75:13 0
Zamrzlová Eva SJC8759 Sportcentrum Jičín DISK 0
Benešová Zuzana LIT8353 KOB Litvínov DISK 0
Hrdličková Ludmila SLA9851 SKOB Slaný DISK 0