Výsledky závodu: Veřejný závod (Jarní skály)

Kategorie: D21C

Datum:
16.03.2019
Místo konání:
Podkost
Pořadatel:
TUV - SOK TJ Turnov
Mapa:
Kost JIH 2018
Ředitel závodu:
Sokolářová Jitka - R3
Hlavní rozhodčí:
Šritr Martin - R3
Stavitel tratí:
Kvapil Petr - R3
JURY:
Oma Jakub, Zakouřil Václav, Nehasil Vladislav
Protokol:
Závod roběhl bez závad, jury se nesešla.
D21C
4.30 km, 185 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3519
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Malečková Hana VSP0553 USK Praha 37:02 3675
2. Vytinová Monika TUR9150 OOB TJ Turnov 37:14 + 0:12 3657
3. Thýnová Martina SHK0350 OK Slavia Hradec Králové 42:00 + 4:58 3224
4. Aschermannová Klára VSP0454 USK Praha 43:30 + 6:28 3088
5. Skácelová Adéla VLI0454 Slavia Liberec orienteering 43:35 + 6:33 3081
6. Podrábská Alžběta VLI0451 Slavia Liberec orienteering 45:12 + 8:10 2934
7. Blahová Pavla DKP0155 Oddíl OB Kotlářka 45:17 + 8:15 2926
8. Štraitová Jolana VSP0456 USK Praha 45:44 + 8:42 2885
9. Držková Berenika LPU0151 OK Lokomotiva Pardubice 46:00 + 8:58 2861
10. Šestáková Marie VLI0452 Slavia Liberec orienteering 46:52 + 9:50 2783
11. Čermáková Klára PGP0352 SK Praga 47:24 + 10:22 2734
12. Stulíková Barbora SHK8552 OK Slavia Hradec Králové 48:49 + 11:47 2605
13. Janků Anna SJC0252 Sportcentrum Jičín 49:20 + 12:18 2559
14. Pitrmucová Antonie JIL0251 OK Jilemnice 50:11 + 13:09 2481
15. Beranová Hana VSP0455 USK Praha 52:13 + 15:11 2297
16. Horáková Veronika PHK0353 OK 99 Hradec Králové 53:15 + 16:13 2203
17. Petriláková Anežka Rozári DOR0251 OK Dobříš 53:19 + 16:17 2197
18. Tomanicová Sofie CHA0450 OK Chrastava 53:48 + 16:46 2153
19. Zakouřilová Helena VSP7453 USK Praha 54:19 + 17:17 2106
20. Držková Markéta LPU7670 OK Lokomotiva Pardubice 54:21 + 17:19 2103
21. Andrlová Lea VLI0453 Slavia Liberec orienteering 54:58 + 17:56 2047
22. Malečková Iva PGP7559 SK Praga 55:17 + 18:15 2018
23. Pavlová Martina LTP0151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 55:22 + 18:20 2011
24. Beranová Eva VSP0254 USK Praha 55:51 + 18:49 1967
25. Nehasilová Veronika LDC0350 KOB Děčín 56:06 + 19:04 1944
26. Nováková Eliška PDY0150 Běhej Poděbrady 57:04 + 20:02 1856
27. Kodejšová Markéta VSP0458 USK Praha 57:42 + 20:40 1799
28. Forstová Lenka MFP6850 Matfyz Praha 58:14 + 21:12 1750
29. Fencíková Lucie JHB9160 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 58:39 + 21:37 1713
30. Vávrová Rút 0140001 58:41 + 21:39
31. Podešvová Vlasta TJN9250 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 59:39 + 22:37 1622
32. Alblová Lucie LME7555 SK Los Mělník 59:55 + 22:53 1598
33. Szenczi Kristýna VLI8650 Slavia Liberec orienteering 60:38 + 23:36 1533
34. Dejnožková Blanka TJN7651 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:51 + 23:49 1513
35. Zeman Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 61:20 + 24:18 1469
36. Kmentová Lenka ZAM8552 OB TJ Sokol Žamberk 61:47 + 24:45 1428
37. Kohlová Monika TUR9756 OOB TJ Turnov 63:13 + 26:11 1298
38. Pavlíková Klára LIT7451 KOB Litvínov 63:26 + 26:24 1278
39. Zamouřilová Anežka PHK0354 OK 99 Hradec Králové 63:28 + 26:26 1275
40. Matyášová Jana CHA7652 OK Chrastava 64:13 + 27:11 1207
41. Kopecká Valentýna VSP0453 USK Praha 65:42 + 28:40 1072
42. Vávrová Sára 0140002 66:49 + 29:47
43. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 67:23 + 30:21 920
44. Legátová Alžběta CHA9450 OK Chrastava 67:30 + 30:28 909
45. Jiřištová Klára JIL9052 OK Jilemnice 70:57 + 33:55 596
46. Průšková Tereza BOR0456 OK Jiskra Nový Bor 71:40 + 34:38 531
47. Lišková Hana KPY9951 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 77:46 + 40:44 0
48. Klašková Josefina DKP9651 Oddíl OB Kotlářka 83:48 + 46:46 0
49. Zatloukalová Jana TUR8651 OOB TJ Turnov 90:03 + 53:01 0
Benešová Zuzana LIT8353 KOB Litvínov DISK 0
Müllerová Petra BZP9050 Báječné ženy v orientačním běhu DISK 0
Mozolíková Michaela 0150002 DISK