Logo

Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Kategorie: D45

Datum:
30.03.2019
Místo konání:
Sedmihorky - Autocamp
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Mapa:
Kočičí hlava
Ředitel závodu:
Kořínek Jindřich - R2
Hlavní rozhodčí:
Wolf Filip - R3
Stavitel tratí:
Vlček Martin - R3, Zabořil Vojtěch - R3
Protokol:
Při zpracování přihlášek jsme byli nuceni vyřadit nekteré závodníky mimo JO kvůli danému limitu od CHKO. Samotný závor proběhl v pořádku, bez protestu a úrazu.

D45 2.62 km, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 36:09
2. Folprechtová Kateřina VSP7460 C USK Praha 37:59 + 1:50
3. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 39:26 + 3:17
4. Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 40:55 + 4:46
5. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 43:52 + 7:43
6. Gorčicová Ivana CHA6550 C OK Chrastava 44:12 + 8:03
7. Posseltová Romana TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:46 + 9:37
8. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 46:54 + 10:45
9. Škorpilová Jana SJC7451 C Sportcentrum Jičín 47:35 + 11:26
10. Zakouřilová Helena VSP7453 C USK Praha 47:57 + 11:48
11. Veselá Jitka TUV7250 C SOK TJ Turnov 50:06 + 13:57
12. Lesáková Věra TJN7152 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:09 + 16:00
13. Beranová Iva VSP7150 C USK Praha 52:17 + 16:08
14. Hanušová Zdena SJC7253 C Sportcentrum Jičín 52:46 + 16:37
15. Marková Jana LLI7152 C LOK-o Liberec 53:09 + 17:00
16. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 54:52 + 18:43
17. Menclová Silvie VSP7050 C USK Praha 57:24 + 21:15
18. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 58:22 + 22:13
19. Řehořová Lenka TJN7250 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 59:03 + 22:54
20. Illnerová Daniela DKP6651 C Oddíl OB Kotlářka 60:21 + 24:12
21. Nožičková Renata TJN6953 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:57 + 25:48
22. Kašparová Marie ZAK7250 C OK Netopýr Zákupy 63:55 + 27:46
23. Kamírová Gabriela LTP7351 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 64:59 + 28:50
24. Žejdlíková Jitka LTP7251 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 68:25 + 32:16
25. Bartáková Eva CHA7051 C OK Chrastava 73:33 + 37:24
26. Gibbonsová Jitka TUV7252 C SOK TJ Turnov 74:20 + 38:11
27. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 77:55 + 41:46
28. Berchová Kateřina LME7451 C SK Los Mělník 80:30 + 44:21
29. Tumová Jana SJC7452 C Sportcentrum Jičín 83:14 + 47:05
30. Vitebská Lenka TJN7051 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 86:01 + 49:52
31. Válková Martina TUV7051 C SOK TJ Turnov 86:28 + 50:19
32. Pokorná Hana TJN6950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 94:29 + 58:20
33. Benešová Marika Klub dobré zprávy 95:19 + 59:10