Kategorie: D21C
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Margoldová Barbora | DKP8654 | Oddíl OB Kotlářka | 40:08 | 5445 | ||
2. | Omová Michaela | TUR8153 | OOB TJ Turnov | 43:25 | + 3:17 | 5041 | |
3. | Rost Hanna | 0410001 | 44:15 | + 4:07 | |||
4. | Foltýnová Eva | SJI0051 | OK Jihlava | 45:04 | + 4:56 | 4833 | |
5. | Klimplová Lenka | LPU7951 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:30 | + 5:22 | 4770 | |
6. | Panchártková Tereza | LTU8950 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 45:46 | + 5:38 | 4727 | |
7. | Černá Hana | EKP8459 | VŠTJ Ekonom Praha | 48:13 | + 8:05 | 4426 | |
8. | Klimplová Zuzana | LPU8151 | OK Lokomotiva Pardubice | 48:43 | + 8:35 | 4356 | |
9. | Čechová Jitka | VBM8353 | VSK Mendelu Brno | 49:01 | + 8:53 | 4310 | |
10. | Žukova Kateřina | LDC9151 | KOB Děčín | 50:27 | + 10:19 | 4132 | |
11. | Vacková Anna | SJI9854 | OK Jihlava | 50:53 | + 10:45 | 4071 | |
12. | Kašparová Šárka | AOP7251 | Orientační Běh Opava | 51:30 | + 11:22 | 3989 | |
13. | Ressová Tereza | LCE0052 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 51:47 | + 11:39 | 3946 | |
14. | Skyvová Kristýna | STE7054 | SK SKI-OB Šternberk | 52:28 | + 12:20 | 3857 | |
15. | Horvátová Hana | ASU9797 | Magnus Orienteering | 52:52 | + 12:44 | 3801 | |
16. | Doležalová Lenka | SHK8256 | OK Slavia Hradec Králové | 54:00 | + 13:52 | 3661 | |
17. | Procházková Michaela | LPU8960 | OK Lokomotiva Pardubice | 54:15 | + 14:07 | 3623 | |
18. | Handlová Andrea | 0260001 | 55:05 | + 14:57 | |||
19. | Pilíková Veronika | CET8152 | TJ Loko Česká Třebová | 55:32 | + 15:24 | 3467 | |
20. | Steblová Veronika | 0250001 | 57:33 | + 17:25 | |||
21. | Malíková Stanislava | EKP8950 | VŠTJ Ekonom Praha | 58:12 | + 18:04 | 3153 | |
22. | Kmentová Lenka | ZAM8552 | OB TJ Sokol Žamberk | 58:41 | + 18:33 | 3090 | |
23. | Stoszková Jana | AOP8850 | Orientační Běh Opava | 59:46 | + 19:38 | 2959 | |
24. | Zeman Klára | DCE7950 | KOB Dobřichovice | 62:56 | + 22:48 | 2591 | |
25. | Strosova Jana | 0290001 | 64:46 | + 24:38 | |||
26. | Kovářová Tereza | TRI9756 | TJ TŽ Třinec | 65:17 | + 25:09 | 2318 | |
27. | Špendlíková Kamila | LCE0051 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 66:25 | + 26:17 | 2184 | |
28. | Gallová Veronika | STH0053 | SK Studenec | 66:34 | + 26:26 | 2162 | |
29. | Erbanová Petra | ROU8952 | SKOB Roudnice nad Labem | 67:02 | + 26:54 | 2104 | |
30. | Syslová Edita | PGP8853 | SK Praga | 72:30 | + 32:22 | 1485 | |
31. | Bendáková Eliška | LTU9250 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 72:43 | + 32:35 | 1457 | |
32. | Soroka Martyna | TUR9466 | OOB TJ Turnov | 74:55 | + 34:47 | 1208 | |
33. | Stoklasová Daniela | OSN0055 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 81:30 | + 41:22 | 472 | |
34. | Kadlecová Daniela | LDC9251 | KOB Děčín | 82:44 | + 42:36 | 334 | |
35. | Dubnová Kateřina | LDC8250 | KOB Děčín | 87:48 | + 47:40 | 0 | |
36. | Marková Michaela | KUO8551 | KOB Ústí nad Orlicí | 88:01 | + 47:53 | 0 | |
37. | Lounková Zuzana | PDY8550 | Běhej Poděbrady | 92:36 | + 52:28 | 0 | |
38. | Sychrová Daniela | VBM8458 | VSK Mendelu Brno | 115:21 | + 75:13 | 0 | |
Zamrzlová Eva | SJC8759 | Sportcentrum Jičín | DISK | 0 | |||
Benešová Zuzana | LIT8353 | KOB Litvínov | DISK | 0 | |||
Hrdličková Ludmila | SLA9851 | SKOB Slaný | DISK | 0 |