Výsledky závodu: H.S.H Vysočina cup - E3

Kategorie: H21A

Datum:
14.07.2019
Místo konání:
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Mareček Petr - R3
H21A
7.36 km, 155 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 7325
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 44:11 7542
2. Vozda Vojtěch KSU9043 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:46 + 1:35 7276
3. Panchártek Jan PHK8802 OK 99 Hradec Králové 46:39 + 2:28 7122
4. Vodička Oldřich LPU7715 OK Lokomotiva Pardubice 46:48 + 2:37 7086
4. Drábek Jan ZBM8511 SK Žabovřesky Brno 46:48 + 2:37 7074
6. Laciga Radek PGP8202 SK Praga 46:53 + 2:42 7049
7. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 47:23 + 3:12 6957
8. Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha 47:25 + 3:14 6940
9. Turczer Petr KSU7945 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:36 + 3:25 6899
10. Kolárik Tomáš TZL9302 SKOB Zlín 47:39 + 3:28 6880
11. Karatsiolis Kryštof TUR9901 OOB TJ Turnov 47:55 + 3:44 6826
12. Müller Jonáš KSU9906 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:10 + 3:59 6775
13. Bukovac Maroš ZBM7605 SK Žabovřesky Brno 48:23 + 4:12 6729
14. Kovář Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín 48:25 + 4:14 6713
15. Polášek Jan Ferdinand DKP8811 Oddíl OB Kotlářka 49:02 + 4:51 6604
16. Kašpar Michal TZL9308 SKOB Zlín 49:17 + 5:06 6554
17. Valenta Jiří LCE9201 OOB TJ Slovan Luhačovice 49:26 + 5:15 6519
18. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 49:40 + 5:29 6472
19. Perůtka Jan LCE8801 OOB TJ Slovan Luhačovice 50:08 + 5:57 6388
20. Bravený Adam VBM8801 VSK Mendelu Brno 50:35 + 6:24 6307
21. Kamenický Tobiáš OSN9339 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 50:46 + 6:35 6267
22. Novák Pavel CTB7001 SK OB Chotěboř 51:12 + 7:01 6189
23. Dusílek Adam SRK8902 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 51:54 + 7:43 6070
24. Šabatka Zdeněk PHK8900 OK 99 Hradec Králové 52:17 + 8:06 6000
25. Sklenář Martin AOP9501 Orientační Běh Opava 53:19 + 9:08 5830
26. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 53:29 + 9:18 5794
27. Fojtů Petr PDY8700 Běhej Poděbrady 53:35 + 9:24 5769
28. Seitler Milan ASU9148 Magnus Orienteering 54:43 + 10:32 5585
29. Šabata Milan SRK9904 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 55:04 + 10:53 5521
30. Škrabálek Jan KYL7000 SK SP Kylešovice 55:54 + 11:43 5384
31. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 56:15 + 12:04 5321
32. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 56:22 + 12:11 5294
33. Vavřík Tomáš MOV0004 SKOB Ostrava 56:30 + 12:19 5264
34. Navrátil Marek KYL7100 SK SP Kylešovice 57:00 + 12:49 5179
35. Pustai David TJN9301 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:38 + 13:27 5074
36. Šmejc Jakub SJC9401 Sportcentrum Jičín 57:45 + 13:34 5047
37. Vlažný Jakub LCE9102 OOB TJ Slovan Luhačovice 57:54 + 13:43 5016
38. Václavek Tomáš STE5809 SK SKI-OB Šternberk 58:19 + 14:08 4944
39. Šrubař Michal ASU8606 Magnus Orienteering 60:00 + 15:49 4681
40. Kazda Adam TJN9104 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:41 + 16:30 4570
41. Vláčil Daniel RIC7307 OB Říčany 60:46 + 16:35 4550
42. Paták Jan 0380001 61:10 + 16:59
43. Paleček Ondřej LPU0105 OK Lokomotiva Pardubice 61:47 + 17:36 4389
44. Vlažný Jan LCE8901 OOB TJ Slovan Luhačovice 64:26 + 20:15 3985
45. Škrabánek Matěj SJI9203 OK Jihlava 65:18 + 21:07 3848
46. Krajíček Vojtěch VRL8803 OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:01 + 23:50 3436
47. Kafka Miloš LPU8608 OK Lokomotiva Pardubice 69:03 + 24:52 3276
48. Jurica Jan LPU9611 OK Lokomotiva Pardubice 70:39 + 26:28 3033
49. Kelbl Vladimír ZBM9711 SK Žabovřesky Brno 73:16 + 29:05 2639
50. Knap Zdeněk 0380002 79:10 + 34:59
51. Jelínek Jaromír CTB7702 SK OB Chotěboř 106:06 + 61:55 0
Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha DISK 0
Horák Patrik TUR9502 OOB TJ Turnov DISK 0
Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava DISK 0