Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D21L

Datum:
07.04.2019
Místo konání:
Stráž pod Ralskem, ZŠ ul. Pionýrů GPS 50.7009797N, 14.8026186E
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Ředitel závodu:
Folbrechtová Šárka - R3
Hlavní rozhodčí:
Karvánek Matouš - R3
Stavitel tratí:
Karvánek Petr - R1
Protokol:
Závod proběhl v pořádku, jury se nesešla.
D21L
3.50 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7651
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zlámalová Nikola SJC9951 Sportcentrum Jičín 31:46 7700
2. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 32:04 + 0:18 7628
3. Benešová Lucie SJC8951 Sportcentrum Jičín 32:05 + 0:19 7624
4. Karochová Simona DKP8853 Oddíl OB Kotlářka 32:19 + 0:33 7568
5. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 33:55 + 2:09 7185
6. Zabořilová Romana JEN7457 OB Jenišovice 33:59 + 2:13 7169
7. Lepšíková Eva SJC8765 Sportcentrum Jičín 34:10 + 2:24 7125
8. Myslivečková Zuzana TUR9253 OOB TJ Turnov 34:22 + 2:36 7078
9. Jiřištová Zuzana DKP8254 Oddíl OB Kotlářka 34:26 + 2:40 7062
10. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 35:19 + 3:33 6850
11. Pavlíková Markéta CHA0050 OK Chrastava 36:18 + 4:32 6615
12. Gorčicová Eliška CHA9150 OK Chrastava 36:26 + 4:40 6583
13. Hošková Tereza TAP8971 KOB Tretra Praha 36:47 + 5:01 6499
14. Vytinová Monika TUR9150 OOB TJ Turnov 37:15 + 5:29 6388
15. Neradová Alena TUR8551 OOB TJ Turnov 37:29 + 5:43 6332
16. Hermannová Anna TAP9251 KOB Tretra Praha 37:59 + 6:13 6212
17. Mokrá Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering 38:45 + 6:59 6029
18. Hrobařová Lenka ASU7751 Magnus Orienteering 39:23 + 7:37 5877
19. Kohlová Zuzana KPY8852 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 40:13 + 8:27 5678
20. Posseltová Tereza TJN9252 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:22 + 8:36 5642
21. Valešová Martina CHA9651 OK Chrastava 40:35 + 8:49 5590
22. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 41:25 + 9:39 5391
23. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 41:27 + 9:41 5383
24. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 41:43 + 9:57
25. Ryantová Jana DKP8660 Oddíl OB Kotlářka 41:53 + 10:07 5279
26. Riby Rose LTP0051 OOB TJ Lokomotiva Teplice 42:03 + 10:17 5239
27. Peterová Alena DOB8953 KOB Dobruška 42:19 + 10:33 5175
28. Kettnerová Dana KAM8952 OK Kamenice 44:04 + 12:18 4757
29. Knížková Šárka CHA9850 OK Chrastava 44:19 + 12:33 4697
30. Henychová Zuzana VLI6151 Slavia Liberec orienteering 45:17 + 13:31 4465
31. Roškotová Lucie TUR9753 OOB TJ Turnov 46:28 + 14:42 4182
32. Hradcová Zuzana CHA8852 OK Chrastava 46:43 + 14:57 4122
33. Masopustová Elis PGP8656 SK Praga 49:53 + 18:07 3365
34. Palasová Petra SJC8658 Sportcentrum Jičín 50:35 + 18:49 3197
35. Rickmeyer Tina 71D8650 USV TU Dresden 52:22 + 20:36
36. Dolejší Kateřina DOK0156 OK Doksy 56:23 + 24:37 1809
37. Podešvová Vlasta TJN9250 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:04 + 25:18 1646
38. Vojáčková Šárka LIT9051 KOB Litvínov 67:27 + 35:41 0