Logo

Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Kategorie: H45

Datum:
30.03.2019
Místo konání:
Sedmihorky - Autocamp
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Mapa:
Kočičí hlava
Ředitel závodu:
Kořínek Jindřich - R2
Hlavní rozhodčí:
Wolf Filip - R3
Stavitel tratí:
Vlček Martin - R3, Zabořil Vojtěch - R3
Protokol:
Při zpracování přihlášek jsme byli nuceni vyřadit nekteré závodníky mimo JO kvůli danému limitu od CHKO. Samotný závor proběhl v pořádku, bez protestu a úrazu.

H45 3.03 km, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zuzánek Zdeněk TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:13
2. Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 36:22 + 4:09
3. Bradáč Stanislav LLI7201 C LOK-o Liberec 36:39 + 4:26
4. Karvánek Petr BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor 37:28 + 5:15
5. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 37:36 + 5:23
6. Hrůzek Libor BOR7400 C OK Jiskra Nový Bor 39:16 + 7:03
7. Folprecht Eduard TUV7304 C SOK TJ Turnov 39:18 + 7:05
8. Zakouřil Václav VSP7401 C USK Praha 40:25 + 8:12
9. Hnízdil Jan KAS7100 C KOB Kamenický Šenov 40:38 + 8:25
10. Mrkvička Jiří TJN7101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:20 + 9:07
11. Zaydlar Michal 92X7100 Jizerky 41:54 + 9:41
12. Kruliš Petr VLI6901 C Slavia Liberec orienteering 42:37 + 10:24
13. Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 45:34 + 13:21
14. Novák Petr RUM7401 C ZOOB Rumburk 47:27 + 15:14
15. Tomandl Jan 5IX7001 NOK HoRa 48:36 + 16:23
16. Jirous Jiří TAP7201 C KOB Tretra Praha 49:53 + 17:40
17. Hradecký Jaroslav DOK6300 C OK Doksy 51:37 + 19:24
18. Kvapil Petr TUV7402 C SOK TJ Turnov 52:33 + 20:20
19. Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:54 + 20:41
20. Štverák Jan CHA7301 C OK Chrastava 54:26 + 22:13
21. Průšek Petr STB7000 C TJ Stadion Nový Bor 54:49 + 22:36
22. Urbaník Robert VLI7002 C Slavia Liberec orienteering 57:17 + 25:04
23. Žukov Libor VLI6803 C Slavia Liberec orienteering 57:57 + 25:44
24. Řehoř Jiří TJN7004 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 58:47 + 26:34
25. Ulman Aleš TJN7201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:51 + 29:38
26. Trojan Miroslav VLI7200 C Slavia Liberec orienteering 62:32 + 30:19
27. Studničný Jaroslav BOR7004 C OK Jiskra Nový Bor 63:20 + 31:07
28. Kvasnička Ladislav Klub dobré zprávy 64:38 + 32:25
29. Zabořil Michal JEN7101 C OB Jenišovice 67:14 + 35:01
30. Jeřábek Petr BOR7105 C OK Jiskra Nový Bor 67:33 + 35:20
31. Maškarinec Petr VLI7303 C Slavia Liberec orienteering 71:48 + 39:35
32. Vlk Josef LDC5801 C KOB Děčín 72:03 + 39:50
33. Rejman Josef BOR7415 C OK Jiskra Nový Bor 77:11 + 44:58
34. Touš Jan JEN6901 C OB Jenišovice 78:33 + 46:20
35. Slavícek Petr 9FX7500 Fóglíci 79:58 + 47:45
36. Beneš Petr Klub dobré zprávy 84:47 + 52:34
37. Martinec Pavel LTP7003 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 87:38 + 55:25
38. David Daniel RUM ZOOB Rumburk 108:26 + 76:13
39. Glybovský Ilja Klub dobré zprávy 122:21 + 90:08
40. Mencl Martin JEN7301 C OB Jenišovice 137:52 + 105:39
Souček Miloslav Klub dobré zprávy DISK