Výsledky závodu: Veřejný závod (Jarní skály)

Kategorie: D35

Datum:
16.03.2019
Místo konání:
Podkost
Pořadatel:
TUV - SOK TJ Turnov
Mapa:
Kost JIH 2018
Ředitel závodu:
Sokolářová Jitka - R3
Hlavní rozhodčí:
Šritr Martin - R3
Stavitel tratí:
Kvapil Petr - R3
JURY:
Oma Jakub, Zakouřil Václav, Nehasil Vladislav
Protokol:
Závod roběhl bez závad, jury se nesešla.
D35
5.40 km, 235 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malá Věra JIL7752 OK Jilemnice 50:26
2. Novotná Petra PHK6651 OK 99 Hradec Králové 50:36 + 0:10
3. Janatová Lucie DKP8154 Oddíl OB Kotlářka 54:33 + 4:07
4. Lankašová Barbora CHA8050 OK Chrastava 54:59 + 4:33
5. Sieglová Dagmar MFP7050 Matfyz Praha 55:33 + 5:07
6. Suchá Eva SHK7851 OK Slavia Hradec Králové 56:16 + 5:50
7. Pokorná Magdaléna PGP7562 SK Praga 58:05 + 7:39
8. Šilerová Eva PDY8050 Běhej Poděbrady 59:29 + 9:03
9. Skácelová Marie VLI7552 Slavia Liberec orienteering 60:37 + 10:11
10. Hrobařová Lenka ASU7751 Magnus Orienteering 61:03 + 10:37
11. Vokurková Marta TJN7950 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:14 + 10:48
12. Kučerová Marie VSP7551 USK Praha 62:36 + 12:10
13. Havlínová Zuzana SCP8150 OK Sparta Praha 63:18 + 12:52
14. Samková Renáta PHK7456 OK 99 Hradec Králové 64:11 + 13:45
15. Kopecká Magdaléna KPY8250 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 64:21 + 13:55
16. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 66:57 + 16:31
17. Korecká Lenka CHT8053 OOB SK Chrast 67:13 + 16:47
18. Andrade Milena 24C7550 OK Vršovice 69:25 + 18:59
19. Merhulíková Lenka BOR7857 OK Jiskra Nový Bor 69:56 + 19:30
20. Štáfková Jitka PGP8056 SK Praga 70:07 + 19:41
21. Gajdová Kristina VSP7752 USK Praha 71:54 + 21:28
22. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 Báječné ženy v orientačním běhu 72:54 + 22:28
23. Knapová Iva LPU6052 OK Lokomotiva Pardubice 73:06 + 22:40
24. Nehasilová Zuzana LDC7150 KOB Děčín 73:43 + 23:17
25. Schmidtová Jana VRL7553 OOS TJ Spartak Vrchlabí 74:11 + 23:45
26. Papicová Silvie BZP7651 Báječné ženy v orientačním běhu 77:06 + 26:40
27. Hladká Petra KOR7950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 80:25 + 29:59
28. Tomandlová Radka 5IX7550 NOK HoRa 82:16 + 31:50
29. Asterová Jana SLA7451 SKOB Slaný 86:10 + 35:44
30. Ellederová Zdeňka TAP7755 KOB Tretra Praha 86:33 + 36:07
31. Blahutová Hanka MFP7953 Matfyz Praha 89:20 + 38:54
32. Kobrlová Gabriela TJN7654 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 92:15 + 41:49
33. Aneta Bańska Bodziona 0120004 94:14 + 43:48
34. Hrádková Kateřina ROU8350 SKOB Roudnice nad Labem 104:22 + 53:56
35. Vokušová Dana TJN7750 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 108:31 + 58:05
36. Ledinská Leona DKP8161 Oddíl OB Kotlářka 141:43 + 91:17