Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
30.03.2019
Místo konání:
Sedmihorky - Autocamp
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Mapa:
Kočičí hlava
Ředitel závodu:
Kořínek Jindřich - R2
Hlavní rozhodčí:
Wolf Filip - R3
Stavitel tratí:
Vlček Martin - R3, Zabořil Vojtěch
Protokol:
Při zpracování přihlášek jsme byli nuceni vyřadit nekteré závodníky mimo JO kvůli danému limitu od CHKO. Samotný závor proběhl v pořádku, bez protestu a úrazu.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P    
D10
1.58 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Houžvičková Kateřina TUR0952 OOB TJ Turnov 23:01
2. Růtová Amálka TJN0951 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:11 + 1:10
3. Kvapilová Kristýna TUV0999 SOK TJ Turnov 24:20 + 1:19
4. Pechová Marie VLI1050 Slavia Liberec orienteering 25:50 + 2:49
5. Soukupová Marie BOR0952 OK Jiskra Nový Bor 27:44 + 4:43
6. Ouzká Eliška BOR1051 OK Jiskra Nový Bor 27:55 + 4:54
7. Trojanová Vendula VLI1052 Slavia Liberec orienteering 28:38 + 5:37
8. Haasová Anežka BOR0956 OK Jiskra Nový Bor 31:53 + 8:52
9. Kubešová Tereza VLI0954 Slavia Liberec orienteering 34:22 + 11:21
10. Zappová Elisabeth TJN0952 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:44 + 13:43
11. Zurynková Lenka TJN0957 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:05 + 14:04
12. Čečerle Beáta VLI1053 Slavia Liberec orienteering 40:08 + 17:07
13. Čupcová Viktorie BOR0957 OK Jiskra Nový Bor 40:45 + 17:44
14. Pokorná Ema PGP0950 SK Praga 45:56 + 22:55
15. Horáčková Natalie BOR0958 OK Jiskra Nový Bor 46:58 + 23:57
16. Šipoš Emília VLI0952 Slavia Liberec orienteering 53:54 + 30:53
Frantálová Felicie BOR0658 OK Jiskra Nový Bor 58:52 + 35:51
D10L
2.69 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomanicová Stela CHA1051 OK Chrastava 32:34
2. Prokopová Tereza CHA1151 OK Chrastava 35:25 + 2:51
3. Berchová Anežka LME0951 SK Los Mělník 35:48 + 3:14
4. Feřtová Eliška VLI1056 Slavia Liberec orienteering 36:04 + 3:30
5. Hoke Berenika Klub dobré zprávy 36:12 + 3:38
6. Zenko Rozálie BOR1052 OK Jiskra Nový Bor 39:11 + 6:37
7. Michálková Ela BOR1152 OK Jiskra Nový Bor 39:50 + 7:16
8. Kottíková Anežka TJN1152 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:21 + 8:47
9. Kvapilová Klára TUV1199 SOK TJ Turnov 42:28 + 9:54
10. Zemanová Kristýna VLI1055 Slavia Liberec orienteering 42:46 + 10:12
11. Justová Anika CHA1050 OK Chrastava 47:09 + 14:35
12. Válková Karolína TUV0951 SOK TJ Turnov 48:36 + 16:02
13. Gibbons Emily TUV0955 SOK TJ Turnov 54:36 + 22:02
14. Součková Adélka Klub dobré zprávy 70:50 + 38:16
D12
1.95 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Karolína TUR0853 OOB TJ Turnov 19:44
2. Lamačová Barbora BOR0750 OK Jiskra Nový Bor 19:48 + 0:04
3. Tomášková Matilda TUV0998 SOK TJ Turnov 22:33 + 2:49
4. Nováková Viktorie RUM0751 ZOOB Rumburk 23:24 + 3:40
5. Kocmanová Adéla BOR0752 OK Jiskra Nový Bor 23:33 + 3:49
6. Houžvičková Daniela TUR0751 OOB TJ Turnov 24:18 + 4:34
7. Zabořilová Anna JEN0951 OB Jenišovice 24:58 + 5:14
8. Šestáková Johana VLI0853 Slavia Liberec orienteering 25:03 + 5:19
9. Michálková Ema BOR0857 OK Jiskra Nový Bor 26:12 + 6:28
10. Lipenská Barbora CHA0753 OK Chrastava 26:13 + 6:29
11. Baloghová Milena TJN0750 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:03 + 7:19
12. Kunášková Karolína VLI0851 Slavia Liberec orienteering 27:04 + 7:20
13. Mastníková Lenka TJN0859 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:21 + 7:37
14. Pražáková Nella TJN0854 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:24 + 7:40
15. Gregorová Alice DKP0758 Oddíl OB Kotlářka 29:31 + 9:47
16. Heřmánková Bára TUR0850 OOB TJ Turnov 30:21 + 10:37
17. Vaňourková Sára BOR0759 OK Jiskra Nový Bor 31:28 + 11:44
18. Kutková Tereza JEN0752 OB Jenišovice 33:07 + 13:23
19. Flossmannová Lucie VLI0852 Slavia Liberec orienteering 33:31 + 13:47
20. Březinová Antonie CHA0851 OK Chrastava 33:37 + 13:53
21. Rejholcová Tereza BOR0751 OK Jiskra Nový Bor 34:59 + 15:15
22. Nožičková Eva TJN0852 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:07 + 15:23
23. Podoubská Klára TJN0855 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:10 + 15:26
24. Štveráková Zuzana CHA0750 OK Chrastava 37:40 + 17:56
25. Pechová Alena VLI0854 Slavia Liberec orienteering 43:13 + 23:29
26. Horáčková Tereza BOR0762 OK Jiskra Nový Bor 48:46 + 29:02
27. Feřtová Anežka VLI0856 Slavia Liberec orienteering 55:31 + 35:47
28. Holanová Lucie CHA0655 OK Chrastava 57:59 + 38:15
29. Koudelková Katrin BOR0856 OK Jiskra Nový Bor 62:22 + 42:38
30. Honsová Andrea TJN0858 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 64:18 + 44:34
31. Synková Elena DOK0850 OK Doksy 65:25 + 45:41
32. Špidlová Ester LLI0861 LOK-o Liberec 68:24 + 48:40
33. Cicvárková Klára TJN0757 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 81:26 + 61:42
Glybovská Ivona Klub dobré zprávy DISK
D14
2.18 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Michaela TUR0551 OOB TJ Turnov 20:40
2. Koudelková Eliška BOR0652 OK Jiskra Nový Bor 23:07 + 2:27
3. Kubecová Magdalena STB0550 TJ Stadion Nový Bor 24:12 + 3:32
4. Štemberová Bára TJN0650 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:11 + 5:31
5. Mellanová Judita TUR0559 OOB TJ Turnov 27:11 + 6:31
6. Novotná Barbora TUR0552 OOB TJ Turnov 27:41 + 7:01
7. Vilémová Eliška VLI0655 Slavia Liberec orienteering 29:15 + 8:35
8. Pecková Tereza VLI0551 Slavia Liberec orienteering 29:17 + 8:37
9. Skácelová Kateřina VLI0550 Slavia Liberec orienteering 29:26 + 8:46
10. Skalová Jolana TJN0653 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:18 + 10:38
11. Podoubská Adéla TJN0658 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:45 + 12:05
12. Háková Eliška TJN0654 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:31 + 12:51
13. Sokolová Julie VLI0552 Slavia Liberec orienteering 33:51 + 13:11
14. Davidová Noemi RUM0551 ZOOB Rumburk 34:27 + 13:47
15. Zoubková Šárka TJN0554 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:34 + 14:54
16. Kosková Adéla VLI0656 Slavia Liberec orienteering 37:32 + 16:52
17. Štveráková Eliška CHA0553 OK Chrastava 40:32 + 19:52
18. Rejmanová Nikola BOR0656 OK Jiskra Nový Bor 48:54 + 28:14
19. Stehlíková Adéla BOR0554 OK Jiskra Nový Bor 56:46 + 36:06
20. Sklenářová Zuzana TUR0658 OOB TJ Turnov 86:02 + 65:22
Matyášová Kristýna CHA0555 OK Chrastava DISK
Hájková Tereza TUR0556 OOB TJ Turnov DISK
Kottíková Lucie TJN0657 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
D16
2.35 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štraitová Jolana VSP0456 USK Praha 30:48
2. Vitebská Eliška TJN0350 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:39 + 2:51
3. Pesničáková Soňa TJN0451 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:19 + 3:31
4. Skácelová Adéla VLI0454 Slavia Liberec orienteering 34:39 + 3:51
5. Beranová Hana VSP0455 USK Praha 35:30 + 4:42
6. Burešová Eliška VLI0456 Slavia Liberec orienteering 36:06 + 5:18
7. Šestáková Marie VLI0452 Slavia Liberec orienteering 36:26 + 5:38
8. Tomanicová Sofie CHA0450 OK Chrastava 38:47 + 7:59
9. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 39:04 + 8:16
10. Podrábská Alžběta VLI0451 Slavia Liberec orienteering 41:09 + 10:21
11. Kodejšová Markéta VSP0458 USK Praha 41:28 + 10:40
12. Rumlenová Tereza BOR0453 OK Jiskra Nový Bor 43:04 + 12:16
13. Kopecká Valentýna VSP0453 USK Praha 45:00 + 14:12
14. Žejdlíková Eliška LTP0350 OOB TJ Lokomotiva Teplice 45:10 + 14:22
15. Nehasilová Veronika LDC0350 KOB Děčín 48:29 + 17:41
16. Mrkvičková Veronika TJN0355 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:54 + 22:06
17. Zaňková Natálie TJN0450 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:49 + 27:01
18. Mandáková Tereza LME0452 SK Los Mělník 66:50 + 36:02
19. Brožková Kateřina TJN0455 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 70:00 + 39:12
20. Menclová Anna JEN0452 OB Jenišovice 79:23 + 48:35
D18
2.57 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 32:42
2. Klacková Štěpánka SJC0253 Sportcentrum Jičín 34:41 + 1:59
3. Podrábská Marie TJN0259 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:34 + 2:52
4. Pavlová Martina LTP0151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 40:33 + 7:51
5. Růžičková Vendula CHA0252 OK Chrastava 41:46 + 9:04
6. Linková Lucie TJN0257 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:05 + 11:23
7. Tymešová Anna BOR0253 OK Jiskra Nový Bor 47:31 + 14:49
8. Andrlová Lea VLI0453 Slavia Liberec orienteering 49:49 + 17:07
9. Beranová Eva VSP0254 USK Praha 52:56 + 20:14
10. Lišková Adélka CHA0254 OK Chrastava 53:04 + 20:22
11. Rybářová Tereza BOR0153 OK Jiskra Nový Bor 55:56 + 23:14
D20
2.57 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Žejdlíková Karolína LTP9950 OOB TJ Lokomotiva Teplice 55:41
2. Pěničková Martina TJN0052 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:48 + 2:07
3. Paříková Iva TUR0061 OOB TJ Turnov 65:17 + 9:36
D21K
2.85 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 4305
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Škáchová Petra KAM7054 OK Kamenice 38:04 4550
2. Knížková Šárka CHA9850 OK Chrastava 38:15 + 0:11 4530
3. Švihovská Eva SJC8352 Sportcentrum Jičín 42:11 + 4:07 4092
4. Kubecová Kateřina BOR9959 OK Jiskra Nový Bor 42:26 + 4:22 4065
5. Hradcová Zuzana CHA8852 OK Chrastava 46:29 + 8:25 3614
6. Szenczi Kristýna VLI8650 Slavia Liberec orienteering 51:23 + 13:19 3070
7. Fencíková Lucie JHB9160 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 52:48 + 14:44 2912
8. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 53:21 + 15:17 2851
9. Malíková Stanislava EKP8950 VŠTJ Ekonom Praha 54:53 + 16:49 2681
10. Štemberová Natálie TJN9851 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:26 + 19:22 2397
11. Kalinová Lucie RUM8750 ZOOB Rumburk 63:09 + 25:05
12. Zeman Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 69:21 + 31:17 1073
13. Legátová Alžběta CHA9450 OK Chrastava 70:10 + 32:06 982
14. Pološcuková Lucie SMB9001 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 81:52 + 43:48
D21L
3.41 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8717
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kabáthová Eva ZBM8966 SK Žabovřesky Brno 35:16 9520
2. Štičková Anna SSU9651 SK Severka Šumperk 38:52 + 3:36 8677
3. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 39:43 + 4:27 8477
4. Benešová Lucie SJC8951 Sportcentrum Jičín 41:25 + 6:09 8079
5. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 41:58 + 6:42 7950
6. Havlová Adéla BOR9161 OK Jiskra Nový Bor 41:59 + 6:43 7946
7. Nováková Zuzana NPA9151 SK LOB Nová Paka 42:15 + 6:59 7884
8. Matějů Kateřina VLI8054 Slavia Liberec orienteering 43:29 + 8:13 7595
9. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 44:11 + 8:55 7431
10. Škáchová Magdalena DKP0156 Oddíl OB Kotlářka 44:46 + 9:30 7294
11. Matějková Barbora SJC0156 Sportcentrum Jičín 45:04 + 9:48 7224
12. Zlámalová Nikola SJC9951 Sportcentrum Jičín 45:08 + 9:52 7208
13. Vejražková Rozárka SJC0151 Sportcentrum Jičín 45:36 + 10:20 7099
14. Gorčicová Eliška CHA9150 OK Chrastava 46:09 + 10:53 6970
15. Mullis Kateřina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka 46:20 + 11:04 6927
16. Jiřištová Zuzana DKP8254 Oddíl OB Kotlářka 46:22 + 11:06 6919
17. Vytinová Monika TUR9150 OOB TJ Turnov 46:28 + 11:12 6896
18. Lepšíková Eva SJC8765 Sportcentrum Jičín 47:31 + 12:15 6650
19. Hrobařová Lenka ASU7751 Magnus Orienteering 50:20 + 15:04 5990
20. Klíchová Jana SSU8151 SK Severka Šumperk 51:37 + 16:21 5689
21. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 53:02 + 17:46 5357
22. Mašínová Anna TJN0152 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:17 + 18:01 5299
23. Kopcová Michaela VLI8456 Slavia Liberec orienteering 53:57 + 18:41 5143
24. Pavlíková Markéta CHA0050 OK Chrastava 54:32 + 19:16 5006
24. Henychová Zuzana VLI6151 Slavia Liberec orienteering 54:32 + 19:16 5006
26. Riby Rose LTP0051 OOB TJ Lokomotiva Teplice 55:40 + 20:24 4740
27. Kurková Martina SMR8850 SNS Smržovka 56:05 + 20:49 4643
28. Kohlová Zuzana KPY8852 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 57:53 + 22:37 4221
29. Posseltová Tereza TJN9252 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 58:05 + 22:49 4174
30. Valešová Martina CHA9651 OK Chrastava 59:03 + 23:47 3948
31. Štraitová Jitka VSP7252 USK Praha 59:45 + 24:29 3784
32. Rydlová Eva FSP8989 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 61:54 + 26:38 3280
33. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 63:28 + 28:12 2913
34. Podešvová Vlasta TJN9250 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 66:59 + 31:43 2089
35. Bialožytová Tereza PGP9055 SK Praga 67:12 + 31:56 2038
36. Rickmeyer Tina 71D8650 USV TU Dresden 71:55 + 36:39
37. Vávrová Sára StillAliveCZ 73:14 + 37:58
38. Hausmannová Klára EKP8651 VŠTJ Ekonom Praha 81:53 + 46:37 0
Mokrá Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering DISK 0
D35
3.28 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lankašová Barbora CHA8050 OK Chrastava 43:10
2. Hanušová Petra STB8297 TJ Stadion Nový Bor 46:36 + 3:26
3. Podlipná Veronika SJC8152 Sportcentrum Jičín 48:34 + 5:24
4. Pokorná Magdaléna PGP7562 SK Praga 49:17 + 6:07
5. Kučerková Romana STB8196 TJ Stadion Nový Bor 56:04 + 12:54
6. Kalousková Pavla JEN8451 OB Jenišovice 57:25 + 14:15
7. Krejsová Martina CHT8152 OOB SK Chrast 64:18 + 21:08
8. Trávníčková Hana VLI8250 Slavia Liberec orienteering 65:33 + 22:23
9. Uhlíková Šárka SJC8151 Sportcentrum Jičín 69:07 + 25:57
10. Korejčíková Dáďa LLI5550 LOK-o Liberec 71:51 + 28:41
11. Poláková Veronika CHA8150 OK Chrastava 71:55 + 28:45
12. Lipenská Eva CHA7951 OK Chrastava 72:03 + 28:53
13. Vávrová Rút StillAliveCZ 75:08 + 31:58
14. Slavíčková Petra 9FX8250 Fóglíci 91:35 + 48:25
D40
2.74 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Lucie TEP7850 Tempo Praha 37:20
2. Tomášková Radka TUV7851 SOK TJ Turnov 37:31 + 0:11
3. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 39:08 + 1:48
4. Šimerková Olga PGP7551 SK Praga 39:19 + 1:59
5. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 Slavia Liberec orienteering 43:35 + 6:15
6. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 44:29 + 7:09
7. Pachnerová Dominika CHA7750 OK Chrastava 44:44 + 7:24
8. Žuková Marcela VLI7351 Slavia Liberec orienteering 47:01 + 9:41
9. Tučková Monika BOR7650 OK Jiskra Nový Bor 51:00 + 13:40
10. Jeřábková Tereza BOR7563 OK Jiskra Nový Bor 51:14 + 13:54
11. Mairichová Radka TJN7450 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:14 + 17:54
12. Pesničáková Kristýna TJN7653 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 56:09 + 18:49
13. Matyášová Jana CHA7652 OK Chrastava 60:10 + 22:50
14. Kurfürstová Magdalena FSP7852 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 62:30 + 25:10
15. Feřtová Jitka VLI7853 Slavia Liberec orienteering 63:06 + 25:46
16. Vacíková Jana TEP7950 Tempo Praha 63:08 + 25:48
17. Růtová Martina TJN7652 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 64:05 + 26:45
18. Krupková Martina CHA7552 OK Chrastava 66:19 + 28:59
19. Patková Kateřina BOR7853 OK Jiskra Nový Bor 66:21 + 29:01
20. Linková Alena SUL6750 OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 69:51 + 32:31
21. Karafiátová Lucie Karafiáti 78:19 + 40:59
22. Hejnová Simona LLI7651 LOK-o Liberec 87:52 + 50:32
23. Bradáčová Marie LLI7550 LOK-o Liberec 89:21 + 52:01
24. Danková Irena CHA7551 OK Chrastava 90:45 + 53:25
25. Štveráková Monika CHA7852 OK Chrastava 97:31 + 60:11
D45
2.62 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 36:09
2. Folprechtová Kateřina VSP7460 USK Praha 37:59 + 1:50
3. Eichlerová Jana KAS7051 KOB Kamenický Šenov 39:26 + 3:17
4. Průšová Markéta VSP7256 USK Praha 40:55 + 4:46
5. Zabořilová Romana JEN7457 OB Jenišovice 43:52 + 7:43
6. Gorčicová Ivana CHA6550 OK Chrastava 44:12 + 8:03
7. Posseltová Romana TJN7050 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:46 + 9:37
8. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 46:54 + 10:45
9. Škorpilová Jana SJC7451 Sportcentrum Jičín 47:35 + 11:26
10. Zakouřilová Helena VSP7453 USK Praha 47:57 + 11:48
11. Veselá Jitka TUV7250 SOK TJ Turnov 50:06 + 13:57
12. Lesáková Věra TJN7152 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:09 + 16:00
13. Beranová Iva VSP7150 USK Praha 52:17 + 16:08
14. Hanušová Zdena SJC7253 Sportcentrum Jičín 52:46 + 16:37
15. Marková Jana LLI7152 LOK-o Liberec 53:09 + 17:00
16. Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering 54:52 + 18:43
17. Menclová Silvie VSP7050 USK Praha 57:24 + 21:15
18. Nehasilová Zuzana LDC7150 KOB Děčín 58:22 + 22:13
19. Řehořová Lenka TJN7250 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 59:03 + 22:54
20. Illnerová Daniela DKP6651 Oddíl OB Kotlářka 60:21 + 24:12
21. Nožičková Renata TJN6953 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:57 + 25:48
22. Kašparová Marie ZAK7250 OK Netopýr Zákupy 63:55 + 27:46
23. Kamírová Gabriela LTP7351 OOB TJ Lokomotiva Teplice 64:59 + 28:50
24. Žejdlíková Jitka LTP7251 OOB TJ Lokomotiva Teplice 68:25 + 32:16
25. Bartáková Eva CHA7051 OK Chrastava 73:33 + 37:24
26. Gibbonsová Jitka TUV7252 SOK TJ Turnov 74:20 + 38:11
27. Kuncová Jiřina TJN5752 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 77:55 + 41:46
28. Berchová Kateřina LME7451 SK Los Mělník 80:30 + 44:21
29. Tumová Jana SJC7452 Sportcentrum Jičín 83:14 + 47:05
30. Vitebská Lenka TJN7051 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 86:01 + 49:52
31. Válková Martina TUV7051 SOK TJ Turnov 86:28 + 50:19
32. Pokorná Hana TJN6950 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 94:29 + 58:20
33. Benešová Marika Klub dobré zprávy 95:19 + 59:10
D50
2.50 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rejholcová Andrea BOR6951 OK Jiskra Nový Bor 41:16
2. Wurzelová Dana OSN6654 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 42:42 + 1:26
3. Sokolářová Jitka TUV6851 SOK TJ Turnov 43:04 + 1:48
4. Koucká Ivana EKP6850 VŠTJ Ekonom Praha 43:16 + 2:00
5. Zalabová Martina SJC6657 Sportcentrum Jičín 43:46 + 2:30
6. Rýdlová Magda TJN6850 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:43 + 3:27
7. Burdová Simona LDC6851 KOB Děčín 46:00 + 4:44
8. Pávková Jana BOR6550 OK Jiskra Nový Bor 46:08 + 4:52
9. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 48:55 + 7:39
10. Pustaiová Romana TJN6851 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:11 + 7:55
11. Pološčuková Monika SMB6551 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 49:24 + 8:08
12. Tichá Jana SJH6451 SJH Jindřichův Hradec 49:56 + 8:40
13. Miklasová Markéta VLI6850 Slavia Liberec orienteering 50:59 + 9:43
14. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 51:28 + 10:12
15. Cruse Katrin 24D6650 SV Robotron Dresden 51:42 + 10:26
16. Kočibová Ivana TJN6354 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:33 + 13:17
17. Picková Helena TJN6952 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:23 + 14:07
D55
2.20 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Benešová Iva SJC6151 Sportcentrum Jičín 41:09
2. Šípová Soňa BOR6150 OK Jiskra Nový Bor 41:34 + 0:25
3. Švarcová Lenka JEN6451 OB Jenišovice 41:49 + 0:40
4. Jermanová Eva TJN6150 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:44 + 6:35
5. Drągowska Marzena 23P6250 OK!Sport Warszawa 49:26 + 8:17
6. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 50:27 + 9:18
7. Doležalová Vlasta PGP5550 SK Praga 54:22 + 13:13
8. Jedličková Zdena BOR6250 OK Jiskra Nový Bor 54:48 + 13:39
9. Kubátová Ivana BOR6152 OK Jiskra Nový Bor 64:17 + 23:08
D60
2.17 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šaffková Zuzana CHA5150 OK Chrastava 37:28
2. Bradnová Věra CHA5550 OK Chrastava 45:37 + 8:09
3. Kadavá Eva CHA5750 OK Chrastava 48:25 + 10:57
4. Lusková Olga CHA5650 OK Chrastava 66:48 + 29:20
5. Kadečková Jana JEN5651 OB Jenišovice 68:47 + 31:19
D65
2.07 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ševčíková Alena CHA5351 OK Chrastava 34:54
2. Úlehlová Ivana BOR5150 OK Jiskra Nový Bor 36:28 + 1:34
3. Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering 38:39 + 3:45
4. Bartoňová Marie BOR5351 OK Jiskra Nový Bor 40:57 + 6:03
5. Horáčková Stanislava VLI4950 Slavia Liberec orienteering 47:28 + 12:34
6. Lukavcová Lenka TJN5452 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 56:05 + 21:11
7. Malá Jitka KAS5451 KOB Kamenický Šenov 56:17 + 21:23
8. Böhmová Eva TJN5450 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 62:37 + 27:43
9. Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering 69:00 + 34:06
10. Richtrová Jaroslava JEN5251 OB Jenišovice 70:14 + 35:20
11. Mikšová Stanislava DKP5250 Oddíl OB Kotlářka 96:47 + 61:53
Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
Bednaříková Olga Marie VLI5151 Slavia Liberec orienteering DISK
D70
1.97 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kohoutová Jitřenka UVP4850 Slovan Praha 42:27
2. Vokálová Pavla CHA4951 OK Chrastava 47:01 + 4:34
3. Pospíšilová Jana LDC4451 KOB Děčín 50:50 + 8:23
4. Kubíková Hela LLI4851 LOK-o Liberec 55:08 + 12:41
5. Nejezchlebová Věra KAS4551 KOB Kamenický Šenov 68:28 + 26:01
D75
1.78 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štrojsová Jaroslava KAS4350 KOB Kamenický Šenov 47:02
H10
1.68 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skácel Jan VLI0901 Slavia Liberec orienteering 19:04
2. Škorpil Marek HOR0900 TJ Jiskra Hořice 20:07 + 1:03
3. Žemlík Eduard TUR0909 OOB TJ Turnov 22:02 + 2:58
4. Kutek Matěj JEN0902 OB Jenišovice 22:58 + 3:54
5. Patka Marek BOR0902 OK Jiskra Nový Bor 23:59 + 4:55
6. Guida Alessandro VLI0900 Slavia Liberec orienteering 25:22 + 6:18
7. Gregor Marek DKP0914 Oddíl OB Kotlářka 27:15 + 8:11
8. Lamač Vítek BOR1100 OK Jiskra Nový Bor 27:45 + 8:41
9. Slavíček Martin 9FX1100 Fóglíci 30:54 + 11:50
10. Maděra Jakub VLI0906 Slavia Liberec orienteering 34:19 + 15:15
11. Pešík Matouš VLI0903 Slavia Liberec orienteering 34:54 + 15:50
12. Vřešťál František TUR0906 OOB TJ Turnov 37:08 + 18:04
13. Vaňourek Vojtěch BOR0903 OK Jiskra Nový Bor 37:20 + 18:16
14. Votýpka Štěpán BOR0900 OK Jiskra Nový Bor 38:04 + 19:00
15. Vilém Štěpán VLI0902 Slavia Liberec orienteering 40:34 + 21:30
16. Šebelka Jakub VLI1002 Slavia Liberec orienteering 41:11 + 22:07
17. Janata Matěj TJN1111 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:08 + 28:04
18. Sázavský Antonín VLI0905 Slavia Liberec orienteering 47:30 + 28:26
Kmínek Ondřej DOK1000 OK Doksy DISK
Tůma Vojtěch CHA0804 OK Chrastava 33:22 + 14:18
Kunc Ondřej BOR0710 OK Jiskra Nový Bor 56:04 + 37:00
H10L
2.68 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáček Jáchym VLI1111 Slavia Liberec orienteering 21:05
2. Bégoc Dany TUR1011 OOB TJ Turnov 28:48 + 7:43
3. Kocman Lukáš BOR1102 OK Jiskra Nový Bor 30:32 + 9:27
4. Kalousek Dominik JEN0901 OB Jenišovice 31:42 + 10:37
5. Havelka Pepča SJC1000 Sportcentrum Jičín 32:05 + 11:00
6. Hrdlička Vojtěch VLI1004 Slavia Liberec orienteering 34:23 + 13:18
7. Matějů Eda VLI1200 Slavia Liberec orienteering 34:36 + 13:31
8. Bureš Kryštof VLI1202 Slavia Liberec orienteering 34:41 + 13:36
9. Louda Matyáš TUR0912 OOB TJ Turnov 37:26 + 16:21
10. Kasse Jakub HO Jurije Gagarina 39:10 + 18:05
11. Kučerka Radek STB1101 TJ Stadion Nový Bor 53:15 + 32:10
12. Kvasnička Jakub Klub dobré zprávy 63:30 + 42:25
13. Kasse Matej HO Jurije Gagarina 83:42 + 62:37
14. Kmínek Jan DOK1100 OK Doksy 90:47 + 69:42
Štembera Oskar TJN1201 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Beneš Max VLI1100 Slavia Liberec orienteering DISK
Mullis Robert DKP1200 Oddíl OB Kotlářka DISK
H12
2.17 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomášek Prokop TUV0701 SOK TJ Turnov 18:18
2. Drahoňovský Tomáš TUR0701 OOB TJ Turnov 18:23 + 0:05
3. Podrábský Ctibor VLI0700 Slavia Liberec orienteering 21:21 + 3:03
4. Patka Kryštof BOR0702 OK Jiskra Nový Bor 21:33 + 3:15
5. Zajger David TUR0703 OOB TJ Turnov 21:45 + 3:27
6. Mairich Martin TJN0812 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:23 + 5:05
7. Hyxa Jan VLI0702 Slavia Liberec orienteering 26:33 + 8:15
8. Šebelka Matěj VLI0805 Slavia Liberec orienteering 27:18 + 9:00
9. Lesák Marek TJN0811 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:36 + 9:18
10. Habán Eduard VLI0800 Slavia Liberec orienteering 27:39 + 9:21
11. Nožička Jan TJN0809 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:42 + 9:24
12. Studničný Adam BOR0701 OK Jiskra Nový Bor 28:50 + 10:32
13. Hrůzek Ondřej BOR0809 OK Jiskra Nový Bor 29:16 + 10:58
14. Just Matouš CHA0701 OK Chrastava 29:50 + 11:32
15. Tuma Lukáš SJC0800 Sportcentrum Jičín 30:54 + 12:36
16. Beneš Filip VLI0708 Slavia Liberec orienteering 31:27 + 13:09
17. Miklas Ondřej VLI0701 Slavia Liberec orienteering 33:22 + 15:04
18. Bureš David VLI0707 Slavia Liberec orienteering 33:39 + 15:21
19. Štembera Vítek TJN0801 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:58 + 15:40
20. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 34:29 + 16:11
21. Hübner Ondřej STB0700 TJ Stadion Nový Bor 34:47 + 16:29
22. Guida Francesco VLI0810 Slavia Liberec orienteering 36:38 + 18:20
23. Řehoř Hynek TJN0700 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:08 + 18:50
24. Polák Tomáš CHA0801 OK Chrastava 37:48 + 19:30
25. Šálek Richard TUR0702 OOB TJ Turnov 39:16 + 20:58
26. Čečerle Matouš VLI0807 Slavia Liberec orienteering 39:38 + 21:20
27. Pleva Stanislav SJC0805 Sportcentrum Jičín 39:59 + 21:41
28. Mizera Jan TUR0707 OOB TJ Turnov 41:04 + 22:46
29. Válek Matěj BOR0703 OK Jiskra Nový Bor 53:56 + 35:38
30. Jończy Michał 88P0801 MKS Paulinum Jelenia Góra 69:25 + 51:07
31. Krupka Daniel CHA0703 OK Chrastava 89:21 + 71:03
32. Cupák Václav OOS TJ Spartak Vrchlabí 118:59 + 100:41
Zaňka Albert TJN0803 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Týfa Daniel VLI0811 Slavia Liberec orienteering DISK
H14
2.46 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mairich Filip TJN0603 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:24
2. Hoetzel Hugo TUR0505 OOB TJ Turnov 23:24 + 1:00
3. Štrait Vilém VSP0701 USK Praha 24:30 + 2:06
4. Nejezchleb Vojtěch TUR0503 OOB TJ Turnov 25:34 + 3:10
5. Březina Karel CHA0605 OK Chrastava 25:36 + 3:12
6. Habán Oliver VLI0600 Slavia Liberec orienteering 26:51 + 4:27
7. Vaňura Lukáš TJN0508 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:20 + 7:56
8. Zurynek Jan TJN0605 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:11 + 11:47
9. Veselý Václav TUV0601 SOK TJ Turnov 34:27 + 12:03
10. Maškarinec Marek VLI0501 Slavia Liberec orienteering 34:49 + 12:25
11. Mastník Ondřej TJN0507 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:20 + 12:56
12. Hejna Štěpán LLI0602 LOK-o Liberec 47:58 + 25:34
13. Pěnička Jan TJN0501 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:16 + 25:52
14. Jelínek Šimon BOR0510 OK Jiskra Nový Bor 48:56 + 26:32
15. Vřešťál Antonín TUR0604 OOB TJ Turnov 51:05 + 28:41
16. Houžvička David TUR0501 OOB TJ Turnov 52:46 + 30:22
17. Matouš Marek JEN0602 OB Jenišovice 63:30 + 41:06
H16
2.78 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vitebský Lukáš TJN0302 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:56
2. Peterka Jakub LLI0404 LOK-o Liberec 24:52 + 1:56
3. Tkáč Matěj TJN0401 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:53 + 3:57
4. Waldhauser Štěpán BOR0409 OK Jiskra Nový Bor 27:21 + 4:25
5. Lesák Ondřej TJN0306 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 28:42 + 5:46
6. Průša Dominik VSP0406 USK Praha 29:02 + 6:06
7. Zakouřil Matyáš VSP0400 USK Praha 29:39 + 6:43
8. Jończy Jakub 88P0300 MKS Paulinum Jelenia Góra 31:40 + 8:44
9. Klein Martin LTP0404 OOB TJ Lokomotiva Teplice 33:31 + 10:35
10. Dejnožka Vojtěch TJN0300 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:34 + 12:38
11. Hnízdil Matěj KAS0301 KOB Kamenický Šenov 36:29 + 13:33
12. Řehoř Vojta TJN0303 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:33 + 13:37
13. Pokorný Jan TJN0400 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:17 + 19:21
14. Hejna Hynek LLI0300 LOK-o Liberec 42:38 + 19:42
15. Kašpar Vojtěch BOR0402 OK Jiskra Nový Bor 49:07 + 26:11
16. Haslinger Leopold LTP0403 OOB TJ Lokomotiva Teplice 54:01 + 31:05
17. Veselý Jakub BOR0406 OK Jiskra Nový Bor 62:09 + 39:13
18. Danko Štěpán CHA0301 OK Chrastava 75:28 + 52:32
19. Žukov Jakub TJN0305 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 124:48 + 101:52
H18
3.17 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bradáč David LLI0203 LOK-o Liberec 39:23
2. Matyáš Vojtěch CHA0202 OK Chrastava 45:13 + 5:50
3. Růta Matyáš TJN0102 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:07 + 7:44
4. Tománek Josef BOR0102 OK Jiskra Nový Bor 51:17 + 11:54
5. Romaniuk Vojtěch TJN0205 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 68:11 + 28:48
H20
3.17 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šklíba David TJN9902 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:01
H21K
3.49 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 3349
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Novák Filip TJN9801 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:32 3886
2. Šmaus Jan TJN9700 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:47 + 4:15 3577
3. Tejkal Jan ADA8110 OOB Spartak Adamov 55:41 + 15:09 2785
4. Cupák Jiří VRL7201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:52 + 15:20 2772
5. Bernášek Jiří STB8101 TJ Stadion Nový Bor 56:00 + 15:28 2762
6. Eiselt Jan LTP8801 OOB TJ Lokomotiva Teplice 57:12 + 16:40 2675
7. Král Luboš TJN8401 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:05 + 19:33 2465
8. Posselt Martin TJN9501 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 64:33 + 24:01 2141
9. Němec Tomáš 9VC8100 OK SUDOP 72:34 + 32:02
10. Kadečka Adam JEN9601 OB Jenišovice 73:55 + 33:23 1460
11. Žukov Michal TJN9701 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 74:58 + 34:26 1383
12. Škácha Michal DKP7103 Oddíl OB Kotlářka 91:23 + 50:51 190
H21L
4.55 km, 22 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 7870
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Flašar Jan PGP8610 SK Praga 38:32 8165
2. Janata Martin TJN8306 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:56 + 0:24 8083
3. Horáček Michal VLI7700 Slavia Liberec orienteering 40:09 + 1:37 7834
4. Valenta Jiří LCE9201 OOB TJ Slovan Luhačovice 41:30 + 2:58 7557
5. Palas Jan SJC8507 Sportcentrum Jičín 41:35 + 3:03 7540
6. Axmann Šimon DKP8700 Oddíl OB Kotlářka 42:07 + 3:35 7431
7. Veselý Jakub PGP9503 SK Praga 42:29 + 3:57 7356
8. Beneš Jan SJC8703 Sportcentrum Jičín 42:59 + 4:27 7254
9. Krejsa Jan CHT8701 OOB SK Chrast 43:07 + 4:35 7226
9. Kořínek Tomáš BOR9007 OK Jiskra Nový Bor 43:07 + 4:35 7226
11. Holas Štěpán SJC8702 Sportcentrum Jičín 43:21 + 4:49 7178
12. Grundman Vojtěch CHC8801 K.O.B. Choceň 43:50 + 5:18 7079
13. Kobr Tomáš TJN8901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:28 + 5:56 6950
14. Zikmund Zdeněk SJC9703 Sportcentrum Jičín 44:36 + 6:04 6923
15. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 44:44 + 6:12 6895
16. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 44:52 + 6:20 6868
17. Habán Ivo VLI7707 Slavia Liberec orienteering 45:10 + 6:38 6807
18. Peterka Vojtěch LLI7502 LOK-o Liberec 45:21 + 6:49 6769
19. Zalaba Tomáš SJC0101 Sportcentrum Jičín 45:46 + 7:14 6684
20. Kadavý Petr CHA7800 OK Chrastava 45:58 + 7:26 6643
21. Švihovský Jaromír SJC8005 Sportcentrum Jičín 46:02 + 7:30 6629
22. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 46:21 + 7:49 6564
23. Michek David TJN9802 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:20 + 8:48 6363
24. Petr Jan TJN8200 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:29 + 8:57 6332
24. Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga 47:29 + 8:57 6332
26. Novák Jiří NPA7502 SK LOB Nová Paka 47:32 + 9:00 6322
27. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 47:34 + 9:02 6315
28. Bílý Jakub LTP0104 OOB TJ Lokomotiva Teplice 47:35 + 9:03 6312
29. Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha 47:42 + 9:10 6288
30. Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 48:25 + 9:53 6141
31. Kovář Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín 48:39 + 10:07 6093
32. Karvánek Matouš BOR9006 OK Jiskra Nový Bor 50:06 + 11:34 5796
33. Pustai David TJN9301 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:15 + 11:43 5766
34. Antoš Filip NPA8001 SK LOB Nová Paka 51:38 + 13:06 5483
35. Picek Jan TJN9101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:44 + 13:12 5462
36. Průša Michal VSP7310 USK Praha 51:54 + 13:22 5428
36. Škácha Vít DKP0310 Oddíl OB Kotlářka 51:54 + 13:22 5428
36. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 51:54 + 13:22 5428
39. Illner Jakub DKP6601 Oddíl OB Kotlářka 52:02 + 13:30 5401
40. Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 52:57 + 14:25 5213
41. Šmejc Jakub SJC9401 Sportcentrum Jičín 53:18 + 14:46 5141
42. Kopec Tomáš VLI8203 Slavia Liberec orienteering 54:07 + 15:35 4974
43. Gregor Martin DKP7705 Oddíl OB Kotlářka 54:55 + 16:23 4810
44. Čechlovský Jan CHA9300 OK Chrastava 55:07 + 16:35 4769
45. Melichar Vojtěch LLI9802 LOK-o Liberec 56:30 + 17:58 4486
46. Uhlík Michal SJC8007 Sportcentrum Jičín 56:53 + 18:21 4408
47. Novotný Marek TJN9901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:09 + 18:37 4353
48. Šesták Marek VLI7403 Slavia Liberec orienteering 57:14 + 18:42 4336
49. Novák Zdeněk NPA7701 SK LOB Nová Paka 58:38 + 20:06 4049
50. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 59:40 + 21:08 3838
51. Hanzl Tomáš SJC8205 Sportcentrum Jičín 60:15 + 21:43 3718
52. Szenczi Gabriel VLI8700 Slavia Liberec orienteering 60:43 + 22:11 3623
53. Tichý Martin SJH6401 SJH Jindřichův Hradec 61:13 + 22:41 3520
54. Vejstrk Daniel CHA9105 OK Chrastava 62:21 + 23:49 3288
55. Janeček Mirek TJN9804 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 62:40 + 24:08 3224
56. Večeřa Martin TJN9105 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:00 + 26:28 2746
57. Pešík Michal 92X7701 Jizerky 65:48 + 27:16
58. Koucký Martin EKP9700 VŠTJ Ekonom Praha 69:28 + 30:56 1831
59. Karmazín Petr VLI4901 Slavia Liberec orienteering 71:44 + 33:12 1367
60. Kurfürst Pavel FSP7400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 73:16 + 34:44 1053
61. Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering 75:45 + 37:13 545
62. Šunda Marek Neregistrovaní - Šunda 143:53 + 105:21
Štryncl Pavel 92X7700 Jizerky DISK
Buzek Martin PGP8401 SK Praga DISK 0
H35
3.20 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lepšík Petr SJC8203 Sportcentrum Jičín 33:49
2. Janata Pavel TJN8400 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:56 + 0:07
3. Vrabec Ondřej SCP8303 OK Sparta Praha 34:25 + 0:36
4. Pachner Pavel CHA7501 OK Chrastava 36:38 + 2:49
5. Veselý Marek CHA8201 OK Chrastava 36:54 + 3:05
6. Trávníček Tomáš VLI8202 Slavia Liberec orienteering 37:19 + 3:30
7. Kočárek Michal CHA7400 OK Chrastava 37:30 + 3:41
8. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 37:39 + 3:50
9. Kasse Jakub HO Jurije Gagarina 39:05 + 5:16
10. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 41:27 + 7:38
11. Albrecht David 6KC7800 Neregistrovaní 42:55 + 9:06
12. Ledecký Vladimír BOR8402 OK Jiskra Nový Bor 45:27 + 11:38
13. Vančura Martin ASU8049 Magnus Orienteering 46:04 + 12:15
14. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 46:36 + 12:47
15. Maděra Josef VLI7900 Slavia Liberec orienteering 47:21 + 13:32
16. Mieske Frank 13D6702 Kaulsdorfer OLV Berlin 47:37 + 13:48
17. Tomanica Vojtěch CHA7601 OK Chrastava 49:22 + 15:33
18. Ježowicz Roman VLI8002 Slavia Liberec orienteering 52:32 + 18:43
19. Kučerka Jan LIT8002 KOB Litvínov 53:01 + 19:12
20. Kadečka Jakub JEN7901 OB Jenišovice 53:31 + 19:42
21. Kutálek Jan TAP8301 KOB Tretra Praha 55:21 + 21:32
22. Bolf Vojtěch TAP8300 KOB Tretra Praha 66:41 + 32:52
H40
3.11 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hons Miši SMR7700 SNS Smržovka 37:02
2. Jończy Daniel 88P7500 MKS Paulinum Jelenia Góra 39:04 + 2:02
3. Bureš Michal VLI7601 Slavia Liberec orienteering 39:12 + 2:10
4. Balogh Jan TJN7500 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:41 + 4:39
5. Peteráč Zdeněk VLI7802 Slavia Liberec orienteering 43:12 + 6:10
6. Mokrý Pavel VLI7501 Slavia Liberec orienteering 44:46 + 7:44
7. Vilém Stanislav VLI7703 Slavia Liberec orienteering 45:35 + 8:33
8. Březina Jan CHA7604 OK Chrastava 47:44 + 10:42
9. Lisý Ondřej VLI7100 Slavia Liberec orienteering 50:20 + 13:18
10. Štrait Martin VSP7602 USK Praha 51:23 + 14:21
11. Matyáš Libor CHA7603 OK Chrastava 52:59 + 15:57
12. Pleva Stanislav SJC7601 Sportcentrum Jičín 53:21 + 16:19
13. Koudelka Tomáš BOR7513 OK Jiskra Nový Bor 54:50 + 17:48
14. Poloprutský Tomáš VLI6205 Slavia Liberec orienteering 54:57 + 17:55
15. Danko Tomáš CHA7200 OK Chrastava 57:21 + 20:19
16. Feřt Martin VLI7704 Slavia Liberec orienteering 64:45 + 27:43
17. Patka Miroslav BOR7715 OK Jiskra Nový Bor 66:40 + 29:38
18. Linka Vladislav SUL5701 OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 66:48 + 29:46
19. Kubeša Vladimír VLI7507 Slavia Liberec orienteering 75:55 + 38:53
H45
3.03 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zuzánek Zdeněk TJN5901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:13
2. Vydra Ivan CHA6600 OK Chrastava 36:22 + 4:09
3. Bradáč Stanislav LLI7201 LOK-o Liberec 36:39 + 4:26
4. Karvánek Petr BOR6600 OK Jiskra Nový Bor 37:28 + 5:15
5. Nehasil Vladislav LDC7101 KOB Děčín 37:36 + 5:23
6. Hrůzek Libor BOR7400 OK Jiskra Nový Bor 39:16 + 7:03
7. Folprecht Eduard TUV7304 SOK TJ Turnov 39:18 + 7:05
8. Zakouřil Václav VSP7401 USK Praha 40:25 + 8:12
9. Hnízdil Jan KAS7100 KOB Kamenický Šenov 40:38 + 8:25
10. Mrkvička Jiří TJN7101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:20 + 9:07
11. Zaydlar Michal 92X7100 Jizerky 41:54 + 9:41
12. Kruliš Petr VLI6901 Slavia Liberec orienteering 42:37 + 10:24
13. Žejdlík Michal LTP7001 OOB TJ Lokomotiva Teplice 45:34 + 13:21
14. Novák Petr RUM7401 ZOOB Rumburk 47:27 + 15:14
15. Tomandl Jan 5IX7001 NOK HoRa 48:36 + 16:23
16. Jirous Jiří TAP7201 KOB Tretra Praha 49:53 + 17:40
17. Hradecký Jaroslav DOK6300 OK Doksy 51:37 + 19:24
18. Kvapil Petr TUV7402 SOK TJ Turnov 52:33 + 20:20
19. Novotný Dušan TJN7002 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:54 + 20:41
20. Štverák Jan CHA7301 OK Chrastava 54:26 + 22:13
21. Průšek Petr STB7000 TJ Stadion Nový Bor 54:49 + 22:36
22. Urbaník Robert VLI7002 Slavia Liberec orienteering 57:17 + 25:04
23. Žukov Libor VLI6803 Slavia Liberec orienteering 57:57 + 25:44
24. Řehoř Jiří TJN7004 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 58:47 + 26:34
25. Ulman Aleš TJN7201 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:51 + 29:38
26. Trojan Miroslav VLI7200 Slavia Liberec orienteering 62:32 + 30:19
27. Studničný Jaroslav BOR7004 OK Jiskra Nový Bor 63:20 + 31:07
28. Kvasnička Ladislav Klub dobré zprávy 64:38 + 32:25
29. Zabořil Michal JEN7101 OB Jenišovice 67:14 + 35:01
30. Jeřábek Petr BOR7105 OK Jiskra Nový Bor 67:33 + 35:20
31. Maškarinec Petr VLI7303 Slavia Liberec orienteering 71:48 + 39:35
32. Vlk Josef LDC5801 KOB Děčín 72:03 + 39:50
33. Rejman Josef BOR7415 OK Jiskra Nový Bor 77:11 + 44:58
34. Touš Jan JEN6901 OB Jenišovice 78:33 + 46:20
35. Slavícek Petr 9FX7500 Fóglíci 79:58 + 47:45
36. Beneš Petr Klub dobré zprávy 84:47 + 52:34
37. Martinec Pavel LTP7003 OOB TJ Lokomotiva Teplice 87:38 + 55:25
38. David Daniel RUM ZOOB Rumburk 108:26 + 76:13
39. Glybovský Ilja Klub dobré zprávy 122:21 + 90:08
40. Mencl Martin JEN7301 OB Jenišovice 137:52 + 105:39
Souček Miloslav Klub dobré zprávy DISK
H50
2.72 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 35:07
2. Cruse Kay 24D6600 SV Robotron Dresden 35:55 + 0:48
3. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 36:06 + 0:59
4. Novotný Otakar TJN5604 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:59 + 6:52
5. Posselt Martin TJN6802 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:06 + 6:59
6. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 42:38 + 7:31
7. Wurzel Břetislav OSN6005 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 43:01 + 7:54
8. Kubec Pavel STB6601 TJ Stadion Nový Bor 44:29 + 9:22
9. Pavel Petr LTP6806 OOB TJ Lokomotiva Teplice 45:20 + 10:13
10. Machara Martin BOR6900 OK Jiskra Nový Bor 47:05 + 11:58
11. Čaloun Michal VLI6801 Slavia Liberec orienteering 49:19 + 14:12
12. Picek Jan TJN6500 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:14 + 16:07
13. Hovorka Ladislav LDC6802 KOB Děčín 55:36 + 20:29
14. Hejna Stanislav LLI6900 LOK-o Liberec 56:47 + 21:40
15. Eichler Petr KAS6900 KOB Kamenický Šenov 59:18 + 24:11
16. Müller Rico 71D6400 USV TU Dresden 60:38 + 25:31
17. Pustai Josef TJN6300 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 62:19 + 27:12
18. Řezáč Pavel VLI6900 Slavia Liberec orienteering 64:53 + 29:46
19. Mašín René OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 69:41 + 34:34
20. Mencl Miloslav VSP6505 USK Praha 80:29 + 45:22
21. Kovář Boris LTP6710 OOB TJ Lokomotiva Teplice 83:59 + 48:52
Krausz Milan FSP6700 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
H55
2.50 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gorčica Pavel CHA6200 OK Chrastava 35:02
2. Švarc Jiří JEN6201 OB Jenišovice 37:41 + 2:39
3. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 41:15 + 6:13
4. Řehák Pavel SJC6001 Sportcentrum Jičín 44:17 + 9:15
5. Mareš Hynek JEN6101 OB Jenišovice 45:32 + 10:30
6. Šubrt Pavel SMB6301 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 47:08 + 12:06
7. Doškář Boris BOR6400 OK Jiskra Nový Bor 48:35 + 13:33
8. Pěnička Libor TJN6000 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:59 + 16:57
9. Melichar Jaromír LLI6301 LOK-o Liberec 54:53 + 19:51
10. Ježek Ladislav VLI4900 Slavia Liberec orienteering 57:40 + 22:38
11. Mellan Martin TUV6304 SOK TJ Turnov 64:45 + 29:43
H60
2.31 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Drągowski Robert 23P5900 OK!Sport Warszawa 33:24
2. Hoidekr Pavel LLI5901 LOK-o Liberec 33:45 + 0:21
3. Pávek Miloš BOR5801 OK Jiskra Nový Bor 34:17 + 0:53
4. Kaška Rudolf CHA5500 OK Chrastava 37:02 + 3:38
5. Beneš Josef SJC5801 Sportcentrum Jičín 40:51 + 7:27
6. Horák Petr TJN5602 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:00 + 7:36
7. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 44:18 + 10:54
8. Eiselt Miloš LTP5802 OOB TJ Lokomotiva Teplice 45:15 + 11:51
9. Böhm Karel TJN5101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:36 + 24:12
10. Albrecht Miloslav SMB5901 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 58:09 + 24:45
11. Pavlík Milan CHA5400 OK Chrastava 59:17 + 25:53
H65
2.19 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 Slavia Liberec orienteering 29:17
2. Škoda Přemek VLI5301 Slavia Liberec orienteering 31:34 + 2:17
3. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 41:21 + 12:04
4. Barták Jiří CHA5100 OK Chrastava 42:18 + 13:01
5. Horáček Miroslav VLI5000 Slavia Liberec orienteering 45:24 + 16:07
6. Pospíšil Jaromír LDC5301 KOB Děčín 47:12 + 17:55
7. Vokál Jiří CHA5001 OK Chrastava 51:05 + 21:48
8. Babický Tomáš RUM5001 ZOOB Rumburk 53:13 + 23:56
9. Bárta Miroslav JEN5201 OB Jenišovice 57:31 + 28:14
10. Richtr Jiří JEN5001 OB Jenišovice 63:05 + 33:48
11. Lusk Karel CHA5002 OK Chrastava 78:01 + 48:44
12. Kadečka Jiří JEN5002 OB Jenišovice 79:02 + 49:45
13. Jedlička Miroslav JEN5301 OB Jenišovice 81:17 + 52:00
14. Bednařík Libor VLI5200 Slavia Liberec orienteering 86:18 + 57:01
H70
2.15 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 31:42
2. Smetana Radim CHA4700 OK Chrastava 36:43 + 5:01
3. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 38:14 + 6:32
4. Lukavec Míla TJN4901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:17 + 6:35
5. Peterka Josef LLI4702 LOK-o Liberec 39:42 + 8:00
6. Pospíšil Jiří TUV4701 SOK TJ Turnov 39:49 + 8:07
7. Bartkowiak Edward WKS Grunwald 40:53 + 9:11
8. Bílek Vratislav SJC4801 Sportcentrum Jičín 41:00 + 9:18
9. Sikora Miroslav BOV4802 TJ Baník Ostrava OKD 42:14 + 10:32
10. Hlaváč Jaroslav SMB4801 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 43:11 + 11:29
11. Peterka František TJP4900 TJ Sokol Troja 47:20 + 15:38
12. Beránek Petr STB4900 TJ Stadion Nový Bor 50:09 + 18:27
13. Nejezchleba Jiří KAS4600 KOB Kamenický Šenov 51:40 + 19:58
14. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 56:03 + 24:21
15. Rakovec Miloš SCP4500 OK Sparta Praha 65:28 + 33:46
16. Kadavý Zdeněk CHA4901 OK Chrastava 72:26 + 40:44
17. Matoušek Luboš LJN4700 OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 151:42 + 120:00
Grosman Pavel JEN4801 OB Jenišovice DISK
H75
1.97 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Úlehla Zdeněk BOR4001 OK Jiskra Nový Bor 37:44
2. Novotný František PUL4200 OOB USK Slavie Ústí n.L. 42:23 + 4:39
3. Picek Jan TJN4000 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:21 + 16:37
4. Štrojsa Josef KAS4000 KOB Kamenický Šenov 64:44 + 27:00
H80
1.78 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kohout Tomáš UVP3700 Slovan Praha 30:42
2. Křtěnský Jaroslav BOR3600 OK Jiskra Nový Bor 33:46 + 3:04
3. Venuš Jaroslav BOR3800 OK Jiskra Nový Bor 41:19 + 10:37
4. Beránek Miroslav BOR3900 OK Jiskra Nový Bor 48:38 + 17:56
HDR
2.68 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brožek Matej Neregistrovaní 18:59
2. Straková Kačka OK Chrastava 20:11 + 1:12
3. Žandová Eliška STB1250 TJ Stadion Nový Bor 21:56 + 2:57
4. Maderová Klára VLI Slavia Liberec orienteering 23:23 + 4:24
5. Podlipná Klára SJC1451 Sportcentrum Jičín 23:55 + 4:56
6. Honsová Magda TJN1150 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:12 + 5:13
7. Gregorová Magdalena DKP1158 Oddíl OB Kotlářka 26:07 + 7:08
8. Knerová Jana Neregistrovaní 26:42 + 7:43
9. Zakouřil František TUR1204 OOB TJ Turnov 28:03 + 9:04
10. Bradna Vítek Neregistrovaní 28:41 + 9:42
11. Bradnová Magdalena OK Chrastava 28:49 + 9:50
12. Kurfürstová Marie FSP1050 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 29:07 + 10:08
13. Podlipný Filip SJC1202 Sportcentrum Jičín 29:22 + 10:23
14. Kurfürstová Anna FSP1450 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 29:59 + 11:00
15. Kunášková Markéta VLI1057 Slavia Liberec orienteering 30:38 + 11:39
16. Kutková Sára JEN1351 OB Jenišovice 31:14 + 12:15
17. Kalousková Aneta Neregistrovaní 33:14 + 14:15
18. Penicka Jan Neregistrovaní 34:17 + 15:18
19. Týfová Ella VLI1150 Slavia Liberec orienteering 34:21 + 15:22
20. Kubešová Eliška VLI1152 Slavia Liberec orienteering 34:51 + 15:52
21. Hoke Magdaléna Klub dobré zprávy 35:15 + 16:16
22. Vostruha Aleš Klub dobré zprávy 35:17 + 16:18
23. Kubátová Karolína Neregistrovaní 35:22 + 16:23
24. Drahoňovský Jakub TUR1006 OOB TJ Turnov 35:58 + 16:59
25. Pokorná Nela PGP0552 SK Praga 36:51 + 17:52
25. Zemanová Karolína VLI1251 Slavia Liberec orienteering 36:51 + 17:52
27. Zachar Daniel BOR OK Jiskra Nový Bor 37:20 + 18:21
28. Matějů Antonín PGP1501 SK Praga 37:23 + 18:24
29. Neyrinck Nina VSP1350 USK Praha 37:31 + 18:32
30. Matějů Josef VLI1300 Slavia Liberec orienteering 38:20 + 19:21
31. Vakula Vít BOR0908 OK Jiskra Nový Bor 39:01 + 20:02
32. Brzobohatá Eliška Klub dobré zprávy 39:13 + 20:14
33. Zurynek Tomáš TJN1107 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:45 + 20:46
34. Kunc Jakub LLI1203 LOK-o Liberec 41:03 + 22:04
35. Hanušová Lenka STB1350 TJ Stadion Nový Bor 41:37 + 22:38
36. Hübnerová Olivie STB1351 TJ Stadion Nový Bor 41:53 + 22:54
37. Lazarová Alexandra Neregistrovaní 41:56 + 22:57
38. Pecánek Matěj TEP1300 Tempo Praha 42:24 + 23:25
39. Romportlová Lucie Neregistrovaní 42:25 + 23:26
40. Němcová Rozárie TEP1450 Tempo Praha 42:26 + 23:27
41. Hainl Štěpán ZOOB Rumburk 43:12 + 24:13
42. Feřtová Alžběta VLI1451 Slavia Liberec orienteering 43:21 + 24:22
43. Palas Tomáš SJC1501 Sportcentrum Jičín 44:58 + 25:59
44. Sázavský Josef VLI1102 Slavia Liberec orienteering 45:02 + 26:03
45. Kolín Jonáš DKP1500 Oddíl OB Kotlářka 45:29 + 26:30
46. Škáchová Evelína DKP1552 Oddíl OB Kotlářka 48:37 + 29:38
47. Špidla Josef LLI1206 LOK-o Liberec 49:05 + 30:06
48. Glaser Tadeáš Neregistrovaní 50:17 + 31:18
49. Zahradník Václav SJC1200 Sportcentrum Jičín 51:06 + 32:07
50. Kučerková Adéla STB1450 TJ Stadion Nový Bor 52:14 + 33:15
51. Zahradník Eduard Sportcentrum Jičín 52:25 + 33:26
52. Kvasničková Julie Klub dobré zprávy 53:00 + 34:01
53. Svoboda Filip TUR1509 OOB TJ Turnov 53:46 + 34:47
54. Šlapák Štěpán Klub dobré zprávy 53:57 + 34:58
55. Horáčková Eliška VLI1450 Slavia Liberec orienteering 56:35 + 37:36
56. Pachner Ota CHA1400 OK Chrastava 57:39 + 38:40
57. Jůza Bruno Klub dobré zprávy 58:52 + 39:53
58. Šipoš Juraj Neregistrovaní 69:33 + 50:34
59. Šlapák Matěj Klub dobré zprávy 72:40 + 53:41
60. Vrabcová Olívie SCP1450 OK Sparta Praha 76:07 + 57:08
61. Vrabec Adrian SCP1500 OK Sparta Praha 77:08 + 58:09
Dufek František TUR1203 OOB TJ Turnov DISK
Dufková Kateřina TUR1356 OOB TJ Turnov DISK
P
20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Honsová Lenka SMR7750 SNS Smržovka 24:09
2. Maškarincová Hana VLI7553 Slavia Liberec orienteering 24:16 + 0:07
3. Kutková Petra STB7850 TJ Stadion Nový Bor 30:12 + 6:03
4. Kunc Tomáš LLI7800 LOK-o Liberec 41:31 + 17:22