Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
01.05.2019
Místo konání:
Svatava - Podlesí
Pořadatel:
BSO - KOB Baník Sokolov
Mapa:
Vránov, 1: 10 000
Ředitel závodu:
Rambousek Karel
Hlavní rozhodčí:
Rambousek Karel - R2
Stavitel tratí:
Rambousek Karel - R2
JURY:
Kovář Jindřich, Bartoš Luděk, Kamaryt Tomáš
Protokol:
Závod proběhl v pořádku.
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     HD10L     T1     TU     Z1     ZF    
D10
1.70 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stehlíková Tereza LPM0951 OK Lokomotiva Plzeň 18:03
2. Vodrážková Barbora VPM1050 KOS Slavia Plzeň 20:01 + 1:58
3. Ječmenová Veronika ONO0950 SKOB Ostrov 21:56 + 3:53
4. Andělová Viktorie VPM1155 KOS Slavia Plzeň 30:34 + 12:31
5. Fišáková Leona MLA1151 MLOK Mariánské Lázně 32:28 + 14:25
6. Fryšová Žaneta DCH0959 Radioelektronika Cheb 33:55 + 15:52
7. Hanáková Aneta KRL0951 Kometa Kralovice 36:33 + 18:30
8. Urbánková Lucie ONO1150 SKOB Ostrov 40:33 + 22:30
Šebestová Bára NN10951 DISK
Měchurová Karin NN10952 DISK
D12
2.00 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gelnerová Markéta KRL0952 Kometa Kralovice 21:39
2. Bauerová Aneta SKV0752 TJ Slovan Karlovy Vary 29:51 + 8:12
3. Bodurková Denisa KRL0752 Kometa Kralovice 31:56 + 10:17
4. Sobotová Kateřina VPM0851 KOS Slavia Plzeň 32:14 + 10:35
5. Kropáčová Zuzana KRL0754 Kometa Kralovice 33:56 + 12:17
6. Holá Valerie NN20752 37:23 + 15:44
7. Frantová Natálka NN10751 40:27 + 18:48
8. Soukupová Silvie NN20753 41:30 + 19:51
9. Pátková Viktorie NN20051 53:03 + 31:24
10. Ciprysová Alžběta NN20751 53:09 + 31:30
11. Šitrová Štěpánka LPM0850 OK Lokomotiva Plzeň 55:10 + 33:31
12. Fryšová Andrea DCH0760 Radioelektronika Cheb 57:15 + 35:36
13. Hrabánková Kateřina Anna NEK0750 Nejdek Orienteering 64:28 + 42:49
14. Dvořáková Kateřina LPM0750 OK Lokomotiva Plzeň 104:12 + 82:33
D14
2.40 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubecová Magdalena STB0550 TJ Stadion Nový Bor 22:50
2. Kožíšková Kateřina LPM0652 OK Lokomotiva Plzeň 27:47 + 4:57
3. Kulová Laura ONO0552 SKOB Ostrov 28:57 + 6:07
4. Kohoutková Klára BSO0650 KOB Baník Sokolov 31:47 + 8:57
5. Řeháková Mirka SKV0652 TJ Slovan Karlovy Vary 31:49 + 8:59
6. Urbánková Eva ONO0650 SKOB Ostrov 32:58 + 10:08
7. Holíková Petra ONO0653 SKOB Ostrov 39:50 + 17:00
8. Třísková Tereza LPM0653 OK Lokomotiva Plzeň 39:56 + 17:06
9. Ševčíková Anežka ONO0550 SKOB Ostrov 41:04 + 18:14
10. Beránková Šárka VPM0551 KOS Slavia Plzeň 43:56 + 21:06
11. Vlachová Adéla KRL0551 Kometa Kralovice 43:58 + 21:08
12. Čáslavská Klára NEK0550 Nejdek Orienteering 48:56 + 26:06
13. Kolovratová Tereza NN20551 54:22 + 31:32
14. Kulichová Daniela BSO0653 KOB Baník Sokolov 60:22 + 37:32
15. Novotná Kristýna DCH0655 Radioelektronika Cheb 69:24 + 46:34
16. Fišarová Adéla KRL0651 Kometa Kralovice 71:58 + 49:08
17. Králová Lucie KRL0658 Kometa Kralovice 75:42 + 52:52
18. Peřinová Anna NN2 81:46 + 58:56
19. Šobíšková Lucie BSO0651 KOB Baník Sokolov 87:37 + 64:47
20. Růžičková Eliška DCH0653 Radioelektronika Cheb 94:23 + 71:33
21. Peřinová Zuzana NN20552 100:14 + 77:24
22. Benešová Kateřina BSO0652 KOB Baník Sokolov 113:40 + 90:50
MS Gelnerová Martina KRL Kometa Kralovice 71:09 + 48:19
D16
3.60 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fišarová Eliška KRL0351 Kometa Kralovice 41:15
2. Bartošová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 45:24 + 4:09
3. Dítková Markéta SKV0451 TJ Slovan Karlovy Vary 49:42 + 8:27
4. Dvořáková Karla NN20452 88:30 + 47:15
5. Nováčková Johana NN20453 90:29 + 49:14
6. Hegnerová Adéla LPM0450 OK Lokomotiva Plzeň 92:37 + 51:22
7. Nováková Anna SKV0452 TJ Slovan Karlovy Vary 102:27 + 61:12
7. Šmejkalová Viktorie NN20451 102:27 + 61:12
D18
3.70 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marešová Klára NEK0250 Nejdek Orienteering 50:18
2. Daňková Dominika DCH0258 Radioelektronika Cheb 68:21 + 18:03
D21
4.20 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Březinová Marie VPM9191 KOS Slavia Plzeň 40:02
2. Biersaková Dagmar KRL0051 Kometa Kralovice 41:27 + 1:25
3. Šilhavá Lucie LPM9451 OK Lokomotiva Plzeň 48:13 + 8:11
4. Szenczi Kristýna VLI8650 Slavia Liberec orienteering 56:30 + 16:28
5. Lučanová Barbora MAS0051 KČT Aš 59:31 + 19:29
D35
3.80 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dítková Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 37:21
2. Vodrážková Kateřina VPM7995 KOS Slavia Plzeň 37:54 + 0:33
3. Sobotová Jana VPM7250 KOS Slavia Plzeň 39:53 + 2:32
4. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 40:47 + 3:26
5. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 43:05 + 5:44
6. Placková Veronika MLA8250 MLOK Mariánské Lázně 43:39 + 6:18
7. Kotásková Jana JES7451 OK Rakovník 44:21 + 7:00
8. Urbánková Jana ONO7851 SKOB Ostrov 45:31 + 8:10
9. Kamarytová Martina MLA6651 MLOK Mariánské Lázně 46:21 + 9:00
10. Vlašímská Tereza SKV TJ Slovan Karlovy Vary 47:40 + 10:19
11. Fremrová Jaroslava LPM7954 OK Lokomotiva Plzeň 51:15 + 13:54
12. Bínová Kathrin MLA6754 MLOK Mariánské Lázně 52:46 + 15:25
13. Székelyová Erika MLA7752 MLOK Mariánské Lázně 58:17 + 20:56
14. Šitrová Lucie LPM7857 OK Lokomotiva Plzeň 59:26 + 22:05
15. Pivcová Žaneta MLA8050 MLOK Mariánské Lázně 64:45 + 27:24
16. Prinzová Nikola MLA8150 MLOK Mariánské Lázně 69:09 + 31:48
D45
3.60 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 40:31
2. Kubecová Jana STB7399 TJ Stadion Nový Bor 44:35 + 4:04
3. Šoupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 49:09 + 8:38
4. Polívková Markéta VPM735 KOS Slavia Plzeň 50:51 + 10:20
5. Hanáková Marta KRL7151 Kometa Kralovice 51:26 + 10:55
6. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 53:47 + 13:16
7. Jelínková Radka MLA6951 MLOK Mariánské Lázně 55:50 + 15:19
8. Beránková Lenka VPM7051 KOS Slavia Plzeň 58:04 + 17:33
9. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 58:24 + 17:53
10. Danihelová Janka SKV6552 TJ Slovan Karlovy Vary 62:04 + 21:33
D55
2.40 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary 35:18
2. Opavová Stanislava MLA5451 MLOK Mariánské Lázně 35:42 + 0:24
3. Sklenářová Jana MLA6258 MLOK Mariánské Lázně 40:54 + 5:36
4. Šplinarová Jana SKV6451 TJ Slovan Karlovy Vary 42:41 + 7:23
5. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva Chomutov 45:05 + 9:47
6. Kubátová Lenka SKV5551 TJ Slovan Karlovy Vary 48:07 + 12:49
7. Krejčová Vlasta SKV6351 TJ Slovan Karlovy Vary 54:56 + 19:38
D65
2.30 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva Chomutov 58:07
2. Horáková Magdalena NEK4950 Nejdek Orienteering 83:03 + 24:56
H10
1.70 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Parula Egon LPM1000 OK Lokomotiva Plzeň 15:18
2. Brabec Zdeněk MAS1001 KČT Aš 17:11 + 1:53
3. Gregor Richard BSO0900 KOB Baník Sokolov 17:17 + 1:59
4. Placek Tomas MLA0902 MLOK Mariánské Lázně 17:25 + 2:07
5. Štěrba Lukáš SKV1001 TJ Slovan Karlovy Vary 18:03 + 2:45
6. Prinz Mikuláš MLA0901 MLOK Mariánské Lázně 18:20 + 3:02
7. Houba Vojtěch KRL1002 Kometa Kralovice 19:53 + 4:35
8. Beneš Jan MLA1000 MLOK Mariánské Lázně 22:17 + 6:59
9. Bejvančický Jan KRL1003 Kometa Kralovice 22:25 + 7:07
10. Švejda Pavel BSO0901 KOB Baník Sokolov 26:44 + 11:26
11. Andresík Matyáš NN11001 86:51 + 71:33
Soukup Ondra NN10901 DISK
H12
2.30 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Turek Jakub SKV0801 TJ Slovan Karlovy Vary 25:31
2. Stehlík Jakub LPM0700 OK Lokomotiva Plzeň 26:50 + 1:19
3. Janoch Mikuláš MLA0700 MLOK Mariánské Lázně 27:56 + 2:25
4. Pávek Štěpán NEK0700 Nejdek Orienteering 28:59 + 3:28
5. Vodrážka Štěpán VPM0802 KOS Slavia Plzeň 30:25 + 4:54
6. Anděl Robin VPM0901 KOS Slavia Plzeň 33:04 + 7:33
7. Bauer David NN20703 33:37 + 8:06
8. Petruš Ondřej MLA0701 MLOK Mariánské Lázně 34:26 + 8:55
9. Bejvančický Josef KRL0703 Kometa Kralovice 35:02 + 9:31
10. Krs Jakub VPM0801 KOS Slavia Plzeň 36:29 + 10:58
11. Vít Tomáš BSO0800 KOB Baník Sokolov 36:54 + 11:23
12. Brabec Matěj MAS0701 KČT Aš 37:13 + 11:42
13. Plevný Albert DCH0711 Radioelektronika Cheb 38:17 + 12:46
14. Kváč Miroslav MLA0800 MLOK Mariánské Lázně 39:24 + 13:53
15. Donda Jakub ONO0700 SKOB Ostrov 40:30 + 14:59
16. Herman Ondřej MLA0801 MLOK Mariánské Lázně 44:30 + 18:59
17. Tříska Lukáš LPM0800 OK Lokomotiva Plzeň 45:09 + 19:38
18. Samuel Witney NN20701 47:14 + 21:43
19. Kule Oliver ONO0701 SKOB Ostrov 50:32 + 25:01
20. Mála Matyáš MAS0800 KČT Aš 51:33 + 26:02
21. Beneš Josef MLA0702 MLOK Mariánské Lázně 74:05 + 48:34
22. Pjenčák Adam MAS0802 KČT Aš 82:07 + 56:36
23. Gašek Šimon NN2 89:00 + 63:29
24. Holý Tobiáš NN20702 95:02 + 69:31
Kraus Kristian NN10801 DISK
Bršťák Tomáš NN10701 DISK
Soukup Pavel NN10702 DISK
H14
2.60 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Němec David LPM0504 OK Lokomotiva Plzeň 25:45
2. Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 26:00 + 0:15
3. Pivec Jan MLA0503 MLOK Mariánské Lázně 27:06 + 1:21
4. Svoboda Antonín VPM0601 KOS Slavia Plzeň 27:42 + 1:57
5. Meduna Filip ONO0603 SKOB Ostrov 28:59 + 3:14
6. Havlíček Viktor BSO0602 KOB Baník Sokolov 32:47 + 7:02
7. Sobota Ondřej VPM0502 KOS Slavia Plzeň 32:57 + 7:12
8. Šoupa Martin LPM0500 OK Lokomotiva Plzeň 41:02 + 15:17
9. Spiřík František BSO0603 KOB Baník Sokolov 42:23 + 16:38
10. Veseleňák Karel BSO0601 KOB Baník Sokolov 45:02 + 19:17
11. Ječmen Matyáš ONO0600 SKOB Ostrov 48:00 + 22:15
12. Andrš Matěj NN10601 51:03 + 25:18
13. Uher Adam NN10501 54:48 + 29:03
14. Kulhánek Jáchym NN20501 57:15 + 31:30
15. Krul Michal NN20503 63:10 + 37:25
16. VyskočilJan NN20502 71:14 + 45:29
Myslík Vojtěch ONO0602 SKOB Ostrov DISK
H16
3.70 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bauer Matyáš SKV0402 TJ Slovan Karlovy Vary 43:36
2. Milota Břetislav MLA0300 MLOK Mariánské Lázně 43:48 + 0:12
3. Weissar Samuel LPM0300 OK Lokomotiva Plzeň 44:58 + 1:22
4. Kollár Nikola NN20401 50:53 + 7:17
5. Dvořák Jan NN20402 51:43 + 8:07
6. Grohmann Jan VPM0403 KOS Slavia Plzeň 52:40 + 9:04
7. Kulhánek Ondra NN20403 58:36 + 15:00
8. Pavlas Ondra NN20404 74:51 + 31:15
9. Vendelberger Tomáš MAS0302 KČT Aš 75:15 + 31:39
Břečka Vojtěch LPM0302 OK Lokomotiva Plzeň DISK
H18
5.00 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kurz Šimon VPM0208 KOS Slavia Plzeň 36:25
2. Newiak Nick NEK0101 Nejdek Orienteering 45:52 + 9:27
3. Hlinovský Ondřej VPM0102 KOS Slavia Plzeň 50:05 + 13:40
4. Kováč František MLA0201 MLOK Mariánské Lázně 52:55 + 16:30
5. Polívka Vratislav VPM0203 KOS Slavia Plzeň 73:18 + 36:53
H21
6.10 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5192
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bílý Jakub LTP0104 OOB TJ Lokomotiva Teplice 41:14 5678
2. Kamaryt Tomáš VPM8807 KOS Slavia Plzeň 44:28 + 3:14 5309
3. Macek Jiří LIT8401 KOB Litvínov 50:47 + 9:33 4588
4. Řehořek Tomáš SKV TJ Slovan Karlovy Vary 53:59 + 12:45
5. Šperl Milan NN10001 54:53 + 13:39
6. Šilhavý Jakub LPM8500 OK Lokomotiva Plzeň 58:05 + 16:51 3755
7. Šulc Marek MAS9302 KČT Aš 59:34 + 18:20 3586
8. Szenczi Gabriel VLI8700 Slavia Liberec orienteering 66:21 + 25:07 2812
9. Štros Jan 0010001 66:32 + 25:18
10. Kříž Jan NN10002 83:56 + 42:42
11. Rosenbaum Ondřej JES0001 OK Rakovník 89:15 + 48:01 198
H35
5.00 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlašímský Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary 39:35
2. Řehák Miroslav SKV7101 TJ Slovan Karlovy Vary 42:49 + 3:14
3. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 43:21 + 3:46
4. Šitra Vladimír LPM7904 OK Lokomotiva Plzeň 45:06 + 5:31
5. Pilař Karel MAS5501 KČT Aš 45:29 + 5:54
6. Kožíšek Petr LPM7603 OK Lokomotiva Plzeň 45:35 + 6:00
7. Kovář Jindřich MAS6800 KČT Aš 45:43 + 6:08
8. Pávek Jiří NEK7700 Nejdek Orienteering 45:48 + 6:13
9. Fišer Pavel SKV7200 TJ Slovan Karlovy Vary 46:43 + 7:08
10. Bauer Lukáš SKV7701 TJ Slovan Karlovy Vary 47:11 + 7:36
11. Hegner Lukáš LPM8104 OK Lokomotiva Plzeň 49:05 + 9:30
12. Nejedlý Ladislav ONO7501 SKOB Ostrov 49:26 + 9:51
13. Dvořák Pavel LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň 49:30 + 9:55
14. Ječmen Vladimír ONO7900 SKOB Ostrov 49:48 + 10:13
15. Placek Petr MLA8000 MLOK Mariánské Lázně 53:05 + 13:30
16. Sedláček Tomáš KRL6401 Kometa Kralovice 53:55 + 14:20
17. Pivec Lukáš MLA7600 MLOK Mariánské Lázně 56:27 + 16:52
18. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 58:24 + 18:49
19. Ševčík Petr ONO7200 SKOB Ostrov 59:07 + 19:32
20. Holík Jaromír ONO7502 SKOB Ostrov 59:34 + 19:59
21. Petruš Marek MLA7500 MLOK Mariánské Lázně 61:10 + 21:35
22. Bauer Jan NN2 62:46 + 23:11
23. Beneš Marek MLA MLOK Mariánské Lázně 63:57 + 24:22
24. Pjenčák Roman MAS7501 KČT Aš 69:59 + 30:24
H45
4.20 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bartoš Luděk MLA6701 MLOK Mariánské Lázně 38:07
2. Bílý Petr LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice 39:55 + 1:48
3. Kamaryt Miloš MLA6404 MLOK Mariánské Lázně 42:56 + 4:49
4. Kubec Pavel STB6601 TJ Stadion Nový Bor 43:45 + 5:38
5. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 44:43 + 6:36
6. Svoboda Radek VPM6903 KOS Slavia Plzeň 45:54 + 7:47
7. Mareš Alexander NEK7300 Nejdek Orienteering 46:43 + 8:36
8. Mayer Tomáš KSH6900 OB Kašperské Hory 47:08 + 9:01
9. Bína Pavel MLA6708 MLOK Mariánské Lázně 47:34 + 9:27
10. Polívka Vratislav VPM7003 KOS Slavia Plzeň 49:18 + 11:11
11. Vlach Miroslav DCH6101 Radioelektronika Cheb 51:38 + 13:31
12. Weissar Petr LPM7020 OK Lokomotiva Plzeň 53:32 + 15:25
13. Šoupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 55:28 + 17:21
14. Kropáč Jiří KRL6700 Kometa Kralovice 56:21 + 18:14
15. Hanák Martin KRL6701 Kometa Kralovice 67:31 + 29:24
H55
3.70 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájek Jiří ONO6400 SKOB Ostrov 38:24
2. Michalec Jan DCH5701 Radioelektronika Cheb 51:30 + 13:06
3. Chotětický Václav DKL5202 KOB Kladno 56:15 + 17:51
4. Štěrba Jiří SKV TJ Slovan Karlovy Vary 61:27 + 23:03
5. Čech Petr DCH6002 Radioelektronika Cheb 82:10 + 43:46
H65
2.60 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 38:58
2. Švec Zdeněk SLA4700 SKOB Slaný 38:59 + 0:01
3. Sklenář Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 41:28 + 2:30
4. Kubát Jaroslav SKV5203 TJ Slovan Karlovy Vary 42:33 + 3:35
5. Jirásek Jaroslav DCH4701 Radioelektronika Cheb 44:55 + 5:57
6. Valeška Rudolf LCV4700 TJ Lokomotiva Chomutov 45:08 + 6:10
7. Mágr Zdeněk LCV5000 TJ Lokomotiva Chomutov 49:07 + 10:09
HD10L
1.30 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šitra Šimon LPM1001 OK Lokomotiva Plzeň 18:19
2. Zabolotna Kiara MLA1152 MLOK Mariánské Lázně 23:04 + 4:45
3. Placek Nikolas MLA1200 MLOK Mariánské Lázně 30:47 + 12:28
4. Prinzová Lada MLA1150 MLOK Mariánské Lázně 32:05 + 13:46
5. Fryšová Zuzana DCH1151 Radioelektronika Cheb 33:59 + 15:40
6. Houbová Eliška KRL1152 Kometa Kralovice 42:48 + 24:29
7. Cikhardtová Adéla NEK Nejdek Orienteering 53:46 + 35:27
8. Mikyska Mael MLA1100 MLOK Mariánské Lázně 73:17 + 54:58
T1
4.20 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Řehořek Jaroš SKV TJ Slovan Karlovy Vary 50:38
2. Sobota Petr VPM7800 KOS Slavia Plzeň 58:44 + 8:06
3. Fryš Zdeněk DCH Radioelektronika Cheb 65:54 + 15:16
4. Daika Aneta NN3 66:22 + 15:44
5. Ciprys František NN3 85:43 + 35:05
6. Měchura Václav NN3 107:12 + 56:34
Holíková Ilona ONO7552 SKOB Ostrov DISK
TU
5.00 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vodrážka Ondřej VPM7702 KOS Slavia Plzeň 44:14
Z1
2.10 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bauerová Kateřina SKV7751 TJ Slovan Karlovy Vary 19:24
2. Houba Petr KRL7801 Kometa Kralovice 23:15 + 3:51
3. Nováček Jan NN2 28:15 + 8:51
4. Polívková Magdaléna VPM055 KOS Slavia Plzeň 29:13 + 9:49
5. Němec Jiří LPM OK Lokomotiva Plzeň 29:16 + 9:52
6. Mikysková Barbara MLA8450 MLOK Mariánské Lázně 29:20 + 9:56
7. Daněk Patrik NN3 31:10 + 11:46
8. Houbová Hana KRL8250 Kometa Kralovice 33:06 + 13:42
9. Kožíšková Hana MLA MLOK Mariánské Lázně 36:03 + 16:39
10. Tříska Jiří LPM OK Lokomotiva Plzeň 45:24 + 26:00
11. Vlach Viktor KRL1001 Kometa Kralovice 71:35 + 52:11
ZF
1.30 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milota Jan MLA0500 MLOK Mariánské Lázně 20:00
1. Stingl Vojtěch BSO1201 KOB Baník Sokolov 20:00
1. Gregor Ondřej BSO1200 KOB Baník Sokolov 20:00
1. Magdalena Ciprysová NN21051 20:00
1. Loskotová Lucie BSO KOB Baník Sokolov 20:00
1. Malý Vojta NN1 20:00
1. Špička David NN1 20:00
1. Rutrle Michal NN1 20:00
1. Bršťák Vítek NN1 20:00
1. Sazymová Elvíra NN1 20:00
1. Šperlová Kačka NN1 20:00
1. Pilát Lukáš NN1 20:00
1. Šebestová Sára NN1 20:00
1. Kotrlová Emílie NN1 20:00
1. Pejša Antonín NN1 20:00
1. Pávková Anna NEK Nejdek Orienteering 20:00
1. Benešová Marie MLA MLOK Mariánské Lázně 20:00
1. Bauerová Lucie NN3 20:00